Преміум-ліга: «ДЮСШ №1-Україна» стає чемпіоном у дивізіоні 5

0
509

У вирішальній, третій, грі чемпіонської серії у дивізіоні 5 глядачі побачили відразу п’ятнадцять забитих м’ячів, більшість з яких влетіла у ворота «КАЗа» + ВІДЕО

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Головним «цвяхом програми» завершального вік-енду у дивізіоні 5, безперечно, став вирішальний поєдинок «чемпіонської» серії плей-офф між «КАЗом» та «ДЮСШ №1-Україною». Рахунок у грі було відкрито вже на 1-ій хвилині: Лісніченко відгукнувся на передачу Гуриновича з ауту, і холоднокровно пробив низом у шпарину між голкіпером та стійкою – 0:1. Невдовзі «стандарт» допоміг відзначитись вже «синім»: Коротаєв зі штрафного прострелив на дальню стійку, де забутому захисниками Борщу залишалося лише з кількох метрів підправити шкіряний снаряд у ціль – 1:1. Відповідь підопічних Володимира Сенделя не змусила на себе довго очікувати, а Лісніченко забив, мабуть, кращий гол сезону у дивізіоні 5. Накрутивши відразу трьох (!) захисників, лідер атак «жовто-синіх» у завершальній фазі влучно пробив під голкіпером – 1:2. Не пройшло і кількох секунд, як Олійник потужним ударом в дальній кут після швидкого розіграшу ауту довів перевагу «ДЮСШ №1-України» до двох забитих м’ячів – 1:3. Подарував надію «КАЗу» Константін, який після вивіреного пасу Петрука з флангу влучно пробив повз голкіпера, але невдовзі своє вагоме бомбардирське слово сказав невтомний Лісніченко, який гарматним ударом під поперечку метрів з 12-ти оформив хет-трик вже на 16-ій хвилині – 2:4. Взявши нетривалу паузу, суперники обмінялися голами під завісу першого тайму: той ж таки Лісніченко більярдним ударом у ліву «шістку» зі штрафного вчетверте у матчі змусив капітулювати Колісника, а ось Петрук гарматним і точним пострілом з-за меж воротарського один м’яч майже відразу віквитав. 5:3 на користь «ДЮСШ №1-України», і саме за такого рахунку суперники вирушили на перерву.

Невідомо, як склалися б подальші події, реалізуй «КАЗ» два стовідсоткові моменти в дебюті другого тайму. Але Боднар своєю героїчною грою на останньому рубежі змушував хапатися за голову від розпачу Грохальського та Коротаєва, які після своїх ударів напевно вже готувалися побачити м’яч у сітці воріт суперника. Боднар окрім подвигів у рамці записав на свій рахунок ще й «асист» на 24-ій хвилині: після довгого вкидання від Сергія перед воротами «КАЗа» залишився лише один-однісінький Лісніченко. Зупинивши м’яч першим дотиком, Ігор далі влучно пробив повз голкіпера, довівши перевагу «України» до «+3» – 3:6.

Грохальський, ефектно пробивши у праву «дев’ятку» після елегантної скидки п’ятою від Ковтонюка, дещо відродив тінь інтриги у грі, яка далі проходила у форматі «атака на атаку». Фасуляк, заставши зненацька голкіпера, який пропустив під рукою не досить сильний удар майже від правої «бровки», знову встановив на табло «+3» для «України», але вже фактично у наступній атаці Константін, вдало зігравши «на стовпа», і холоднокровно пробивши низом з кута воротарського знову подарував надію «КАЗу» – 5:7. Не пройшло і кількох секунд, як відзначився Гуринович, який потужним ударом в кут метрів з 12-ти вдало продовжив атаку своєї команди другим темпом, а під завісу поєдинку влучними ударами обмінялися Лісніченко та Константін. Отже – 9:6 на користь «ДЮСШ №1-України», яка таким чином стає чемпіоном у дивізіоні 5, а ось «КАЗу» дістаються срібні медалі. Нагадаємо, що підсумкове третє місце дісталося «Rexsofty», який у «бронзовій» серії двічі переграв «Моноліт».

Завершилася боротьба і у Кубку Поділля. Переможцем турніру і володарем підсумкового 5-ого місця тут став «ДБК-2», який без замін в останньому турі переграв «Зооветпром-Поділля». На дубль Баштанюка та влучний удар Фуріка «ветеринари» спромоглися відповісти лише голом престижу, автором якого став капітан «Зооветпрома», Юрій Кордіяка – 3:1 на користь «ДБК-2». У іншій грі 3-ого туру зустрічалися «FURY» та «Інтер». У грі «без захисту» найбільше феєрили в складах обох команд Гайдук, Тодоренко, Горенко та Волошин, а вирішальними стали два «самостріли» Гука, які у досить рівній грі зробили переможну «різницю» для «інтеристів» – 7:5 на користь «Інтера», якому ця перемога дозволяє завершити сезон на шостій позиції, «фурії» ж приходять до фінішу сьомими.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ ЗАКЛЮЧНИХ МАТЧІВ СЕЗОНУ У ДИВІЗІОНІ 5

«КАЗ» – «ДЮСШ №1-Україна» – 6:9 (3:5)

Рахунок у серії: 1:2

Арбітри: Подворний, Логвіненко

Голи: Борщ (5), Константін (10, 36, 39), Петрук (19), Грохальський (28) – Лісніченко (1, 7, 16, 19, 24, 38), Олійник (8), Фасуляк (33), Гуринович (37)

«КАЗ»: Грохальський, Волчанський, Петрук, Коротаєв, Абельчук, Колісник, Савчук, Крижанівський, Борщ, Ковтонюк, Константін

«ДЮСШ №1-Україна»: Гуринович, Фасуляк, Кравчук, Положай, Лебідь, Олійник, Боднар, Лісніченко

«ДБК-2» – «Зооветпром-Поділля» – 3:1 (2:1)

Арбітри: Логвіненко, Подворний

Голи: Баштанюк (4, 20), Фурік (38) – Кордіяка (19)

«ДБК-2»: Яцков, Купратий, Фурик, Баштанюк, Бачинський

«Зооветпром-Поділля»: Харчук, Драпак, Мартинюк, Дудка, Кордіяка, Кубряков, Босак, Корольков, Секліцький

Попередження: Харчук (30)

«FURY» – «Інтер» – 5:7 (2:5)

Арбітри: Муляр, Фертюк

Голи: Гайдук (15, 36), Тодоренко (20, 38), Духанін (30) – Гук (1, аг., 11, аг.), Горенко (3, 7), Вєтров (20), Волошин (35, 40)

«FURY»: Гайдук, Кузнєцов, Тодоренко, Гук, Божок, Духанін, Приходченко

«Інтер»: Волков, Деусов, Власов, Савченко, Горенко, Бельський, Вєтров, Волошин

Попередження: Тодоренко (40) – Вєтров (40)