Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 2-ого туру

0
219

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 2-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Калуков Дмитро WOODMALL-Femida 5
Подлюк Артур МФК “URBAN” 5
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 4
Кручек Богдан Helpix 3
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 3
Олійник Владислав ФК “Бігуча Лань” 3
Середюк Павло Динамо-ГУНП 3
Альохін Вадим Конфермат 2
Антонюк Владислав Конфермат 2
Богославський Андрій Helpix 2
Бохонок Дмитро Beerloga 2
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 2
Зубик Святослав МФК “URBAN” 2
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 2
Мельник Сергій ФК “Бігуча Лань” 2
Миронюк Ярослав Алмаз 2
Пилипюк Богдан КАЗ 2
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 2
Савчук Віктор Ауді 2
Соловей Олексій Beerloga 2
Степанюк Костянтин Beerloga 2
Чорний Микита Helpix 2
Чуднов Вячеслав ФК “Бігуча Лань” 2
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 2
Ємаєв Євген Алмаз 1
Барабаш Артем Helpix 1
Безвещук Вадим Конфермат 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 1
Василів Тарас ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Даньків Тарас ФГ “КОСВО” 1
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 1
Журавель Вадим МФК “URBAN” 1
Йолтуховський Єгор Beerloga 1
Катеринчук Юрій ФК “Бігуча Лань” 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 1
Когут Павло КАЗ 1
Козак Дмитро Прикордонник 1
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 1
Королюк Вадим ЗА-ЗУЛ 1
Косевич Олександр Ауді 1
Кудрик Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Кучер Андрій Ауді 1
Кучерявий Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Ліщук Іван МФК “URBAN” 1
Майко Олександр Helpix 1
Мельничук Андрій Конфермат 1
Михайленко Роман Helpix 1
Остап’юк Артем Хмельницькі делікатеси 1
Петрук Євген Ауді 1
Побережник Дмитро Helpix 1
Полупан Сергій Олімпік-AskoArt 1
Савчук Павло Ауді 1
Сич Олександр ФК “Бігуча Лань” 1
Скоп’як Юрій Конфермат 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 1
Сторожук Дмитро ФК “Бігуча Лань” 1
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 1
Тринадцятко Олег Конфермат 1
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 1
Чиж Сергій Алмаз 1
Штокало Григорій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Шутяк Дмитро Алмаз 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 1
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 1
Донець Андрій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Бондарчук Богдан КАЗ 1 0 5
Розпаченюк Віталій Helpix 1 0 5
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 1 0 5
Тринадцятко Олег Конфермат 1 0 5
Мельник Максим. ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 2 2
Олексюк Сергій КАЗ 0 2 2
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 0 2 2
Ємаєв Євген Алмаз 0 1 1
Бігун Михайло ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Бабак Олександр Олімпік-AskoArt 0 1 1
Бохонок Дмитро Beerloga 0 1 1
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 0 1 1
Бродзянський Денис WOODMALL-Femida 0 1 1
Василів Тарас ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Гуменний Дмитро МФК “URBAN” 0 1 1
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Калуков Дмитро WOODMALL-Femida 0 1 1
Караім Андрій WOODMALL-Femida 0 1 1
Кравчук Андрій Beerloga 0 1 1
Кручек Богдан Helpix 0 1 1
Кубик Олег Алмаз 0 1 1
Кучерявий Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Люблінський Артем МФК “URBAN” 0 1 1
Майко Олександр Helpix 0 1 1
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Мельник Сергій ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Миронюк Ярослав Алмаз 0 1 1
Михайленко Роман Helpix 0 1 1
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Олянчук Сергій Конфермат 0 1 1
Ошовський Артем ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 0 1 1
Приян Андрій МФК “URBAN” 0 1 1
Рефель Вадим Прикордонник 0 1 1
Рижук Степан КАЗ 0 1 1
Стожик Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 0 1 1
Терещук Владислав Олімпік-AskoArt 0 1 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Фещук Максим КАЗ 0 1 1
Храпач Олександр Прикордонник 0 1 1
Чекирда Руслан МФК “URBAN” 0 1 1
Штокало Григорій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Шум Сергій Алмаз 0 1 1
Шутяк Дмитро Алмаз 0 1 1
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Якубов Алішер WOODMALL-Femida 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Дячук-Ставицький Михайло (“ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”) – до сплати грошового штрафу згідно рішення КДК АМФФХО від 23.12.2021 р.

Музичук Олександр (“WOODMALL-Femida”) – до сплати грошового штрафу згідно рішення КДК АМФФХО від 23.06.2022 р.

Федорко Артем (“Динамо-ГУНП”)

Шкодяк Даніл (“WOODMALL-Femida”)

Михайлов Олександр (“Алмаз”)

Тринадцятко Олег (“Конфермат”)

Розпаченюк Віталій (головний тренер команди “Helpix”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here