Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 7-ого туру

0
478

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 7-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Луцюк Віталій Сокіл-3 10
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 9
Гайдашевський Костянтин Вентс-Ротор-2 8
Олексюк Сергій АВІСТ-Helpix 8
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 8 (1)
Куляк Геннадій Феміда-Старлайф 7
Падневич Володимир Олімп 7
Алексєєв Олександр АВІСТ-Helpix 6
Наконечний Андрій Олімп 6
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 6
Стеценко Богдан AVIVA-Beerloga 6
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 6 (1)
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 5
Глаз Вадим Хмельницькі делікатеси 5
Грищук Олександр Ротор 5
Крутяков Олександр Вентс-Ротор-2 5
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 5
Муляр Андрій АВІСТ-Helpix 5
Смоляренко Артем Тетра 5
Яровий Сергій Лада 5
Акбар Нік Хмельницькі делікатеси 4
Антонюк Володимир Епіцентр К-Forex Club 4
Ахмедов Іван Тетра 4
Глас Артем Тетра 4
Зощук Андрій Лада 4
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 4
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 4
Мельник Сергій АВІСТ-Helpix 4
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 4
Ноль Артем Сокіл-3 4
Розпаченюк Віталій Сокіл-3 4
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 4
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 4
Штокало Григорій Евеліна 4
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 3
Воловик Олександр Лада 3
Кульбачний Денис AVIVA-Beerloga 3
Малишевський Юрій Кардіфф-Прикордонник 3
Мельников Володимир Кардіфф-Прикордонник 3
Романюк Артем Феміда-Старлайф 3
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 3
Умаров Іскандер Лада 3
Цилепа Максим Сокіл-3 3
Цуприк Олександр Кардіфф-Прикордонник 3
Черкезов Фархат Хмельницькі делікатеси 3
Шлапак Віталій Ротор 3
Антонов Олександр AVIVA-Beerloga 2
Бакалярик Олексій Феміда-Старлайф 2
Блажко Микола Олімп 2
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 2
Бойко Денис Феміда-Старлайф 2
Воловик Валентин Лада 2
Леонов Олександр Хмельницькі делікатеси 2
Логвиненко Іван Вентс-Ротор-2 2
Люблінський Артем Феміда-Старлайф 2
Мельник Максим Евеліна 2
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 2
Ошовський Артем Евеліна 2
Папірович Вадим AVIVA-Beerloga 2
Паюк Максим Хмельницькі делікатеси 2
Рефель Вадим Кардіфф-Прикордонник 2
Самсонов Андрій Лада 2
Святий Дмитро Ротор 2
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Ситнік Олег Хмельницькі делікатеси 2
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 2
Шкрябець Сергій АВІСТ-Helpix 2
Шульган Андрій Лада 2
Біляк Олег Олімп 1
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 1
Бабак Сергій Феміда-Старлайф 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1
Борис Денис Евеліна 1
Бриндак Денис АВІСТ-Helpix 1
Василів Тарас Евеліна 1
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 1
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1
Гуліватий Руслан Олімп 1
Донець Андрій Кардіфф-Прикордонник 1
Задерейко Максим Тетра 1
Камінський Олександр Вентс-Ротор-2 1
Кострицький Руслан Ротор 1
Красножон Дмитро Ротор 1
Кузьмін Ростислав Тетра 1
Кучерук Костянтин AVIVA-Beerloga 1
Лапченко Микита Сокіл-3 1
Лях Ігор Вентс-Ротор-2 1
Міщук Вадим Лада 1
Мельник Роман Сокіл-3 1
Молнар Олександр Олімп 1
Нужда Ярослав Тетра 1
Орошкевич Михайло Вентс-Ротор-2 1
Піхотко Олег Евеліна 1
Павліш Максим AVIVA-Beerloga 1
Плосконос Микита AVIVA-Beerloga 1
Побережник Дмитро Сокіл-3 1
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 1
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 1
Роговський Максим Сокіл-3 1
Сакович Віталій Кардіфф-Прикордонник 1
Семенчук Віталій АВІСТ-Helpix 1
Скалій Олександр Тетра 1
Слива Андрій Тетра 1
Сологуб Олександр Кардіфф-Прикордонник 1
Солонинко Ярослав AVIVA-Beerloga 1
Стахович Іван Евеліна 1
Стець Андрій Вентс-Ротор-2 1
Стожик Сергій Евеліна 1
Ткачук Віталій Феміда-Старлайф 1
Худік Роман АВІСТ-Helpix 1
Шумський Владислав Сокіл-3 1
Яновий Сергій Олімп 1
Яремчук Андрій АВІСТ-Helpix 1
Олексійчук Валерій Вентс-Ротор-2 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Плосконос Микита AVIVA-Beerloga 1 3 8
Грищук Олександр Ротор 1 2 7
Орошкевич Михайло Вентс-Ротор-2 1 2 7
Дудар Сергій Вентс-Ротор-2 1 1 6
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 1 1 6
Розпаченюк Віталій Сокіл-3 1 1 6
Стасюк Ігор Ротор 1 1 6
Кульбачний Денис AVIVA-Beerloga 1 0 5
Монастирський Ігор Тетра 1 0 5
Нік Омар Вентс-Ротор-2 1 0 5
Іщук Євген Кардіфф-Прикордонник 0 3 3
Ахмедов Іван Тетра 0 3 3
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 0 3 3
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 0 3 3
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 3 3
Ошовський Артем Евеліна 0 3 3
Побережник Дмитро Сокіл-3 0 3 3
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 3 3
Бедратий Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Василів Тарас Евеліна 0 2 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 2 2
Гуліватий Руслан Олімп 0 2 2
Замогильний Олександр Лада 0 2 2
Кузьмін Ростислав Тетра 0 2 2
Міщук Вадим Лада 0 2 2
Мельник Максим Евеліна 0 2 2
Наконечний Андрій Олімп 0 2 2
Олексюк Сергій АВІСТ-Helpix 0 2 2
Рефель Вадим Кардіфф-Прикордонник 0 2 2
Сакович Віталій Кардіфф-Прикордонник 0 2 2
Святий Дмитро Ротор 0 2 2
Скалій Олександр Тетра 0 2 2
Сологуб Олександр Кардіфф-Прикордонник 0 2 2
Стожик Сергій Евеліна 0 2 2
Ткачук Віталій Феміда-Старлайф 0 2 2
Шлапак Віталій Ротор 0 2 2
Шульган Андрій Лада 0 2 2
Яровий Сергій Лада 0 2 2
Акбар Нік Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Алексейчук Сергій Тетра 0 1 1
Антонов Олександр AVIVA-Beerloga 0 1 1
Біляк Олег Олімп 0 1 1
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Блажко Микола Олімп 0 1 1
Бойчук Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Болістовський Юрій Вентс-Ротор-2 0 1 1
Бондар Сергій Ротор 0 1 1
Воловик Олександр Лада 0 1 1
Гайновський Юрій Олімп 0 1 1
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Глаз Вадим Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Дияк Олександр Лада 0 1 1
Дмитришен Богдан Олімп 0 1 1
Донець Андрій Кардіфф-Прикордонник 0 1 1
Задерейко Максим Тетра 0 1 1
Зощук Андрій Лада 0 1 1
Караім Андрій Феміда-Старлайф 0 1 1
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Ліповуз Андрій АВІСТ-Helpix 0 1 1
Люблінський Артем Феміда-Старлайф 0 1 1
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 0 1 1
Малишевський Юрій Кардіфф-Прикордонник 0 1 1
Мельник Роман Сокіл-3 0 1 1
Мельник Сергій АВІСТ-Helpix 0 1 1
Мельников Володимир Кардіфф-Прикордонник 0 1 1
Ноль Артем Сокіл-3 0 1 1
Нужда Ярослав Тетра 0 1 1
Піхотко Олег Евеліна 0 1 1
Павліш Максим AVIVA-Beerloga 0 1 1
Папірович Вадим AVIVA-Beerloga 0 1 1
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 0 1 1
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 0 1 1
Рибчинський Назар Кардіфф-Прикордонник 0 1 1
Самсонов Андрій Лада 0 1 1
Семенчук Віталій АВІСТ-Helpix 0 1 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Ситнік Олег Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Слободян Андрій Ротор 0 1 1
Смоляренко Артем Тетра 0 1 1
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 1 1
Сяньков Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Умаров Іскандер Лада 0 1 1
Цилепа Максим Сокіл-3 0 1 1
Шкрябець Сергій АВІСТ-Helpix 0 1 1
Юрко Петро Кардіфф-Прикордонник 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Мустафін Павло (“Лада”)

Шаманський Сергій (“Сокіл-3”)

Монастирський Ігор (“Тетра”)

Нік Омар (“Вентс-Ротор-2”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here