Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 14-ого туру

0
246

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 14-ого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 19
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 17
Ахмедов Іван Тепловик 16
Успенський Юрій Епіцентр-К 15 (1)
Воловик Валентин Фахівець 14
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 14
Івановський Віталій Олімп 13
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 13
Савчук Віктор Ауді 12
Терещук Владислав Олімпік-AskoArt 12
Косяк Іван Максимум 11 (1)
Вакух Дмитро МобіФренд 11 (2)
Гуліватий Руслан Олімп 11 (3)
Атласюк Олександр Фахівець 10
Бабак Олександр Олімпік-AskoArt 10
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 10
Рубцов Віталій Ауді 10
Черкезов Фархат Ауді 10
Полупан Сергій Олімпік-AskoArt 10 (1)
Дашкевич Андрій Облавтодор 9
Душа Артур ZALIV 10 9
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 9
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 9
Романов Дмитро Олімп 9
Талапчук Олександр ZALIV 10 9
Ковальчук Олександр Ауді 8
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 8
Нік Омар Інтерпродсервіс 8
Стрілець Володимир Ракета 8
Фещук Максим КАЗ 8
Ярош Вячеслав Олімп 8
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 8
Авдєєв Дмитро Облавтодор 7
Вакух Олег МобіФренд 7
Грохольський Григорій ЗА-ЗУЛ 7
Романов Владислав Епіцентр-К 7
Яремчук Андрій Ауді 7
Зайченко Назар Фахівець 6
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 6
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 6
Константін Юрій КАЗ 6
Лазирян Гегамик КАЗ 6
Потапов Олександр ZALIV 10 6
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 6
Савчук Павло Ауді 6
Муляр Віталій Фахівець 6 (1)
Біляк Павло Олімп 5
Журавльов Ігор КАЗ 5
Керничанський Владислав Облавтодор 5
Ковальчук Олександр. КАЗ 5
Когут Павло КАЗ 5
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 5
Кошельник Василь ZALIV 10 5
Нік Акбар Інтерпродсервіс 5
Овчинніков Павло Фахівець 5
Побєда Олександр МобіФренд 5
Хлопонін Андрій Фахівець 5
Шнира Андрій ZALIV 10 5
Ясніцький Ярослав Облавтодор 5
Дикий Олександр Ракета 5 (1)
Михайлов Павло ZALIV 10 5 (1)
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 5 (1)
Антонюк Владислав Тепловик 4
Вітрук Євгеній Тепловик 4
Гапон Ігор Олімпік-AskoArt 4
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 4
Герасимчук Вадим МобіФренд 4
Гурман Сергій Облавтодор 4
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 4
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 4
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 4
Розуман Андрій Тепловик 4
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 4
Самарук Віктор Олімпік-AskoArt 4
Святий Дмитро Ракета 4
Слободян Андрій Ракета 4
Худік Роман КАЗ 4
Ярош Дмитро Тепловик 4
Антончик Вадим Ракета 3
Величко Ігор Олімп 3
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 3
Ковтонюк Олександр КАЗ 3
Пилипюк Богдан КАЗ 3
Рабченюк Віктор Максимум 3
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 3
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION 3
Толстяк Михайло ZALIV 10 3
Скалій Олександр Тепловик 3 (1)
Бібік Анатолій Максимум 2
Білецький Сергій Максимум 2
Біляк Олег Олімп 2
Барчук Ілля МобіФренд 2
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 2
Блажко Микола КАЗ 2
Богдан Олександр Ракета 2
Галкін Ігор Ауді 2
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 2
Городовий Богдан КАЗ 2
Гоцалюк Іван Епіцентр-К 2
Григорук Максим Тепловик 2
Грицюк Іван ЗА-ЗУЛ 2
Гуменчук Владислав ZALIV 10 2
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 2
Дубчак Валентин Облавтодор 2
Жидков Олег Тепловик 2
Загуровський Олександр Ракета 2
Клімішен Дмитро Максимум 2
Колтуновський Олег Олімп 2
Лебідь Андрій КАЗ 2
Логвінов Едгард Максимум 2
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 2
Овчинніков Олег Епіцентр-К 2
Підгорний Назар ZALIV 10 2
Підручний Роман Інтерпродсервіс 2
Панасюк Олександр Максимум 2
Побережний Євген Інтерпродсервіс 2
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 2
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 2
Садовнік Богдан Максимум 2
Сокирко Андрій Інтерпродсервіс 2
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 2
Щепанський Едуард Ракета 2
Юрко Петро Ауді 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Алексєєв Микола Ауді 1
Бойчук Василь Тепловик 1
Бондар Сергій Максимум 1
Вельський Володимир МобіФренд 1
Гук Дмитро Облавтодор 1
Діброва Роман Ракета 1
Дияк Олександр Епіцентр-К 1
Дуда Володимир Інтерпродсервіс 1
Дяк Богдан Карат MEBLI REMTION 1
Загребельний Олександр Ауді 1
Качур Ігор Епіцентр-К 1
Ковальчук Вячеслав Олімпік-AskoArt 1
Королюк Вадим ЗА-ЗУЛ 1
Коцман Петро МобіФренд 1
Криськов Олександр Ракета 1
Левчук Віктор Олімпік-AskoArt 1
Лисий Олександр Епіцентр-К 1
Лисюк Артем Атлетик-Ceresit PRO 1
Лютий Ярослав Ауді 1
Матусов Дмитро Ракета 1
Нестенюк Руслан Максимум 1
Олійник Микола Атлетик-Ceresit PRO 1
Орденат Дмитро Олімпік-AskoArt 1
Остроголов Данило ZALIV 10 1
Підвальнюк Максим Інтерпродсервіс 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Сафронов Володимир Олімпік-AskoArt 1
Спеціальний Тарас Атлетик-Ceresit PRO 1
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION 1
Хаврусь Іван МобіФренд 1
Шабатура Максим ZALIV 10 1
Левченко Максим Максимум 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Кравецький Кирило Максимум 3 0 15
Скалій Олександр Тепловик 2 3 13
Потапов Олександр ZALIV 10 2 1 11
Алексєєв Микола Ауді 1 4 9
Ліхновський Михайло Тепловик 1 4 9
Івановський Віталій Олімп 1 3 8
Колтуновський Олег Олімп 1 2 7
Лебідь Андрій КАЗ 1 2 7
Михайлов Павло ZALIV 10 1 2 7
Фещук Максим КАЗ 1 2 7
Хлопонін Андрій Фахівець 1 2 7
Виржбицький Сергій Тепловик 1 1 6
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 1 1 6
Панасюк Олександр Максимум 1 1 6
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1 1 6
Романов Дмитро Олімп 1 1 6
Садовнік Богдан Максимум 1 1 6
Терещук Владислав Олімпік-AskoArt 1 1 6
Іщук Євген Інтерпродсервіс 1 0 5
Гаєвський Владислав Облавтодор 1 0 5
Григорук Максим Тепловик 1 0 5
Гуменчук Віталій Максимум 1 0 5
Демський Віктор ЗА-ЗУЛ 1 0 5
Ковальчук Олександр Ауді 1 0 5
Спеціальний Тарас Атлетик-Ceresit PRO 1 0 5
Щесневич Богдан МобіФренд 1 0 5
Яремчук Андрій Ауді 1 0 5
Барчук Ілля МобіФренд 0 5 5
Ковальчук Олександр. КАЗ 0 5 5
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 0 5 5
Грабенчук Артем Максимум 0 4 4
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 0 4 4
Талапчук Олександр ZALIV 10 0 4 4
Авдєєв Дмитро Облавтодор 0 3 3
Атласюк Олександр Фахівець 0 3 3
Атласюк Сергій Фахівець 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Гуліватий Руслан Олімп 0 3 3
Дашкевич Андрій Облавтодор 0 3 3
Дикий Олександр Ракета 0 3 3
Жидков Олег Тепловик 0 3 3
Ковальчук Вячеслав Олімпік-AskoArt 0 3 3
Когут Павло КАЗ 0 3 3
Левченко Максим Максимум 0 3 3
Оніщук Максим Епіцентр-К 0 3 3
Побєда Олександр МобіФренд 0 3 3
Стрілець Володимир Ракета 0 3 3
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 3 3
Ярош Дмитро Тепловик 0 3 3
Антончик Вадим Ракета 0 2 2
Біляк Павло Олімп 0 2 2
Бабак Олександр Олімпік-AskoArt 0 2 2
Вакух Олег МобіФренд 0 2 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 2 2
Городовий Богдан КАЗ 0 2 2
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Качур Ігор Епіцентр-К 0 2 2
Ковальов Максим Облавтодор 0 2 2
Кучинський Ігор КАЗ 0 2 2
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Ладунець Роман МобіФренд 0 2 2
Максименко Денис Тепловик 0 2 2
Матусов Дмитро Ракета 0 2 2
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Олексюк Сергій КАЗ 0 2 2
Остроголов Данило ZALIV 10 0 2 2
Підручний Роман Інтерпродсервіс 0 2 2
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 0 2 2
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 0 2 2
Розуман Андрій Тепловик 0 2 2
Рубцов Віталій Ауді 0 2 2
Савчук Віктор Ауді 0 2 2
Савчук Павло Ауді 0 2 2
Самарук Віктор Олімпік-AskoArt 0 2 2
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 0 2 2
Сафронов Володимир Олімпік-AskoArt 0 2 2
Слободян Андрій Ракета 0 2 2
Толстяк Михайло ZALIV 10 0 2 2
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Черкезов Фархат Ауді 0 2 2
Шнира Андрій ZALIV 10 0 2 2
Ярош Вячеслав Олімп 0 2 2
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Антонюк Владислав Тепловик 0 1 1
Ахмедов Іван Тепловик 0 1 1
Бібік Анатолій Максимум 0 1 1
Білецький Сергій Максимум 0 1 1
Барабаш Андрій МобіФренд 0 1 1
Берлінський Вячеслав Олімп 0 1 1
Бобік Андрій Фахівець 0 1 1
Бойчук Василь Тепловик 0 1 1
Бондар Сергій Максимум 0 1 1
Бондарчук Богдан КАЗ 0 1 1
Вітрук Євгеній Тепловик 0 1 1
Величко Ігор Олімп 0 1 1
Воловик Валентин Фахівець 0 1 1
Галкін Ігор Ауді 0 1 1
Гонтар Роман Фахівець 0 1 1
Грохольський Григорій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Гурман Сергій Облавтодор 0 1 1
Гурняк Артем Облавтодор 0 1 1
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 0 1 1
Деревенько Іван ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Дмитришен Богдан Олімп 0 1 1
Дубчак Валентин Облавтодор 0 1 1
Дузєв Сергій КАЗ 0 1 1
Душа Артур ZALIV 10 0 1 1
Журавльов Ігор КАЗ 0 1 1
Загуровський Олександр Ракета 0 1 1
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Кирик Ігор Максимум 0 1 1
Клімішен Дмитро Максимум 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 1 1
Лавров Дмитро ZALIV 10 0 1 1
Лазирян Гегамик КАЗ 0 1 1
Левчук Віктор Олімпік-AskoArt 0 1 1
Логвінов Едгард Максимум 0 1 1
Магаляс Вадим ZALIV 10 0 1 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Муляр Віталій Фахівець 0 1 1
Нік Акбар Інтерпродсервіс 0 1 1
Нагорняк Андрій Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Нестенюк Руслан Максимум 0 1 1
Нечипор Олександр Ракета 0 1 1
Орденат Дмитро Олімпік-AskoArt 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Рабченюк Віктор Максимум 0 1 1
Ринда Дмитро Олімп 0 1 1
Романов Владислав Епіцентр-К 0 1 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 0 1 1
Святий Дмитро Ракета 0 1 1
Собко Ростислав Облавтодор 0 1 1
Соломко Денис Олімпік-AskoArt 0 1 1
Сохорук Микола Інтерпродсервіс 0 1 1
Степанюк Євгеній ZALIV 10 0 1 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 0 1 1
Федорович Владислав Епіцентр-К 0 1 1
Цибуля Андрій Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Шабатура Максим ZALIV 10 0 1 1
Шевчук Роман Фахівець 0 1 1
Юрко Петро Ауді 0 1 1
Янюк Сергій ЗА-ЗУЛ 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Колтуновський Олег (“Олімп”)

Лебідь Андрій (“КАЗ”)

Городовий Богдан (“КАЗ”)

Михайлов Павло (“ZALIV 10”)

Потапов Олександр (“ZALIV 10”)

Кравецький Кирило (“Максимум”)

Барчук Ілля (“МобіФренд”)

Ковальчук Олександр (“КАЗ”)

Сінькевич Руслан (“Карат MEBLI REMTION”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here