Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 14-ого туру

0
270

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 14-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Кручек Богдан Helpix 33
Альохін Вадим Конфермат-Forex Club 28 (1)
Семенюк Федір ФК “Городок-Юрія-Фарм” 20
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 15
Богославський Андрій Helpix 14
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 14 (1)
Бармак Андрій Прикордонник 13
Гулевський Денис Beerloga 12
Макаров Данііл WOODMALL-Femida 11
Шмаков Євген Ротор 11 (2)
Муляр Андрій Прикордонник 10
Приян Андрій МФК “URBAN” 10
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 9
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 9
Донець Андрій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 9 (1)
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 8
Брянський Олександр Філтекс 8
Васильчук Олександр Філтекс 8
Глаз Вадим Прикордонник 8
Лагодзінський Андрій Сокіл 8
Михайленко Дмитро Helpix 8
Олянчук Сергій Конфермат-Forex Club 8
Скромінський Богдан ФК “Городок-Юрія-Фарм” 8
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 8
Буряк Руслан Конфермат-Forex Club 7
Кучеревич Владислав Сокіл 7
Люблінський Артем МФК “URBAN” 7
Майко Олександр Helpix 7
Мельник Максим Хмельницькі делікатеси 7
Морозов Ростислав ФК “Бігуча Лань” 7
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 7
Ростківський Ігор Алмаз 7
Середюк Павло Динамо-ГУНП 7
Соловей Олексій Helpix 7
Стецюк Вадим Beerloga 7
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 7
Шевченко Віктор МФК “URBAN” 7
Белінський Микола ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 6
Гнатюк Денис WOODMALL-Femida 6
Дячук-Ставицький Михайло ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 6
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 6
Кацитадзе Нодар Алмаз 6
Лоборчук Богдан Сокіл 6
Миронюк Ярослав Конфермат-Forex Club 6
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 6
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 6
Сологуб Олександр Прикордонник 6
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 6
Шутяк Дмитро Алмаз 6
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 6
Бохонок Дмитро Beerloga 5
Доліба Ярослав Алмаз 5
Зубик Святослав МФК “URBAN” 5
Михайленко Роман Helpix 5
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 5
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 5
Рефель Вадим Прикордонник 5
Ситнік Олег МФК “URBAN” 5
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 5
Степанюк Костянтин Beerloga 5
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 5
Чорний Микита Helpix 5
Штокало Григорій МФК “URBAN” 5
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Бігун Михайло ДБК 4
Безвещук Вадим Конфермат-Forex Club 4
Борис Денис ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 4
Волошин Олександр Алмаз 4
Гарієвський Юрій Конфермат-Forex Club 4
Гресь Владислав МФК “URBAN” 4
Ліщук Іван МФК “URBAN” 4
Побережник Дмитро Helpix 4
Сергійчук Юрій ДБК 4
Сметана Дмитро Сокіл 4
Туз Сергій Ротор 4
Шевчук Нікіта WOODMALL-Femida 4
Якубов Алішер Beerloga 4
Антонюк Володимир Конфермат-Forex Club 3
Баліцький Андрій ДБК 3
Балабанов Дмитро ДБК 3
Василів Тарас ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Габатель Сергій ДБК 3
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 3
Камінський Олександр Ротор 3
Козак Дмитро Прикордонник 3
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 3
Красножон Дмитро WOODMALL-Femida 3
Кубик Олег Helpix 3
Кучерявий Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Логвиненко Іван Ротор 3
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 3
Мельничук Андрій Конфермат-Forex Club 3
Милимука Олег ФК “Бігуча Лань” 3
Мустафін Павло Beerloga 3
Олійник Владислав ФК “Бігуча Лань” 3
Ошовський Артем ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Павліш Максим Beerloga 3
Скоп’як Юрій Конфермат-Forex Club 3
Чорний Максим ДБК 3
Шкрябець Сергій Helpix 3
Якубовський Денис Філтекс 3
Антонов Олександр Beerloga 2
Бегашов Олександр Helpix 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 2
Бондаренко Олександр Beerloga 2
Валєєв Володимир ФК “Бігуча Лань” 2
Ветошко Євген ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Гайдашевський Костянтин Ротор 2
Горбієвський Максим Ротор 2
Дацишин Микола Філтекс 2
Зарванський Віталій Конфермат-Forex Club 2
Каленюк Дмитро Beerloga 2
Караім Андрій WOODMALL-Femida 2
Кравчук Андрій Beerloga 2
Краснобокий Юрій Beerloga 2
Кукурудза Євген ДБК 2
Мельніков Володимир Прикордонник 2
Мельник Максим. ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 2
Мельник Роман WOODMALL-Femida 2
Музичук Олександр WOODMALL-Femida 2
Нагорняк Володимир Прикордонник 2
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Остап’юк Артем Хмельницькі делікатеси 2
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 2
Самонов Ігор Алмаз 2
Самородов Артем Сокіл 2
Самсонов Андрій Алмаз 2
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 2
Свіщов Олександр Філтекс 2
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Сторожук Кіріл Прикордонник 2
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 2
Федорко Артем Динамо-ГУНП 2
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 2
Хоптяр Павло Сокіл 2
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 2
Чернишин Назарій ДБК 2
Шкодяк Даніл WOODMALL-Femida 2
Ільков Дмитро Прикордонник 1
Ільков Олександр Прикордонник 1
Барабаш Артем Helpix 1
Баштанюк Сергій ДБК 1
Бородій Дмитро ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Бродзянський Денис WOODMALL-Femida 1
Васильєв Іван Філтекс 1
Вербовий Владислав Helpix 1
Веремчук Максим Конфермат-Forex Club 1
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Готка Сергій Сокіл 1
Гребенюк Олег WOODMALL-Femida 1
Гринь Артур Helpix 1
Гуменний Дмитро МФК “URBAN” 1
Гуменюк Олександр МФК “URBAN” 1
Гуринович Олексій WOODMALL-Femida 1
Данчук Валерій ФК “Бігуча Лань” 1
Дурда Андрій Алмаз 1
Заморока Олександр ДБК 1
Лоборчук Володимир Сокіл 1
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1
Піхотко Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Паляниця Антон Ротор 1
Панчук Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Рибчинський Юрій ДБК 1
Роговський Максим Алмаз 1
Сіньковський Вадим МФК “URBAN” 1
Сич Олександр ФК “Бігуча Лань” 1
Соловей Богдан ФК “Бігуча Лань” 1
Стасюк Ігор Ротор 1
Стасюк Вадим ФК “Бігуча Лань” 1
Стожик Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Сурков Віталій ДБК 1
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 1
Турчин Андрій ДБК 1
Хдейр Васім Філтекс 1
Ціпко Костянтин Алмаз 1
Чепурний Андрій ДБК 1
Шлапак Віталій WOODMALL-Femida 1
Шпаков Олег Ротор 1
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Ярославський Андрій Філтекс 1
Кіт Вадим Хмельницькі делікатеси 1 (1)
Чижов Дмитро Філтекс 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лоборчук Богдан Сокіл 1 8 13
Волошин Олександр Алмаз 2 1 11
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1 5 10
Балагур Олександр Сокіл 1 3 8
Свіщов Олександр Філтекс 1 3 8
Доліба Ярослав Алмаз 1 2 7
Дячук-Ставицький Михайло ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1 2 7
Зенін Владислав Алмаз 1 2 7
Піхотко Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1 2 7
Самсонов Андрій Алмаз 1 2 7
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1 2 7
Шпаков Олег Ротор 1 2 7
Милимука Олег ФК “Бігуча Лань” 1 1 6
Морочківський Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1 1 6
Олексійчук Валерій Ротор 1 1 6
Сич Олександр ФК “Бігуча Лань” 1 1 6
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 1 1 6
Сурков Віталій ДБК 1 1 6
Туз Сергій Ротор 1 1 6
Чепурний Андрій ДБК 0 6 6
Балабанов Дмитро ДБК 1 0 5
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1 0 5
Лоборчук Володимир Сокіл 1 0 5
Мавлютов Вадим Алмаз 1 0 5
Мельничук Андрій Конфермат-Forex Club 1 0 5
Михайлов Олександр Алмаз 1 0 5
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1 0 5
Соловей Олексій Helpix 1 0 5
Степанюк Костянтин Beerloga 1 0 5
Ошовський Артем ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 5 5
Валєєв Володимир ФК “Бігуча Лань” 0 4 4
Горбієвський Максим Ротор 0 4 4
Орошкевич Михайло Ротор 0 4 4
Подлюк Артур МФК “URBAN” 0 4 4
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 4 4
Антонов Олександр Beerloga 0 3 3
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Васильчук Олександр Філтекс 0 3 3
Зубик Святослав МФК “URBAN” 0 3 3
Камінський Олександр Ротор 0 3 3
Лагодзінський Андрій Сокіл 0 3 3
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Михайленко Роман Helpix 0 3 3
Мустафін Павло Beerloga 0 3 3
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 0 3 3
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 0 3 3
Сергійчук Юрій ДБК 0 3 3
Шкодяк Даніл WOODMALL-Femida 0 3 3
Шмаков Євген Ротор 0 3 3
Штокало Григорій МФК “URBAN” 0 3 3
Якубовський Денис Філтекс 0 3 3
Бігун Михайло ДБК 0 2 2
Баліцький Андрій ДБК 0 2 2
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 0 2 2
Василів Тарас ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 2 2
Власов Віктор Конфермат-Forex Club 0 2 2
Глаз Вадим Прикордонник 0 2 2
Гнатюк Денис WOODMALL-Femida 0 2 2
Гребенюк Олег WOODMALL-Femida 0 2 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 2 2
Гулевський Денис Beerloga 0 2 2
Гуринович Олексій WOODMALL-Femida 0 2 2
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Козак Дмитро Прикордонник 0 2 2
Кучерявий Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 2 2
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 0 2 2
Люблінський Артем МФК “URBAN” 0 2 2
Мельник Максим Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Морозов Ростислав ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Приян Андрій МФК “URBAN” 0 2 2
Рефель Вадим Прикордонник 0 2 2
Семенюк Федір ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 2 2
Стасюк Вадим ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 2 2
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 0 2 2
Фурік Олександр ДБК 0 2 2
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 0 2 2
Чижов Дмитро Філтекс 0 2 2
Шевчук Нікіта WOODMALL-Femida 0 2 2
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 2 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Ільков Дмитро Прикордонник 0 1 1
Антонюк Володимир Конфермат-Forex Club 0 1 1
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Бармак Андрій Прикордонник 0 1 1
Безвещук Вадим Конфермат-Forex Club 0 1 1
Борис Денис ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Габатель Сергій ДБК 0 1 1
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Готка Сергій Сокіл 0 1 1
Гресь Владислав МФК “URBAN” 0 1 1
Заморока Олександр ДБК 0 1 1
Зарванський Віталій Конфермат-Forex Club 0 1 1
Каленюк Дмитро Beerloga 0 1 1
Кожуховський Ярослав МФК “URBAN” 0 1 1
Кострицький Руслан Ротор 0 1 1
Кравчук Андрій Beerloga 0 1 1
Краснобокий Юрій Beerloga 0 1 1
Кручек Богдан Helpix 0 1 1
Кукурудза Євген ДБК 0 1 1
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Майко Олександр Helpix 0 1 1
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Марчук Назар Beerloga 0 1 1
Мельніков Володимир Прикордонник 0 1 1
Миронюк Ярослав Конфермат-Forex Club 0 1 1
Музичук Олександр WOODMALL-Femida 0 1 1
Муляр Андрій Прикордонник 0 1 1
Нагорняк Володимир Прикордонник 0 1 1
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Олійник Владислав ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Олянчук Сергій Конфермат-Forex Club 0 1 1
Павліш Максим Beerloga 0 1 1
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Рибчинський Юрій ДБК 0 1 1
Розуман Андрій ДБК 0 1 1
Романенко Євгеній Алмаз 0 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 0 1 1
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Слівінський Вадим Конфермат-Forex Club 0 1 1
Сметана Дмитро Сокіл 0 1 1
Стасюк Ігор Ротор 0 1 1
Степанюк Ярослав Сокіл 0 1 1
Стецюк Вадим Beerloga 0 1 1
Стожик Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Ткачук Володимир Beerloga 0 1 1
Турчин Андрій ДБК 0 1 1
Хрущ Андрій Філтекс 0 1 1
Ціпко Костянтин Алмаз 0 1 1
Чекерський Ігор ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 0 1 1
Червотока Владислав Ротор 0 1 1
Шлапак Віталій WOODMALL-Femida 0 1 1
Шостак Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Шуляк Ігор Філтекс 0 1 1
Шутяк Дмитро Алмаз 0 1 1
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Якубов Алішер Beerloga 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Дячук-Ставицький Михайло (“ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”)

Шкодяк Даніл (“WOODMALL-Femida”)

Попроцький Іван (“Динамо-ГУНП”)

Милимука Олег (ФК “Бігуча Лань”)

Волошин Олександр (“Алмаз”)

Балагур Олександр (“Сокіл”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here