Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 4-ого туру

0
288

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 4-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Бондарчук Владислав Кардіфф 6
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 6
Клекот Степан Тетра-Конфермат 5
Красножон Дмитро Ротор 5
Ліщук Іван Ротор-2 5
Мельник Роман Сокіл-2 5
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 5
Ціх Ростислав Тетра-Конфермат 5
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 4
Блажко Микола Олімп 4
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 4
Гуліватий Руслан Олімп 4
Майко Олександр Beerloga 4
Морочківський Олександр Олімп 4
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 4
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 4
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 3
Вараниця Олександр Новатор 3
Донець Андрій Кардіфф 3
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 3
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 3
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 3
Умаров Іскандер Лада 3
Цуприк Олександр Прикордонник-Frisor 3
Бедратий Олександр Новатор 2
Белінський Микола Евеліна 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 2
Бондаренко Олександр Helpix 2
Бородій Дмитро Евеліна 2
Вербовий Сергій Епіцентр К-Forex Club 2
Воловик Олександр Лада 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 2
Загуровський Олександр Кардіфф 2
Замогильний Олександр Лада 2
Зубик Святослав Феміда-Старлайф 2
Камінський Олександр Ротор 2
Куляк Геннадій Феміда-Старлайф 2
Луцюк Віталій Сокіл-2 2
Люблінський Артем Феміда-Старлайф 2
Малишевський Юрій Прикордонник-Frisor 2
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 2
Плосконос Микита Beerloga 2
Романов Дмитро Олімп 2
Савчук Гліб Beerloga 2
Сендель Олексій Тетра-Конфермат 2
Ситник Олег Хмельницькі делікатеси 2
Скоп’як Юрій Helpix 2
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 2
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 2
Шульган Андрій Лада 2
Ярош В’ячеслав Олімп 2
Іщук Євген Прикордонник-Frisor 1
Антонов Олександр Beerloga 1
Бабак Сергій Helpix 1
Бадло Ігор Тетра-Конфермат 1
Баландюк Олександр Феміда-Старлайф 1
Борис Денис Евеліна 1
Василів Тарас Евеліна 1
Вербовий Валерій Епіцентр К-Forex Club 1
Гайдашевський Костянтин Ротор-2 1
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 1
Гвіанідзе Автанділ Тетра-Конфермат 1
Глуховатий Вадим Helpix 1
Гнатюк Денис Тетра-Конфермат 1
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 1
Гулевський Денис Beerloga 1
Качур Ігор Епіцентр К-Forex Club 1
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1
Коротун Олександр Helpix 1
Міщук Вадим Лада 1
Малащук Андрій Кардіфф 1
Миколайчук Віталій Тетра-Конфермат 1
Миронюк Ярослав Кардіфф 1
Мустафін Павло Лада 1
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1
Наталюк Назар Helpix 1
Овчинніков Олег Новатор 1
Оліферчук Андрій Сокіл-2 1
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 1
Осацький Владислав Тетра-Конфермат 1
Ошовський Артем Евеліна 1
Падневич Володимир Олімп 1
Панасенков Артем Лада 1
Папірович Вадим Beerloga 1
Петриковець Дмитро Новатор 1
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 1
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 1
Савчук Олександр Новатор 1
Середюк Павло Динамо-ГУНП 1
Скибінський Дмитро Олімп 1
Слободян Андрій Ротор 1
Сулима Богдан Тетра-Конфермат 1
Туз Сергій Ротор-2 1
Черкезов Фархат Helpix 1
Шкрябець Сергій Helpix 1
Шлапак Віталій Ротор 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 1
Шпаков Олег Ротор 1
Штокало Григорій Евеліна 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 1
Ягодзінський Віталій Епіцентр К-Forex Club 1
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 1
Ясніцький Ярослав Кардіфф 1
Омарі Ідріс Сокіл-2 1 (1)
Орошкевич Михайло Ротор-2 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Мартинюк Ігор Кардіфф 1 1 6
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 1 0 5
Грищук Олександр Ротор 1 0 5
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 1 0 5
Тринадцятко Олег Новатор 0 4 4
Зубик Святослав Феміда-Старлайф 0 3 3
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Ошовський Артем Евеліна 0 3 3
Слободян Андрій Ротор 0 3 3
Івановський Віталій Олімп 0 2 2
Антонов Олександр Beerloga 0 2 2
Бедратий Олександр Новатор 0 2 2
Камінський Олександр Ротор 0 2 2
Кучерук Костянтин Beerloga 0 2 2
Ліщук Іван Ротор-2 0 2 2
Малащук Андрій Кардіфф 0 2 2
Мельник Максим Beerloga 0 2 2
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 2 2
Стасюк Ігор Ротор 0 2 2
Шкрябець Сергій Helpix 0 2 2
Бабак Сергій Helpix 0 1 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 1 1
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Боднар Андрій Сокіл-2 0 1 1
Борис Денис Евеліна 0 1 1
Бородій Дмитро Евеліна 0 1 1
Вараниця Олександр Новатор 0 1 1
Василів Тарас Евеліна 0 1 1
Глуховатий Вадим Helpix 0 1 1
Гуліватий Руслан Олімп 0 1 1
Донець Андрій Кардіфф 0 1 1
Зарванський Віталій Сокіл-2 0 1 1
Каленюк Дмитро Helpix 0 1 1
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 0 1 1
Красножон Дмитро Ротор 0 1 1
Крутяков Олександр Ротор-2 0 1 1
Ксьонзик Олександр Новатор 0 1 1
Кульбачний Денис Beerloga 0 1 1
Куляк Геннадій Феміда-Старлайф 0 1 1
Логвіненко Іван Ротор 0 1 1
Міщук Вадим Лада 0 1 1
Майко Олександр Beerloga 0 1 1
Мельник Роман Сокіл-2 0 1 1
Морочківський Олександр Олімп 0 1 1
Мостовий Андрій Прикордонник-Frisor 0 1 1
Наталюк Назар Helpix 0 1 1
Новік Олександр Новатор 0 1 1
Оліферчук Андрій Сокіл-2 0 1 1
Орошкевич Михайло Ротор-2 0 1 1
Осацький Владислав Тетра-Конфермат 0 1 1
Остяк Денис Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Підлісний Максим Beerloga 0 1 1
Піхотко Олег Евеліна 0 1 1
Павліш Максим Beerloga 0 1 1
Панасенков Артем Лада 0 1 1
Петриковець Дмитро Новатор 0 1 1
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 0 1 1
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 0 1 1
Сандулов Дмитро Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Сендель Олексій Тетра-Конфермат 0 1 1
Сергеєв Лев Тетра-Конфермат 0 1 1
Слобоженюк Володимир Новатор 0 1 1
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 0 1 1
Туз Сергій Ротор-2 0 1 1
Федорко Артем Динамо-ГУНП 0 1 1
Чепурний Андрій Ротор-2 0 1 1
Шлапак Віталій Ротор 0 1 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 1 1
Шпаков Олег Ротор 0 1 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Грищук Олександр (“Ротор”)

Тринадцятко Олег (“Новатор”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here