Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 4-ого туру

0
221

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 4-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Подлюк Артур МФК “URBAN” 10
Альохін Вадим Конфермат 6
Богославський Андрій Helpix 6
Калуков Дмитро WOODMALL-Femida 6
Козак Дмитро Прикордонник 5
Мельник Сергій ФК “Бігуча Лань” 5
Чуднов Вячеслав ФК “Бігуча Лань” 5
Кручек Богдан Helpix 4
Миронюк Ярослав Алмаз 4
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 4
Бохонок Дмитро Beerloga 3
Воловик Олександр Beerloga 3
Гресь Владислав МФК “URBAN” 3
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 3
Кубик Олег Алмаз 3
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 3
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 3
Олійник Владислав ФК “Бігуча Лань” 3
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 3
Савчук Віктор Ауді 3
Середюк Павло Динамо-ГУНП 3
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 3
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 3
Чорний Микита Helpix 3
Ємаєв Євген Алмаз 2
Антонюк Владислав Конфермат 2
Безвещук Вадим Конфермат 2
Белінський Микола ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 2
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 2
Журавель Вадим МФК “URBAN” 2
Зубик Святослав МФК “URBAN” 2
Катеринчук Юрій ФК “Бігуча Лань” 2
Колесник Василь ЗА-ЗУЛ 2
Косевич Олександр Ауді 2
Ліщук Іван МФК “URBAN” 2
Майко Олександр Helpix 2
Мельничук Андрій Конфермат 2
Петрук Євген Ауді 2
Пилипюк Богдан КАЗ 2
Савчук Павло Ауді 2
Ситнік Олег МФК “URBAN” 2
Сич Олександр ФК “Бігуча Лань” 2
Скоп’як Юрій Конфермат 2
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Соловей Олексій Beerloga 2
Сологуб Олександр Прикордонник 2
Степанюк Костянтин Beerloga 2
Сторожук Дмитро ФК “Бігуча Лань” 2
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 2
Храпач Олександр Прикордонник 2
Штокало Григорій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 2
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 2
Фещук Максим КАЗ 2 (2)
Ільчук Олег КАЗ 1
Барабаш Артем Helpix 1
Бартошук Андрій КАЗ 1
Бойчук Денис ЗА-ЗУЛ 1
Будченко Михайло Ауді 1
Василів Тарас ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Вдовин Олексій ФГ “КОСВО” 1
Веремчук Максим Конфермат 1
Восканян Манук Beerloga 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1
Даньків Тарас ФГ “КОСВО” 1
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 1
Донець Єгор Helpix 1
Загребельний Олександр Ауді 1
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Зданевич Степан Прикордонник 1
Йолтуховський Єгор Beerloga 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 1
Ковтун Микола Олімпік-AskoArt 1
Когут Павло КАЗ 1
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 1
Королюк Вадим ЗА-ЗУЛ 1
Кравчук Андрій Beerloga 1
Кудрик Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Кучер Андрій Ауді 1
Кучерявий Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 1
Мельник Максим Хмельницькі делікатеси 1
Мельник Максим. ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Михайленко Роман Helpix 1
Музичук Олександр WOODMALL-Femida 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 1
Нагорняк Володимир Прикордонник 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 1
Остап’юк Артем Хмельницькі делікатеси 1
Паюк Максим ФГ “КОСВО” 1
Побережник Дмитро Helpix 1
Полупан Сергій Олімпік-AskoArt 1
Рефель Вадим Прикордонник 1
Рижук Степан КАЗ 1
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 1
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 1
Сендзюк Дмитро ФК “Бігуча Лань” 1
Смолко Максим ФГ “КОСВО” 1
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 1
Терещук Владислав Олімпік-AskoArt 1
Тринадцятко Олег Конфермат 1
Чекирда Руслан МФК “URBAN” 1
Чиж Сергій Алмаз 1
Шутяк Дмитро Алмаз 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 1
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 1
Донець Андрій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Бохонок Дмитро Beerloga 1 2 7
Олексюк Сергій КАЗ 1 2 7
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 1 1 6
Стожик Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1 1 6
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 1 1 6
Бондарчук Богдан КАЗ 1 0 5
Піхотко Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1 0 5
Розпаченюк Віталій Helpix 1 0 5
Тринадцятко Олег Конфермат 1 0 5
Мельник Максим. ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 3 3
Ошовський Артем ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 3 3
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 0 3 3
Шум Сергій Алмаз 0 3 3
Бродзянський Денис WOODMALL-Femida 0 2 2
Когут Павло КАЗ 0 2 2
Кравчук Андрій Beerloga 0 2 2
Михайленко Роман Helpix 0 2 2
Рижук Степан КАЗ 0 2 2
Фещук Максим КАЗ 0 2 2
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Ємаєв Євген Алмаз 0 1 1
Бігун Михайло ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Бабак Олександр Олімпік-AskoArt 0 1 1
Безвещук Вадим Конфермат 0 1 1
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 0 1 1
Василів Тарас ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Городовий Богдан КАЗ 0 1 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 1 1
Гуменний Дмитро МФК “URBAN” 0 1 1
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Калуков Дмитро WOODMALL-Femida 0 1 1
Караім Андрій WOODMALL-Femida 0 1 1
Каштелян Сергій Прикордонник 0 1 1
Кручек Богдан Helpix 0 1 1
Кубик Олег Алмаз 0 1 1
Курдас Сергій ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Кучер Андрій Ауді 0 1 1
Кучерявий Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Лабенський Ігор ФГ “КОСВО” 0 1 1
Лазирян Гегамик КАЗ 0 1 1
Люблінський Артем МФК “URBAN” 0 1 1
Майко Олександр Helpix 0 1 1
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Мельник Сергій ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Мердюк Валерій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Миронюк Ярослав Алмаз 0 1 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Олійник Владислав ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Олянчук Сергій Конфермат 0 1 1
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 0 1 1
Паюк Максим ФГ “КОСВО” 0 1 1
Паюк Михайло ФГ “КОСВО” 0 1 1
Петрук Євген Ауді 0 1 1
Подлюк Артур МФК “URBAN” 0 1 1
Приян Андрій МФК “URBAN” 0 1 1
Рефель Вадим Прикордонник 0 1 1
Ситнік Олег МФК “URBAN” 0 1 1
Соловей Олексій Beerloga 0 1 1
Соломко Денис Олімпік-AskoArt 0 1 1
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 0 1 1
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 0 1 1
Терещук Владислав Олімпік-AskoArt 0 1 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Фетько Олексій WOODMALL-Femida 0 1 1
Храпач Олександр Прикордонник 0 1 1
Цой Віктор WOODMALL-Femida 0 1 1
Чекирда Руслан МФК “URBAN” 0 1 1
Штокало Григорій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Шутяк Дмитро Алмаз 0 1 1
Якубов Алішер WOODMALL-Femida 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Дячук-Ставицький Михайло (“ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”) – до сплати грошового штрафу згідно рішення КДК АМФФХО від 23.12.2021 р.

Федорко Артем (“Динамо-ГУНП”)

Михайлов Олександр (“Алмаз”)

Бохонок Дмитро (“Beerloga”)

Піхотко Олег (“ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”)

Стожик Сергій (“ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here