Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після матчів 1-ого туру фінального етапу та ігор 3-ого туру Кубку Виклику

0
167

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Кручек Богдан Helpix 36
Альохін Вадим Конфермат-Forex Club 29 (1)
Семенюк Федір ФК “Городок-Юрія-Фарм” 24
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 18
Богославський Андрій Helpix 16
Бармак Андрій Прикордонник 14
Шевченко Віктор МФК “URBAN” 14
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 14 (1)
Макаров Данііл WOODMALL-Femida 13
Гулевський Денис Beerloga 12
Муляр Андрій Прикордонник 12
Приян Андрій МФК “URBAN” 12
Шмаков Євген Ротор 12 (2)
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 11
Глаз Вадим Прикордонник 10
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 10
Лагодзінський Андрій Сокіл 10
Морозов Ростислав ФК “Бігуча Лань” 10
Олянчук Сергій Конфермат-Forex Club 10
Середюк Павло Динамо-ГУНП 10
Скромінський Богдан ФК “Городок-Юрія-Фарм” 10
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 10
Донець Андрій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 10 (1)
Брянський Олександр Філтекс 9
Васильчук Олександр Філтекс 9
Михайленко Дмитро Helpix 9
Олійник Владислав ФК “Бігуча Лань” 9
Сологуб Олександр Прикордонник 9
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 9
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 9
Штокало Григорій МФК “URBAN” 9
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 8
Доліба Ярослав Алмаз 8
Люблінський Артем МФК “URBAN” 8
Майко Олександр Helpix 8
Миронюк Ярослав Конфермат-Forex Club 8
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 8
Соловей Олексій Helpix 8
Белінський Микола ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 7
Бохонок Дмитро Beerloga 7
Буряк Руслан Конфермат-Forex Club 7
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 7
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 7
Зубик Святослав МФК “URBAN” 7
Камінський Олександр Ротор 7
Кацитадзе Нодар Алмаз 7
Кучеревич Владислав Сокіл 7
Мельник Максим Хмельницькі делікатеси 7
Ростківський Ігор Алмаз 7
Стецюк Вадим Beerloga 7
Шутяк Дмитро Алмаз 7
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 7
Бігун Михайло ДБК 6
Безвещук Вадим Конфермат-Forex Club 6
Василів Тарас ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 6
Гнатюк Денис WOODMALL-Femida 6
Дячук-Ставицький Михайло ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 6
Лоборчук Богдан Сокіл 6
Михайленко Роман Helpix 6
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 6
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 6
Сергійчук Юрій ДБК 6
Ситнік Олег МФК “URBAN” 6
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 6
Борис Денис ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 5
Габатель Сергій ДБК 5
Гресь Владислав МФК “URBAN” 5
Ліщук Іван МФК “URBAN” 5
Логвиненко Іван Ротор 5
Музичук Олександр WOODMALL-Femida 5
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 5
Рефель Вадим Прикордонник 5
Самонов Ігор Алмаз 5
Самсонов Андрій Алмаз 5
Скоп’як Юрій Конфермат-Forex Club 5
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 5
Степанюк Костянтин Beerloga 5
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 5
Чорний Максим ДБК 5
Чорний Микита Helpix 5
Шевчук Нікіта WOODMALL-Femida 5
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 4
Ветошко Євген ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Волошин Олександр Алмаз 4
Гарієвський Юрій Конфермат-Forex Club 4
Гуринович Олексій WOODMALL-Femida 4
Дурда Андрій Алмаз 4
Красножон Дмитро WOODMALL-Femida 4
Лоборчук Володимир Сокіл 4
Милимука Олег ФК “Бігуча Лань” 4
Мустафін Павло Beerloga 4
Нагорняк Володимир Прикордонник 4
Побережник Дмитро Helpix 4
Сметана Дмитро Сокіл 4
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 4
Туз Сергій Ротор 4
Шкрябець Сергій Helpix 4
Якубов Алішер Beerloga 4
Якубовський Денис Філтекс 4
Антонюк Володимир Конфермат-Forex Club 3
Баліцький Андрій ДБК 3
Балабанов Дмитро ДБК 3
Бегашов Олександр Helpix 3
Валєєв Володимир ФК “Бігуча Лань” 3
Гайдашевський Костянтин Ротор 3
Гноянко Євгеній Прикордонник 3
Гребенюк Олег WOODMALL-Femida 3
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 3
Зарванський Віталій Конфермат-Forex Club 3
Караім Андрій WOODMALL-Femida 3
Козак Дмитро Прикордонник 3
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 3
Кравчук Андрій Beerloga 3
Кубик Олег Helpix 3
Кучерявий Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 3
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 3
Мельніков Володимир Прикордонник 3
Мельник Максим. ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Мельничук Андрій Конфермат-Forex Club 3
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Ошовський Артем ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Павліш Максим Beerloga 3
Сіньковський Вадим МФК “URBAN” 3
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 3
Чернишин Назарій ДБК 3
Шкодяк Іван WOODMALL-Femida 3
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Антонов Олександр Beerloga 2
Баштанюк Сергій ДБК 2
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 2
Бондаренко Олександр Beerloga 2
Бродзянський Денис WOODMALL-Femida 2
Горбієвський Максим Ротор 2
Данчук Валерій ФК “Бігуча Лань” 2
Дацишин Микола Філтекс 2
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 2
Каленюк Дмитро Beerloga 2
Краснобокий Юрій Beerloga 2
Кукурудза Євген ДБК 2
Мельник Роман WOODMALL-Femida 2
Остап’юк Артем Хмельницькі делікатеси 2
Паляниця Антон Ротор 2
Роговський Максим Алмаз 2
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 2
Самородов Артем Сокіл 2
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 2
Свіщов Олександр Філтекс 2
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Сторожук Кіріл Прикордонник 2
Федорко Артем Динамо-ГУНП 2
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 2
Хоптяр Павло Сокіл 2
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 2
Шкодяк Даніл WOODMALL-Femida 2
Ільков Дмитро Прикордонник 1
Ільков Олександр Прикордонник 1
Барабаш Артем Helpix 1
Бородій Дмитро ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Васильєв Іван Філтекс 1
Вербовий Владислав Helpix 1
Веремчук Максим Конфермат-Forex Club 1
Восканян Манук Beerloga 1
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Готка Сергій Сокіл 1
Гринь Артур Helpix 1
Гуменний Дмитро МФК “URBAN” 1
Гуменюк Олександр МФК “URBAN” 1
Заморока Олександр ДБК 1
Кострицький Руслан Ротор 1
Марущак Артем Ротор 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Піхотко Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Панчук Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Рибчинський Юрій ДБК 1
Сич Олександр ФК “Бігуча Лань” 1
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 1
Соловей Богдан ФК “Бігуча Лань” 1
Стасюк Ігор Ротор 1
Стасюк Вадим ФК “Бігуча Лань” 1
Стожик Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Сурков Віталій ДБК 1
Турчин Андрій ДБК 1
Хдейр Васім Філтекс 1
Ціпко Костянтин Алмаз 1
Чепурний Андрій ДБК 1
Шлапак Віталій WOODMALL-Femida 1
Шпаков Олег Ротор 1
Ярославський Андрій Філтекс 1
Кіт Вадим Хмельницькі делікатеси 1 (1)
Чижов Дмитро Філтекс 1 (1)

Бомбардири Кубку Престижу (Дивізіони 1-2):

Гравець Команда Голи З пен.
Лисюк Артем Атлетик-Ceresit PRO 7
Брянський Олександр Філтекс 5
Якубовський Денис Філтекс 5 (1)
Васильчук Олександр Філтекс 4
Лоборчук Богдан Сокіл 4
Лоборчук Володимир Сокіл 3
Вакух Дмитро МобіФренд 2
Кучеревич Владислав Сокіл 2
Сметана Дмитро Сокіл 2
Спеціальний Тарас Атлетик-Ceresit PRO 2
Вакух Олег МобіФренд 1
Васильєв Іван Філтекс 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Лагодзінський Андрій Сокіл 1
Ладунець Роман МобіФренд 1
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 1
Побєда Олександр МобіФренд 1
Посмітюха Дмитро Філтекс 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 1
Самородов Артем Сокіл 1
Свіщов Олександр Філтекс 1
Трембач Іван МобіФренд 1
Хдейр Васім Філтекс 1
Хоптяр Павло Сокіл 1
Чижов Дмитро Філтекс 1

“Грубіяни” сезону:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лоборчук Богдан Сокіл 2 9 19
Чепурний Андрій ДБК 1 8 13
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2 2 12
Волошин Олександр Алмаз 2 1 11
Лоборчук Володимир Сокіл 2 1 11
Михайлов Олександр Алмаз 2 0 10
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1 5 10
Доліба Ярослав Алмаз 1 4 9
Балагур Олександр Сокіл 1 3 8
Свіщов Олександр Філтекс 1 3 8
Шмаков Євген Ротор 1 3 8
Глаз Вадим Прикордонник 1 2 7
Дячук-Ставицький Михайло ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1 2 7
Зенін Владислав Алмаз 1 2 7
Милимука Олег ФК “Бігуча Лань” 1 2 7
Музичук Олександр WOODMALL-Femida 1 2 7
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 1 2 7
Піхотко Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1 2 7
Самсонов Андрій Алмаз 1 2 7
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 1 2 7
Шпаков Олег Ротор 1 2 7
Ошовський Артем ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 7 7
Гресь Владислав МФК “URBAN” 1 1 6
Морочківський Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1 1 6
Олексійчук Валерій Ротор 1 1 6
Сич Олександр ФК “Бігуча Лань” 1 1 6
Сметана Володимир Сокіл 1 1 6
Степанюк Костянтин Beerloga 1 1 6
Сурков Віталій ДБК 1 1 6
Туз Сергій Ротор 1 1 6
Балабанов Дмитро ДБК 1 0 5
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1 0 5
Мавлютов Вадим Алмаз 1 0 5
Мельничук Андрій Конфермат-Forex Club 1 0 5
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1 0 5
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 1 0 5
Соловей Олексій Helpix 1 0 5
Валєєв Володимир ФК “Бігуча Лань” 0 5 5
Зубик Святослав МФК “URBAN” 0 5 5
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 0 5 5
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 5 5
Якубовський Денис Філтекс 0 5 5
Антонов Олександр Beerloga 0 4 4
Бігун Михайло ДБК 0 4 4
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 0 4 4
Горбієвський Максим Ротор 0 4 4
Камінський Олександр Ротор 0 4 4
Мустафін Павло Beerloga 0 4 4
Орошкевич Михайло Ротор 0 4 4
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 0 4 4
Подлюк Артур МФК “URBAN” 0 4 4
Сергійчук Юрій ДБК 0 4 4
Чижов Дмитро Філтекс 0 4 4
Бармак Андрій Прикордонник 0 3 3
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Васильчук Олександр Філтекс 0 3 3
Власов Віктор Конфермат-Forex Club 0 3 3
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Кравчук Андрій Beerloga 0 3 3
Лагодзінський Андрій Сокіл 0 3 3
Люблінський Артем МФК “URBAN” 0 3 3
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Михайленко Роман Helpix 0 3 3
Павліш Максим Beerloga 0 3 3
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 0 3 3
Приян Андрій МФК “URBAN” 0 3 3
Стасюк Вадим ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Шкодяк Даніл WOODMALL-Femida 0 3 3
Штокало Григорій МФК “URBAN” 0 3 3
Баліцький Андрій ДБК 0 2 2
Борис Денис ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 2 2
Василів Тарас ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 2 2
Гнатюк Денис WOODMALL-Femida 0 2 2
Гноянко Євгеній Прикордонник 0 2 2
Гребенюк Олег WOODMALL-Femida 0 2 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 2 2
Гулевський Денис Beerloga 0 2 2
Гуринович Олексій WOODMALL-Femida 0 2 2
Дурда Андрій Алмаз 0 2 2
Козак Дмитро Прикордонник 0 2 2
Кучерявий Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 2 2
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 0 2 2
Макаров Данііл WOODMALL-Femida 0 2 2
Мельник Максим Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Морозов Ростислав ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Олійник Владислав ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Рефель Вадим Прикордонник 0 2 2
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Рижук Степан WOODMALL-Femida 0 2 2
Семенюк Федір ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 2 2
Ситнік Олег МФК “URBAN” 0 2 2
Стожик Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 2 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 2 2
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 0 2 2
Фурік Олександр ДБК 0 2 2
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 0 2 2
Шевчук Нікіта WOODMALL-Femida 0 2 2
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 2 2
Шуляк Ігор Філтекс 0 2 2
Шум Сергій Конфермат-Forex Club 0 2 2
Шутяк Дмитро Алмаз 0 2 2
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 0 2 2
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 2 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Ільков Дмитро Прикордонник 0 1 1
Антонюк Володимир Конфермат-Forex Club 0 1 1
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Безвещук Вадим Конфермат-Forex Club 0 1 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 1 1
Бохонок Дмитро Beerloga 0 1 1
Бродзянський Денис WOODMALL-Femida 0 1 1
Ветошко Євген ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Габатель Сергій ДБК 0 1 1
Гвоздецький Давид Прикордонник 0 1 1
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Готка Сергій Сокіл 0 1 1
Дацишин Микола Філтекс 0 1 1
Донець Андрій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Заморока Олександр ДБК 0 1 1
Зарванський Віталій Конфермат-Forex Club 0 1 1
Каленюк Дмитро Beerloga 0 1 1
Кацитадзе Нодар Алмаз 0 1 1
Кожуховський Ярослав МФК “URBAN” 0 1 1
Кострицький Руслан Ротор 0 1 1
Краснобокий Юрій Beerloga 0 1 1
Кручек Богдан Helpix 0 1 1
Кукурудза Євген ДБК 0 1 1
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Майко Олександр Helpix 0 1 1
Марчук Назар Beerloga 0 1 1
Мельніков Володимир Прикордонник 0 1 1
Мельник Максим. ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Миронюк Ярослав Конфермат-Forex Club 0 1 1
Муляр Андрій Прикордонник 0 1 1
Нагорняк Володимир Прикордонник 0 1 1
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Олянчук Сергій Конфермат-Forex Club 0 1 1
Рибчинський Юрій ДБК 0 1 1
Роговський Максим Алмаз 0 1 1
Розуман Андрій ДБК 0 1 1
Романенко Євгеній Алмаз 0 1 1
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 0 1 1
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Середюк Павло Динамо-ГУНП 0 1 1
Слівінський Вадим Конфермат-Forex Club 0 1 1
Сметана Дмитро Сокіл 0 1 1
Стасюк Ігор Ротор 0 1 1
Степанюк Ярослав Сокіл 0 1 1
Стецюк Вадим Beerloga 0 1 1
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Ткачук Володимир Beerloga 0 1 1
Турчин Андрій ДБК 0 1 1
Хрущ Андрій Філтекс 0 1 1
Ціпко Костянтин Алмаз 0 1 1
Чекерський Ігор ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 0 1 1
Червотока Владислав Ротор 0 1 1
Чиж Сергій Конфермат-Forex Club 0 1 1
Шкрябець Сергій Helpix 0 1 1
Шлапак Віталій WOODMALL-Femida 0 1 1
Шостак Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Якубов Алішер Beerloga 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Дячук-Ставицький Михайло (“ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”) – до сплати грошового штрафу згідно рішення КДК АМФФХО від 23.12.2021 р.

Шкодяк Даніл (“WOODMALL-Femida”)

Шмаков Євген (“Ротор”)

Михайлов Олександр (“Алмаз”)

Музичук Олександр (“WOODMALL-Femida”) – до сплати грошового штрафу згідно рішення КДК АМФФХО від 23.06.2022 р.

Соботюк Володимир (“Динамо-ГУНП”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here