Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 12-ого туру

0
174

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 12-ого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 23 (1)
Наконечний Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 21 (2)
Романов Дмитро Олімп 20
Берішвілі Зураб Локомотив 19
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 19
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 15
Івановський Віталій Олімп 14
Сиворог Сергій Ракета 13 (1)
Васильчук Олександр Філтекс 12
Колісник Іван Зооветпром 11
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 11
Сметана Дмитро Сокіл 11
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 10
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 10
Вітрук Євгеній ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 10 (2)
Камінський Олександр Ротор 9
Овчинніков Олег Епіцентр-К 9
Остроголов Данило ЗАЛІВ 10 9
Богдан Олександр Ракета 8
Доліба Ярослав Карат MEBLI REMTION 8
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 8 (1)
Драчевський Денис ДБК 7
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 7
Семенчук Віталій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 7
Слободян Андрій Ракета 7
Якубовський Денис Філтекс 7
Брянський Олександр Філтекс 6
Мустафін Павло Максимум 6
Оцалюк Владислав Інтерпродсервіс 6
Підлісний Максим ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 6
Рибчинський Юрій ДБК 6
Свіщов Олександр Філтекс 6
Шуляк Ігор Філтекс 6 (1)
Габатель Сергій ДБК 5
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 5
Диняк Тимофій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 5
Пожидаєв Дмитро Сокіл 5
Прокопчук Вадим Локомотив 5
Соловей Роман Інтерпродсервіс 5
Юрко Петро Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 5
Біляк Павло Олімп 4
Балобанов Дмитро ДБК 4
Боровинський Максим ДБК 4
Гизлик Олександр Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 4
Дикий Олександр Ракета 4
Йолтухівський Антон Інтерпродсервіс 4
Кирилюк Владислав Зооветпром 4
Кошельник Василь ЗАЛІВ 10 4
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 4
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 4
Поворознюк Богдан Інтерпродсервіс 4
Святий Дмитро Ракета 4
Сичов Захар Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 4
Сокальський Данііл Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 4
Тодоренко Ігор Тепловик 4
Чепурний Андрій ДБК 4
Чижов Дмитро Філтекс 4
Лис Назар Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 4 (1)
Єдинак Максим Локомотив 3
Васильєв Іван Філтекс 3
Дияк Олександр Епіцентр-К 3
Ковальчук Олександр Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 3
Муляр Сергій Ротор 3
Паляниця Антон Ротор 3
Побєда Олександр ДБК 3
Прилуцький Андрій Тепловик 3
Рабченюк Віктор Максимум 3
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 3
Сапожник Олександр Сокіл 3
Сергійчук Юрій ДБК 3
Тимощук Максим Зооветпром 3
Чернишин Назарій ДБК 3
Чорний Максим ДБК 3
Ющенко Олександр Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 3
Ахмедов Іван Тепловик 2
Бабурко Ігор Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 2
Блажко Микола Олімп 2
Босак Максим Зооветпром 2
Велигодський Владислав ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 2
Власов Дмитро Епіцентр-К 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 2
Гранчак Павло Максимум 2
Гуліватий Руслан Олімп 2
Гуменчук Владислав ЗАЛІВ 10 2
Дяк Богдан Ротор 2
Железнов Максим ЗАЛІВ 10 2
Загуровський Олександр Ракета 2
Кореганов Іван Максимум 2
Кухар Сергій Локомотив 2
Лоборчук Богдан Сокіл 2
Логвінов Едгард Максимум 2
Логвиненко Іван Ротор 2
Лях Ігор Інтерпродсервіс 2
Никонюк Олександр Максимум 2
Осика Дмитро Тепловик 2
Побережний Євген Інтерпродсервіс 2
Потапов Олександр ЗАЛІВ 10 2
Райтаровський Олександр Інтерпродсервіс 2
Самородов Артем Сокіл 2
Скалій Олександр Тепловик 2
Талапчук Олександр ЗАЛІВ 10 2
Успенський Юрій Епіцентр-К 2
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 2
Шкодяк Іван Ракета 2
Шпаков Олег Ротор 2
Щепанський Едуард Ракета 2
Юзвишин Роман ЗАЛІВ 10 2
Яремчук Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 2
Агджоян Юрій ДБК 1
Біляк Олег Олімп 1
Банас Ілля ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Басараба Денис Зооветпром 1
Баштанюк Сергій ДБК 1
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 1
Бондар Сергій Максимум 1
Будніцький Михайло Локомотив 1
Гнатюк Максим Локомотив 1
Гонтківський Дмитро ЗАЛІВ 10 1
Горський Юрій Сокіл 1
Григорук Максим Тепловик 1
Грицай Михайло Зооветпром 1
Дацишин Микола Філтекс 1
Душа Артур ЗАЛІВ 10 1
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 1
Качур Ігор Епіцентр-К 1
Клімішен Дмитро Максимум 1
Козачок Сергій Локомотив 1
Коренков Роман Локомотив 1
Кострицький Руслан Ротор 1
Кузь Родіон Ракета 1
Кузьмін Ростислав Тепловик 1
Лавров Дмитро ЗАЛІВ 10 1
Лисюк Артем ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Лоборчук Володимир Сокіл 1
Мірошник Руслан Тепловик 1
Максименко Денис Тепловик 1
Максимчук Сергій Сокіл 1
Малімон Артем Сокіл 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 1
Панасюк Олександр Максимум 1
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 1
Пелишок Михайло Локомотив 1
Плосконос Микита Максимум 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 1
Соловей Богдан Локомотив 1
Стрілець Володимир Ракета 1
Суєцький Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Сухар Андрій Зооветпром 1
Хдейр Васім Філтекс 1
Штельмах Ілля Локомотив 1
Шульган Андрій Епіцентр-К 1
Ягодзінський Віталій ЗАЛІВ 10 1
Ярош Вячеслав Олімп 1
Кравецький Кирило Максимум 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Сметана Володимир Сокіл 2 1 11
Бондар Сергій Максимум 1 2 7
Кравецький Кирило Максимум 1 2 7
Логвиненко Іван Ротор 1 2 7
Шлапак Віталій Ракета 1 2 7
Ярош Вячеслав Олімп 1 2 7
Власов Віктор Епіцентр-К 1 1 6
Левченко Максим Максимум 1 1 6
Лоборчук Богдан Сокіл 1 1 6
Прохорчук Дмитро Сокіл 1 1 6
Сергійчук Юрій ДБК 1 1 6
Чепурний Андрій ДБК 1 1 6
Антончик Вадим Ракета 1 0 5
Криськов Олександр Ракета 1 0 5
Матусов Дмитро Ракета 1 0 5
Тодоренко Ігор Тепловик 1 0 5
Туз Сергій Ротор 1 0 5
Максимчук Сергій Сокіл 0 5 5
Івановський Віталій Олімп 0 4 4
Босак Максим Зооветпром 0 4 4
Лавров Дмитро ЗАЛІВ 10 0 4 4
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 0 4 4
Мустафін Павло Максимум 0 4 4
Остроголов Данило ЗАЛІВ 10 0 4 4
Семенчук Віталій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 4 4
Сметана Дмитро Сокіл 0 4 4
Біляк Олег Олімп 0 3 3
Біляк Павло Олімп 0 3 3
Дикий Олександр Ракета 0 3 3
Дмитришен Богдан Олімп 0 3 3
Качур Ігор Епіцентр-К 0 3 3
Максименко Денис Тепловик 0 3 3
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 0 3 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 0 3 3
Соловей Роман Інтерпродсервіс 0 3 3
Суєцький Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 3 3
Сурник Ігор Інтерпродсервіс 0 3 3
Яремчук Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 3 3
Єдинак Максим Локомотив 0 2 2
Агджоян Юрій ДБК 0 2 2
Балобанов Дмитро ДБК 0 2 2
Вітрук Євгеній ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Васильчук Олександр Філтекс 0 2 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Гизлик Олександр Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 2 2
Грицай Михайло Зооветпром 0 2 2
Гуліватий Руслан Олімп 0 2 2
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Доліба Ярослав Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Кирилюк Владислав Зооветпром 0 2 2
Кліщ Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Колісник Іван Зооветпром 0 2 2
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Кузьмін Ростислав Тепловик 0 2 2
Лис Назар Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 2 2
Мишко Костянтин Тепловик 0 2 2
Підлісний Максим ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Пасічник Олексій Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Побєда Олександр ДБК 0 2 2
Потапов Олександр ЗАЛІВ 10 0 2 2
Прокопчук Вадим Локомотив 0 2 2
Розуман Андрій Тепловик 0 2 2
Романов Дмитро Олімп 0 2 2
Скалій Олександр Тепловик 0 2 2
Шпаков Олег Ротор 0 2 2
Шульган Андрій Епіцентр-К 0 2 2
Яновий Сергій Олімп 0 2 2
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Бібік Анатолій Максимум 0 1 1
Банас Ілля ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Берішвілі Зураб Локомотив 0 1 1
Богдан Олександр Ракета 0 1 1
Боднар Сергій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 0 1 1
Брянський Олександр Філтекс 0 1 1
Ваховський Олексій ЗАЛІВ 10 0 1 1
Велигодський Владислав ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Величко Ігор Олімп 0 1 1
Вербовий Сергій Епіцентр-К 0 1 1
Гайдашевський Костянтин Ротор 0 1 1
Глега Микола ДБК 0 1 1
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 1 1
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 0 1 1
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Дияк Олександр Епіцентр-К 0 1 1
Драпак Микола Зооветпром 0 1 1
Драчевський Денис ДБК 0 1 1
Душа Артур ЗАЛІВ 10 0 1 1
Дяк Богдан Ротор 0 1 1
Железнов Максим ЗАЛІВ 10 0 1 1
Жеребний Артем Сокіл 0 1 1
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Камінський Олександр Ротор 0 1 1
Клімішен Дмитро Максимум 0 1 1
Козаренко Євгеній Інтерпродсервіс 0 1 1
Кореганов Іван Максимум 0 1 1
Коренков Роман Локомотив 0 1 1
Королюк Василь Ротор 0 1 1
Кучеревич Владислав Сокіл 0 1 1
Ліхновський Михайло Тепловик 0 1 1
Лоборчук Володимир Сокіл 0 1 1
Лях Ігор Інтерпродсервіс 0 1 1
Магаляс Вадим ЗАЛІВ 10 0 1 1
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Муляр Сергій Ротор 0 1 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Никонюк Олександр Максимум 0 1 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 0 1 1
Оцалюк Владислав Інтерпродсервіс 0 1 1
Підгорний Назар ЗАЛІВ 10 0 1 1
Підручний Роман Інтерпродсервіс 0 1 1
Паляниця Антон Ротор 0 1 1
Панасюк Олександр Максимум 0 1 1
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Пелишок Михайло Локомотив 0 1 1
Поворознюк Богдан Інтерпродсервіс 0 1 1
Подлюк Андрій ДБК 0 1 1
Пожидаєв Дмитро Сокіл 0 1 1
Рибчинський Юрій ДБК 0 1 1
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 0 1 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Садовнік Богдан Максимум 0 1 1
Святий Дмитро Ракета 0 1 1
Секліцький Олександр Зооветпром 0 1 1
Сиворог Сергій Ракета 0 1 1
Слободян Андрій Ракета 0 1 1
Снігур Віталій Тепловик 0 1 1
Сокальський Данііл Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 1 1
Соловей Богдан Локомотив 0 1 1
Сохорук Микола Інтерпродсервіс 0 1 1
Стрілець Володимир Ракета 0 1 1
Талапчук Олександр ЗАЛІВ 10 0 1 1
Тимощук Максим Зооветпром 0 1 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Хоптяр Павло Сокіл 0 1 1
Хрущ Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 1 1
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Чижов Дмитро Філтекс 0 1 1
Чорний Максим ДБК 0 1 1
Шабатура Максим ЗАЛІВ 10 0 1 1
Шеремета Максим Зооветпром 0 1 1
Якубовський Денис Філтекс 0 1 1
Ярош Дмитро Тепловик 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Антончик Вадим (“Ракета”)

Сметана Володимир (“Сокіл”)

Прохорчук Дмитро (“Сокіл”)

Лоборчук Володимир (“Сокіл”)

Діброва Роман (тренер команди “Ракета”) – 13-ий тур.

Cергійчук Юрій (“ДБК”)

Тодоренко Ігор (“Тепловик”)

Максимчук Сергій (“Сокіл”) – 13-ий тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here