Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після перших матчів 1/4 фіналу плей-офф та 1-ого туру Кубку Виклику

0
168

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Кручек Богдан Helpix 33
Альохін Вадим Конфермат-Forex Club 28 (1)
Семенюк Федір ФК “Городок-Юрія-Фарм” 21
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 15
Богославський Андрій Helpix 14
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 14 (1)
Бармак Андрій Прикордонник 13
Макаров Данііл WOODMALL-Femida 13
Гулевський Денис Beerloga 12
Приян Андрій МФК “URBAN” 12
Шмаков Євген Ротор 12 (2)
Шевченко Віктор МФК “URBAN” 11
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 10
Лагодзінський Андрій Сокіл 10
Муляр Андрій Прикордонник 10
Середюк Павло Динамо-ГУНП 10
Скромінський Богдан ФК “Городок-Юрія-Фарм” 10
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 10
Брянський Олександр Філтекс 9
Васильчук Олександр Філтекс 9
Глаз Вадим Прикордонник 9
Михайленко Дмитро Helpix 9
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 9
Сологуб Олександр Прикордонник 9
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 9
Штокало Григорій МФК “URBAN” 9
Донець Андрій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 9 (1)
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 8
Олянчук Сергій Конфермат-Forex Club 8
Соловей Олексій Helpix 8
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 8
Буряк Руслан Конфермат-Forex Club 7
Доліба Ярослав Алмаз 7
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 7
Зубик Святослав МФК “URBAN” 7
Кучеревич Владислав Сокіл 7
Люблінський Артем МФК “URBAN” 7
Майко Олександр Helpix 7
Мельник Максим Хмельницькі делікатеси 7
Миронюк Ярослав Конфермат-Forex Club 7
Морозов Ростислав ФК “Бігуча Лань” 7
Ростківський Ігор Алмаз 7
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 7
Стецюк Вадим Beerloga 7
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 7
Безвещук Вадим Конфермат-Forex Club 6
Белінський Микола ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 6
Бохонок Дмитро Beerloga 6
Гнатюк Денис WOODMALL-Femida 6
Дячук-Ставицький Михайло ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 6
Камінський Олександр Ротор 6
Кацитадзе Нодар Алмаз 6
Лоборчук Богдан Сокіл 6
Михайленко Роман Helpix 6
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 6
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 6
Шутяк Дмитро Алмаз 6
Бігун Михайло ДБК 5
Борис Денис ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 5
Ліщук Іван МФК “URBAN” 5
Логвиненко Іван Ротор 5
Музичук Олександр WOODMALL-Femida 5
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 5
Олійник Владислав ФК “Бігуча Лань” 5
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 5
Рефель Вадим Прикордонник 5
Ситнік Олег МФК “URBAN” 5
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 5
Степанюк Костянтин Beerloga 5
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 5
Чорний Микита Helpix 5
Шевчук Нікіта WOODMALL-Femida 5
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Волошин Олександр Алмаз 4
Гарієвський Юрій Конфермат-Forex Club 4
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Гресь Владислав МФК “URBAN” 4
Гуринович Олексій WOODMALL-Femida 4
Лоборчук Володимир Сокіл 4
Мустафін Павло Beerloga 4
Нагорняк Володимир Прикордонник 4
Побережник Дмитро Helpix 4
Сергійчук Юрій ДБК 4
Скоп’як Юрій Конфермат-Forex Club 4
Сметана Дмитро Сокіл 4
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 4
Туз Сергій Ротор 4
Чорний Максим ДБК 4
Якубов Алішер Beerloga 4
Якубовський Денис Філтекс 4
Антонюк Володимир Конфермат-Forex Club 3
Баліцький Андрій ДБК 3
Балабанов Дмитро ДБК 3
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 3
Василів Тарас ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Ветошко Євген ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Габатель Сергій ДБК 3
Гайдашевський Костянтин Ротор 3
Гноянко Євгеній Прикордонник 3
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 3
Дурда Андрій Алмаз 3
Козак Дмитро Прикордонник 3
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 3
Красножон Дмитро WOODMALL-Femida 3
Кубик Олег Helpix 3
Кучерявий Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 3
Мельніков Володимир Прикордонник 3
Мельник Максим. ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Мельничук Андрій Конфермат-Forex Club 3
Милимука Олег ФК “Бігуча Лань” 3
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Ошовський Артем ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Павліш Максим Beerloga 3
Сіньковський Вадим МФК “URBAN” 3
Самонов Ігор Алмаз 3
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Шкрябець Сергій Helpix 3
Антонов Олександр Beerloga 2
Бегашов Олександр Helpix 2
Бондаренко Олександр Beerloga 2
Валєєв Володимир ФК “Бігуча Лань” 2
Горбієвський Максим Ротор 2
Гребенюк Олег WOODMALL-Femida 2
Дацишин Микола Філтекс 2
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 2
Зарванський Віталій Конфермат-Forex Club 2
Каленюк Дмитро Beerloga 2
Караім Андрій WOODMALL-Femida 2
Кравчук Андрій Beerloga 2
Краснобокий Юрій Beerloga 2
Кукурудза Євген ДБК 2
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 2
Мельник Роман WOODMALL-Femida 2
Остап’юк Артем Хмельницькі делікатеси 2
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 2
Самородов Артем Сокіл 2
Самсонов Андрій Алмаз 2
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 2
Свіщов Олександр Філтекс 2
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Сторожук Кіріл Прикордонник 2
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 2
Федорко Артем Динамо-ГУНП 2
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 2
Хоптяр Павло Сокіл 2
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 2
Чернишин Назарій ДБК 2
Шкодяк Іван WOODMALL-Femida 2
Шкодяк Даніл WOODMALL-Femida 2
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Ільков Дмитро Прикордонник 1
Ільков Олександр Прикордонник 1
Барабаш Артем Helpix 1
Баштанюк Сергій ДБК 1
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 1
Бородій Дмитро ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Бродзянський Денис WOODMALL-Femida 1
Васильєв Іван Філтекс 1
Вербовий Владислав Helpix 1
Веремчук Максим Конфермат-Forex Club 1
Восканян Манук Beerloga 1
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Готка Сергій Сокіл 1
Гринь Артур Helpix 1
Гуменний Дмитро МФК “URBAN” 1
Гуменюк Олександр МФК “URBAN” 1
Данчук Валерій ФК “Бігуча Лань” 1
Заморока Олександр ДБК 1
Кострицький Руслан Ротор 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Піхотко Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Паляниця Антон Ротор 1
Панчук Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Рибчинський Юрій ДБК 1
Роговський Максим Алмаз 1
Сич Олександр ФК “Бігуча Лань” 1
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 1
Соловей Богдан ФК “Бігуча Лань” 1
Стасюк Ігор Ротор 1
Стасюк Вадим ФК “Бігуча Лань” 1
Стожик Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Сурков Віталій ДБК 1
Турчин Андрій ДБК 1
Хдейр Васім Філтекс 1
Ціпко Костянтин Алмаз 1
Чепурний Андрій ДБК 1
Шлапак Віталій WOODMALL-Femida 1
Шпаков Олег Ротор 1
Ярославський Андрій Філтекс 1
Кіт Вадим Хмельницькі делікатеси 1 (1)
Чижов Дмитро Філтекс 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лоборчук Богдан Сокіл 1 9 14
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2 2 12
Волошин Олександр Алмаз 2 1 11
Михайлов Олександр Алмаз 2 0 10
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1 5 10
Доліба Ярослав Алмаз 1 4 9
Балагур Олександр Сокіл 1 3 8
Свіщов Олександр Філтекс 1 3 8
Шмаков Євген Ротор 1 3 8
Глаз Вадим Прикордонник 1 2 7
Дячук-Ставицький Михайло ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1 2 7
Зенін Владислав Алмаз 1 2 7
Піхотко Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1 2 7
Самсонов Андрій Алмаз 1 2 7
Шпаков Олег Ротор 1 2 7
Чепурний Андрій ДБК 0 7 7
Лоборчук Володимир Сокіл 1 1 6
Милимука Олег ФК “Бігуча Лань” 1 1 6
Морочківський Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1 1 6
Олексійчук Валерій Ротор 1 1 6
Сич Олександр ФК “Бігуча Лань” 1 1 6
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 1 1 6
Степанюк Костянтин Beerloga 1 1 6
Сурков Віталій ДБК 1 1 6
Туз Сергій Ротор 1 1 6
Ошовський Артем ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 6 6
Балабанов Дмитро ДБК 1 0 5
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1 0 5
Мавлютов Вадим Алмаз 1 0 5
Мельничук Андрій Конфермат-Forex Club 1 0 5
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1 0 5
Соловей Олексій Helpix 1 0 5
Валєєв Володимир ФК “Бігуча Лань” 0 5 5
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 0 5 5
Антонов Олександр Beerloga 0 4 4
Бігун Михайло ДБК 0 4 4
Горбієвський Максим Ротор 0 4 4
Зубик Святослав МФК “URBAN” 0 4 4
Орошкевич Михайло Ротор 0 4 4
Подлюк Артур МФК “URBAN” 0 4 4
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 4 4
Якубовський Денис Філтекс 0 4 4
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 0 3 3
Васильчук Олександр Філтекс 0 3 3
Власов Віктор Конфермат-Forex Club 0 3 3
Камінський Олександр Ротор 0 3 3
Лагодзінський Андрій Сокіл 0 3 3
Люблінський Артем МФК “URBAN” 0 3 3
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Михайленко Роман Helpix 0 3 3
Мустафін Павло Beerloga 0 3 3
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 0 3 3
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 0 3 3
Сергійчук Юрій ДБК 0 3 3
Стасюк Вадим ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Чижов Дмитро Філтекс 0 3 3
Шкодяк Даніл WOODMALL-Femida 0 3 3
Штокало Григорій МФК “URBAN” 0 3 3
Баліцький Андрій ДБК 0 2 2
Бармак Андрій Прикордонник 0 2 2
Василів Тарас ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 2 2
Гнатюк Денис WOODMALL-Femida 0 2 2
Гребенюк Олег WOODMALL-Femida 0 2 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 2 2
Гулевський Денис Beerloga 0 2 2
Гуринович Олексій WOODMALL-Femida 0 2 2
Дурда Андрій Алмаз 0 2 2
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Козак Дмитро Прикордонник 0 2 2
Кравчук Андрій Beerloga 0 2 2
Кучерявий Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 2 2
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 0 2 2
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Мельник Максим Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Морозов Ростислав ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Музичук Олександр WOODMALL-Femida 0 2 2
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Олійник Владислав ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Павліш Максим Beerloga 0 2 2
Приян Андрій МФК “URBAN” 0 2 2
Рефель Вадим Прикордонник 0 2 2
Семенюк Федір ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 2 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 2 2
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 0 2 2
Фурік Олександр ДБК 0 2 2
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 0 2 2
Шевчук Нікіта WOODMALL-Femida 0 2 2
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 2 2
Шуляк Ігор Філтекс 0 2 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Ільков Дмитро Прикордонник 0 1 1
Антонюк Володимир Конфермат-Forex Club 0 1 1
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Безвещук Вадим Конфермат-Forex Club 0 1 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 1 1
Борис Денис ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Бохонок Дмитро Beerloga 0 1 1
Габатель Сергій ДБК 0 1 1
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Гноянко Євгеній Прикордонник 0 1 1
Готка Сергій Сокіл 0 1 1
Гресь Владислав МФК “URBAN” 0 1 1
Дацишин Микола Філтекс 0 1 1
Заморока Олександр ДБК 0 1 1
Зарванський Віталій Конфермат-Forex Club 0 1 1
Каленюк Дмитро Beerloga 0 1 1
Кожуховський Ярослав МФК “URBAN” 0 1 1
Кострицький Руслан Ротор 0 1 1
Краснобокий Юрій Beerloga 0 1 1
Кручек Богдан Helpix 0 1 1
Кукурудза Євген ДБК 0 1 1
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Майко Олександр Helpix 0 1 1
Макаров Данііл WOODMALL-Femida 0 1 1
Марчук Назар Beerloga 0 1 1
Мельніков Володимир Прикордонник 0 1 1
Миронюк Ярослав Конфермат-Forex Club 0 1 1
Муляр Андрій Прикордонник 0 1 1
Нагорняк Володимир Прикордонник 0 1 1
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Олянчук Сергій Конфермат-Forex Club 0 1 1
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Рибчинський Юрій ДБК 0 1 1
Роговський Максим Алмаз 0 1 1
Розуман Андрій ДБК 0 1 1
Романенко Євгеній Алмаз 0 1 1
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 0 1 1
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Ситнік Олег МФК “URBAN” 0 1 1
Слівінський Вадим Конфермат-Forex Club 0 1 1
Сметана Дмитро Сокіл 0 1 1
Стасюк Ігор Ротор 0 1 1
Степанюк Ярослав Сокіл 0 1 1
Стецюк Вадим Beerloga 0 1 1
Стожик Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Ткачук Володимир Beerloga 0 1 1
Турчин Андрій ДБК 0 1 1
Хрущ Андрій Філтекс 0 1 1
Ціпко Костянтин Алмаз 0 1 1
Чекерський Ігор ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 0 1 1
Червотока Владислав Ротор 0 1 1
Шлапак Віталій WOODMALL-Femida 0 1 1
Шостак Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Шум Сергій Конфермат-Forex Club 0 1 1
Шутяк Дмитро Алмаз 0 1 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Якубов Алішер Beerloga 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Дячук-Ставицький Михайло (“ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”)

Шкодяк Даніл (“WOODMALL-Femida”)

Милимука Олег (ФК “Бігуча Лань”)

Балагур Олександр (“Сокіл”)

Глаз Вадим (“Прикордонник”)

Шмаков Євген (“Ротор”)

Михайлов Олександр (“Алмаз”)

Семенчук Віталій (ФК “Городок-Юрія-Фарм”)

Валеєв Володимир (ФК “Бігуча Лань”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here