Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 9-ого туру

0
349

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 9-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Ліповуз Андрій Конфермат 12
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 10
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 10
Шульган Андрій Лада 10
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 9
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 9
Луцюк Віталій Сокіл-2 9
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 8
Бондарчук Владислав Ротор-2 8
Мельник Роман Сокіл-2 8
Гуліватий Руслан Олімп 7
Люблінський Артем Феміда-Старлайф 7
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 7
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 7
Цуприк Олександр Прикордонник-Frisor 7
Бондаренко Олександр Helpix 6
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 6
Донець Андрій Кардіфф 6
Красножон Дмитро Ротор 6
Ліщук Іван Ротор 6
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 6
Олексюк Сергій Феміда-Старлайф 6
Романов Дмитро Олімп 6
Сендель Олексій Конфермат 6
Василів Тарас Евеліна 6 (2)
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 6 (2)
Блажко Микола Олімп 5
Клекот Степан Конфермат 5
Куляк Геннадій Феміда-Старлайф 5
Майко Олександр Beerloga 5
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 5
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 5
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 5
Сергеєв Лев Конфермат 5
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 5
Стожик Сергій Евеліна 5
Ціх Ростислав Конфермат 5
Шкрябець Сергій Helpix 5
Антонов Олександр Beerloga 4
Вараниця Олександр Новатор 4
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 4
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 4
Малишевський Юрій Прикордонник-Frisor 4
Миколайчук Віталій Конфермат 4
Миронюк Ярослав Кардіфф 4
Мустафін Павло Лада 4
Оліферчук Андрій Сокіл-2 4
Рижук Степан Конфермат 4
Ситник Олег Хмельницькі делікатеси 4
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 4
Умаров Іскандер Лада 4
Черкезов Фархат Helpix 4
Штокало Григорій Евеліна 4
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 4
Бедратий Олександр Новатор 4 (1)
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 3
Брицький Владислав Конфермат 3
Вербовий Сергій Епіцентр К-Forex Club 3
Гнатюк Денис Конфермат 3
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 3
Гулевський Денис Beerloga 3
Камінський Олександр Ротор 3
Мартинюк Ігор Ротор-2 3
Музичук Олександр Конфермат 3
Муляр Андрій Конфермат 3
Підлісний Максим Beerloga 3
Падневич Володимир Олімп 3
Папроцький Сергій Helpix 3
Плосконос Микита Beerloga 3
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 3
Савчук Гліб Beerloga 3
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 3
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 3
Скоп’як Юрій Helpix 3
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 3
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 3
Ясніцький Ярослав Кардіфф 3
Омарі Ідріс Сокіл-2 3 (1)
Іщук Євген Прикордонник-Frisor 2
Барабаш Артем Сокіл-2 2
Белінський Микола Евеліна 2
Бородій Дмитро Евеліна 2
Буряк Руслан Кардіфф 2
Воловик Олександр Лада 2
Восканян Манук Beerloga 2
Гребенюк Олег Феміда-Старлайф 2
Гринь Артур Сокіл-2 2
Загуровський Олександр Кардіфф 2
Замогильний Олександр Лада 2
Зубик Святослав Феміда-Старлайф 2
Лисий Іван Новатор 2
Логвіненко Іван Ротор-2 2
Мельник Максим. Евеліна 2
Морговський Ян Helpix 2
Нік Акбар Хмельницькі делікатеси 2
Осацький Владислав Конфермат 2
Остроголов Данило Сокіл-2 2
Павліш Максим Beerloga 2
Романюк Артем Феміда-Старлайф 2
Савчук Олександр Новатор 2
Середюк Павло Динамо-ГУНП 2
Слободян Андрій Ротор 2
Слобоженюк Володимир Новатор 2
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 2
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 2
Стеценко Богдан Beerloga 2
Сулима Богдан Конфермат 2
Шлапак Віталій Ротор 2
Шпаков Олег Ротор-2 2
Ягодзінський Віталій Епіцентр К-Forex Club 2
Ярош В’ячеслав Олімп 2
Панасенков Артем Лада 2 (1)
Альохін Вадим Кардіфф 1
Бабак Сергій Helpix 1
Бадло Ігор Конфермат 1
Бакалярик Олексій Феміда-Старлайф 1
Баландюк Олександр Феміда-Старлайф 1
Басістий Артем Конфермат 1
Боднар Андрій Сокіл-2 1
Бойко Денис Феміда-Старлайф 1
Бондар Сергій Ротор 1
Борис Денис Евеліна 1
Вєтров Олександр Ротор-2 1
Вербовий Валерій Епіцентр К-Forex Club 1
Гайдашевський Костянтин Ротор-2 1
Гвіанідзе Автанділ Конфермат 1
Глуховатий Вадим Helpix 1
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 1
Грищук Олександр Ротор 1
Дмитришен Богдан Олімп 1
Качур Ігор Епіцентр К-Forex Club 1
Коротун Олександр Helpix 1
Купчанко Денис Феміда-Старлайф 1
Лісніченко Ігор Лада 1
Міщук Вадим Лада 1
Малащук Андрій Кардіфф 1
Молнар Олександр Олімп 1
Мороз Віталій Хмельницькі делікатеси 1
Музиченко Олег Новатор 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1
Наталюк Назар Helpix 1
Новік Олександр Новатор 1
Овчинніков Олег Новатор 1
Ошовський Артем Евеліна 1
Палійчук Богдан Феміда-Старлайф 1
Папірович Вадим Beerloga 1
Пасічник Олексій Феміда-Старлайф 1
Петриковець Дмитро Новатор 1
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 1
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 1
Приян Андрій Кардіфф 1
Рудюк Володимир Сокіл-2 1
Рябоконь Віталій Хмельницькі делікатеси 1
Самсонов Андрій Лада 1
Скибінський Дмитро Олімп 1
Сохорук Микола. Сокіл-2 1
Стаднік Микола Новатор 1
Стасюк Ігор Ротор 1
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 1
Темнюк Микола Кардіфф 1
Тринадцятко Олег Новатор 1
Туз Сергій Ротор 1
Чепурний Андрій Ротор-2 1
Шутяк Євген Новатор 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 1
Орошкевич Михайло Ротор 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Бедратий Олександр Новатор 1 4 9
Слободян Андрій Ротор 1 3 8
Біляк Олег Олімп 1 1 6
Гуліватий Руслан Олімп 1 1 6
Мартинюк Ігор Ротор-2 1 1 6
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 1 1 6
Наталюк Назар Helpix 1 1 6
Орошкевич Михайло Ротор 1 1 6
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 1 0 5
Грищук Олександр Ротор 1 0 5
Рудий Борис Ротор 1 0 5
Зубик Святослав Феміда-Старлайф 0 4 4
Ліщук Іван Ротор 0 4 4
Ошовський Артем Евеліна 0 4 4
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 4 4
Тринадцятко Олег Новатор 0 4 4
Антонов Олександр Beerloga 0 3 3
Василів Тарас Евеліна 0 3 3
Камінський Олександр Ротор 0 3 3
Мельник Максим Beerloga 0 3 3
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 3 3
Федорко Артем Динамо-ГУНП 0 3 3
Чепурний Андрій Ротор-2 0 3 3
Шкрябець Сергій Helpix 0 3 3
Шлапак Віталій Ротор 0 3 3
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Івановський Віталій Олімп 0 2 2
Іщук Євген Прикордонник-Frisor 0 2 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 2 2
Боднар Андрій Сокіл-2 0 2 2
Вараниця Олександр Новатор 0 2 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 2 2
Качур Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 0 2 2
Красножон Дмитро Ротор 0 2 2
Ксьонзик Олександр Новатор 0 2 2
Кучерук Костянтин Beerloga 0 2 2
Лісніченко Ігор Лада 0 2 2
Майко Олександр Beerloga 0 2 2
Малащук Андрій Кардіфф 0 2 2
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Мостовий Андрій Прикордонник-Frisor 0 2 2
Муляр Андрій Конфермат 0 2 2
Підлісний Максим Beerloga 0 2 2
Піхотко Олег Евеліна 0 2 2
Панасенков Артем Лада 0 2 2
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 0 2 2
Романов Дмитро Олімп 0 2 2
Рудюк Володимир Сокіл-2 0 2 2
Савчук Гліб Beerloga 0 2 2
Сендель Олексій Конфермат 0 2 2
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Стасюк Ігор Ротор 0 2 2
Туз Сергій Ротор 0 2 2
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Антонюк Владислав Ротор-2 0 1 1
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Бабак Сергій Helpix 0 1 1
Басістий Артем Конфермат 0 1 1
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Борис Денис Евеліна 0 1 1
Бородій Дмитро Евеліна 0 1 1
Вербовий Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Воловик Валентин Лада 0 1 1
Воловик Олександр Лада 0 1 1
Галдасевич Дмитро Helpix 0 1 1
Глуховатий Вадим Helpix 0 1 1
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 0 1 1
Гребенюк Олег Феміда-Старлайф 0 1 1
Гулевський Денис Beerloga 0 1 1
Донець Андрій Кардіфф 0 1 1
Журомський Павло Прикордонник-Frisor 0 1 1
Загуровський Олександр Кардіфф 0 1 1
Замогильний Олександр Лада 0 1 1
Зарванський Віталій Сокіл-2 0 1 1
Каленюк Дмитро Helpix 0 1 1
Кожевніков Дмитро Прикордонник-Frisor 0 1 1
Косінов Дмитро Прикордонник-Frisor 0 1 1
Кострицький Руслан Ротор 0 1 1
Крутяков Олександр Ротор 0 1 1
Кульбачний Денис Beerloga 0 1 1
Куляк Геннадій Феміда-Старлайф 0 1 1
Ліповуз Андрій Конфермат 0 1 1
Логвіненко Іван Ротор-2 0 1 1
Луцюк Віталій Сокіл-2 0 1 1
Міщук Вадим Лада 0 1 1
Мельник Роман Сокіл-2 0 1 1
Миколайчук Віталій Конфермат 0 1 1
Мустафін Павло Лада 0 1 1
Новік Олександр Новатор 0 1 1
Оліферчук Андрій Сокіл-2 0 1 1
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Омарі Ідріс Сокіл-2 0 1 1
Осацький Владислав Конфермат 0 1 1
Остроголов Данило Сокіл-2 0 1 1
Остяк Денис Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Павліш Максим Beerloga 0 1 1
Петриковець Дмитро Новатор 0 1 1
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 0 1 1
Приян Андрій Кардіфф 0 1 1
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 0 1 1
Рижук Степан Конфермат 0 1 1
Романченко Микола Прикордонник-Frisor 0 1 1
Самсонов Андрій Лада 0 1 1
Сандулов Дмитро Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Сергеєв Лев Конфермат 0 1 1
Середюк Павло Динамо-ГУНП 0 1 1
Слобоженюк Володимир Новатор 0 1 1
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 0 1 1
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 0 1 1
Сохорук Микола. Сокіл-2 0 1 1
Стожик Сергій Евеліна 0 1 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Цуприк Олександр Прикордонник-Frisor 0 1 1
Чистяков Олексій Ротор-2 0 1 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 1 1
Шпаков Олег Ротор-2 0 1 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Слободян Андрій (“Ротор”)

Бедратий Олександр (“Новатор”)

Сохорук Микола (“Динамо-ГУНП”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here