Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після заключних матчів 1/4 фіналу плей-офф та 2-ого туру Кубку Виклику

0
302

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Кручек Богдан Helpix 35
Альохін Вадим Конфермат-Forex Club 29 (1)
Семенюк Федір ФК “Городок-Юрія-Фарм” 24
Богославський Андрій Helpix 16
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 15
Шевченко Віктор МФК “URBAN” 14
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 14 (1)
Бармак Андрій Прикордонник 13
Макаров Данііл WOODMALL-Femida 13
Гулевський Денис Beerloga 12
Муляр Андрій Прикордонник 12
Приян Андрій МФК “URBAN” 12
Шмаков Євген Ротор 12 (2)
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 10
Лагодзінський Андрій Сокіл 10
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 10
Середюк Павло Динамо-ГУНП 10
Скромінський Богдан ФК “Городок-Юрія-Фарм” 10
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 10
Донець Андрій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 10 (1)
Брянський Олександр Філтекс 9
Васильчук Олександр Філтекс 9
Глаз Вадим Прикордонник 9
Михайленко Дмитро Helpix 9
Олійник Владислав ФК “Бігуча Лань” 9
Олянчук Сергій Конфермат-Forex Club 9
Сологуб Олександр Прикордонник 9
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 9
Штокало Григорій МФК “URBAN” 9
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 8
Доліба Ярослав Алмаз 8
Люблінський Артем МФК “URBAN” 8
Миронюк Ярослав Конфермат-Forex Club 8
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 8
Соловей Олексій Helpix 8
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 8
Бохонок Дмитро Beerloga 7
Буряк Руслан Конфермат-Forex Club 7
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 7
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 7
Зубик Святослав МФК “URBAN” 7
Кучеревич Владислав Сокіл 7
Майко Олександр Helpix 7
Мельник Максим Хмельницькі делікатеси 7
Морозов Ростислав ФК “Бігуча Лань” 7
Ростківський Ігор Алмаз 7
Стецюк Вадим Beerloga 7
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 7
Безвещук Вадим Конфермат-Forex Club 6
Белінський Микола ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 6
Гнатюк Денис WOODMALL-Femida 6
Дячук-Ставицький Михайло ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 6
Камінський Олександр Ротор 6
Кацитадзе Нодар Алмаз 6
Лоборчук Богдан Сокіл 6
Михайленко Роман Helpix 6
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 6
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 6
Ситнік Олег МФК “URBAN” 6
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 6
Шутяк Дмитро Алмаз 6
Бігун Михайло ДБК 5
Борис Денис ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 5
Василів Тарас ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 5
Гресь Владислав МФК “URBAN” 5
Ліщук Іван МФК “URBAN” 5
Логвиненко Іван Ротор 5
Музичук Олександр WOODMALL-Femida 5
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 5
Рефель Вадим Прикордонник 5
Сергійчук Юрій ДБК 5
Скоп’як Юрій Конфермат-Forex Club 5
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 5
Степанюк Костянтин Beerloga 5
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 5
Чорний Микита Helpix 5
Шевчук Нікіта WOODMALL-Femida 5
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Волошин Олександр Алмаз 4
Габатель Сергій ДБК 4
Гарієвський Юрій Конфермат-Forex Club 4
Гуринович Олексій WOODMALL-Femida 4
Лоборчук Володимир Сокіл 4
Мустафін Павло Beerloga 4
Нагорняк Володимир Прикордонник 4
Побережник Дмитро Helpix 4
Сметана Дмитро Сокіл 4
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 4
Туз Сергій Ротор 4
Чорний Максим ДБК 4
Шкрябець Сергій Helpix 4
Якубов Алішер Beerloga 4
Якубовський Денис Філтекс 4
Антонюк Володимир Конфермат-Forex Club 3
Баліцький Андрій ДБК 3
Балабанов Дмитро ДБК 3
Бегашов Олександр Helpix 3
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 3
Ветошко Євген ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Гайдашевський Костянтин Ротор 3
Гноянко Євгеній Прикордонник 3
Гребенюк Олег WOODMALL-Femida 3
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 3
Дурда Андрій Алмаз 3
Караім Андрій WOODMALL-Femida 3
Козак Дмитро Прикордонник 3
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 3
Кравчук Андрій Beerloga 3
Красножон Дмитро WOODMALL-Femida 3
Кубик Олег Helpix 3
Кучерявий Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 3
Мельніков Володимир Прикордонник 3
Мельник Максим. ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Мельничук Андрій Конфермат-Forex Club 3
Милимука Олег ФК “Бігуча Лань” 3
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Ошовський Артем ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Павліш Максим Beerloga 3
Сіньковський Вадим МФК “URBAN” 3
Самонов Ігор Алмаз 3
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 3
Шкодяк Іван WOODMALL-Femida 3
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Антонов Олександр Beerloga 2
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 2
Бондаренко Олександр Beerloga 2
Бродзянський Денис WOODMALL-Femida 2
Валєєв Володимир ФК “Бігуча Лань” 2
Горбієвський Максим Ротор 2
Данчук Валерій ФК “Бігуча Лань” 2
Дацишин Микола Філтекс 2
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 2
Зарванський Віталій Конфермат-Forex Club 2
Каленюк Дмитро Beerloga 2
Краснобокий Юрій Beerloga 2
Кукурудза Євген ДБК 2
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 2
Мельник Роман WOODMALL-Femida 2
Остап’юк Артем Хмельницькі делікатеси 2
Паляниця Антон Ротор 2
Роговський Максим Алмаз 2
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 2
Самородов Артем Сокіл 2
Самсонов Андрій Алмаз 2
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 2
Свіщов Олександр Філтекс 2
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Сторожук Кіріл Прикордонник 2
Федорко Артем Динамо-ГУНП 2
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 2
Хоптяр Павло Сокіл 2
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 2
Чернишин Назарій ДБК 2
Шкодяк Даніл WOODMALL-Femida 2
Ільков Дмитро Прикордонник 1
Ільков Олександр Прикордонник 1
Барабаш Артем Helpix 1
Баштанюк Сергій ДБК 1
Бородій Дмитро ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Васильєв Іван Філтекс 1
Вербовий Владислав Helpix 1
Веремчук Максим Конфермат-Forex Club 1
Восканян Манук Beerloga 1
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Готка Сергій Сокіл 1
Гринь Артур Helpix 1
Гуменний Дмитро МФК “URBAN” 1
Гуменюк Олександр МФК “URBAN” 1
Заморока Олександр ДБК 1
Кострицький Руслан Ротор 1
Марущак Артем Ротор 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Піхотко Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Панчук Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Рибчинський Юрій ДБК 1
Сич Олександр ФК “Бігуча Лань” 1
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 1
Соловей Богдан ФК “Бігуча Лань” 1
Стасюк Ігор Ротор 1
Стасюк Вадим ФК “Бігуча Лань” 1
Стожик Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Сурков Віталій ДБК 1
Турчин Андрій ДБК 1
Хдейр Васім Філтекс 1
Ціпко Костянтин Алмаз 1
Чепурний Андрій ДБК 1
Шлапак Віталій WOODMALL-Femida 1
Шпаков Олег Ротор 1
Ярославський Андрій Філтекс 1
Кіт Вадим Хмельницькі делікатеси 1 (1)
Чижов Дмитро Філтекс 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лоборчук Богдан Сокіл 2 9 19
Чепурний Андрій ДБК 1 8 13
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2 2 12
Волошин Олександр Алмаз 2 1 11
Лоборчук Володимир Сокіл 2 1 11
Михайлов Олександр Алмаз 2 0 10
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1 5 10
Доліба Ярослав Алмаз 1 4 9
Балагур Олександр Сокіл 1 3 8
Свіщов Олександр Філтекс 1 3 8
Шмаков Євген Ротор 1 3 8
Глаз Вадим Прикордонник 1 2 7
Дячук-Ставицький Михайло ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1 2 7
Зенін Владислав Алмаз 1 2 7
Музичук Олександр WOODMALL-Femida 1 2 7
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 1 2 7
Піхотко Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1 2 7
Самсонов Андрій Алмаз 1 2 7
Шпаков Олег Ротор 1 2 7
Гресь Владислав МФК “URBAN” 1 1 6
Милимука Олег ФК “Бігуча Лань” 1 1 6
Морочківський Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1 1 6
Олексійчук Валерій Ротор 1 1 6
Сич Олександр ФК “Бігуча Лань” 1 1 6
Сметана Володимир Сокіл 1 1 6
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 1 1 6
Степанюк Костянтин Beerloga 1 1 6
Сурков Віталій ДБК 1 1 6
Туз Сергій Ротор 1 1 6
Ошовський Артем ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 6 6
Балабанов Дмитро ДБК 1 0 5
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1 0 5
Мавлютов Вадим Алмаз 1 0 5
Мельничук Андрій Конфермат-Forex Club 1 0 5
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1 0 5
Соловей Олексій Helpix 1 0 5
Валєєв Володимир ФК “Бігуча Лань” 0 5 5
Зубик Святослав МФК “URBAN” 0 5 5
Слобода Сергій Хмельницькі делікатеси 0 5 5
Якубовський Денис Філтекс 0 5 5
Антонов Олександр Beerloga 0 4 4
Бігун Михайло ДБК 0 4 4
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 0 4 4
Горбієвський Максим Ротор 0 4 4
Мустафін Павло Beerloga 0 4 4
Орошкевич Михайло Ротор 0 4 4
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 0 4 4
Подлюк Артур МФК “URBAN” 0 4 4
Сергійчук Юрій ДБК 0 4 4
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 4 4
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Васильчук Олександр Філтекс 0 3 3
Власов Віктор Конфермат-Forex Club 0 3 3
Замогильний Олександр Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Камінський Олександр Ротор 0 3 3
Кравчук Андрій Beerloga 0 3 3
Лагодзінський Андрій Сокіл 0 3 3
Люблінський Артем МФК “URBAN” 0 3 3
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Михайленко Роман Helpix 0 3 3
Павліш Максим Beerloga 0 3 3
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 0 3 3
Приян Андрій МФК “URBAN” 0 3 3
Стасюк Вадим ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Чижов Дмитро Філтекс 0 3 3
Шкодяк Даніл WOODMALL-Femida 0 3 3
Штокало Григорій МФК “URBAN” 0 3 3
Баліцький Андрій ДБК 0 2 2
Бармак Андрій Прикордонник 0 2 2
Василів Тарас ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 2 2
Гнатюк Денис WOODMALL-Femida 0 2 2
Гребенюк Олег WOODMALL-Femida 0 2 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 2 2
Гулевський Денис Beerloga 0 2 2
Гуринович Олексій WOODMALL-Femida 0 2 2
Дурда Андрій Алмаз 0 2 2
Козак Дмитро Прикордонник 0 2 2
Кучерявий Олег ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 2 2
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 0 2 2
Макаров Данііл WOODMALL-Femida 0 2 2
Мельник Максим Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Морозов Ростислав ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Олійник Владислав ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Рефель Вадим Прикордонник 0 2 2
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Рижук Степан WOODMALL-Femida 0 2 2
Семенюк Федір ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 2 2
Ситнік Олег МФК “URBAN” 0 2 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 2 2
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 0 2 2
Фурік Олександр ДБК 0 2 2
Хмиз Олександр МФК “URBAN” 0 2 2
Шевчук Нікіта WOODMALL-Femida 0 2 2
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 2 2
Шуляк Ігор Філтекс 0 2 2
Шум Сергій Конфермат-Forex Club 0 2 2
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 0 2 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Ільков Дмитро Прикордонник 0 1 1
Антонюк Володимир Конфермат-Forex Club 0 1 1
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Безвещук Вадим Конфермат-Forex Club 0 1 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 1 1
Борис Денис ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Бохонок Дмитро Beerloga 0 1 1
Бродзянський Денис WOODMALL-Femida 0 1 1
Габатель Сергій ДБК 0 1 1
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Гноянко Євгеній Прикордонник 0 1 1
Готка Сергій Сокіл 0 1 1
Дацишин Микола Філтекс 0 1 1
Заморока Олександр ДБК 0 1 1
Зарванський Віталій Конфермат-Forex Club 0 1 1
Каленюк Дмитро Beerloga 0 1 1
Кожуховський Ярослав МФК “URBAN” 0 1 1
Кострицький Руслан Ротор 0 1 1
Краснобокий Юрій Beerloga 0 1 1
Кручек Богдан Helpix 0 1 1
Кукурудза Євген ДБК 0 1 1
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Майко Олександр Helpix 0 1 1
Марчук Назар Beerloga 0 1 1
Мельніков Володимир Прикордонник 0 1 1
Миронюк Ярослав Конфермат-Forex Club 0 1 1
Муляр Андрій Прикордонник 0 1 1
Нагорняк Володимир Прикордонник 0 1 1
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Олянчук Сергій Конфермат-Forex Club 0 1 1
Рибчинський Юрій ДБК 0 1 1
Роговський Максим Алмаз 0 1 1
Розуман Андрій ДБК 0 1 1
Романенко Євгеній Алмаз 0 1 1
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 0 1 1
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Слівінський Вадим Конфермат-Forex Club 0 1 1
Сметана Дмитро Сокіл 0 1 1
Стасюк Ігор Ротор 0 1 1
Степанюк Ярослав Сокіл 0 1 1
Стецюк Вадим Beerloga 0 1 1
Стожик Сергій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Ткачук Володимир Beerloga 0 1 1
Турчин Андрій ДБК 0 1 1
Хрущ Андрій Філтекс 0 1 1
Ціпко Костянтин Алмаз 0 1 1
Чекерський Ігор ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 0 1 1
Чекирда Руслан Динамо-ГУНП 0 1 1
Червотока Владислав Ротор 0 1 1
Шкрябець Сергій Helpix 0 1 1
Шлапак Віталій WOODMALL-Femida 0 1 1
Шостак Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Шутяк Дмитро Алмаз 0 1 1
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Якубов Алішер Beerloga 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Дячук-Ставицький Михайло (“ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”) – до сплати грошового штрафу згідно рішення КДК АМФФХО від 23.12.2021 р.

Шкодяк Даніл (“WOODMALL-Femida”)

Балагур Олександр (“Сокіл”)

Шмаков Євген (“Ротор”)

Михайлов Олександр (“Алмаз”)

Семенчук Віталій (ФК “Городок-Юрія-Фарм”)

Наконечний Андрій (“Хмельницькі делікатеси”)

Музичук Олександр (“WOODMALL-Femida”) – до сплати грошового штрафу згідно рішення КДК АМФФХО від 23.06.2022 р.

Гресь Владислав (МФК “URBAN”)

Чепурний Андрій (“ДБК”)

Лоборчук Богдан (“Сокіл”) – до сплати грошового штрафу згідно рішення КДК АМФФХО від 23.06.2022 р.

Лоборчук Володимир (“Сокіл”)

Сметана Володимир (“Сокіл”)

Якубовський Денис (“Філтекс”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here