Преміум-ліга: дива «AВTO STREETa» та інші цікавинки кубкового вік-енду

0
868

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 1/16 та 1/8 фіналу Кубку

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Розпочинається найцікавіше у розіграші Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років. Минулого вік-енду були зіграні матчі відразу двох стадій – 1/16 та 1/8 фіналу, за підсумками яких визначились імена чвертьфіналістів турніру. Не обійшлося без звичних кубковим турнірам сенсацій, емоцій та несподіваних розв’язок. Про все це – далі у нашому огляді.

1/16 фіналу

Відкривав цю стадію результативний матч між «Динамо-ГУНП» та «Каратом-Олешином». «Динамівці» на класі довгий час обігрували нижчого за рангом суперника (який ж класний гол ударом зльоту вдався Грицику), але у кінцівці в Сохорук-тім, котра напередодні виступала на відомчому турнірі в Коломиї, розпочав відверто «закінчуватися бензин». Цим з успіхом скористалися гравці «Карат-Олешина», які за кілька хвилин зуміли безнадійні 3:7 перетворити у перспективні 6:7, але більшого своїм суперникам «Динамо-ГУНП» не дозволило, впевнено довівши справу до переможного завершення та святкувавши результативну перемогу з рахунком 7:6. А ось перша на стадії 1/16 фіналу очна зустріч представників дивізіону 1, в якій силами мірялися «Сокіл-2» та «Agora» завершилася безгольовою нічиєю. «Основна програма» запам’яталася певною перевагою «біло-сірих», але втілити у голи її вони не зуміли: після розкішного пострілу Семенчука Гончар у не менш красивому стрибку «витягнув» сферу з «дев’ятки» власних воріт, а на останніх секундах не вистачило точності Яремчуку та Волошину. «Соколята» ж огризнулися перспективними моментами Омарі та Донця, але дует кіперів «Agorи» також був на висоті. В «лотореї» вирішальним став сейв Кожуховського після удару Барабаша, а ось Диняк, Яремчук та Семенчук холоднокровно реалізувавши власні спроби, вивели до 1/8 фіналу «Agory». Там зіграє і «Beerloga», яка влаштувала у 1/16 фіналу справжній розгром «Товтрам». У воротах останніх «заспокоїлося» відразу тринадцять голів, а справжнім «злим генієм» представника дивізіону 4 став Морговський. На його рахунку відразу шість голів у цій зустрічі, а останній, забитий п’яткою, став головною окрасою матчу. «Товтри» ж як мінімум награли на гол престижу, але після ударів Дзюбака та Забродського «пивних» двічі врятував каркас воріт – більш ніж переконливі 13:0 на користь «Beerlogи». А ось першу локальну сенсацію на цій стадії подарував «ККФА-Технолюкс», який вибив з боротьби у 1/16 фіналу «Новатор». Хоча саме Новік-тім і забила першою (точний удар метрів з 9-ти вдався Савчуку), але переломним став епізод у кінцівку першого тайму, коли впродовж шести хвилин у ворота Жовніра влетіло три голи. Найбільш класним з них став влучний удар Матковського, який після швидкого проходу по флангу пробив без жодних шансів для кіпера, а найбільше «феєрили» Сушицький та Феринський, оформивши в підсумку дублі. А «жовті», після перерви героїчно втримавши здобуту перевагу, довели справу до перемоги з рахунком 5:3 і прослідували до 1/8 фіналу турніру.

У одному з найбільш непередбачуваних матчів 1/16 фіналу «Прикордонник-Frisor» переграв «Ротор». Саме «прикордонники» краще виглядали у першому таймі, але забити змогли лише незадовго до його кінцівки, коли Сологуб класним ударом в падінні буквально «вгвинтив» шкіряний снаряд впритирку із стійкою. «Ротор» запам’ятався ж невикористаним шансом Альміза, який в контратаці не зумів влучити у ціль з кількох метрів, а ось після перерви справжні овації трибун зірвали Собко та Логвіненко, обмінявшись влучними ударами у верхні кути. Вирішальним ж став влучний удар активного Собка, який вдотик пробив у кут після передачу з флангу, і поставив крапку у досить емоційному матчу – 3:1 на користь «прикордонників». Подолав стадію 1/16 фіналу і «Helpix», який відчув достойний опір з боку «ЕкоАльта». «Зелені» не опустили руки після голу Семенюка з пенальті, а інтрига в грі ожила, коли Лис, вдало зігравши «на стовпа», перестрибнув захисника та кіпера «блакитних», та влучно пробив головою. Але після перерви клас «Helpixa» таки дався взнаки. Глушок-тім розігрувала свої моменти до вірного, а активний Семенюк, оформивши хет-трик, став кращим гравцем матчу, який завершився перемогою «Helpixa» з рахунком 4:2. Яскравим видалося і повторення минулорічного фіналу між «Евеліною» та «Хмельницькими делікатесами», яких цьогоріч сліпий жереб необачно звів між собою вже на стадії 1/16 фіналу. Вже на 3-ій хвилині «делікатесні» повели у рахунку після класного голу від Луцюка, який на швидкості змістившись із флангу у центр пробив у кут від штанги, але вже досить швидко відновлювати паритет міг Стожик. Але Самчук у стрибку парирував класний постріл від лідера атак «Евеліни» із штрафного, а відоме футбольне правило спрацювало на початку другого тайму, коли Луцюк додав до голу ще й «асист» на Ярового, котрий в заключній фазі невідпорно пробив під поперечину. Але не дарма ми у нашому анонсі наголошували на характері «Евеліни». Майже відразу інтригу оживив Штокало, видавши на гора неймовірний сольний прохід із своєї половини із ефектною «підсічкою» у верхній кут, і саме він міг стати головним героєм матчу. Але влучив у поперечину після навісу від Стожика, а усі питання щодо переможця зняв Яровий, завершивши голом швидку атаку «2 в 0» за секунду до фінальної сирени – непрості 3:1 на користь «Хмельницьких делікатесів».

В ще одному очному протистоянні представників дивізіону 1 «Агробізнес» переграв «Конфермат». Саме «пекарі» пропустили першими (влучний удар з розвороту вдався Брицькому), але не опустили руки. З часом біля воріт Ланового ставало все гарячіше. Переломним став влучний удар Миронюка в кут після розіграшу ауту, а далі прийнявся «феєрити» Приян. Спочатку він неймовірним чином двічі влучав у штангу в ході однієї атаки, а згодом класним пасом знайшов на ударній позиції Миронюка, який зльоту поцілив у самісіньку праву «шістку». Все вирішив ж гол Шума «у роздягальню», а після перерви спіймавший кураж «Агробізнес» було не зупинити – вольові 6:1 на користь Чижа та компанії. Найбільш цікавим на стадії 1/16 фіналу видався матч між «Соколом-3-VETERAN’S» та «Фемідою». Вперше до голів справа дійшла на 12-ій хвилині, коли Олексюк метрів з 9-ти поцілив під поперечину без жодних шансів для кіпера, а далі події розвивалися досить стрімко: Бродзянський та Слободян обмінялися ударами в каркас, а найбільш реальний шанс зрівняти рахунок змарнував Шлапак, не зумівши у ближньому бою переграти Остяка. Свій неймовірний клас кіпер «Феміди» знову проявив в другому таймі, витягнувши з «дев’ятки» сферу після гармотного пострілу Розпаченюка, але і він виявився безсилим на 43-ій хвилині, коли Красножон ніхто не завадив з кількох метрів завдати разючого удару після атаки «Сокола-3-VETERAN’S» другим темпом. Вирішальним став влучний удар Куляка в нижній кут метрів з 13-ти за 1.12 до фінальної сирени, а останні секунди видалися вкрай напруженими. Романюк міг і взагалі «поховати» «Сокіл-3-VETERAN’S», але на щастя останніх з дабл-пенальті пробив вище воріт, а Глас-тім билася до кінця, і цілком могла зачепитися за серію пенальті. Але цьому завадив Остяк, парирувавши підступний постріл Красножона з сиреною – 2:1 на користь «Феміди», які запам’ятаються учасникам та глядачам на все життя. З аналогічним рахунком переміг і «Епіцентр К-Forex Club», який здолав опір лідера дивізіону 2 – «Городка-Юрії-Фарм». Останні запам’яталися влучанням Костецького вже на стартових хвилинах у стійку, а ось «будівельники» свої моменти реалізовували безжально. Успенський після передачі Безвещука не зближаючись із кіпером поцілив у верхній кут, а ось в дебюті другого тайму Мельничук метрів з 15-ти потужним ударом з носка зняв павутину із правої «дев’ятки» воріт Пелишка. «Фармацевти» відродили інтригу завдяки точному пострілу Костишина з дальньої дистанції, але більшого своїм опонентам Власов-тім не дозволила. І святкувавши непросту перемогу з рахунком 2:1, здобула путівку до 1/8 фіналу.

«Адвокат» легко розібрався із «Золотим Грифоном», злим генієм якого став Швед, тричі результативно використавши помилки «грифонів» при грі з 5-им польовим – впевнені 5:0 на користь представника дивізіону 3, а ще одним учасником 1/8 фіналу став «Аванті», який у запеклій боротьбі вирвав перемогу у «Алмаз-Diamanta». Вирішальним стало вдале використання «штучної більшості» гравцями «Аванті», які завдяки дублю Божика в останні дві хвилини таки схилили шальки терезів на свою користь – вкрай непрості 5:4 на користь Біди-тім. Неймовірно багато емоцій та боротьби було у зустрічі «Ракети» та «Інтерпродсервіс». «Інтерпродсервіс», як не старався, не зумів втримати перевагу у два голи по ходу матчу, а більш досвідчена «Ракета» створила камбек не лише завдяки неймовірному характеру, а й кращій організації гри – вольові 4:3 на користь представника дивізіону 2.

Ну і завершуючи огляд 1/16 фіналу не можна відмітити подвиги представників дивізіону 5, які дружно прокрокували у наступну стадію. «Ветеран», в складі якого знову найбільш помітним був Сендель, довгий час вів у грі з «КАЗом», але гол Борща на останніх секундах після провалу захисту «ветеранів» дозволив лідеру дивізіону 4 перевести боротьбу в «лоторею» – несумні 3:3 в основний час. А пенальті краще виконав представник дивізіону 5, і саме Лазарчук та компанія здобувають путівку до 1/8 фіналу. Також по пенальті, але в матчу з куди ще більш лихо закрученішим сюжетом вибив з розіграшу «Ладу». Представник дивізіону 1 знатно оконфузився, програвши, ведучи по ходу гри з рахунком 4:0, але разючі контратаки Голеніщев-тім вкупі з моментами неймовірними діями Брозніцького на останньому рубежі дозволили «Локомотиву» відігратися в основний час. А в «лотореї» вирішальним став удар Антонюка в штангу, а ось «Локо», холоднокровно реалізувавши з «точки» всі свої спроби, стає творцем головної сенсації 1/16 фіналу. Не менш емоційною була розв’язка і в грі «Філтекса» та «АВТО STREET». Все вирішив точний удар Полторацького після розіграшу штрафного за 1,7 (оцініть ступінь драматизму), а колектив з Кам’янця-Подільського, святкувавши перемогу з рідкісним як для футзалу рахунком 1:0, крокує до наступного раунду Кубку.

1/8 фіналу

Неблаганний сліпий жереб вже у 1/8 фіналу подарував два суперматчі, які цілком були достойні за своєю «вивіскою» значно вищих стадій, і саме з них ми розпочнемо огляд. В першому з них зустрілися «Динамо-ГУНП» та «Хмельницькі делікатеси», і розпочали вони гру дуже бадьоро. Вже на перших хвилинах кіпери повинні були демонструвати свою майстерність після непростих ударів Ярового та Бабія, а вперше справа до голів дійшла на 15-ій хвилині. Після провалу захисту «делікатесних» Федорко з флангу покотив на дальню стійку, де Колесников був точним, але Мартинюк-тім не здалася. Двічі небезпечно воротам «Динамо-ГУНП» загрожував Сиворог (ах, як Попроцький потягнув його ефектний удар «п’яткою»), а за 7 секунд до сирени на перерву Шляховий виявився найспритнішим після розіграшу ауту, відновивши статус-кво. «Гол в роздягальню» став психологічним ударом для «Динамо-ГУНП», неприємності якого на цьому не закінчилися: вже на перших секундах першого тайму Морочківський на фланзі вишукано «хитнув» опонента і відразу прострілив на дальню стійку, де Рибчинський, чудово зігравши на випередження вдотик пробив без шансів для кіпера – 1:2. Фірмова гра з 5-им польовим у «динамівців» в цей день відверто не пішла, точний удар Ситніка по порожніх воротах номінальних гостей на заключних секундах остаточно зняв усі питання щодо переможця – 3:1 на користь «Хмельницьких делікатесів». Ще одним з центральних матчів на стадії 1/8 фіналу став поєдинок між «Beerlogoю» та «Helpixom». Вже на стартових хвилинах Восканян двічі демонстрував реакцію після непростих ударів Черкезова, а ось «пивні» свій фактично перший осмислений момент в грі завершили голом. Нулі на табло змінив Муляр, виявившись найспритнішим після прострілу з флангу, після чого Глушок-тім стала атакувати ще наполегливіше, але забити швидкий своєчасний м’яч у відповідь не змогла: Бондаренко перевірив на міцність стійку, а через декілька секунд Восканян парирував потужний постріл Шкрябця в ліву «дев’ять». Відоме футбольне правило спрацювало на 28-ій хвилині, коли Плосконос обігравшись на швидкості із Майко пробив без шансів для Петричука, а кінцівка видалася неймовірно гарячою. «Helpix» перейшов на гру з 5-им польовим, і точний удар Бондаренка оживив інтригу. Далі були яскраві сейви Восканяна після вбивчих пострілів Богославського і Антонюка, влучання активного Бондаренка в каркас воріт «пивних» та вилучення Шкрябця – дуже непрості 2:1 на користь «пивних», які здобувають путівку до чвертьфіналу.

«Agora» на класі розібралася із «Адвокатом», забивши у ворота представника дивізіону 3 дев’ять «сухих» голів. Серед них найбільш красивим став влучний удар Доліби п’ятою після передачі Яремчука, а ось надії Буткевич-тім бодай на гол престижу поховав своєю впевненою грою дует кіперів «біло-сірих» – переконливі 9:0 на користь «Agorи». Його суперником у чвертьфіналі стане «Агробізнес», який у грі за вихід у цю стадію без проблем впорався із «ККФА-Технолюксом». Ключовим став класний удар Миронюка зі штрафного від штанги, який і змінив нулі на табло, а далі перевага представника дивізіону 1 не викликала жодних сумнівів. Дещо врятувати власний престиж «технолюксівці» зуміли лише на останній хвилині, коли по черзі відзначилися Божеску та Ковальчук – 7:2 на користь «Агробізнеса».

Впевнено подалала стадію 1/8 фіналу і «Феміда», яка переграла «Ветеран». Шикарний обвідний удар від Маковійчука у «дев’ятку» з-за меж воротарського вирішив якщо не все, то багато чого в цій зустрічі, а далі Щепанський-тім за рахунок кращої фізичної готовності та високого темпу впевнено довела справу до розгрому. Дії вдалі Сенделя дозволили «ветеранам» підсолодити гіркоту власної поразки, проте вже сам вихід до 1/8 фіналу вони можуть занести собі лише у актив – 7:3 на користь «Феміди», суперником якої у чвертьфіналі стануть «Хмельницькі делікатеси». А ось хто продовжує творити дива та переписувати історію, так це «АВТО STREET». Вибивши з розіграшу «Епіцентр К-Forex Club», «червоні» не лише створили головну сенсацію 1/8 фіналу, а й стали першим в історії Кубку колективом з дивізіону 5, котрий зумів дістатися до чвертьфіналу. Головні події відбулися у кінцівці: спочатку Барицький двічі забив впродовж кількох секунд (спочатку невідпорно поцілив у протихід Слобоженюку, а згодом вразив вже порожні ворота «будівельників» при грі з 5-им польовим), а Гришак, хитнувши на замасі захисника, наче школяра, та з розвороту від душі «шарахнувши» у самісінький дальній нижній кут впритирку із штангою, зробив можливу сенсацію ще більш ближчою. Але голи Безвещука та Вербового при грі з 5-им польовим подарували надію «Епіцентру», а  у останній атаці Успенський не зумів замкнути дальню штангу, втративши шанс перевести боротьбу в серію пенальті . А далі була щира радість переможців та розпач переможених – «АВТО STREET», святкувавши перемогу з рахунком 4:3 крокує до чвертьфіналу!

Його суперником там стане «Ракета», яка у битві характерів таки дотиснула «Аванті». Обидві команди активно застосовували гру з 5-им польовим, і перевага у цьому компоненті подарувала путівку в наступний раунд Дикому і компанії. Вирішальним став гол Рибчинського, який вже забивав у порожні ворота, а згодом «Ракета» не лише грамотно діяла «на утримання», а ще й закріпила власну перевагу завдяки влучному удару Богдана – непрості 3:1 на користь «Ракети». Остання путівка до чвертьфіналу дісталася «Прикордоннику-Frisor», а її супернику в 1/8 фіналу, «Локомотиву», не вистачило сил та емоцій після неймовірної перемоги над «Ладою» напередодні. Моментів «прикордонники» створили на декілька матчів вперед, але втілити у забиті голи змогли лише три з них. Але й цього вистачило Рефель-тім для виходу до чвертьфіналу, де її чекатиме зустріч із «Beerlogoю».

Технічні дані матчів 1/16 та 1/8 фіналу Кубку

«Динамо-ГУНП» – «Карат-Олешин» – 7:6 (5:2)

Голи: Шляховий (1, 29), Грицик (3, 32), Соколюк (9), Сторожук (22), Колесников (23) – Калюжняк (8, 36), Котенков (23, 28), Лисий (37, 40)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Щасливий, Середюк, Соколюк, Шляховий, Колесников, Грицик, Федорко, Сторожук, Сохорук, Подлюк, Заєць, Березовський

«Карат-Олешин»: Печуляк, Гуляк, Лисий, Калюжняк, Котенков, Славута, Сінькевич, Пасічник

«Філтекс» – «АВТО STREET» – 0:1 (0:0)

Голи: Полторацький (46)

«Філтекс»: Підлісний, Якубовський, Ярославський, Хдейр, Шуляк, Васильчук, Дацишин, Чижов

«АВТО STREET»: Мокрієнко, Козак, Іщук, Буртовий, Зубик, Гришак, Полторацький, Сосновський, Гончарук

Попередження: Козак (46), Іщук (46), Гончарук (46)

«Сокіл-2» – «Agora» – 0:0 пен. 2:3

«Сокіл-2»: Гончар, Омарі, Данилюк, Стрельцов, Барабаш, Гринь, Зданевич, Донець, Чорний, Храпач, Чайка, В’язовецький

«Agora»: Кожуховський, Ковальчук, Яремчук, Семенчук, Диняк, Волошин, Лукомський, Талапчук, Доліба, Ціпко, Голдасевич, Скоп’як

Попередження: Яремчук (36)

Серія пенальті: Омарі – 1:0, Диняк – 1:1, Барабаш – 1:1 (воротар), Яремчук – 1:2, Данилюк – 2:2, Семенчук – 2:3

«Beerloga» – «Товтри» – 13:0 (6:0)

Голи: Морговський (3, 8, 10, 11, 23, 46), Муляр (23, 34, 41), Шульган (31), Самсонов (39), Савчук (44), Восканян (46)

«Beerloga»: Восканян, Антонов, Шульган, Морговський, Павліш, Майко, Плосконос, Зощук, Савчук, Муляр, Самсонов, Ліповуз

«Товтри»: Пекнич, Забродський, Червоняк, Д. Деркач, Крулік, Дзюбак, Клапченко

Попередження: Антонов (4)

«Лада» – «Локомотив» – 4:4 (4:1) пен. 4:5

Голи: Кацитадзе (5), Романенко (16), Шевченко (21), Антонюк (22) – Олійник (22, 30), Литвинюк (24), Кухар (25)

«Лада»: Пилип’юк, Ростківський, Андрушко, Хомишен, Шевченко, Новіцький, Замогильний, Кацитадзе, Остапущенко, Романенко, Антонюк

«Локомотив»: Голеніщев, Брозніцький, Будніцький, Козак, Михайлюк, Олійник, Литвинюк, Кухар

Попередження: Кацитадзе (43)

Серія пенальті: Замогильний – 1:0, Олійник – 1:1, Кацитадзе – 2:1, Будніцький – 2:2, Андрушко – 3:2, Кухар – 3:3, Ростківський – 4:3, Козак – 4:4, Антонюк – 4:4 (стійка), Михайлюк – 4:5

«Новатор» – «ККФА-Технолюкс» – 3:5 (1:3)

Голи: Савчук (10), Ксьонзик (31), Мандрик (45) – Феринський (17, 40), Сушицький (18, 42), Матковський (23)

«Новатор»: Жовнір, Новік, Ксьонзик, Музиченко, Мандрик, Савчук, Майхер

«ККФА-Технолюкс»: Суховірський, Сушицький, Забавський, Матковський, Михайлов, Феринський, Балійчук, Ковальчук, Слободяновський, Божеску

Попередження: Новік (2) – Суховірський (13), Феринський (33), Михайлов (45)

«Прикордонник-Frisor» – «Ротор» – 3:1 (1:0)

Голи: Сологуб (19), Р. Собко (27, 39) – Логвиненко (31)

«Прикордонник-Frisor»: Мостовий, Мельніков, Сологуб, Р. Собко, Романченко, Косінов, Рефель, Кожевніков, Скіцько

«Ротор»: Рудий, Логвиненко, Стасюк, Ліщук, Альміз, Паляниця, Туз, Гаєвський, Чепурний, Камінський, Чабан

Попередження: Рефель (23), Мостовий (46) – Ліщук (46), Альміз (46)

Вилучення: Рефель (23, друге попередження) – Камінський (23, агресивна поведінка)

«ЕкоАльт» – «Helpix» – 2:4 (1:1)

Голи: Лис (22), Миронюк (46) – Семенюк (13, пен., 40, 46), Черкезов (24)

«ЕкоАльт»: Коник, Яворський, Трофанюк, Ісхаков, Музика, Карпенко, Лис, Миронюк, Годованюк, Мокрота

«Helpix»: Панасенков, Шкрябець, Антонюк, Черкезов, Богославський, Марущак, Семенюк, Алексєєв, Петричук

Попередження: Годованюк (12) – Антонюк (14), Марущак (15)

«Евеліна» – «Хмельницькі делікатеси» – 1:3 (0:1)

Голи: Штокало (30) – Луцюк (3), Яровий (28, 46)

«Евеліна»: Белінський, Штокало, Стожик, Паславський, Піхотко, Борис, Трембач

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Тимощук, Рибчинський, Шляховий, Морочківський, Ситнік, Луцюк, Сиворог, Мартинюк, Наконечний, Токарчук, Малишевський, Яровий

Попередження: Стожик (13) – Мартинюк (18), Яровий (45)

«Агробізнес» – «Конфермат» – 6:1 (3:1)

Голи: Кубик (15), Миронюк (21), Шум (23), Гайковий (32, 46), Альохін (38) – Брицький (2)

«Агробізнес»: Чиж, Шум, Дубчак, Ємаєв, Приян, Альохін, Кубик, Миронюк, Гайковий, Мазур, Козак

«Конфермат»: Сулима, Брицький, Фролов, Соловей, Осацький, Лісніченко, Гнатюк, Міщук, Лановий

Попередження: Шум (45), Кубик (45), Миронюк (45) – Осацький (45), Міщук (45)

Вилучення: Гнатюк (45, агресивна поведінка)

«Сокіл-3-VETERAN’S» – «Феміда» – 1:2 (0:1)

Голи: Красножон (43) – Олексюк (12), Куляк (45)

«Сокіл-3-VETERAN’S»: Алексейчук, Розпаченюк, Глас, Нік Омар, Побережник, Кузьмін, Слободян, Бондар, Шлапак, Красножон

«Феміда»: Остяк, Бойко, Музичук, Романюк, Олексюк, Бродзянський, Гребенюк, Маковійчук, Рижук, Палійчук, Пасічник, Слобода, Куляк, Михайленко

Попередження: Розпаченюк (33), Красножон (39), Кузьмін (46)

«Епіцентр К-Forex Club» – ФК «Городок-Юрія-Фарм» – 2:1 (1:0)

Голи: Успенський (21), Мельничук (27) – Костишен (41)

«Епіцентр К-Forex Club»: Слівінський, Самсонюк, Мельничук, Гарієвський, Безвещук, Качур, Тринадцятко, С. Вербовий, Олянчук, Успенський, Романов, В. Вербовий, Сливянчук

ФК «Городок-Юрія-Фарм»: Пелишок, Марчук, Шостак, Костецький, Гизлик, Ющенко, Зубик, А. Буцький, М. Буцький, Костишен, Генсіровський

Попередження: Качур (32) – Зубик (28)

«Ракета» – «Інтерпродсервіс» – 4:3 (1:2)

Голи: Вербовий (14), Гуменюк (33, аг.), Богдан (35), Криськов (39) – Гнатюк (2, 28), Гончар (12)

«Ракета»: Дзюбак, Криськов, Богдан, Рибчинський, Антончик, Діброва, Стрілець, Вербовий, Горбієвський, Шмаков, Дикий, Матусов

«Інтерпродсервіс»: Іщук, Гуменюк, Первєєв, Гнатюк, Панькевич, Гончар, Гарбар, Шумський, Побережний, Нік Акбар

Попередження: Стрілець (8), Богдан (18), Дикий (45), Матусов (45) – Побережний (20)

«КАЗ» – «Ветеран» (Хмельницький) – 3:3 (2:3) пен. 1:2

Голи: Когут (14), М. Бондарчук (17), Борщ (45) – Чугаєвський (3), Сендель (11), Сергєєв (18)

«КАЗ»: М. Бондарчук, Когут, Б. Бондарчук, Ковтонюк, Коротаєв, Борщ, Константін, Грохольський, Фещук

«Ветеран» (Хмельницький): Панасенков, Деусов, Сендель, Сергєєв, Цимбал, Д. Лазарчук, Умаров, Бельський, Чугаєвський, Федоров

Післяматчеві пенальті реалізували: Когут – Сергєєв, Чугаєвський

Післяматчеві пенальті не реалізували: Борщ, Грохольський – Сендель

«Алмаз-Diamant» – «Аванті» – 4:5 (2:3)

Голи: Дідичук (4), Бантус (14, 38), Кушнір (35) – Божик (16, 44, 46), Вознюк (17), Зарванський (23)

«Алмаз-Diamant»: Дідичук, Кушнір, Бєляк, Бойчук, Мусатов, Журавський, Кравцов, Бантус, Загоранський, Моцний, Васильчишин

«Аванті»: Степанюк, Кучер, Божик, Шабатура, Зарванський, Вознюк, Підлісний, Рудоман, Карпа

Попередження: Шабатура (38)

«Адвокат» – «Золотий Грифон» – 5:0 (1:0)

Голи: Галюк (23), Попіль (27), Швед (39, 45, 46)

«Адвокат»: Орєхов, Галюк, Забавчук, Попіль, Швед, Голова, Дунець, Буткевич

«Золотий Грифон»: Дубінін, Рудий, Ягринець, Савіцький, Шаткун, Басістий, Ваколюк, Стародуб, Земок, Дрижа

«Динамо-ГУНП» – «Хмельницькі делікатеси» – 1:3 (1:1)

Голи: Колесников (15) – Шляховий (23), Рибчинський (24), Ситнік (46)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Середюк, Щасливий, А. Шляховий, Соколюк, Грицик, Бабій, Колесников, Федорко, Сохорук, Сторожук, Березовський, Подлюк, Заєць

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Тимощук, Рибчинський, К. Шляховий, Морочківський, Ситнік, Сиворог, Мартинюк, Наконечний, Луцюк, Токарчук, Малишевський, Яровий

Попередження: Колесников (35), Соколюк (44) – Токарчук (4), Малишевський (35)

«АВТО STREET» – «Епіцентр К-Forex Club» – 4:3 (1:1)

Голи: Іщук (15), О. Барицький (43, 43), Гришак (45) – Успенський (22), С. Вербовий (45), Безвещук (45)

«АВТО STREET»: Мокрієнко, Зубик, О. Барицький, Сосновський, Гришак, Гончарук, Лебедін, Іщук, Козак, Буртовий

«Епіцентр К-Forex Club»: Слобоженюк, Мельничук, Самсонюк, Безвещук, Успенський, Качур, С. Вербовий, Тринадцятко, Олянчук, В. Вербовий, Ягодзінський, Слівінський

«Ветеран» (Хмельницький) – «Феміда» – 3:7 (0:3)

Голи: Сендель (24, 42), Сергєєв (45) – Маковійчук (13), Михайленко (17), Олексюк (20), Гребенюк (26), Музичук (37), Рижук (40), Палійчук (44)

«Ветеран» (Хмельницький): Панасенков, В. Лазарчук, Д. Лазарчук, Деусов, Умаров, Сендель, Сергєєв, Цимбал, Чугаєвський, Бельський, Власов

«Феміда»: Остяк, Бродзянський, Романюк, Музичук, Олексюк, Куляк, Гребенюк, Маковійчук, Рижук, Палійчук, Слобода, Михайленко, Пасічник

«Адвокат» – «Agora» – 0:9 (0:4)

Голи: Диняк (2), Скоп’як (13, 26), Талапчук (19), Доліба (22), Семенчук (34), Ціпко (43), Яремчук (44), Голдасевич (45)

«Адвокат»: Постернак, Галюк, Забавчук, Кричківський, Швед, Голова, Попіль, Дунець, Макс. Зозуля, Буткевич, Нікіфоров

«Agora»: Ковальчук, Кожуховський, Яремчук, Волошин, Диняк, Семенчук, Лукомський, Скоп’як, Доліба, Талапчук, Ціпко, Голдасевич

Попередження: Забавчук (27)

«Beerloga» – «Helpix» – 2:1 (1:0)

Голи: Муляр (7), Плосконос (28) – Бондаренко (38)

«Beerloga»: Восканян, Майко, Плосконос, Савчук, Ліповуз, Шульган, Муляр, Морговський, Гулевський, Зощук, Самсонов, Павліш, Шутяк

«Helpix»: Петричук, Шкрябець, Антонюк, Панасенков, Богославський, Глуховатий, Бондаренко, Алексєєв, Черкезов, Кошелев, Семенюк

Попередження: Ліповуз (31), Муляр (46) – Бондаренко (36)

Вилучення: Шкрябець (44, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«ККФА-Технолюкс» – «Агробізнес» – 2:7 (0:3)

Голи: Божеску (46), Ковальчук (46) – Миронюк (11, 24, 32), Приян (15), Альохін (21, 45), Ємаєв (36)

«ККФА-Технолюкс»: Балійчук, Божеску, Ковальчук, Суховірський, Слободяновський, Понятовський

«Агробізнес»: Чиж, Кубик, Альохін, Мазур, Дубчак, Шум, Ємаєв, Миронюк, Приян, Козак

Попередження: Суховірський (23)

«Аванті» – «Ракета» – 1:3 (0:1)

Голи: Підлісний (24) – Шмаков (3), Рибчинський (42), Богдан (44)

«Аванті»: Степанюк, Шабатура, Підлісний, Гамолов, Зарванський, Рудоман, Родич, Вознюк, Божик

«Ракета»: Дзюбак, Криськов, Богдан, Антончик, Рибчинський, Стрілець, Горбієвський, Вербовий, Дикий, Діброва, Шмаков

Попередження: Шмаков (23)

«Локомотив» – «Прикордонник-Frisor» – 0:3 (0:2)

Голи: Мельніков (6), Романченко (18), Скіцько (31)

«Локомотив»: Голеніщев, Брозніцький, Будніцький, Козак, Мельничук, Кухар, Олійник, Литвинюк, Соболєв

«Прикордонник-Frisor»: Мостовий, Мельніков, Романченко, Сологуб, Косінов, Р. Собко, Скіцько, Кожевніков