Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 7-ого туру

0
408

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 7-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 9
Бондарчук Владислав Кардіфф 7
Ліповуз Андрій Конфермат 7
Мельник Роман Сокіл-2 7
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 6
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 6
Красножон Дмитро Ротор 6
Ліщук Іван Ротор-2 6
Люблінський Артем Феміда-Старлайф 6
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 6
Цуприк Олександр Прикордонник-Frisor 6
Шульган Андрій Лада 6
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 5
Блажко Микола Олімп 5
Бондаренко Олександр Helpix 5
Гуліватий Руслан Олімп 5
Клекот Степан Конфермат 5
Луцюк Віталій Сокіл-2 5
Майко Олександр Beerloga 5
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 5
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 5
Морочківський Олександр Олімп 5
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 5
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 5
Ціх Ростислав Конфермат 5
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 4
Донець Андрій Кардіфф 4
Малишевський Юрій Прикордонник-Frisor 4
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 4
Миронюк Ярослав Кардіфф 4
Мустафін Павло Лада 4
Рижук Степан Конфермат 4
Романов Дмитро Олімп 4
Сендель Олексій Конфермат 4
Сергеєв Лев Конфермат 4
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 4
Умаров Іскандер Лада 4
Черкезов Фархат Helpix 4
Бедратий Олександр Новатор 4 (1)
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 4 (1)
Антонов Олександр Beerloga 3
Вараниця Олександр Новатор 3
Гнатюк Денис Конфермат 3
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 3
Куляк Геннадій Феміда-Старлайф 3
Мартинюк Ігор Кардіфф 3
Муляр Андрій Конфермат 3
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 3
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 3
Савчук Гліб Beerloga 3
Ситник Олег Хмельницькі делікатеси 3
Скоп’як Юрій Helpix 3
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 3
Стожик Сергій Евеліна 3
Шкрябець Сергій Helpix 3
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 3
Ясніцький Ярослав Кардіфф 3
Іщук Євген Прикордонник-Frisor 2
Белінський Микола Евеліна 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 2
Бородій Дмитро Евеліна 2
Вербовий Сергій Епіцентр К-Forex Club 2
Воловик Олександр Лада 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 2
Гулевський Денис Beerloga 2
Загуровський Олександр Кардіфф 2
Замогильний Олександр Лада 2
Зубик Святослав Феміда-Старлайф 2
Камінський Олександр Ротор 2
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Логвіненко Іван Ротор 2
Миколайчук Віталій Конфермат 2
Морговський Ян Helpix 2
Музичук Олександр Конфермат 2
Оліферчук Андрій Сокіл-2 2
Павліш Максим Beerloga 2
Папроцький Сергій Helpix 2
Плосконос Микита Beerloga 2
Савчук Олександр Новатор 2
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 2
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 2
Середюк Павло Динамо-ГУНП 2
Слободян Андрій Ротор 2
Слобоженюк Володимир Новатор 2
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 2
Сулима Богдан Конфермат 2
Шлапак Віталій Ротор 2
Штокало Григорій Евеліна 2
Ягодзінський Віталій Епіцентр К-Forex Club 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Ярош В’ячеслав Олімп 2
Василів Тарас Евеліна 2 (1)
Омарі Ідріс Сокіл-2 2 (1)
Панасенков Артем Лада 2 (1)
Бабак Сергій Helpix 1
Бадло Ігор Конфермат 1
Бакалярик Олексій Феміда-Старлайф 1
Баландюк Олександр Феміда-Старлайф 1
Барабаш Артем Сокіл-2 1
Боднар Андрій Сокіл-2 1
Борис Денис Евеліна 1
Брицький Владислав Конфермат 1
Вєтров Олександр Ротор-2 1
Вербовий Валерій Епіцентр К-Forex Club 1
Восканян Манук Beerloga 1
Гайдашевський Костянтин Ротор-2 1
Гвіанідзе Автанділ Конфермат 1
Глуховатий Вадим Helpix 1
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 1
Гребенюк Олег Феміда-Старлайф 1
Дмитришен Богдан Олімп 1
Качур Ігор Епіцентр К-Forex Club 1
Коротун Олександр Helpix 1
Міщук Вадим Лада 1
Малащук Андрій Кардіфф 1
Мороз Віталій Хмельницькі делікатеси 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1
Наталюк Назар Helpix 1
Овчинніков Олег Новатор 1
Осацький Владислав Конфермат 1
Остроголов Данило Сокіл-2 1
Ошовський Артем Евеліна 1
Підлісний Максим Beerloga 1
Падневич Володимир Олімп 1
Палійчук Богдан Феміда-Старлайф 1
Папірович Вадим Beerloga 1
Петриковець Дмитро Новатор 1
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 1
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 1
Скибінський Дмитро Олімп 1
Сохорук Микола. Сокіл-2 1
Стаднік Микола Новатор 1
Стеценко Богдан Beerloga 1
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 1
Темнюк Микола Кардіфф 1
Туз Сергій Ротор-2 1
Шпаков Олег Ротор 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 1
Орошкевич Михайло Ротор-2 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Бедратий Олександр Новатор 1 3 8
Слободян Андрій Ротор 1 3 8
Біляк Олег Олімп 1 1 6
Мартинюк Ігор Кардіфф 1 1 6
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 1 1 6
Орошкевич Михайло Ротор-2 1 1 6
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 1 0 5
Грищук Олександр Ротор 1 0 5
Рудий Борис Ротор 1 0 5
Зубик Святослав Феміда-Старлайф 0 4 4
Тринадцятко Олег Новатор 0 4 4
Антонов Олександр Beerloga 0 3 3
Ліщук Іван Ротор-2 0 3 3
Мельник Максим Beerloga 0 3 3
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Ошовський Артем Евеліна 0 3 3
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 3 3
Федорко Артем Динамо-ГУНП 0 3 3
Івановський Віталій Олімп 0 2 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 2 2
Боднар Андрій Сокіл-2 0 2 2
Вараниця Олександр Новатор 0 2 2
Василів Тарас Евеліна 0 2 2
Камінський Олександр Ротор 0 2 2
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 0 2 2
Красножон Дмитро Ротор 0 2 2
Ксьонзик Олександр Новатор 0 2 2
Кучерук Костянтин Beerloga 0 2 2
Малащук Андрій Кардіфф 0 2 2
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Морочківський Олександр Олімп 0 2 2
Мостовий Андрій Прикордонник-Frisor 0 2 2
Піхотко Олег Евеліна 0 2 2
Панасенков Артем Лада 0 2 2
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 0 2 2
Савчук Гліб Beerloga 0 2 2
Сендель Олексій Конфермат 0 2 2
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 2 2
Стасюк Ігор Ротор 0 2 2
Туз Сергій Ротор-2 0 2 2
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Чепурний Андрій Ротор-2 0 2 2
Шкрябець Сергій Helpix 0 2 2
Шлапак Віталій Ротор 0 2 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Іщук Євген Прикордонник-Frisor 0 1 1
Антонюк Владислав Кардіфф 0 1 1
Бабак Сергій Helpix 0 1 1
Басістий Артем Конфермат 0 1 1
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Борис Денис Евеліна 0 1 1
Бородій Дмитро Евеліна 0 1 1
Вербовий Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Воловик Валентин Лада 0 1 1
Воловик Олександр Лада 0 1 1
Галдасевич Дмитро Кардіфф 0 1 1
Глуховатий Вадим Helpix 0 1 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 1 1
Гуліватий Руслан Олімп 0 1 1
Донець Андрій Кардіфф 0 1 1
Журомський Павло Прикордонник-Frisor 0 1 1
Замогильний Олександр Лада 0 1 1
Зарванський Віталій Сокіл-2 0 1 1
Каленюк Дмитро Helpix 0 1 1
Качур Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Косінов Дмитро Прикордонник-Frisor 0 1 1
Крутяков Олександр Ротор-2 0 1 1
Кульбачний Денис Beerloga 0 1 1
Куляк Геннадій Феміда-Старлайф 0 1 1
Ліповуз Андрій Конфермат 0 1 1
Логвіненко Іван Ротор 0 1 1
Міщук Вадим Лада 0 1 1
Майко Олександр Beerloga 0 1 1
Мельник Роман Сокіл-2 0 1 1
Миколайчук Віталій Конфермат 0 1 1
Муляр Андрій Конфермат 0 1 1
Мустафін Павло Лада 0 1 1
Наталюк Назар Helpix 0 1 1
Новік Олександр Новатор 0 1 1
Оліферчук Андрій Сокіл-2 0 1 1
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Омарі Ідріс Сокіл-2 0 1 1
Осацький Владислав Конфермат 0 1 1
Остроголов Данило Сокіл-2 0 1 1
Остяк Денис Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Підлісний Максим Beerloga 0 1 1
Павліш Максим Beerloga 0 1 1
Петриковець Дмитро Новатор 0 1 1
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 0 1 1
Рижук Степан Конфермат 0 1 1
Романов Дмитро Олімп 0 1 1
Сандулов Дмитро Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Сергеєв Лев Конфермат 0 1 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Слобоженюк Володимир Новатор 0 1 1
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 0 1 1
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 0 1 1
Сохорук Микола. Сокіл-2 0 1 1
Стожик Сергій Евеліна 0 1 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Цуприк Олександр Прикордонник-Frisor 0 1 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 1 1
Шпаков Олег Ротор 0 1 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Грищук Олександр (“Ротор”)

Слободян Андрій (“Ротор”)

Біляк Олег (“Олімп”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here