Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 14-ого туру

0
292

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 14-ого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Семенюк Федір Фахівець 22 (1)
Талапчук Олександр ZALIV 10 18 (1)
Скромінський Богдан ЗА-ЗУЛ 16
Івановський Віталій Олімп 13
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 13
Косяк Іван Максимум 13
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 13
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 12
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 11
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 11
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 11
Ковальчук Олександр Філтекс 11 (1)
Кучеревич Владислав Сокіл 10
Лоборчук Богдан Сокіл 10
Якубовський Денис Філтекс 10
Яремчук Андрій Максимум 10
Сіньковський Вадим М’ясний маркет 10 (1)
Васильчук Олександр Філтекс 9
Зенін Владислав Сокіл 9
Кузьмін Ростислав Новатор-Тепловик 9
Сметана Дмитро Сокіл 9
Шитенков Артур Ковчег 9
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 9
Горський Юрій Crispus 9 (1)
Лисий Михайло Карат-mebli remtion 9 (1)
Ахмедов Іван Новатор-Тепловик 8
Гуліватий Руслан Олімп 8
Кравчук Андрій Інтерпродсервіс 8
Остроголов Данило ZALIV 10 8
Романов Дмитро Олімп 8
Шнира Андрій ZALIV 10 8
Бігун Михайло Сокіл 8 (1)
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 7
Кравецький Кирило Максимум 7
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 6
Доценко Олександр М’ясний маркет 6
Душа Артур ZALIV 10 6
Загородній Ярослав Crispus 6
Ковтун Василь Олімпік 6
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 6
Шумський Владислав Новатор-Тепловик 6
Муляр Віталій Інтерпродсервіс 6 (1)
Валєєв Володимир Crispus 5
Вигоняйло Ігор М’ясний маркет 5
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Гуменний Дмитро М’ясний маркет 5
Деговець Олег Олімпік 5
Диняк Тимофій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Дуда Володимир Інтерпродсервіс 5
Ковальчук Вячеслав Олімпік 5
Кучерявий Олег Crispus 5
Ліхновський Михайло Новатор-Тепловик 5
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 5
Овсяк Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Овчинніков Павло Фахівець 5
Свіщов Олександр Філтекс 5
Альохін Ярослав Олімпік 4
Калошин Максим Максимум 4
Колтуновський Олег Олімп 4
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 4
Кошельник Василь ZALIV 10 4
Лоборчук Володимир Сокіл 4
Магаляс Вадим ZALIV 10 4
Підручний Роман Максимум 4
Побережний Євген Інтерпродсервіс 4
Поворознюк Богдан Ковчег 4
Потапов Олександр ZALIV 10 4
Скибінський Дмитро Олімп 4
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 4
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 4
Ціпко Костянтин ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Черкезов Фархат М’ясний маркет 4
Яновий Сергій Олімп 4
Веремчук Максим Ковчег 4 (1)
Григорук Максим Новатор-Тепловик 4 (1)
Шуляк Ігор Філтекс 4 (1)
Антонюк Владислав Новатор-Тепловик 3
Атласюк Олександр Фахівець 3
Білецький Сергій Максимум 3
Біляк Олег Олімп 3
Бабак Сергій М’ясний маркет 3
Бойко Олег Ковчег 3
Бохонок Дмитро Фахівець 3
Ветошко Євген ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Голдасевич Дмитро М’ясний маркет 3
Коротун Олександр М’ясний маркет 3
Костецький Ян ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Кошелєв Денис Crispus 3
Лагодзінський Андрій Crispus 3
Левчук Віктор Олімпік 3
Логвінов Едгард Максимум 3
Максименко Денис Новатор-Тепловик 3
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Пробитий Богдан Ковчег 3
Сінькевич Руслан Карат-mebli remtion 3
Самородов Артем Crispus 3
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Стеценко Богдан Філтекс 3
Стець Андрій Ковчег 3
Чубенко Олександр Олімпік 3
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Атласюк Сергій Фахівець 2
Бабак Олександр Олімпік 2
Буцький Анатолій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Вєтров Олександр Новатор-Тепловик 2
Гавага Павло Фахівець 2
Глушок Ігор М’ясний маркет 2
Грушкевич Юрій Атлетик-Ceresit PRO 2
Гуменчук Владислав ZALIV 10 2
Кирик Ігор Новатор-Тепловик 2
Клімішен Дмитро Максимум 2
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 2
Нік Акбар Ковчег 2
Підгорний Назар ZALIV 10 2
Садовський Віктор Карат-mebli remtion 2
Сяньков Сергій М’ясний маркет 2
Фочук Борис Олімп 2
Хлопонін Андрій Фахівець 2
Хребтатий Іван Карат-mebli remtion 2
Ярош В’ячеслав Олімп 2
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 2
Ноль Артем Новатор-Тепловик 2 (1)
Сафронов Володимир Олімпік 2 (1)
Афіновський Олександр Crispus 1
Балагур Олександр Сокіл 1
Балакай Антон Crispus 1
Вітрук Євгеній Новатор-Тепловик 1
Воробей Віталій Олімпік 1
Глушко Кирило Інтерпродсервіс 1
Гордійчук Сергій Ковчег 1
Гринчук Андрій Карат-mebli remtion 1
Гуляк Віталій Карат-mebli remtion 1
Железнов Максим ZALIV 10 1
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 1
Колеснік Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Комарівський Дмитро Філтекс 1
Коржук Максим ЗА-ЗУЛ 1
Куречко Вадим Ковчег 1
Кучерук Костянтин Максимум 1
Михайлов Павло ZALIV 10 1
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 1
Молнар Олександр Олімп 1
Олесь Дмитро Максимум 1
Орденат Дмитро Олімпік 1
Осика Дмитро Інтерпродсервіс 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1
Пасічник Максим Карат-mebli remtion 1
Петричук Андрій М’ясний маркет 1
Пищаль Вадим Crispus 1
Присяжний Владислав Карат-mebli remtion 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 1
Савлук Микола Олімпік 1
Сироватко Віталій Ковчег 1
Скалій Олександр Новатор-Тепловик 1
Славута Олександр Карат-mebli remtion 1
Степанюк Ярослав Сокіл 1
Терещук Владислав Олімпік 1
Томчишин Богдан Сокіл 1
Хоптяр Павло Сокіл 1
Чижов Дмитро Філтекс 1
Штолько Максим Ковчег 1
Юрко Петро Максимум 1
Янюк Сергій ЗА-ЗУЛ 1
Ярославський Андрій Філтекс 1
Ярош Дмитро Інтерпродсервіс 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Магаляс Вадим ZALIV 10 1 3 8
Садовський Віктор Карат-mebli remtion 1 3 8
Кравецький Кирило Максимум 1 2 7
Ліхновський Михайло Новатор-Тепловик 1 2 7
Гринчук Андрій Карат-mebli remtion 1 1 6
Підгорний Назар ZALIV 10 1 1 6
Балійчук Микола Максимум 1 0 5
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 1 0 5
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1 0 5
Мельник Іван Crispus 1 0 5
Скалій Олександр Новатор-Тепловик 1 0 5
Ткачова Людмила Карат-mebli remtion 1 0 5
Яновий Сергій Олімп 1 0 5
Савлук Микола Олімпік 0 5 5
Хлопонін Андрій Фахівець 0 5 5
Дуда Володимир Інтерпродсервіс 0 4 4
Зенін Владислав Сокіл 0 4 4
Костецький Ян ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 4 4
Лисий Михайло Карат-mebli remtion 0 4 4
Остроголов Данило ZALIV 10 0 4 4
Потапов Олександр ZALIV 10 0 4 4
Самородов Артем Crispus 0 4 4
Свіщов Олександр Філтекс 0 4 4
Семенюк Федір Фахівець 0 4 4
Сметана Дмитро Сокіл 0 4 4
Штолько Максим Ковчег 0 4 4
Шумський Владислав Новатор-Тепловик 0 4 4
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 4 4
Яремчук Андрій Максимум 0 4 4
Івановський Віталій Олімп 0 3 3
Атласюк Олександр Фахівець 0 3 3
Дацишин Микола Філтекс 0 3 3
Загородній Ярослав Crispus 0 3 3
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 0 3 3
Ковальчук Вячеслав Олімпік 0 3 3
Кравчук Андрій Інтерпродсервіс 0 3 3
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 0 3 3
Лисий Олександр Карат-mebli remtion 0 3 3
Лоборчук Богдан Сокіл 0 3 3
Муляр Віталій Інтерпродсервіс 0 3 3
Ноль Артем Новатор-Тепловик 0 3 3
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Поворознюк Богдан Ковчег 0 3 3
Пробитий Богдан Ковчег 0 3 3
Сяньков Сергій М’ясний маркет 0 3 3
Якубовський Денис Філтекс 0 3 3
Альохін Ярослав Олімпік 0 2 2
Буцький Анатолій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 2 2
Вєтров Олександр Новатор-Тепловик 0 2 2
Веремчук Максим Ковчег 0 2 2
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 2 2
Голдасевич Дмитро М’ясний маркет 0 2 2
Гуліватий Руслан Олімп 0 2 2
Калошин Максим Максимум 0 2 2
Кирик Ігор Новатор-Тепловик 0 2 2
Ковтун Василь Олімпік 0 2 2
Колтуновський Олег Олімп 0 2 2
Косяк Іван Максимум 0 2 2
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Куречко Вадим Ковчег 0 2 2
Кучеревич Владислав Сокіл 0 2 2
Лагодзінський Андрій Crispus 0 2 2
Лоборчук Володимир Сокіл 0 2 2
Михайлов Павло ZALIV 10 0 2 2
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 2 2
Рабченюк Віктор Максимум 0 2 2
Ринда Дмитро Олімп 0 2 2
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Романов Дмитро Олімп 0 2 2
Сафронов Володимир Олімпік 0 2 2
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 2 2
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Чубенко Олександр Олімпік 0 2 2
Шнира Андрій ZALIV 10 0 2 2
Ярош В’ячеслав Олімп 0 2 2
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Антонюк Владислав Новатор-Тепловик 0 1 1
Афіновський Олександр Crispus 0 1 1
Ахмедов Іван Новатор-Тепловик 0 1 1
Бігун Михайло Сокіл 0 1 1
Білецький Сергій Максимум 0 1 1
Біляк Олег Олімп 0 1 1
Біляк Павло Олімп 0 1 1
Бабак Олександр Олімпік 0 1 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Бородій Михайло М’ясний маркет 0 1 1
Бохонок Дмитро Фахівець 0 1 1
Броварський Володимир Crispus 0 1 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Вармінський Микола Сокіл 0 1 1
Ветошко Євген ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 1 1
Глушок Ігор М’ясний маркет 0 1 1
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 1 1
Гордійчук Сергій Ковчег 0 1 1
Григорук Максим Новатор-Тепловик 0 1 1
Гуляк Віталій Карат-mebli remtion 0 1 1
Гуменний Дмитро М’ясний маркет 0 1 1
Деговець Олег Олімпік 0 1 1
Деревенько Іван ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Диняк Тимофій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Доценко Олександр М’ясний маркет 0 1 1
Железнов Максим ZALIV 10 0 1 1
Задерейко Максим Ковчег 0 1 1
Клімішен Дмитро Максимум 0 1 1
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Коржук Максим ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Коротун Олександр М’ясний маркет 0 1 1
Косецький Микола Олімп 0 1 1
Кошелєв Денис Crispus 0 1 1
Кучерук Костянтин Максимум 0 1 1
Кучерявий Олег Crispus 0 1 1
Левчук Віктор Олімпік 0 1 1
Максименко Денис Новатор-Тепловик 0 1 1
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Молнар Олександр Олімп 0 1 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Нехаєнко Андрій Олімпік 0 1 1
Новіков Андрій М’ясний маркет 0 1 1
Овсяк Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Орденат Дмитро Олімпік 0 1 1
Осика Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Підручний Роман Максимум 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Панасюк Олександр Максимум 0 1 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 1 1
Присяжний Владислав Карат-mebli remtion 0 1 1
Ремушевський Денис Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Сіньковський Вадим М’ясний маркет 0 1 1
Сидорчук Богдан Олімп 0 1 1
Сироватко Віталій Ковчег 0 1 1
Скромінський Богдан ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Соломко Денис Олімпік 0 1 1
Стець Андрій Ковчег 0 1 1
Століта Михайло Карат-mebli remtion 0 1 1
Талапчук Олександр ZALIV 10 0 1 1
Ткачов Вадим Карат-mebli remtion 0 1 1
Фочук Борис Олімп 0 1 1
Хаванський Владислав ZALIV 10 0 1 1
Хоптяр Павло Сокіл 0 1 1
Ціпко Костянтин ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Шеремета Тимофій ZALIV 10 0 1 1
Шитенков Артур Ковчег 0 1 1
Юрко Петро Максимум 0 1 1
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Янюк Сергій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Ярош Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Гонтківський Дмитро (“ZALIV 10”) – 15 тур.

Потапов Олександр (“ZALIV 10”) – 15 тур.

Атласюк Олександр (“Фахівець”) – фінал Кубку ТМ “Forex Club”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here