Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 15-ого туру

0
254

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 15-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Кручек Богдан Helpix 33
Альохін Вадим Конфермат-Forex Club 28 (1)
Семенюк Федір ФК “Городок-Юрія-Фарм” 21
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 15
Богославський Андрій Helpix 14
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 14 (1)
Бармак Андрій Прикордонник 13
Макаров Данііл WOODMALL-Femida 13
Гулевський Денис Beerloga 12
Приян Андрій МФК “URBAN” 12
Шмаков Євген Ротор 12 (2)
Шевченко Віктор МФК “URBAN” 11
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 10
Лагодзінський Андрій Сокіл 10
Муляр Андрій Прикордонник 10
Середюк Павло Динамо-ГУНП 10
Скромінський Богдан ФК “Городок-Юрія-Фарм” 10
Брянський Олександр Філтекс 9
Васильчук Олександр Філтекс 9
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 9
Сологуб Олександр Прикордонник 9
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 9
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 9
Донець Андрій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 9 (1)
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 8
Глаз Вадим Прикордонник 8
Михайленко Дмитро Helpix 8
Олянчук Сергій Конфермат-Forex Club 8
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 8
Штокало Григорій МФК “URBAN” 8
Буряк Руслан Конфермат-Forex Club 7
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 7
Зубик Святослав МФК “URBAN” 7
Кучеревич Владислав Сокіл 7
Люблінський Артем МФК “URBAN” 7
Майко Олександр Helpix 7
Мельник Максим Хмельницькі делікатеси 7
Миронюк Ярослав Конфермат-Forex Club 7
Морозов Ростислав ФК “Бігуча Лань” 7
Ростківський Ігор Алмаз 7
Соловей Олексій Helpix 7
Стецюк Вадим Beerloga 7
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 7
Белінський Микола ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 6
Бохонок Дмитро Beerloga 6
Гнатюк Денис WOODMALL-Femida 6
Дячук-Ставицький Михайло ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 6
Кацитадзе Нодар Алмаз 6
Лоборчук Богдан Сокіл 6
Михайленко Роман Helpix 6
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 6
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 6
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 6
Шутяк Дмитро Алмаз 6
Бігун Михайло ДБК 5
Доліба Ярослав Алмаз 5
Ліщук Іван МФК “URBAN” 5
Музичук Олександр WOODMALL-Femida 5
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 5
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 5
Рефель Вадим Прикордонник 5
Ситнік Олег МФК “URBAN” 5
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 5
Степанюк Костянтин Beerloga 5
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 5
Чорний Микита Helpix 5
Шевчук Нікіта WOODMALL-Femida 5
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Безвещук Вадим Конфермат-Forex Club 4
Борис Денис ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 4
Волошин Олександр Алмаз 4
Гарієвський Юрій Конфермат-Forex Club 4
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Гресь Владислав МФК “URBAN” 4
Гуринович Олексій WOODMALL-Femida 4
Камінський Олександр Ротор 4
Лоборчук Володимир Сокіл 4
Логвиненко Іван Ротор 4
Нагорняк Володимир Прикордонник 4
Побережник Дмитро Helpix 4
Сергійчук Юрій ДБК 4
Скоп’як Юрій Конфермат-Forex Club 4
Сметана Дмитро Сокіл 4
Туз Сергій Ротор 4
Якубов Алішер Beerloga 4
Якубовський Денис Філтекс 4
Антонюк Володимир Конфермат-Forex Club 3
Баліцький Андрій ДБК 3
Балабанов Дмитро ДБК 3
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 3
Василів Тарас ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Габатель Сергій ДБК 3
Гноянко Євгеній Прикордонник 3
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 3
Козак Дмитро Прикордонник 3
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 3
Красножон Дмитро WOODMALL-Femida 3
Кубик Олег Helpix 3
Кучерявий Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 3
Мельник Максим. ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Мельничук Андрій Конфермат-Forex Club 3
Милимука Олег ФК “Бігуча Лань” 3
Мустафін Павло Beerloga 3
Олійник Владислав ФК “Бігуча Лань” 3
Ошовський Артем ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Павліш Максим Beerloga 3
Сіньковський Вадим МФК “URBAN” 3
Самонов Ігор Алмаз 3
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Чорний Максим ДБК 3
Шкрябець Сергій Helpix 3
Антонов Олександр Beerloga 2
Бегашов Олександр Helpix 2
Бондаренко Олександр Beerloga 2
Валєєв Володимир ФК “Бігуча Лань” 2
Ветошко Євген ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Гайдашевський Костянтин Ротор 2
Горбієвський Максим Ротор 2
Дацишин Микола Філтекс 2
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 2
Зарванський Віталій Конфермат-Forex Club 2
Каленюк Дмитро Beerloga 2
Караім Андрій WOODMALL-Femida 2
Кравчук Андрій Beerloga 2
Краснобокий Юрій Beerloga 2
Кукурудза Євген ДБК 2
Мельніков Володимир Прикордонник 2
Мельник Роман WOODMALL-Femida 2
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Остап’юк Артем Хмельницькі делікатеси 2
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 2
Самородов Артем Сокіл 2
Самсонов Андрій Алмаз 2
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 2
Свіщов Олександр Філтекс 2
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Сторожук Кіріл Прикордонник 2
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 2
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 2
Федорко Артем Динамо-ГУНП 2
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 2
Хоптяр Павло Сокіл 2
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 2
Чернишин Назарій ДБК 2
Шкодяк Іван WOODMALL-Femida 2
Шкодяк Даніл WOODMALL-Femida 2
Ільков Дмитро Прикордонник 1
Ільков Олександр Прикордонник 1
Барабаш Артем Helpix 1
Баштанюк Сергій ДБК 1
Бородій Дмитро ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Бродзянський Денис WOODMALL-Femida 1
Васильєв Іван Філтекс 1
Вербовий Владислав Helpix 1
Веремчук Максим Конфермат-Forex Club 1
Восканян Манук Beerloga 1
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Готка Сергій Сокіл 1
Гребенюк Олег WOODMALL-Femida 1
Гринь Артур Helpix 1
Гуменний Дмитро МФК “URBAN” 1
Гуменюк Олександр МФК “URBAN” 1
Данчук Валерій ФК “Бігуча Лань” 1
Дурда Андрій Алмаз 1
Заморока Олександр ДБК 1
Кострицький Руслан Ротор 1
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Піхотко Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Паляниця Антон Ротор 1
Панчук Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Рибчинський Юрій ДБК 1
Роговський Максим Алмаз 1
Сич Олександр ФК “Бігуча Лань” 1
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 1
Соловей Богдан ФК “Бігуча Лань” 1
Стасюк Ігор Ротор 1
Стасюк Вадим ФК “Бігуча Лань” 1
Стожик Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Сурков Віталій ДБК 1
Турчин Андрій ДБК 1
Хдейр Васім Філтекс 1
Ціпко Костянтин Алмаз 1
Чепурний Андрій ДБК 1
Шлапак Віталій WOODMALL-Femida 1
Шпаков Олег Ротор 1
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Ярославський Андрій Філтекс 1
Кіт Вадим Хмельницькі делікатеси 1 (1)
Чижов Дмитро Філтекс 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лоборчук Богдан Сокіл 1 8 13
Волошин Олександр Алмаз 2 1 11
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1 5 10
Балагур Олександр Сокіл 1 3 8
Доліба Ярослав Алмаз 1 3 8
Свіщов Олександр Філтекс 1 3 8
Дячук-Ставицький Михайло ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1 2 7
Зенін Владислав Алмаз 1 2 7
Піхотко Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1 2 7
Самсонов Андрій Алмаз 1 2 7
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1 2 7
Шпаков Олег Ротор 1 2 7
Милимука Олег ФК “Бігуча Лань” 1 1 6
Морочківський Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1 1 6
Олексійчук Валерій Ротор 1 1 6
Сич Олександр ФК “Бігуча Лань” 1 1 6
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 1 1 6
Сурков Віталій ДБК 1 1 6
Туз Сергій Ротор 1 1 6
Ошовський Артем ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 6 6
Чепурний Андрій ДБК 0 6 6
Балабанов Дмитро ДБК 1 0 5
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1 0 5
Лоборчук Володимир Сокіл 1 0 5
Мавлютов Вадим Алмаз 1 0 5
Мельничук Андрій Конфермат-Forex Club 1 0 5
Михайлов Олександр Алмаз 1 0 5
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1 0 5
Соловей Олексій Helpix 1 0 5
Степанюк Костянтин Beerloga 1 0 5
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 0 5 5
Антонов Олександр Beerloga 0 4 4
Валєєв Володимир ФК “Бігуча Лань” 0 4 4
Горбієвський Максим Ротор 0 4 4
Орошкевич Михайло Ротор 0 4 4
Подлюк Артур МФК “URBAN” 0 4 4
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 4 4
Якубовський Денис Філтекс 0 4 4
Бігун Михайло ДБК 0 3 3
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Васильчук Олександр Філтекс 0 3 3
Власов Віктор Конфермат-Forex Club 0 3 3
Зубик Святослав МФК “URBAN” 0 3 3
Камінський Олександр Ротор 0 3 3
Лагодзінський Андрій Сокіл 0 3 3
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Михайленко Роман Helpix 0 3 3
Мустафін Павло Beerloga 0 3 3
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 0 3 3
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 0 3 3
Сергійчук Юрій ДБК 0 3 3
Шкодяк Даніл WOODMALL-Femida 0 3 3
Шмаков Євген Ротор 0 3 3
Штокало Григорій МФК “URBAN” 0 3 3
Баліцький Андрій ДБК 0 2 2
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 0 2 2
Василів Тарас ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 2 2
Глаз Вадим Прикордонник 0 2 2
Гнатюк Денис WOODMALL-Femida 0 2 2
Гребенюк Олег WOODMALL-Femida 0 2 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 2 2
Гулевський Денис Beerloga 0 2 2
Гуринович Олексій WOODMALL-Femida 0 2 2
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Козак Дмитро Прикордонник 0 2 2
Кравчук Андрій Beerloga 0 2 2
Кучерявий Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 2 2
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 0 2 2
Люблінський Артем МФК “URBAN” 0 2 2
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Мельник Максим Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Морозов Ростислав ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Павліш Максим Beerloga 0 2 2
Приян Андрій МФК “URBAN” 0 2 2
Рефель Вадим Прикордонник 0 2 2
Семенюк Федір ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 2 2
Стасюк Вадим ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 2 2
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 0 2 2
Фурік Олександр ДБК 0 2 2
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 0 2 2
Чижов Дмитро Філтекс 0 2 2
Шевчук Нікіта WOODMALL-Femida 0 2 2
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 2 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Ільков Дмитро Прикордонник 0 1 1
Антонюк Володимир Конфермат-Forex Club 0 1 1
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Бармак Андрій Прикордонник 0 1 1
Безвещук Вадим Конфермат-Forex Club 0 1 1
Борис Денис ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Габатель Сергій ДБК 0 1 1
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Гноянко Євгеній Прикордонник 0 1 1
Готка Сергій Сокіл 0 1 1
Гресь Владислав МФК “URBAN” 0 1 1
Дурда Андрій Алмаз 0 1 1
Заморока Олександр ДБК 0 1 1
Зарванський Віталій Конфермат-Forex Club 0 1 1
Каленюк Дмитро Beerloga 0 1 1
Кожуховський Ярослав МФК “URBAN” 0 1 1
Кострицький Руслан Ротор 0 1 1
Краснобокий Юрій Beerloga 0 1 1
Кручек Богдан Helpix 0 1 1
Кукурудза Євген ДБК 0 1 1
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Майко Олександр Helpix 0 1 1
Марчук Назар Beerloga 0 1 1
Мельніков Володимир Прикордонник 0 1 1
Миронюк Ярослав Конфермат-Forex Club 0 1 1
Музичук Олександр WOODMALL-Femida 0 1 1
Муляр Андрій Прикордонник 0 1 1
Нагорняк Володимир Прикордонник 0 1 1
Олійник Владислав ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Олянчук Сергій Конфермат-Forex Club 0 1 1
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Рибчинський Юрій ДБК 0 1 1
Роговський Максим Алмаз 0 1 1
Розуман Андрій ДБК 0 1 1
Романенко Євгеній Алмаз 0 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 0 1 1
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Слівінський Вадим Конфермат-Forex Club 0 1 1
Сметана Дмитро Сокіл 0 1 1
Стасюк Ігор Ротор 0 1 1
Степанюк Ярослав Сокіл 0 1 1
Стецюк Вадим Beerloga 0 1 1
Стожик Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Ткачук Володимир Beerloga 0 1 1
Турчин Андрій ДБК 0 1 1
Хрущ Андрій Філтекс 0 1 1
Ціпко Костянтин Алмаз 0 1 1
Чекерський Ігор ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 0 1 1
Червотока Владислав Ротор 0 1 1
Шлапак Віталій WOODMALL-Femida 0 1 1
Шостак Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Шуляк Ігор Філтекс 0 1 1
Шум Сергій Конфермат-Forex Club 0 1 1
Шутяк Дмитро Алмаз 0 1 1
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Якубов Алішер Beerloga 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Дячук-Ставицький Михайло (“ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”)

Шкодяк Даніл (“WOODMALL-Femida”)

Попроцький Іван (“Динамо-ГУНП”)

Милимука Олег (ФК “Бігуча Лань”)

Волошин Олександр (“Алмаз”)

Балагур Олександр (“Сокіл”)

Слобода Сергій (“Хмельницькі делікатеси”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here