Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 10-ого туру

0
348

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 10-ого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Рикуник Тарас Agora 15
Косяк Іван Максимум 13
Гизлик Олександр Юрія-Фарм 12
Савчук Віктор Ауді 12
Лисий Михайло Карат-Velmet 12 (1)
Валєєв Володимир Crispus 11
Семенюк Федір Фахівець 11
Алексєєв Микола Ауді 10
Дуда Володимир Менс 10
Богдан Олександр Ракета 9
Мартинюк Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 9
Муляр Віталій Олімпік 9
Олещук Олександр Юрія-Фарм 9
Семенчук Віталій Agora 8
Штолько Максим Ковчег 8
Ткач Іван Дантист 8 (1)
Диняк Тимофій Agora 7
Морозов Ростислав Crispus 7
Шитенков Артур Ковчег 7
Яремчук Андрій Agora 7
Атласюк Олександр Фахівець 6
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 6
Шостак Максим Юрія-Фарм 6
Горський Юрій Crispus 6 (2)
Бабак Кирило Атлетик-Ceresit PRO 5
Васильчук Олександр Філтекс 5
Дашкевич Андрій Атлетик-Ceresit PRO 5
Ковбасюк Олексій Ауді 5
Криськов Олександр Ракета 5
Леонов Олександр Ковчег 5
Ноль Артем Сокіл-3-VETERAN’S 5
Рибчинський Назар Сокіл-3-VETERAN’S 5
Розпаченюк Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 5
Садовнік Богдан Максимум 5
Святий Дмитро Ракета 5
Століта Сергій Карат-Velmet 5
Терещенко Костянтин Дантист 5
Якубовський Денис Філтекс 5
Бобік Андрій Фахівець 4
Вакух Олег Філтекс 4
Веселовський Вадим Червона Зірка 4
Глас Артем Сокіл-3-VETERAN’S 4
Горєв Михайло Crispus 4
Доліба Ярослав Карат-Velmet 4
Кучерявий Олег Crispus 4
Михайленко Роман Олімпік 4
Павлюк Євгеній Менс 4
Пробитий Богдан Ковчег 4
Рабченюк Віктор Максимум 4
Стець Андрій Ковчег 4
Стрілець Володимир Ракета 4
Сьомін Вадим Agora 4
Шперчук Дмитро Менс 4
Ющенко Олександр Юрія-Фарм 4
Ярославський Андрій Філтекс 4
Кукурудза Євген Дантист 4 (1)
Савлук Микола Олімпік 4 (1)
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 3
Горбачов Євген Червона Зірка 3
Гринчук Андрій Карат-Velmet 3
Гуралечко Юрій Ковчег 3
Діброва Роман Ракета 3
Загребельний Олександр Ауді 3
Карпосюк Андрій Червона Зірка 3
Кравецький Кирило Максимум 3
Монастирський Ігор Сокіл-3-VETERAN’S 3
Огороднічук Руслан Червона Зірка 3
Радюк Іван Юрія-Фарм 3
Резніченко Петро Максимум 3
Століта Михайло Карат-Velmet 3
Хдейр Васім Філтекс 3
Хлопонін Андрій Фахівець 3
Хребтатий Іван Карат-Velmet 3
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 3
Ісхаков Ігор Agora 2
Ахмедов Іван Сокіл-3-VETERAN’S 2
Білецький Сергій Максимум 2
Білик Сергій Дантист 2
Барабаш Богдан Атлетик-Ceresit PRO 2
Баранов Олександр Crispus 2
Боднар Костянтин Crispus 2
Васильєв Іван Філтекс 2
Волошин Олександр Agora 2
Галкін Ігор Ауді 2
Генсіровський Максим Юрія-Фарм 2
Гриньков Вадим Ауді 2
Діхтяренко Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 2
Дикий Олександр Ракета 2
Ковальський Сергій Ковчег 2
Костишин Олександр Юрія-Фарм 2
Кузьмін Ростислав Сокіл-3-VETERAN’S 2
Кузьмінчук Ярослав Дантист 2
Куречко Вадим Ковчег 2
Левчук Віктор Олімпік 2
Логвінов Едгард Максимум 2
Монастирський Володимир Crispus 2
Овчинніков Павло Фахівець 2
Огороднічук Денис Червона Зірка 2
Оніщук Максим Ракета 2
Охремчук Руслан Олімпік 2
Пищаль Вадим Crispus 2
Поворознюк Богдан Ковчег 2
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 2
Самонов Ігор Менс 2
Свіщов Олександр Філтекс 2
Шумський Владислав Сокіл-3-VETERAN’S 2
Антончик Вадим Ракета 1
Атласюк Сергій Фахівець 1
Афіновський Олександр Crispus 1
Бібік Анатолій Максимум 1
Біндас Михайло Філтекс 1
Боденчук Сергій Ауді 1
Галкін Олександр Юрія-Фарм 1
Головань Олександр Ауді 1
Задерейко Максим Червона Зірка 1
Кирилюк Іван Ауді 1
Клімішен Дмитро Максимум 1
Ковальчук В’ячеслав Agora 1
Козубець Андрій Менс 1
Козубович Тарас Менс 1
Коротинський Сергій Agora 1
Крижанівський Віктор Олімпік 1
Кубряк Сергій Дантист 1
Левчук Сергій Менс 1
Микитюк Євген Agora 1
Нік Омар Ковчег 1
Нечипор Олександр Ракета 1
Полупан Олександр Олімпік 1
Полупан Сергій Олімпік 1
Посмітюха Дмитро Філтекс 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1
Севастьянов Анатолій Crispus 1
Сокирко Андрій Фахівець 1
Соломко Денис Олімпік 1
Стефанишин Валерій Дантист 1
Стець Дмитро Червона Зірка 1
Тимощук Ростислав Agora 1
Трочинський Олександр Сокіл-3-VETERAN’S 1
Чижов Дмитро Філтекс 1
Яцьков Сергій Червона Зірка 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Козубець Андрій Менс 1 3 8
Кравецький Кирило Максимум 1 3 8
Горський Юрій Crispus 1 2 7
Радюк Іван Юрія-Фарм 1 1 6
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1 1 6
Савлук Микола Олімпік 1 1 6
Ковальчук В’ячеслав Agora 1 0 5
Логвінов Едгард Максимум 1 0 5
Лук’янов Костянтин Дантист 1 0 5
Нечипор Олександр Ракета 1 0 5
Садовнік Богдан Максимум 1 0 5
Севастьянов Анатолій Crispus 1 0 5
Чижов Дмитро Філтекс 1 0 5
Шостак Максим Юрія-Фарм 1 0 5
Алексєєв Микола Ауді 0 4 4
Валєєв Володимир Crispus 0 4 4
Козубович Тарас Менс 0 4 4
Кучерявий Олег Crispus 0 4 4
Хребтатий Іван Карат-Velmet 0 4 4
Альміз Олександр Ауді 0 3 3
Антончик Вадим Ракета 0 3 3
Вакух Олег Філтекс 0 3 3
Дикий Олександр Ракета 0 3 3
Доліба Ярослав Карат-Velmet 0 3 3
Лисий Михайло Карат-Velmet 0 3 3
Микитюк Євген Agora 0 3 3
Ноль Артем Сокіл-3-VETERAN’S 0 3 3
Охремчук Руслан Олімпік 0 3 3
Стефанишин Валерій Дантист 0 3 3
Стрілець Володимир Ракета 0 3 3
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 3 3
Атласюк Олександр Фахівець 0 2 2
Бабак Кирило Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Барабаш Богдан Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Бобік Андрій Фахівець 0 2 2
Богдан Олександр Ракета 0 2 2
Васильєв Іван Філтекс 0 2 2
Гизлик Олександр Юрія-Фарм 0 2 2
Дашкевич Андрій Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Дуда Володимир Менс 0 2 2
Крижанівський Віктор Олімпік 0 2 2
Криськов Олександр Ракета 0 2 2
Леонов Олександр Ковчег 0 2 2
Лукомський Олександр Олімпік 0 2 2
Монастирський Ігор Сокіл-3-VETERAN’S 0 2 2
Нік Омар Ковчег 0 2 2
Підручний Роман Дантист 0 2 2
Свіщов Олександр Філтекс 0 2 2
Стець Дмитро Червона Зірка 0 2 2
Хлопонін Андрій Фахівець 0 2 2
Шитенков Артур Ковчег 0 2 2
Якубовський Денис Філтекс 0 2 2
Яремчук Андрій Agora 0 2 2
Алексейчук Сергій Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Ахмедов Іван Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Біндас Михайло Філтекс 0 1 1
Веселовський Вадим Червона Зірка 0 1 1
Генсіровський Максим Юрія-Фарм 0 1 1
Гриньков Вадим Ауді 0 1 1
Гуралечко Юрій Ковчег 0 1 1
Діброва Роман Ракета 0 1 1
Загребельний Олександр Ауді 0 1 1
Карпосюк Андрій Червона Зірка 0 1 1
Кліщенко Вадим Олімпік 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Костишин Олександр Юрія-Фарм 0 1 1
Косяк Іван Максимум 0 1 1
Кубряк Сергій Дантист 0 1 1
Кузьмін Ростислав Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Куречко Вадим Ковчег 0 1 1
Левчук Віктор Олімпік 0 1 1
Мартинюк Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Масловський Максим Юрія-Фарм 0 1 1
Михайленко Роман Олімпік 0 1 1
Монастирський Володимир Crispus 0 1 1
Морозов Ростислав Crispus 0 1 1
Муляр Віталій Олімпік 0 1 1
Нестенюк Руслан Максимум 0 1 1
Олещук Олександр Юрія-Фарм 0 1 1
Пищаль Вадим Crispus 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Пробитий Богдан Ковчег 0 1 1
Рабченюк Віктор Максимум 0 1 1
Резніченко Петро Максимум 0 1 1
Сінькевич Руслан Карат-Velmet 0 1 1
Савчук Віктор Ауді 0 1 1
Семенчук Віталій Agora 0 1 1
Семенюк Федір Фахівець 0 1 1
Сліпачук Борис Максимум 0 1 1
Стець Андрій Ковчег 0 1 1
Століта Михайло Карат-Velmet 0 1 1
Століта Сергій Карат-Velmet 0 1 1
Сьомін Вадим Agora 0 1 1
Тиж Антон Ауді 0 1 1
Ткачук Денис Максимум 0 1 1
Трочинський Олександр Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Улітін Андрій Дантист 0 1 1
Штолько Максим Ковчег 0 1 1
Шумський Владислав Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Валєєв Володимир (“Crispus”) – 11 тур;

Кучерявий Олег (“Crispus”) – 11 тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here