Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 11-ого туру

0
198

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 11-ого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Берішвілі Зураб Локомотив 18
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 18
Романов Дмитро Олімп 18
Наконечний Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 18 (1)
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 15
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 14 (1)
Івановський Віталій Олімп 12
Сиворог Сергій Ракета 12 (1)
Васильчук Олександр Філтекс 11
Колісник Іван Зооветпром 11
Сметана Дмитро Сокіл 11
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 10
Вітрук Євгеній ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 10 (2)
Камінський Олександр Ротор 9
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 9
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 9
Богдан Олександр Ракета 8
Овчинніков Олег Епіцентр-К 8
Остроголов Данило ЗАЛІВ 10 8
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 8 (1)
Доліба Ярослав Карат MEBLI REMTION 7
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 7
Семенчук Віталій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 7
Слободян Андрій Ракета 7
Якубовський Денис Філтекс 7
Брянський Олександр Філтекс 6
Мустафін Павло Максимум 6
Оцалюк Владислав Інтерпродсервіс 6
Рибчинський Юрій ДБК 6
Свіщов Олександр Філтекс 6
Габатель Сергій ДБК 5
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 5
Драчевський Денис ДБК 5
Пожидаєв Дмитро Сокіл 5
Прокопчук Вадим Локомотив 5
Соловей Роман Інтерпродсервіс 5
Юрко Петро Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 5
Шуляк Ігор Філтекс 5 (1)
Біляк Павло Олімп 4
Гизлик Олександр Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 4
Дикий Олександр Ракета 4
Диняк Тимофій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 4
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 4
Святий Дмитро Ракета 4
Сичов Захар Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 4
Сокальський Данііл Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 4
Тодоренко Ігор Тепловик 4
Чижов Дмитро Філтекс 4
Лис Назар Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 4 (1)
Єдинак Максим Локомотив 3
Боровинський Максим ДБК 3
Васильєв Іван Філтекс 3
Дияк Олександр Епіцентр-К 3
Йолтухівський Антон Інтерпродсервіс 3
Кирилюк Владислав Зооветпром 3
Ковальчук Олександр Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 3
Кошельник Василь ЗАЛІВ 10 3
Підлісний Максим ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 3
Паляниця Антон Ротор 3
Побєда Олександр ДБК 3
Поворознюк Богдан Інтерпродсервіс 3
Прилуцький Андрій Тепловик 3
Рабченюк Віктор Максимум 3
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 3
Сапожник Олександр Сокіл 3
Сергійчук Юрій ДБК 3
Чепурний Андрій ДБК 3
Чернишин Назарій ДБК 3
Чорний Максим ДБК 3
Ющенко Олександр Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 3
Ахмедов Іван Тепловик 2
Бабурко Ігор Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 2
Балобанов Дмитро ДБК 2
Блажко Микола Олімп 2
Босак Максим Зооветпром 2
Велигодський Владислав ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 2
Гранчак Павло Максимум 2
Гуліватий Руслан Олімп 2
Гуменчук Владислав ЗАЛІВ 10 2
Железнов Максим ЗАЛІВ 10 2
Кореганов Іван Максимум 2
Лоборчук Богдан Сокіл 2
Логвінов Едгард Максимум 2
Логвиненко Іван Ротор 2
Лях Ігор Інтерпродсервіс 2
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 2
Муляр Сергій Ротор 2
Никонюк Олександр Максимум 2
Осика Дмитро Тепловик 2
Побережний Євген Інтерпродсервіс 2
Райтаровський Олександр Інтерпродсервіс 2
Самородов Артем Сокіл 2
Талапчук Олександр ЗАЛІВ 10 2
Тимощук Максим Зооветпром 2
Успенський Юрій Епіцентр-К 2
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 2
Шкодяк Іван Ракета 2
Шпаков Олег Ротор 2
Щепанський Едуард Ракета 2
Юзвишин Роман ЗАЛІВ 10 2
Яремчук Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 2
Агджоян Юрій ДБК 1
Біляк Олег Олімп 1
Басараба Денис Зооветпром 1
Баштанюк Сергій ДБК 1
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 1
Бондар Сергій Максимум 1
Будніцький Михайло Локомотив 1
Власов Дмитро Епіцентр-К 1
Гнатюк Максим Локомотив 1
Горський Юрій Сокіл 1
Григорук Максим Тепловик 1
Грицай Михайло Зооветпром 1
Дацишин Микола Філтекс 1
Душа Артур ЗАЛІВ 10 1
Дяк Богдан Ротор 1
Загуровський Олександр Ракета 1
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 1
Качур Ігор Епіцентр-К 1
Клімішен Дмитро Максимум 1
Козачок Сергій Локомотив 1
Коренков Роман Локомотив 1
Кострицький Руслан Ротор 1
Кузь Родіон Ракета 1
Кузьмін Ростислав Тепловик 1
Кухар Сергій Локомотив 1
Лавров Дмитро ЗАЛІВ 10 1
Лисюк Артем ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Лоборчук Володимир Сокіл 1
Мірошник Руслан Тепловик 1
Максименко Денис Тепловик 1
Максимчук Сергій Сокіл 1
Малімон Артем Сокіл 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 1
Панасюк Олександр Максимум 1
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 1
Пелишок Михайло Локомотив 1
Плосконос Микита Максимум 1
Потапов Олександр ЗАЛІВ 10 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 1
Скалій Олександр Тепловик 1
Соловей Богдан Локомотив 1
Стрілець Володимир Ракета 1
Суєцький Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Сухар Андрій Зооветпром 1
Хдейр Васім Філтекс 1
Штельмах Ілля Локомотив 1
Ягодзінський Віталій ЗАЛІВ 10 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Сметана Володимир Сокіл 2 1 11
Бондар Сергій Максимум 1 2 7
Кравецький Кирило Максимум 1 2 7
Шлапак Віталій Ракета 1 2 7
Власов Віктор Епіцентр-К 1 1 6
Лоборчук Богдан Сокіл 1 1 6
Логвиненко Іван Ротор 1 1 6
Прохорчук Дмитро Сокіл 1 1 6
Сергійчук Юрій ДБК 1 1 6
Чепурний Андрій ДБК 1 1 6
Ярош Вячеслав Олімп 1 1 6
Антончик Вадим Ракета 1 0 5
Криськов Олександр Ракета 1 0 5
Левченко Максим Максимум 1 0 5
Матусов Дмитро Ракета 1 0 5
Тодоренко Ігор Тепловик 1 0 5
Туз Сергій Ротор 1 0 5
Максимчук Сергій Сокіл 0 5 5
Босак Максим Зооветпром 0 4 4
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 0 4 4
Мустафін Павло Максимум 0 4 4
Семенчук Віталій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 4 4
Сметана Дмитро Сокіл 0 4 4
Івановський Віталій Олімп 0 3 3
Біляк Олег Олімп 0 3 3
Біляк Павло Олімп 0 3 3
Дикий Олександр Ракета 0 3 3
Дмитришен Богдан Олімп 0 3 3
Качур Ігор Епіцентр-К 0 3 3
Лавров Дмитро ЗАЛІВ 10 0 3 3
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 0 3 3
Остроголов Данило ЗАЛІВ 10 0 3 3
Суєцький Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 3 3
Сурник Ігор Інтерпродсервіс 0 3 3
Яремчук Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 3 3
Агджоян Юрій ДБК 0 2 2
Вітрук Євгеній ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Васильчук Олександр Філтекс 0 2 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Грицай Михайло Зооветпром 0 2 2
Гуліватий Руслан Олімп 0 2 2
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Доліба Ярослав Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Кирилюк Владислав Зооветпром 0 2 2
Кліщ Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Колісник Іван Зооветпром 0 2 2
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Кузьмін Ростислав Тепловик 0 2 2
Лис Назар Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 2 2
Максименко Денис Тепловик 0 2 2
Овчинніков Олег Епіцентр-К 0 2 2
Підлісний Максим ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Пасічник Олексій Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Побєда Олександр ДБК 0 2 2
Потапов Олександр ЗАЛІВ 10 0 2 2
Прокопчук Вадим Локомотив 0 2 2
Розуман Андрій Тепловик 0 2 2
Романов Дмитро Олімп 0 2 2
Соловей Роман Інтерпродсервіс 0 2 2
Шпаков Олег Ротор 0 2 2
Шульган Андрій Епіцентр-К 0 2 2
Яновий Сергій Олімп 0 2 2
Єдинак Максим Локомотив 0 1 1
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Бібік Анатолій Максимум 0 1 1
Балобанов Дмитро ДБК 0 1 1
Банас Ілля ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Берішвілі Зураб Локомотив 0 1 1
Богдан Олександр Ракета 0 1 1
Боднар Сергій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 0 1 1
Брянський Олександр Філтекс 0 1 1
Ваховський Олексій ЗАЛІВ 10 0 1 1
Величко Ігор Олімп 0 1 1
Вербовий Сергій Епіцентр-К 0 1 1
Гайдашевський Костянтин Ротор 0 1 1
Гизлик Олександр Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 1 1
Глега Микола ДБК 0 1 1
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 1 1
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 0 1 1
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Дияк Олександр Епіцентр-К 0 1 1
Драпак Микола Зооветпром 0 1 1
Душа Артур ЗАЛІВ 10 0 1 1
Дяк Богдан Ротор 0 1 1
Железнов Максим ЗАЛІВ 10 0 1 1
Жеребний Артем Сокіл 0 1 1
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Камінський Олександр Ротор 0 1 1
Клімішен Дмитро Максимум 0 1 1
Козаренко Євгеній Інтерпродсервіс 0 1 1
Кореганов Іван Максимум 0 1 1
Коренков Роман Локомотив 0 1 1
Королюк Василь Ротор 0 1 1
Кучеревич Владислав Сокіл 0 1 1
Ліхновський Михайло Тепловик 0 1 1
Лоборчук Володимир Сокіл 0 1 1
Лях Ігор Інтерпродсервіс 0 1 1
Магаляс Вадим ЗАЛІВ 10 0 1 1
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Мишко Костянтин Тепловик 0 1 1
Муляр Сергій Ротор 0 1 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Никонюк Олександр Максимум 0 1 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 0 1 1
Оцалюк Владислав Інтерпродсервіс 0 1 1
Підгорний Назар ЗАЛІВ 10 0 1 1
Підручний Роман Інтерпродсервіс 0 1 1
Паляниця Антон Ротор 0 1 1
Панасюк Олександр Максимум 0 1 1
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Пелишок Михайло Локомотив 0 1 1
Поворознюк Богдан Інтерпродсервіс 0 1 1
Подлюк Андрій ДБК 0 1 1
Пожидаєв Дмитро Сокіл 0 1 1
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 0 1 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Садовнік Богдан Максимум 0 1 1
Святий Дмитро Ракета 0 1 1
Секліцький Олександр Зооветпром 0 1 1
Сиворог Сергій Ракета 0 1 1
Скалій Олександр Тепловик 0 1 1
Слободян Андрій Ракета 0 1 1
Снігур Віталій Тепловик 0 1 1
Сокальський Данііл Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 1 1
Соловей Богдан Локомотив 0 1 1
Сохорук Микола Інтерпродсервіс 0 1 1
Стрілець Володимир Ракета 0 1 1
Талапчук Олександр ЗАЛІВ 10 0 1 1
Тимощук Максим Зооветпром 0 1 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Хоптяр Павло Сокіл 0 1 1
Хрущ Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 1 1
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Чижов Дмитро Філтекс 0 1 1
Чорний Максим ДБК 0 1 1
Шабатура Максим ЗАЛІВ 10 0 1 1
Шеремета Максим Зооветпром 0 1 1
Якубовський Денис Філтекс 0 1 1
Ярош Дмитро Тепловик 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Антончик Вадим (“Ракета”)

Сметана Володимир (“Сокіл”)

Прохорчук Дмитро (“Сокіл”)

Лоборчук Володимир (“Сокіл”)

Діброва Роман (тренер команди “Ракета”)

Cергійчук Юрій (“ДБК”)

Тодоренко Ігор (“Тепловик”)

Максимчук Сергій (“Сокіл”) – 12-ий тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here