Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 10-ого туру

0
207

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 10-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Хлопонін Андрій Фахівець 23 (1)
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 19
Савчук Віктор Ауді 14 (2)
Алексєєв Микола Ауді 13
Герасимчук Вадим МобіФренд 13
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 12
Лісніченко Ігор Тетра-ДЮСШ №1 12
Волощук Андрій Brilliant 10
Рижук Олександр Лунтік 10
Гавага Павло Фахівець 9
Криськов Олександр Фахівець 9
Троян Максим Інтерпродсервіс 9
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 8
Вакух Дмитро МобіФренд 7
Побережний Євген Інтерпродсервіс 7
Семенюк Федір Фахівець 7
Трембач Іван МобіФренд 7
Шевчук Роман Фахівець 7
Басараб Юрій Атлетик-Ферозіт 6
Остафійчук Дмитро Lifecell 6
Петреченко Микола Лунтік 6
Романов Владислав Атлетик-Ферозіт 6
Шнира Андрій ЕкоАльт 6
Альміз Олександр Червона Зірка 5
Загребельний Олександр Ауді 5
Люховець Андрій Lifecell 5
Мокрота Олександр Brilliant 5
Нужда Ярослав Тетра-ДЮСШ №1 5
Ошовський Артем Ауді 5
Подвисоцький Владислав Лунтік 5
Умаров Іскандер Атлетик-Ферозіт 5
Фасуляк Олександр Тетра-ДЮСШ №1 5
Атласюк Олександр Фахівець 4
Дашкевич Андрій Атлетик-Ферозіт 4
Ковальчук Олександр Філтекс-Аваль 4
Ковбасюк Олексій Ауді 4
Кузьмін Ростислав Тетра-ДЮСШ №1 4
Лис Віталій ЕкоАльт 4
Мевша Володимир Червона Зірка 4
Посмітюха Дмитро Філтекс-Аваль 4
Розізнаний Олександр Атлетик-Ферозіт 4
Яворський Андрій ЕкоАльт 4
Самолига Олег Інтерпродсервіс 4 (1)
Іщук Олександр Lifecell 3
Бобік Андрій Фахівець 3
Бородій Михайло Фахівець 3
Віт Віталій Lifecell 3
Веселовський Вадим Червона Зірка 3
Гизлик Олександр Лунтік 3
Гнатюк Валентин Тетра-ДЮСШ №1 3
Гуринович Олексій Тетра-ДЮСШ №1 3
Дацишин Микола Філтекс-Аваль 3
Заболотний Сергій Лунтік 3
Загуровський Олександр Філтекс-Аваль 3
Задерейко Максим Тетра-ДЮСШ №1 3
Кирик Ігор Філтекс-Аваль 3
Кореганов Іван Ауді 3
Луцюк Вадим Brilliant 3
Мещеряков Олексій Lifecell 3
Музика Юрій ЕкоАльт 3
Овчинніков Павло Фахівець 3
Огороднічук Денис Червона Зірка 3
Огороднічук Руслан Червона Зірка 3
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 3
Потюк Віталій Brilliant 3
Сироватко Віталій Червона Зірка 3
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 3
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 3
Чекирда Павло Лунтік 3
Чекирда Руслан Лунтік 3
Шаварський Віталій МобіФренд 3
Шляховий Олександр Філтекс-Аваль 3
Юнчик Максим Філтекс-Аваль 3
Якубовський Денис Філтекс-Аваль 3
Яюс Євген Атлетик-Ферозіт 3
Боденчук Сергій Ауді 2
Вакух Олег Філтекс-Аваль 2
Власов Юрій Lifecell 2
Гончар Дмитро ЕкоАльт 2
Горбачов Євген Червона Зірка 2
Данилюк Олександр Червона Зірка 2
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 2
Карпосюк Андрій Червона Зірка 2
Кондратюк Микола Lifecell 2
Молодих Сергій Червона Зірка 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 2
Ціпко Костянтин Lifecell 2
Баценко Іван Ауді 1
Бачинський Олександр Лунтік 1
Богданович Назар Лунтік 1
Босак Вадим Атлетик-Ферозіт 1
Булка Олександр Brilliant 1
Ващук Артем Фахівець 1
Вельський Володимир МобіФренд 1
Воловик Валентин Фахівець 1
Гаєвський Владислав Лунтік 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт 1
Гончарук Андрій Філтекс-Аваль 1
Гриньков Вадим Ауді 1
Дем’янюк Віталій Brilliant 1
Драйва Дмитро Тетра-ДЮСШ №1 1
Краєвський Сергій Фахівець 1
Крулік Артур Лунтік 1
Лошатецький Олександр Lifecell 1
Матус Мар’ян ЕкоАльт 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 1
Нігловський Андрій МобіФренд 1
Ноль Артем Атлетик-Ферозіт 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 1
Стець Дмитро Червона Зірка 1
Чемерис Владислав Тетра-ДЮСШ №1 1
Чепурний Андрій Ауді 1
Штолько Максим Тетра-ДЮСШ №1 1
Щіпановський Артур Brilliant 1
Южанінов Максим МобіФренд 1
Юрко Петро Філтекс-Аваль 1
Янишин Денис МобіФренд 1
Янчук Олексій Lifecell 1
Ярославський Андрій Філтекс-Аваль 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Баландюк Денис Lifecell 2 0 10
Іщук Євген Інтерпродсервіс 1 2 7
Волощук Андрій Brilliant 1 2 7
Жилович Тарас Тетра-ДЮСШ №1 1 1 6
Мещеряков Олексій Lifecell 1 1 6
Посмітюха Дмитро Філтекс-Аваль 1 1 6
Ващук Артем Фахівець 1 0 5
Гончар Дмитро ЕкоАльт 1 0 5
Янишин Денис МобіФренд 1 0 5
Януш Юрій Червона Зірка 1 0 5
Стець Дмитро Червона Зірка 0 5 5
Алексєєв Микола Ауді 0 4 4
Альміз Олександр Червона Зірка 0 4 4
Вакух Олег Філтекс-Аваль 0 4 4
Ладунець Роман МобіФренд 0 4 4
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 4 4
Іщук Олександр Lifecell 0 3 3
Басараб Юрій Атлетик-Ферозіт 0 3 3
Годованюк Михайло ЕкоАльт 0 3 3
Дацишин Микола Філтекс-Аваль 0 3 3
Крулік Артур Лунтік 0 3 3
Фасуляк Олександр Тетра-ДЮСШ №1 0 3 3
Яюс Євген Атлетик-Ферозіт 0 3 3
Аль Хлаф Фаєт Brilliant 0 2 2
Баценко Іван Ауді 0 2 2
Бобік Андрій Фахівець 0 2 2
Боденчук Сергій Ауді 0 2 2
Бондарчук Іван Ауді 0 2 2
Булка Олександр Brilliant 0 2 2
Веселовський Вадим Червона Зірка 0 2 2
Гавага Павло Фахівець 0 2 2
Галкін Ігор Ауді 0 2 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 2 2
Геут Костянтин Brilliant 0 2 2
Коник Ігор ЕкоАльт 0 2 2
Кузьмін Ростислав Тетра-ДЮСШ №1 0 2 2
Лисюк Костянтин Тетра-ДЮСШ №1 0 2 2
Люховець Андрій Lifecell 0 2 2
Мокрота Олександр Brilliant 0 2 2
Молодих Сергій Червона Зірка 0 2 2
Ноль Артем Атлетик-Ферозіт 0 2 2
Рогульський Віталій ЕкоАльт 0 2 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 2 2
Сироватко Віталій Червона Зірка 0 2 2
Троян Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Хлопонін Андрій Фахівець 0 2 2
Чекирда Павло Лунтік 0 2 2
Штолько Максим Тетра-ДЮСШ №1 0 2 2
Юрко Петро Філтекс-Аваль 0 2 2
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Алаа Хадж Халаф Brilliant 0 1 1
Балабанов В’ячеслав Ауді 0 1 1
Бачинський Олександр Лунтік 0 1 1
Віт Віталій Lifecell 0 1 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Вакух Дмитро МобіФренд 0 1 1
Власов Юрій Lifecell 0 1 1
Гаєвський Владислав Лунтік 0 1 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 1 1
Гизлик Олександр Лунтік 0 1 1
Гнатюк Валентин Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Головань Олександр Ауді 0 1 1
Гончарук Андрій Філтекс-Аваль 0 1 1
Гуринович Олексій Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Данилюк Олександр Червона Зірка 0 1 1
Драйва Дмитро Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Заболотний Сергій Лунтік 0 1 1
Загуровський Олександр Філтекс-Аваль 0 1 1
Задерейко Максим Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Кирилюк Дмитро Фахівець 0 1 1
Коваленко Михайло Lifecell 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Кондратюк Микола Lifecell 0 1 1
Кореганов Іван Ауді 0 1 1
Криськов Олександр Фахівець 0 1 1
Лис Віталій ЕкоАльт 0 1 1
Луцюк Вадим Brilliant 0 1 1
Мевша Володимир Червона Зірка 0 1 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 0 1 1
Музиченко Олег Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Нагорічний Анатолій Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Нужда Ярослав Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Овчинніков Павло Фахівець 0 1 1
Огороднічук Руслан Червона Зірка 0 1 1
Остафійчук Дмитро Lifecell 0 1 1
Ошовський Артем Ауді 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Паюк Ігор Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Пономарьов Сергій Brilliant 0 1 1
Потюк Віталій Brilliant 0 1 1
Радюк Іван Лунтік 0 1 1
Рибчинський Ростислав Brilliant 0 1 1
Савчук Віктор Ауді 0 1 1
Самолига Олег Інтерпродсервіс 0 1 1
Семенюк Федір Фахівець 0 1 1
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 1 1
Трембач Іван МобіФренд 0 1 1
Тринадцятко Олег Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Ціпко Костянтин Lifecell 0 1 1
Чепурний Андрій Ауді 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Южанінов Максим МобіФренд 0 1 1
Якубовський Денис Філтекс-Аваль 0 1 1
Ярославський Андрій Філтекс-Аваль 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Іщук Євген (“Інтерпродсервіс”)

Януш Юрій (“Червона Зірка”)

Волощук Андрій (“Brilliant”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here