Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 15-ого туру та перших матчів 1/4 фіналу плей-офф

0
317

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років у дивізіоні 1

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Антонюк Володимир Helpix 16
Богославський Андрій Helpix 15
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 15
Волошин Олександр Agora 15 (1)
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 14
Черкезов Фархат Helpix 14
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 14 (2)
Музичук Олександр Феміда 13
Олексюк Сергій Феміда 12
Бондаренко Олександр Helpix 12 (1)
Гайковий Володимир Агробізнес 11
Луцюк Віталій Хмельницькі делікатеси 11
Рудюк Володимир Сокіл-3-VETERAN’S 11
Сулима Богдан Конфермат 11
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 11
Осацький Владислав Конфермат 11 (1)
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 10
Брицький Владислав Конфермат 10
Вараниця Олександр Новатор 10
Малишевський Юрій Хмельницькі делікатеси 10
Альохін Вадим Агробізнес 9
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 9
Красножон Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 9
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 9
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 9
Омарі Ідріс Сокіл-2 9
Пасічник Олексій Феміда 9
Штокало Григорій Евеліна 9 (2)
Данилюк Вадим Сокіл-2 8
Донець Андрій Агробізнес 8
Кубик Олег Агробізнес 8
Ліповуз Андрій Beerloga 8
Морговський Ян Beerloga 8
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 8
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 8
Шевченко Віктор Лада 8
Шкрябець Сергій Helpix 8
Ємаєв Євген Агробізнес 7
Грищук Олександр Сокіл-3-VETERAN’S 7
Диняк Тимофій Agora 7
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 7
Миронюк Ярослав Агробізнес 7
Нік Омар Сокіл-3-VETERAN’S 7
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 7
Романченко Микола Прикордонник-Frisor 7
Ситнік Олег Хмельницькі делікатеси 7
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 7
Шляховий Костянтин Хмельницькі делікатеси 7
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 7 (1)
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 6
Белінський Микола Евеліна 6
Плосконос Микита Beerloga 6
Федорко Артем Динамо-ГУНП 6
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 6
Скоп’як Юрій Agora 6 (1)
Бродзянський Денис Феміда 5
Дубчак Андрій Агробізнес 5
Зощук Андрій Beerloga 5
Ліщук Іван Ротор 5
Муляр Андрій Beerloga 5
Побережник Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 5
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 5
Рижук Степан Феміда 5
Семенчук Віталій Agora 5
Слободян Андрій Сокіл-3-VETERAN’S 5
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 5
Шлапак Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 5
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 5
Шульган Андрій Beerloga 5
Яремчук Андрій Agora 5
Василів Тарас Евеліна 4
Вербовий Сергій Епіцентр К-Forex Club 4
Гнатюк Денис Конфермат 4
Логвиненко Іван Ротор 4
Михайленко Роман Феміда 4
Романюк Артем Феміда 4
Середюк Павло Динамо-ГУНП 4
Слобода Сергій Феміда 4
Соловей Олексій Конфермат 4
Стожик Сергій Евеліна 4
Туз Сергій Ротор 4
Ягодзінський Віталій Епіцентр К-Forex Club 4
Лісніченко Ігор Конфермат 4 (1)
Шпаков Олег Ротор 4 (1)
Андрушко Віталій Лада 3
Глас Артем Сокіл-3-VETERAN’S 3
Гребенюк Олег Феміда 3
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 3
Камінський Олександр Ротор 3
Кацитадзе Нодар Лада 3
Косінов Дмитро Прикордонник-Frisor 3
Мазур Назар Агробізнес 3
Мандрик Сергій Новатор 3
Мельник Богдан Новатор 3
Михайлов Олександр Лада 3
Новік Олександр Новатор 3
Паляниця Антон Ротор 3
Панасенков Артем Helpix 3
Приян Андрій Агробізнес 3
Романов Владислав Епіцентр К-Forex Club 3
Ростківський Ігор Лада 3
Стецюк Вадим Beerloga 3
Стрельцов Максим Сокіл-2 3
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 3
Тринадцятко Олег Епіцентр К-Forex Club 3
Фролов Дмитро Конфермат 3
Ціпко Костянтин Agora 3
Голдасевич Дмитро Agora 3 (1)
Алєксєєв Олександр Helpix 2
Антонов Олександр Beerloga 2
Барабаш Артем Сокіл-2 2
Бондар Сергій Сокіл-3-VETERAN’S 2
Борис Денис Евеліна 2
Бородій Дмитро Евеліна 2
Гринь Артур Сокіл-2 2
Доліба Ярослав Agora 2
Донець Єгор Сокіл-2 2
Замогильний Олександр Лада 2
Ковальчук Олександр Агробізнес 2
Кожевніков Дмитро Прикордонник-Frisor 2
Куляк Геннадій Феміда 2
Лисий Олександр Епіцентр К-Forex Club 2
Люблінський Артем Феміда 2
Міщук Вадим Конфермат 2
Маковійчук Олександр Феміда 2
Малащук Андрій Агробізнес 2
Мельничук Андрій Епіцентр К-Forex Club 2
Новіцький Вадим Лада 2
Орошкевич Михайло Ротор 2
Остапущенко Володимир Лада 2
Піхотко Олег Евеліна 2
Палійчук Богдан Феміда 2
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 2
Розпаченюк Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 2
Савчук Олександр Новатор 2
Семенюк Федір Helpix 2
Скіцько Василь Прикордонник-Frisor 2
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 2
Талапчук Олександр Agora 2
Шум Сергій Агробізнес 2
Кузьмін Ростислав Сокіл-3-VETERAN’S 2 (1)
Басістий Артем Конфермат 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1
Бойко Денис Феміда 1
Воловик Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Гайдаш Артем Helpix 1
Глуховатий Вадим Helpix 1
Гуринович Олексій Конфермат 1
Даценко Максим Лада 1
Дияк Олександр Конфермат 1
Душкін Денис Феміда 1
Зданевич Степан Сокіл-2 1
Качур Ігор Епіцентр К-Forex Club 1
Лукомський Олександр Agora 1
Майко Олександр Beerloga 1
Майхер Павло Новатор 1
Мельник Максим Beerloga 1
Музиченко Олег Новатор 1
Нємий Артур Beerloga 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Остяк Денис Феміда 1
Павліш Максим Beerloga 1
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 1
Роговський Максим Сокіл-3-VETERAN’S 1
Рудий Борис Ротор 1
Савчук Гліб Beerloga 1
Самсонов Андрій Beerloga 1
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 1
Сохорук Микола. Сокіл-2 1
Стасюк Ігор Ротор 1
Стеценко Богдан Beerloga 1
Суховерко Сергій Лада 1
Трембач Іван Евеліна 1
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 1
Хомишен Микола Лада 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Замогильний Олександр Лада 1 4 9
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1 4 9
Міщук Вадим Конфермат 1 4 9
Восканян Манук Beerloga 1 2 7
Голдасевич Дмитро Agora 1 2 7
Миронюк Ярослав Агробізнес 1 2 7
Михайлов Олександр Лада 1 2 7
Тринадцятко Олег Епіцентр К-Forex Club 1 2 7
Шлапак Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 1 2 7
Донець Андрій Агробізнес 1 1 6
Лановий Анатолій Конфермат 1 1 6
Романченко Микола Прикордонник-Frisor 1 1 6
Скіцько Василь Прикордонник-Frisor 1 1 6
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 1 1 6
Малащук Андрій Агробізнес 1 0 5
Мустафін Павло Сокіл-3-VETERAN’S 1 0 5
Самсонов Андрій Beerloga 1 0 5
Стецюк Вадим Beerloga 1 0 5
Учьотов Денис Прикордонник-Frisor 1 0 5
Чиж Сергій Агробізнес 1 0 5
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 0 5 5
Яремчук Андрій Agora 0 5 5
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 5 5
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 4 4
Кубик Олег Агробізнес 0 4 4
Ліщук Іван Ротор 0 4 4
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 0 4 4
Осацький Владислав Конфермат 0 4 4
Панасенков Артем Helpix 0 4 4
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 0 4 4
Рижук Степан Феміда 0 4 4
Семенчук Віталій Agora 0 4 4
Ситнік Олег Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 0 4 4
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 4 4
Талапчук Олександр Agora 0 4 4
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Федорко Артем Динамо-ГУНП 0 4 4
Чепурний Андрій Ротор 0 4 4
Шкрябець Сергій Helpix 0 4 4
Шляховий Костянтин Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Штокало Григорій Евеліна 0 4 4
Антонов Олександр Beerloga 0 3 3
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 3 3
Бойко Денис Феміда 0 3 3
Бродзянський Денис Феміда 0 3 3
Василів Тарас Евеліна 0 3 3
Диняк Тимофій Agora 0 3 3
Косінов Дмитро Прикордонник-Frisor 0 3 3
Морговський Ян Beerloga 0 3 3
Новік Олександр Новатор 0 3 3
Олексюк Сергій Феміда 0 3 3
Орошкевич Михайло Ротор 0 3 3
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 0 3 3
Соловей Олексій Конфермат 0 3 3
Сохорук Микола. Сокіл-2 0 3 3
Фролов Дмитро Конфермат 0 3 3
Шульган Андрій Beerloga 0 3 3
Андрушко Віталій Лада 0 2 2
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 2 2
Барабаш Артем Сокіл-2 0 2 2
Богославський Андрій Helpix 0 2 2
Бондар Сергій Сокіл-3-VETERAN’S 0 2 2
Бондаренко Олександр Helpix 0 2 2
Борис Денис Евеліна 0 2 2
Волошин Олександр Agora 0 2 2
Глуховатий Вадим Helpix 0 2 2
Гринь Артур Сокіл-2 0 2 2
Грищук Олександр Сокіл-3-VETERAN’S 0 2 2
Гуринович Олексій Конфермат 0 2 2
Зощук Андрій Beerloga 0 2 2
Каленюк Дмитро Helpix 0 2 2
Камінський Олександр Ротор 0 2 2
Качур Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Красножон Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 0 2 2
Лісніченко Ігор Конфермат 0 2 2
Майко Олександр Beerloga 0 2 2
Мандрик Сергій Новатор 0 2 2
Мельничук Андрій Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Музичук Олександр Феміда 0 2 2
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Ошовський Артем Евеліна 0 2 2
Папроцький Сергій Helpix 0 2 2
Пасічник Олексій Феміда 0 2 2
Паславський Олег Евеліна 0 2 2
Розпаченюк Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 0 2 2
Романенко Євгеній Лада 0 2 2
Рудюк Володимир Сокіл-3-VETERAN’S 0 2 2
Савчук Олександр Новатор 0 2 2
Середюк Павло Динамо-ГУНП 0 2 2
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Скоп’як Юрій Agora 0 2 2
Слободян Андрій Сокіл-3-VETERAN’S 0 2 2
Слобоженюк Володимир Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Стасюк Ігор Ротор 0 2 2
Трембач Іван Евеліна 0 2 2
Черкезов Фархат Helpix 0 2 2
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 2 2
Ємаєв Євген Агробізнес 0 1 1
Алєксєєв Олександр Helpix 0 1 1
Альміз Олександр Ротор 0 1 1
Альохін Вадим Агробізнес 0 1 1
Антонюк Владислав Лада 0 1 1
Баландюк Олександр Феміда 0 1 1
Басістий Артем Конфермат 0 1 1
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Белінський Микола Евеліна 0 1 1
Боднар Олексій Сокіл-2 0 1 1
Болістовський Юрій Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Брицький Владислав Конфермат 0 1 1
Вараниця Олександр Новатор 0 1 1
Вербовий Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Гаєвський Владислав Ротор 0 1 1
Гулевський Денис Beerloga 0 1 1
Данилюк Вадим Сокіл-2 0 1 1
Дияк Олександр Конфермат 0 1 1
Доліба Ярослав Agora 0 1 1
Дубчак Андрій Агробізнес 0 1 1
Жовнір Богдан Новатор 0 1 1
Загуровський Олександр Агробізнес 0 1 1
Зданевич Степан Сокіл-2 0 1 1
Козак Сергій Агробізнес 0 1 1
Кузьмін Ростислав Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Куляк Геннадій Феміда 0 1 1
Ліповуз Андрій Beerloga 0 1 1
Логвиненко Іван Ротор 0 1 1
Мазур Назар Агробізнес 0 1 1
Маковійчук Олександр Феміда 0 1 1
Малишевський Юрій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Мальков Олександр Новатор 0 1 1
Мельник Максим Beerloga 0 1 1
Михайленко Роман Феміда 0 1 1
Монастирський Ігор Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Музиченко Олег Новатор 0 1 1
Муляр Андрій Beerloga 0 1 1
Нік Омар Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 0 1 1
Новіцький Вадим Лада 0 1 1
Омарі Ідріс Сокіл-2 0 1 1
Піхотко Олег Евеліна 0 1 1
Палійчук Богдан Феміда 0 1 1
Паляниця Антон Ротор 0 1 1
Пелишок Олег Феміда 0 1 1
Плосконос Микита Beerloga 0 1 1
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 0 1 1
Приян Андрій Агробізнес 0 1 1
Романов Владислав Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Ростківський Ігор Лада 0 1 1
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Сандулов Дмитро Конфермат 0 1 1
Семенюк Федір Helpix 0 1 1
Слобода Сергій Феміда 0 1 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 0 1 1
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 0 1 1
Стеценко Богдан Beerloga 0 1 1
Стожик Сергій Евеліна 0 1 1
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 1 1
Суховерко Сергій Лада 0 1 1
Сяньков Сергій Прикордонник-Frisor 0 1 1
Туз Сергій Ротор 0 1 1
Харчук Назар Лада 0 1 1
Ціпко Костянтин Agora 0 1 1
Шпаков Олег Ротор 0 1 1
Шум Сергій Агробізнес 0 1 1
Шутяк Євген Епіцентр К-Forex Club 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шлапак Віталій (“Сокіл-3-VETERAN’S”) – 15.02.2020 р.

Колесников Олексій (“Динамо-ГУНП”) – 15.02.2020 р.

Восканян Манук (“Beerloga”) – 15.02.2020 р. та 16.02.2020 р. (за потреби)

Міщук Вадим (“Конфермат”) – 15.02.2020 р.

Ліщук Іван (“Ротор”) – 16.02.2020 р.

Мельніков Володимир (“Прикордонник-Frisor”) – 16.02.2020 р.

Осацький Владислав (“Конфермат”) – 15.02.2020 р.

Панасенков Артем (“Helpix”) – 15.02.2020 р.

Соботюк Володимир (“Динамо-ГУНП”) – 15.02.2020 р.

Шляховий Костянтин (“Хмельницькі делікатеси”) – 15.02.2020 р.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here