Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 14-ого туру

0
340

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 14-ого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Рубцов Віталій Спарта 17
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 15
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 14
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 14
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 14 (1)
Гуліватий Руслан Олімп 12
Підручний Роман Дантист 12
Савчук Віктор Фахівець 12
Чайковський Сергій Максимум 12 (2)
Богдан Олександр Ракета 11
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 11
Кравчук Андрій Дантист 10
Чорний Максим ДБК 10
Калюжняк Денис Карат-Олешин 9
Кирик Ігор Червона Зірка 9
Шитенков Артур Ковчег 9
Вичавка Максим Спарта 8
Горський Юрій Crispus 8
Кучерявий Олег Crispus 8
Марчук Данііл ФК “Бігуча Лань” 8
Муляр Віталій Олімпік 8
Мустафін Павло Фахівець 8
Падневич Володимир Олімп 8
Садовнік Богдан Максимум 8
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 8
Розуман Андрій Дантист 8 (1)
Сурник Ігор ДБК 8 (1)
Лисий Михайло Карат-Олешин 8 (2)
Балабанов Дмитро ДБК 7
Воловик Валентин Фахівець 7
Габатель Сергій ДБК 7
Гринчук Андрій Карат-Олешин 7
Котенков Ігор Карат-Олешин 7
Поворознюк Богдан Ковчег 7
Хлопонін Андрій Фахівець 7
Криськов Олександр Ракета 7 (1)
Якубовський Денис Філтекс 7 (1)
Атласюк Олександр Фахівець 6
Бесіда Ігор ДБК 6
Васильєв Іван Філтекс 6
Васильчук Олександр Філтекс 6
Горбієвський Максим Ракета 6
Деговець Олег Олімпік 6
Колтуновський Олег Олімп 6
Кравецький Кирило Максимум 6
Пробитий Богдан Ковчег 6
Сергійчук Юрій ДБК 6
Шмаков Євген Ракета 6
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 6
Блажко Микола Олімп 6 (1)
Валєєв Володимир Crispus 6 (1)
Альохін Ярослав Олімпік 5
Бабак Олександр Олімпік 5
Дронь Володимир ФК “Бігуча Лань” 5
Молнар Олександр Олімп 5
Монастирський Володимир Crispus 5
Пищаль Вадим Crispus 5
Савчук Назар ДБК 5
Чижов Дмитро Філтекс 5
Шуляк Ігор Філтекс 5
Антончик Вадим Ракета 4
Баштанюк Сергій ДБК 4
Веселовський Вадим Червона Зірка 4
Гаман Денис Філтекс 4
Задерейко Максим Ковчег 4
Заморока Олександр ДБК 4
Кліщенко Вадим Олімпік 4
Костецький Ян ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Лагодзінський Андрій Crispus 4
Лискун Ілля ФК “Бігуча Лань” 4
Мірошник Руслан Дантист 4
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Орденат Дмитро Олімпік 4
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 4
Рибчинський Юрій Ракета 4
Романов Дмитро Олімп 4
Савлук Микола Олімпік 4
Самородов Артем Crispus 4
Свіщов Олександр Філтекс 4
Сироватко Віталій Червона Зірка 4
Скибінський Дмитро Олімп 4
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 4
Стрілець Володимир Ракета 4
Шостак Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Ярош В’ячеслав Олімп 4
Бойко Олег Ковчег 3
Гуляк Віталій Карат-Олешин 3
Гуменюк Ярослав Дантист 3
Загородній Ярослав Crispus 3
Загуровський Олександр Ракета 3
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 3
Клімішен Дмитро Максимум 3
Косяк Іван Максимум 3
Кукурудза Євген Дантист 3
Моспан Ігор Дантист 3
Овчинніков Павло Фахівець 3
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 3
Сінькевич Руслан Карат-Олешин 3
Стець Андрій Ковчег 3
Століта Михайло Карат-Олешин 3
Улітін Андрій Дантист 3
Христофоров Євгеній Спарта 3
Яновий Сергій Олімп 3
Ільчук Андрій ДБК 2
Агджоян Юрій Червона Зірка 2
Білецький Сергій Максимум 2
Біляк Олег Олімп 2
Баландюк Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Баценко Іван Спарта 2
Бондар Назар Спарта 2
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Діброва Роман Ракета 2
Дацишин Микола Філтекс 2
Дикий Олександр Ракета 2
Заяць Олександр ФК “Бігуча Лань” 2
Кондратюк Денис Олімп 2
Кубряк Сергій Дантист 2
Куречко Вадим Ковчег 2
Левчук Віктор Олімпік 2
Логвінов Едгард Максимум 2
Огороднічук Руслан Червона Зірка 2
Савінкін Олександр Спарта 2
Савчук Вадим Дантист 2
Сафронов Володимир Олімпік 2
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 2
Ткачук Назар ФК “Бігуча Лань” 2
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 2
Штолько Максим Ковчег 2
Штурхацький Дмитро Спарта 2
Юрко Петро Філтекс 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Амелін Владислав Максимум 1
Афіновський Олександр Crispus 1
Бібік Анатолій Максимум 1
Баранов Олександр Crispus 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 1
Берлов Максим Спарта 1
Бобік Андрій Фахівець 1
Божек Роман ДБК 1
Вербовий Віктор Ракета 1
Вислободський Ігор Максимум 1
Гор’єв Михайло Crispus 1
Гурняк Артем Атлетик-Ceresit PRO 1
Клубніцький Дмитро Максимум 1
Ковтун Василь Олімпік 1
Козар Олександр Спарта 1
Кореганов Артем ДБК 1
Костишин Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Літвяков Віталій Спарта 1
Левченко Максим Спарта 1
Леонов Олександр Ковчег 1
Лисий Зореслав Ковчег 1
Місюра Ростислав Атлетик-Ceresit PRO 1
Мартинович Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Нехаєнко Андрій Олімпік 1
Никонюк Олександр Червона Зірка 1
Овчинніков Олег Максимум 1
Огороднічук Денис Червона Зірка 1
Охоцький Назарій Червона Зірка 1
Охремчук Руслан Олімпік 1
Підгорний Владислав Червона Зірка 1
Папірович Вадим ДБК 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Рабченюк Віктор Максимум 1
Рудюк Костянтин Спарта 1
Святий Дмитро Ракета 1
Стець Дмитро Червона Зірка 1
Століта Сергій Карат-Олешин 1
Стрельцов Олексій Спарта 1
Сушарник Юрій Спарта 1
Тимофієв Сергій Дантист 1
Фурік Олександр ДБК 1
Хдейр Васім Філтекс 1
Чеботарьов Дмитро Максимум 1
Шпичко Андрій Максимум 1
Штельмах Ілля ФК “Бігуча Лань” 1
Мевша Володимир Червона Зірка 1 (1)
Суєцький Олександр Червона Зірка 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Алексєєв Микола Спарта 1 5 10
Гавага Павло Фахівець 1 3 8
Кравчук Андрій Дантист 1 3 8
Муляр Віталій Олімпік 1 3 8
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 1 3 8
Савлук Микола Олімпік 1 3 8
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1 3 8
Мірошник Руслан Дантист 1 2 7
Нечипор Олександр Ракета 1 2 7
Суєцький Олександр Червона Зірка 1 2 7
Рабченюк Віктор Максимум 0 7 7
Бібік Анатолій Максимум 1 1 6
Гринчук Андрій Карат-Олешин 1 1 6
Крижанівський Віктор Олімпік 1 1 6
Сурник Ігор ДБК 1 1 6
Лисий Михайло Карат-Олешин 0 6 6
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 1 0 5
Валєєв Володимир Crispus 1 0 5
Дацишин Микола Філтекс 1 0 5
Кореганов Артем ДБК 1 0 5
Кубряк Сергій Дантист 1 0 5
Моспан Ігор Дантист 1 0 5
Мустафін Павло Фахівець 1 0 5
Образцов Андрій ФК “Бігуча Лань” 1 0 5
Плігузов Данило Атлетик-Ceresit PRO 1 0 5
Стець Андрій Ковчег 1 0 5
Ільчук Андрій ДБК 0 5 5
Фурік Олександр ДБК 0 5 5
Антончик Вадим Ракета 0 4 4
Дикий Олександр Ракета 0 4 4
Кирик Ігор Червона Зірка 0 4 4
Колтуновський Олег Олімп 0 4 4
Кравецький Кирило Максимум 0 4 4
Рибчинський Юрій Ракета 0 4 4
Розуман Андрій Дантист 0 4 4
Васильчук Олександр Філтекс 0 3 3
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Калюжняк Денис Карат-Олешин 0 3 3
Куречко Вадим Ковчег 0 3 3
Підручний Роман Дантист 0 3 3
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 0 3 3
Стець Дмитро Червона Зірка 0 3 3
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 0 3 3
Чижов Дмитро Філтекс 0 3 3
Шмаков Євген Ракета 0 3 3
Шостак Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Штолько Максим Ковчег 0 3 3
Якубовський Денис Філтекс 0 3 3
Агджоян Юрій Червона Зірка 0 2 2
Альохін Ярослав Олімпік 0 2 2
Атласюк Олександр Фахівець 0 2 2
Баландюк Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 2 2
Берлов Максим Спарта 0 2 2
Ващук Артем Фахівець 0 2 2
Вербовий Віктор Ракета 0 2 2
Вислободський Ігор Максимум 0 2 2
Галкін Ігор Червона Зірка 0 2 2
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Горбієвський Максим Ракета 0 2 2
Горський Юрій Crispus 0 2 2
Гуліватий Руслан Олімп 0 2 2
Деговець Олег Олімпік 0 2 2
Загуровський Олександр Ракета 0 2 2
Клімішен Дмитро Максимум 0 2 2
Кліщенко Вадим Олімпік 0 2 2
Котенков Ігор Карат-Олешин 0 2 2
Кошелев Денис Crispus 0 2 2
Красюк Василь Карат-Олешин 0 2 2
Лагодзінський Андрій Crispus 0 2 2
Левченко Максим Спарта 0 2 2
Леонов Олександр Ковчег 0 2 2
Місюра Ростислав Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Матусов Дмитро Ракета 0 2 2
Мельник Дмитро Дантист 0 2 2
Молнар Олександр Олімп 0 2 2
Никонюк Олександр Червона Зірка 0 2 2
Овчинніков Олег Максимум 0 2 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 2 2
Савчук Вадим Дантист 0 2 2
Сафронов Володимир Олімпік 0 2 2
Свіщов Олександр Філтекс 0 2 2
Століта Михайло Карат-Олешин 0 2 2
Стрілець Володимир Ракета 0 2 2
Хлопонін Андрій Фахівець 0 2 2
Шуляк Ігор Філтекс 0 2 2
Яцков Дмитро ДБК 0 2 2
Атласюк Сергій Фахівець 0 1 1
Білецький Сергій Максимум 0 1 1
Біляк Олег Олімп 0 1 1
Балабанов Дмитро ДБК 0 1 1
Баштанюк Сергій ДБК 0 1 1
Бесіда Ігор ДБК 0 1 1
Блажко Микола Олімп 0 1 1
Богдан Олександр Ракета 0 1 1
Бойко Олег Ковчег 0 1 1
Васильєв Іван Філтекс 0 1 1
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Гуляк Віталій Карат-Олешин 0 1 1
Гуменюк Ярослав Дантист 0 1 1
Діброва Роман Ракета 0 1 1
Загородній Ярослав Crispus 0 1 1
Задерейко Максим Ковчег 0 1 1
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Заморока Олександр ДБК 0 1 1
Калініченко Вадим Спарта 0 1 1
Клімцов Денис Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Кобзаренко Віталій Червона Зірка 0 1 1
Ковтун Василь Олімпік 0 1 1
Костецький Ян ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Криськов Олександр Ракета 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав Дантист 0 1 1
Кучерявий Олег Crispus 0 1 1
Літвяков Віталій Спарта 0 1 1
Левчук Віктор Олімпік 0 1 1
Марків Віталій Олімпік 0 1 1
Марчук Данііл ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Нехаєнко Андрій Олімпік 0 1 1
Овчинніков Павло Фахівець 0 1 1
Огороднічук Руслан Червона Зірка 0 1 1
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Орденат Дмитро Олімпік 0 1 1
Підгорний Владислав Червона Зірка 0 1 1
Папірович Вадим ДБК 0 1 1
Пелишок Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Подольський Андрій Філтекс 0 1 1
Романов Дмитро Олімп 0 1 1
Рубцов Віталій Спарта 0 1 1
Сінькевич Руслан Карат-Олешин 0 1 1
Савчук Віктор Фахівець 0 1 1
Савчук Назар ДБК 0 1 1
Садовнік Богдан Максимум 0 1 1
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Сергійчук Юрій ДБК 0 1 1
Скибінський Дмитро Олімп 0 1 1
Соломко Денис Олімпік 0 1 1
Століта Сергій Карат-Олешин 0 1 1
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Шитенков Артур Ковчег 0 1 1
Шпичко Андрій Максимум 0 1 1
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Ярош В’ячеслав Олімп 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шмаков Євген (“Ракета”) – 15 тур;

Савлук Микола (“Олімпік”) – 15 тур;

Стець Андрій (“Ковчег”) – 15 тур;

Кравецький Кирило (“Максимум”) – 15 тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here