Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після заключних матчів “медальних” серій плей-офф та 5-ого туру Кубку ТМ “Brave GK”

0
255

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками заключних матчів вирішальних серій плей-офф у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Кручек Богдан Helpix 22
Луцюк Віталій Хмельницькі делікатеси 19
Донець Андрій Евеліна 19 (1)
Олянчук Сергій Конфермат-Forex Club 17
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 15
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 15 (1)
Омарі Ідріс Helpix 14
Слобода Сергій Алмаз 14
Якубов Алішер Beerloga 14
Богославський Андрій Helpix 14 (1)
Гарієвський Юрій Конфермат-Forex Club 13
Рябоконь Віталій Хмельницькі делікатеси 13
Камінський Олександр Ротор 12
Ліповуз Андрій Beerloga 12
Осацький Владислав WOODMALL 12
Соловей Олексій WOODMALL 12
Музичук Олександр Феміда 12 (1)
Балабанов Дмитро ДБК 11
Сергійчук Юрій ДБК 11
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 11
Чорний Максим ДБК 11
Веремчук Максим Епіцентр-К 10
Душкін Денис Феміда 10
Замогильний Олександр Алмаз 10
Приян Андрій Helpix 10
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 10 (1)
Габатель Сергій ДБК 9
Побережник Дмитро Helpix 9
Успенський Юрій Епіцентр-К 9
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 9
Морозов Ростислав ФК “Бігуча Лань” 9 (1)
Баштанюк Сергій ДБК 8
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 8
Люблінський Артем Helpix 8
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 8
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 8
Сорока Дмитро Хмельницькі делікатеси 8
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 8
Штокало Григорій Евеліна 8
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 8 (1)
Брицький Владислав WOODMALL 7
Бродзянський Денис Феміда 7
Гресь Владислав Хмельницькі делікатеси 7
Лісніченко Ігор Алмаз 7
Марчук Даниїл ФК “Бігуча Лань” 7
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 7
Михайленко Роман Феміда 7
Михайлов Олександр Алмаз 7
Морговський Ян Beerloga 7
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 7
Стожик Сергій Евеліна 7
Оцалюк Владислав Прикордонник-Frisor 7 (1)
Андрушко Віталій Алмаз 6
Безвещук Вадим Конфермат-Forex Club 6
Бондаренко Олександр Beerloga 6
Васага Віктор ФК “Бігуча Лань” 6
Вербовий Владислав Helpix 6
Воловик Олександр Хмельницькі делікатеси 6
Волошин Олександр Алмаз 6
Гнатюк Денис WOODMALL 6
Гребенюк Олег Феміда 6
Логвиненко Іван Ротор 6
Мельник Максим. Beerloga 6
Пасічник Олексій Феміда 6
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 6
Середюк Павло Динамо-ГУНП 6
Шевчук Микита WOODMALL 6
Шутяк Дмитро Алмаз 6
Фаді Салбак Ракета 6 (1)
Белінський Микола Евеліна 5
Костенко Кирило Beerloga 5
Малишевський Юрій Хмельницькі делікатеси 5
Наталюк Назар Beerloga 5
Ошовський Артем Евеліна 5
Сторожук Кирило Прикордонник-Frisor 5
Федорко Артем Динамо-ГУНП 5
Червотока Владислав Ротор 5
Шкрябець Сергій Helpix 5
Янов Валерій WOODMALL 5
Криськов Олександр Ракета 5 (2)
Антонюк Владислав Конфермат-Forex Club 4
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 4
Богдан Олександр Ракета 4
Власов Дмитро Епіцентр-К 4
Глуховатий Вадим Beerloga 4
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 4
Косінов Дмитро Прикордонник-Frisor 4
Овчинніков Олег Епіцентр-К 4
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 4
Степанюк Костянтин Beerloga 4
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 4
Туз Сергій Ротор 4
Шаравара Ігор Ротор 4
Шкодяк Іван WOODMALL 4
Шмаков Євген Ракета 4
Ягодзінський Віталій Конфермат-Forex Club 4
Темнюк Микола Конфермат-Forex Club 4 (1)
Антонюк Володимир Конфермат-Forex Club 3
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 3
Бородій Дмитро Евеліна 3
Василів Тарас Евеліна 3
Гоцалюк Іван Епіцентр-К 3
Зощук Андрій Beerloga 3
Каленюк Дмитро Beerloga 3
Кукурудза Євген ДБК 3
Міщук Вадим Прикордонник-Frisor 3
Майко Олександр Helpix 3
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 3
Нік Омар Прикордонник-Frisor 3
Орошкевич Михайло Ротор 3
Плахотний Ілля Конфермат-Forex Club 3
Романов Владислав Конфермат-Forex Club 3
Ростківський Ігор Алмаз 3
Святий Дмитро Ракета 3
Скоп’як Юрій Конфермат-Forex Club 3
Стасюк Ігор Ротор 3
Стецюк Вадим Beerloga 3
Тринадцятко Олег Конфермат-Forex Club 3
Ярмош Валерій Ракета 3
Сурник Ігор ДБК 3 (1)
Борис Денис Евеліна 2
Вербовий Валерій Епіцентр-К 2
Восканян Манук Beerloga 2
Горбієвський Максим Ракета 2
Гулевський Денис Beerloga 2
Доліба Ярослав Феміда 2
Заяць Олександр ФК “Бігуча Лань” 2
Караїм Андрій WOODMALL 2
Ковальчук Сергій Епіцентр-К 2
Константінов Ігор WOODMALL 2
Красножон Дмитро Феміда 2
Лахмай Геннадій WOODMALL 2
Лисий Олександр Епіцентр-К 2
Мельничук Андрій Конфермат-Forex Club 2
Михайленко Дмитро Helpix 2
Мустафін Павло Ротор 2
Піхотко Олег Евеліна 2
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 2
Рибчинський Юрій Ракета 2
Роговський Максим Helpix 2
Слободян Андрій Феміда 2
Слобоженюк Володимир Конфермат-Forex Club 2
Соловей Богдан ФК “Бігуча Лань” 2
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 2
Стасюк Вадим ФК “Бігуча Лань” 2
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 2
Токарчук Богдан Helpix 2
Чепурний Андрій ДБК 2
Шкодяк Даниіл WOODMALL 2
Шлапак Віталій Феміда 2
Шляховий Костянтин WOODMALL 2
Шпаков Олег Ротор 2
Щепанський Едуард WOODMALL 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 2
Шевченко Віктор Алмаз 2 (1)
Антонов Олександр Beerloga 1
Антончик Вадим Ракета 1
Барабаш Артем Helpix 1
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 1
Бойчук Ігор Евеліна 1
Бохонок Дмитро Динамо-ГУНП 1
Брянський Олександр Феміда 1
Гайдашевський Костянтин Ротор 1
Гноянко Євгеній Прикордонник-Frisor 1
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 1
Гончар Владислав Феміда 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1
Грищук Олександр Helpix 1
Гурба Андрій Прикордонник-Frisor 1
Діброва Роман Ракета 1
Данчук Валерій ФК “Бігуча Лань” 1
Дияк Олександр Епіцентр-К 1
Дмитришен Богдан Прикордонник-Frisor 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Загуровський Олександр Ракета 1
Качур Ігор Конфермат-Forex Club 1
Корольков Владислав Епіцентр-К 1
Кузь Родіон WOODMALL 1
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 1
Лискун Ілля ФК “Бігуча Лань” 1
Лямін Максим ФК “Бігуча Лань” 1
Матусов Дмитро Ракета 1
Мельник Максим Евеліна 1
Нагорічний Анатолій Феміда 1
Нагорняк Володимир Прикордонник-Frisor 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1
Остапущенко Володимир Алмаз 1
Подлюк Андрій Helpix 1
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 1
Рижук Степан Феміда 1
Розуман Андрій ДБК 1
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 1
Рудий Борис Ротор 1
Самсонов Андрій Beerloga 1
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 1
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 1
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Федоров Антон Конфермат-Forex Club 1
Шульган Андрій Beerloga 1
Шутяк Євген WOODMALL 1
Яцков Дмитро ДБК 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Успенський Юрій Епіцентр-К 2 4 14
Оцалюк Владислав Прикордонник-Frisor 2 1 11
Ошовський Артем Евеліна 1 6 11
Матусов Дмитро Ракета 2 0 10
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 1 5 10
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1 4 9
Рижук Степан Феміда 1 4 9
Розуман Андрій ДБК 1 4 9
Чепурний Андрій ДБК 1 4 9
Власов Віктор Епіцентр-К 1 3 8
Федорко Артем Динамо-ГУНП 1 3 8
Борис Денис Евеліна 1 2 7
Мельничук Андрій Конфермат-Forex Club 1 2 7
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 1 2 7
Штокало Григорій Евеліна 1 2 7
Костенко Кирило Beerloga 1 1 6
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 1 1 6
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1 1 6
Слівінський Вадим Епіцентр-К 1 1 6
Шкодяк Даниіл WOODMALL 1 1 6
Шляховий Костянтин WOODMALL 1 1 6
Баришев Яків Ротор 1 0 5
Гресь Владислав Хмельницькі делікатеси 1 0 5
Дмитришен Богдан Прикордонник-Frisor 1 0 5
Ростківський Ігор Алмаз 1 0 5
Сурков Віталій ДБК 1 0 5
Яцков Дмитро ДБК 1 0 5
Андрушко Віталій Алмаз 0 5 5
Брицький Владислав WOODMALL 0 5 5
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 0 5 5
Міщук Вадим Прикордонник-Frisor 0 5 5
Бродзянський Денис Феміда 0 4 4
Дикий Олександр Ракета 0 4 4
Косінов Дмитро Прикордонник-Frisor 0 4 4
Олянчук Сергій Конфермат-Forex Club 0 4 4
Орошкевич Михайло Ротор 0 4 4
Середюк Павло Динамо-ГУНП 0 4 4
Слобода Сергій Алмаз 0 4 4
Сурник Ігор ДБК 0 4 4
Антонюк Владислав Конфермат-Forex Club 0 3 3
Вариводський Володимир Ротор 0 3 3
Васага Віктор ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Глуховатий Вадим Beerloga 0 3 3
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 0 3 3
Замогильний Олександр Алмаз 0 3 3
Камінський Олександр Ротор 0 3 3
Марчук Даниїл ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Михайленко Роман Феміда 0 3 3
Пасічник Олексій Феміда 0 3 3
Приян Андрій Helpix 0 3 3
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Сергійчук Юрій ДБК 0 3 3
Соловей Олексій WOODMALL 0 3 3
Степанюк Костянтин Beerloga 0 3 3
Шлапак Віталій Феміда 0 3 3
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 3 3
Шутяк Дмитро Алмаз 0 3 3
Антонов Олександр Beerloga 0 2 2
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 2 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 2 2
Бойчук Ігор Евеліна 0 2 2
Бондаренко Олександр Beerloga 0 2 2
Вербовий Владислав Helpix 0 2 2
Веремчук Максим Епіцентр-К 0 2 2
Волошин Олександр Алмаз 0 2 2
Габатель Сергій ДБК 0 2 2
Гарієвський Юрій Конфермат-Forex Club 0 2 2
Горбієвський Максим Ракета 0 2 2
Гурба Андрій Прикордонник-Frisor 0 2 2
Гуринович Олексій Феміда 0 2 2
Каленюк Дмитро Beerloga 0 2 2
Качур Ігор Конфермат-Forex Club 0 2 2
Константінов Ігор WOODMALL 0 2 2
Кручек Богдан Helpix 0 2 2
Кукурудза Євген ДБК 0 2 2
Лахмай Геннадій WOODMALL 0 2 2
Лисий Олександр Епіцентр-К 0 2 2
Мельник Максим. Beerloga 0 2 2
Муляр Андрій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Наталюк Назар Beerloga 0 2 2
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Рибчинський Юрій Ракета 0 2 2
Рябоконь Віталій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Савчук Гліб Beerloga 0 2 2
Соловей Богдан ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Стожик Сергій Евеліна 0 2 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 2 2
Червотока Владислав Ротор 0 2 2
Шкрябець Сергій Helpix 0 2 2
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 0 2 2
Антончик Вадим Ракета 0 1 1
Антонюк Володимир Конфермат-Forex Club 0 1 1
Балабанов Дмитро ДБК 0 1 1
Безвещук Вадим Конфермат-Forex Club 0 1 1
Белінський Микола Евеліна 0 1 1
Богославський Андрій Helpix 0 1 1
Бородій Дмитро Евеліна 0 1 1
Воловик Олександр Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Восканян Манук Beerloga 0 1 1
Гаєвський Владислав Ротор 0 1 1
Гайдашевський Костянтин Ротор 0 1 1
Гноянко Євгеній Прикордонник-Frisor 0 1 1
Гоцалюк Іван Епіцентр-К 0 1 1
Гуменюк Олександр Феміда 0 1 1
Діброва Роман Ракета 0 1 1
Данчук Валерій ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Дияк Олександр Епіцентр-К 0 1 1
Душкін Денис Феміда 0 1 1
Журомський Павло Прикордонник-Frisor 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Заяць Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Зощук Андрій Beerloga 0 1 1
Караїм Андрій WOODMALL 0 1 1
Ковальчук Сергій Епіцентр-К 0 1 1
Конде Мусса Феміда 0 1 1
Корольков Владислав Епіцентр-К 0 1 1
Красножон Дмитро Феміда 0 1 1
Логвиненко Іван Ротор 0 1 1
Люблінський Артем Helpix 0 1 1
Майко Олександр Helpix 0 1 1
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Мельник Максим Евеліна 0 1 1
Михайленко Дмитро Helpix 0 1 1
Михайлов Олександр Алмаз 0 1 1
Морозов Ростислав ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Нік Омар Прикордонник-Frisor 0 1 1
Нагорічний Анатолій Феміда 0 1 1
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Образцов Андрій ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Омарі Ідріс Helpix 0 1 1
Осацький Владислав WOODMALL 0 1 1
Піхотко Олег Евеліна 0 1 1
Панасенков Артем Конфермат-Forex Club 0 1 1
Пелишок Олег Феміда 0 1 1
Побережник Дмитро Helpix 0 1 1
Подлюк Андрій Helpix 0 1 1
Подлюк Артур ДБК 0 1 1
Попов Максим Епіцентр-К 0 1 1
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 0 1 1
Романов Владислав Конфермат-Forex Club 0 1 1
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 0 1 1
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Скіцько Василь Прикордонник-Frisor 0 1 1
Слободян Андрій Феміда 0 1 1
Слобоженюк Володимир Конфермат-Forex Club 0 1 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 0 1 1
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 0 1 1
Сорока Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Стаднік Микола Конфермат-Forex Club 0 1 1
Стасюк Ігор Ротор 0 1 1
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Стецюк Вадим Beerloga 0 1 1
Стрілець Володимир Ракета 0 1 1
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 0 1 1
Токарчук Богдан Helpix 0 1 1
Тринадцятко Олег Конфермат-Forex Club 0 1 1
Туз Сергій Ротор 0 1 1
Федак Олександр Ракета 0 1 1
Федорович Владислав Епіцентр-К 0 1 1
Чорний Максим ДБК 0 1 1
Шевченко Віктор Алмаз 0 1 1
Шкодяк Іван WOODMALL 0 1 1
Шмаков Євген Ракета 0 1 1
Шпаков Олег Ротор 0 1 1
Шутяк Євген WOODMALL 0 1 1
Щепанський Едуард WOODMALL 0 1 1
Ягодзінський Віталій Конфермат-Forex Club 0 1 1
Янов Валерій WOODMALL 0 1 1
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

немає

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here