Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 6-ого туру

0
264

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 6-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Волошин Олександр Agora 11
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 9 (1)
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 8
Антонюк Володимир Helpix 7
Бондаренко Олександр Helpix 7
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 7
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 6
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 5
Брицький Владислав Конфермат 5
Луцюк Віталій Хмельницькі делікатеси 5
Малишевський Юрій Хмельницькі делікатеси 5
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 5
Сулима Богдан Конфермат 5
Богославський Андрій Helpix 4
Вербовий Сергій Епіцентр К-Forex Club 4
Гнатюк Денис Конфермат 4
Диняк Тимофій Agora 4
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 4
Миронюк Ярослав Агробізнес 4
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 4
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 4
Олексюк Сергій Феміда 4
Осацький Владислав Конфермат 4
Пасічник Олексій Феміда 4
Плосконос Микита Beerloga 4
Побережник Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 4
Черкезов Фархат Helpix 4
Шевченко Віктор Лада 4
Шляховий Костянтин Хмельницькі делікатеси 4
Альохін Вадим Агробізнес 3
Белінський Микола Евеліна 3
Вараниця Олександр Новатор 3
Гребенюк Олег Феміда 3
Грищук Олександр Сокіл-3-VETERAN’S 3
Данилюк Вадим Сокіл-2 3
Кубик Олег Агробізнес 3
Логвиненко Іван Ротор 3
Музичук Олександр Феміда 3
Приян Андрій Агробізнес 3
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 3
Семенчук Віталій Agora 3
Ситнік Олег Хмельницькі делікатеси 3
Слободян Андрій Сокіл-3-VETERAN’S 3
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 3
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 3
Шульган Андрій Beerloga 3
Яремчук Андрій Agora 3
Шпаков Олег Ротор 3 (1)
Штокало Григорій Евеліна 3 (1)
Андрушко Віталій Лада 2
Антонов Олександр Beerloga 2
Василів Тарас Евеліна 2
Гринь Артур Сокіл-2 2
Донець Андрій Агробізнес 2
Дубчак Андрій Агробізнес 2
Зощук Андрій Beerloga 2
Камінський Олександр Ротор 2
Кацитадзе Нодар Лада 2
Ковальчук Олександр Агробізнес 2
Косінов Дмитро Прикордонник-Frisor 2
Маковійчук Олександр Феміда 2
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 2
Мельник Богдан Новатор 2
Нік Омар Сокіл-3-VETERAN’S 2
Новік Олександр Новатор 2
Омарі Ідріс Сокіл-2 2
Романченко Микола Прикордонник-Frisor 2
Ростківський Ігор Лада 2
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Скіцько Василь Прикордонник-Frisor 2
Скоп’як Юрій Agora 2
Слобода Сергій Феміда 2
Стецюк Вадим Beerloga 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 2
Федорко Артем Динамо-ГУНП 2
Шкрябець Сергій Helpix 2
Барабаш Артем Сокіл-2 1
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 1
Бойко Денис Феміда 1
Бродзянський Денис Феміда 1
Воловик Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Гайдаш Артем Helpix 1
Гайковий Володимир Агробізнес 1
Голдасевич Дмитро Agora 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1
Дияк Олександр Конфермат 1
Душкін Денис Феміда 1
Замогильний Олександр Лада 1
Красножон Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 1
Куляк Геннадій Феміда 1
Ліповуз Андрій Beerloga 1
Ліщук Іван Ротор 1
Лисий Олександр Епіцентр К-Forex Club 1
Лукомський Олександр Agora 1
Міщук Вадим Конфермат 1
Мазур Назар Агробізнес 1
Мандрик Сергій Новатор 1
Михайленко Роман Феміда 1
Муляр Андрій Beerloga 1
Остяк Денис Феміда 1
Піхотко Олег Евеліна 1
Палійчук Богдан Феміда 1
Паляниця Антон Ротор 1
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 1
Рижук Степан Феміда 1
Розпаченюк Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 1
Романов Владислав Епіцентр К-Forex Club 1
Рудий Борис Ротор 1
Савчук Гліб Beerloga 1
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 1
Середюк Павло Динамо-ГУНП 1
Соловей Олексій Конфермат 1
Стожик Сергій Евеліна 1
Стрельцов Максим Сокіл-2 1
Талапчук Олександр Agora 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Тринадцятко Олег Епіцентр К-Forex Club 1
Туз Сергій Ротор 1
Хомишен Микола Лада 1
Шлапак Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 1
Шум Сергій Агробізнес 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Стецюк Вадим Beerloga 1 0 5
Тринадцятко Олег Епіцентр К-Forex Club 1 0 5
Учьотов Денис Прикордонник-Frisor 1 0 5
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 3 3
Кубик Олег Агробізнес 0 3 3
Новік Олександр Новатор 0 3 3
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 3 3
Яремчук Андрій Agora 0 3 3
Антонов Олександр Beerloga 0 2 2
Бойко Денис Феміда 0 2 2
Борис Денис Евеліна 0 2 2
Василів Тарас Евеліна 0 2 2
Глуховатий Вадим Helpix 0 2 2
Голдасевич Дмитро Agora 0 2 2
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 0 2 2
Ліщук Іван Ротор 0 2 2
Міщук Вадим Конфермат 0 2 2
Мандрик Сергій Новатор 0 2 2
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 0 2 2
Мельничук Андрій Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Олексюк Сергій Феміда 0 2 2
Осацький Владислав Конфермат 0 2 2
Розпаченюк Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 0 2 2
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 0 2 2
Соловей Олексій Конфермат 0 2 2
Стасюк Ігор Ротор 0 2 2
Талапчук Олександр Agora 0 2 2
Фролов Дмитро Конфермат 0 2 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Ємаєв Євген Агробізнес 0 1 1
Антонюк Владислав Лада 0 1 1
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Баландюк Олександр Феміда 0 1 1
Барабаш Артем Сокіл-2 0 1 1
Белінський Микола Евеліна 0 1 1
Богославський Андрій Helpix 0 1 1
Болістовський Юрій Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Бондар Сергій Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Брицький Владислав Конфермат 0 1 1
Бродзянський Денис Феміда 0 1 1
Вараниця Олександр Новатор 0 1 1
Восканян Манук Beerloga 0 1 1
Гаєвський Владислав Ротор 0 1 1
Гринь Артур Сокіл-2 0 1 1
Грищук Олександр Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Гулевський Денис Beerloga 0 1 1
Гуринович Олексій Конфермат 0 1 1
Данилюк Вадим Сокіл-2 0 1 1
Диняк Тимофій Agora 0 1 1
Жовнір Богдан Новатор 0 1 1
Загуровський Олександр Агробізнес 0 1 1
Замогильний Олександр Лада 0 1 1
Зданевич Степан Сокіл-2 0 1 1
Каленюк Дмитро Helpix 0 1 1
Камінський Олександр Ротор 0 1 1
Качур Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Козак Сергій Агробізнес 0 1 1
Косінов Дмитро Прикордонник-Frisor 0 1 1
Куляк Геннадій Феміда 0 1 1
Мазур Назар Агробізнес 0 1 1
Мальков Олександр Новатор 0 1 1
Мельник Максим Beerloga 0 1 1
Миронюк Ярослав Агробізнес 0 1 1
Музиченко Олег Новатор 0 1 1
Музичук Олександр Феміда 0 1 1
Нік Омар Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Новіцький Вадим Лада 0 1 1
Омарі Ідріс Сокіл-2 0 1 1
Ошовський Артем Евеліна 0 1 1
Папроцький Сергій Helpix 0 1 1
Приян Андрій Агробізнес 0 1 1
Рижук Степан Феміда 0 1 1
Романов Владислав Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Романченко Микола Прикордонник-Frisor 0 1 1
Ростківський Ігор Лада 0 1 1
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Сандулов Дмитро Конфермат 0 1 1
Семенчук Віталій Agora 0 1 1
Семенюк Федір Helpix 0 1 1
Ситнік Олег Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Скоп’як Юрій Agora 0 1 1
Слобода Сергій Феміда 0 1 1
Слободян Андрій Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Слобоженюк Володимир Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 0 1 1
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 1 1
Сохорук Микола. Сокіл-2 0 1 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Трембач Іван Евеліна 0 1 1
Харчук Назар Лада 0 1 1
Чепурний Андрій Ротор 0 1 1
Черкезов Фархат Helpix 0 1 1
Шкрябець Сергій Helpix 0 1 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 1 1
Шляховий Костянтин Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Штокало Григорій Евеліна 0 1 1
Шульган Андрій Beerloga 0 1 1
Шум Сергій Агробізнес 0 1 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here