Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 15-ого туру

0
219

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 15-ого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 19
Ахмедов Іван Тепловик 18
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 17
Успенський Юрій Епіцентр-К 16 (1)
Івановський Віталій Олімп 15
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 15
Воловик Валентин Фахівець 14
Савчук Віктор Ауді 14
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 14
Терещук Владислав Олімпік-AskoArt 12
Вакух Дмитро МобіФренд 12 (2)
Черкезов Фархат Ауді 11
Косяк Іван Максимум 11 (1)
Гуліватий Руслан Олімп 11 (3)
Атласюк Олександр Фахівець 10
Бабак Олександр Олімпік-AskoArt 10
Душа Артур ZALIV 10 10
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 10
Рубцов Віталій Ауді 10
Полупан Сергій Олімпік-AskoArt 10 (1)
Дашкевич Андрій Облавтодор 9
Ковальчук Олександр Ауді 9
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 9
Нік Омар Інтерпродсервіс 9
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 9
Романов Дмитро Олімп 9
Талапчук Олександр ZALIV 10 9
Ярош Вячеслав Олімп 9
Авдєєв Дмитро Облавтодор 8
Лазирян Гегамик КАЗ 8
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 8
Стрілець Володимир Ракета 8
Фещук Максим КАЗ 8
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 8
Вакух Олег МобіФренд 8 (1)
Герасимчук Вадим МобіФренд 7
Грохольський Григорій ЗА-ЗУЛ 7
Константін Юрій КАЗ 7
Кошельник Василь ZALIV 10 7
Романов Владислав Епіцентр-К 7
Яремчук Андрій Ауді 7
Гапон Ігор Олімпік-AskoArt 6
Журавльов Ігор КАЗ 6
Зайченко Назар Фахівець 6
Когут Павло КАЗ 6
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 6
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 6
Потапов Олександр ZALIV 10 6
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 6
Савчук Павло Ауді 6
Муляр Віталій Фахівець 6 (1)
Толстяк Михайло ZALIV 10 6 (1)
Біляк Павло Олімп 5
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 5
Керничанський Владислав Облавтодор 5
Ковальчук Олександр. КАЗ 5
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 5
Нік Акбар Інтерпродсервіс 5
Овчинніков Павло Фахівець 5
Побєда Олександр МобіФренд 5
Хлопонін Андрій Фахівець 5
Шнира Андрій ZALIV 10 5
Ясніцький Ярослав Облавтодор 5
Дикий Олександр Ракета 5 (1)
Михайлов Павло ZALIV 10 5 (1)
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 5 (1)
Антонюк Владислав Тепловик 4
Вітрук Євгеній Тепловик 4
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 4
Гурман Сергій Облавтодор 4
Ковтонюк Олександр КАЗ 4
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 4
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 4
Рабченюк Віктор Максимум 4
Розуман Андрій Тепловик 4
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 4
Самарук Віктор Олімпік-AskoArt 4
Святий Дмитро Ракета 4
Слободян Андрій Ракета 4
Худік Роман КАЗ 4
Ярош Дмитро Тепловик 4
Антончик Вадим Ракета 3
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 3
Величко Ігор Олімп 3
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 3
Григорук Максим Тепловик 3
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 3
Ковальчук Вячеслав Олімпік-AskoArt 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3
Пилипюк Богдан КАЗ 3
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 3
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION 3
Скалій Олександр Тепловик 3 (1)
Бібік Анатолій Максимум 2
Білецький Сергій Максимум 2
Біляк Олег Олімп 2
Барчук Ілля МобіФренд 2
Блажко Микола КАЗ 2
Богдан Олександр Ракета 2
Гавага Павло Фахівець 2
Галкін Ігор Ауді 2
Городовий Богдан КАЗ 2
Гоцалюк Іван Епіцентр-К 2
Грицюк Іван ЗА-ЗУЛ 2
Гуменчук Владислав ZALIV 10 2
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 2
Дияк Олександр Епіцентр-К 2
Дубчак Валентин Облавтодор 2
Жидков Олег Тепловик 2
Загуровський Олександр Ракета 2
Клімішен Дмитро Максимум 2
Колтуновський Олег Олімп 2
Королюк Вадим ЗА-ЗУЛ 2
Лебідь Андрій КАЗ 2
Лисюк Артем Атлетик-Ceresit PRO 2
Логвінов Едгард Максимум 2
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 2
Оніщук Максим Епіцентр-К 2
Підгорний Назар ZALIV 10 2
Підручний Роман Інтерпродсервіс 2
Панасюк Олександр Максимум 2
Побережний Євген Інтерпродсервіс 2
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 2
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 2
Садовнік Богдан Максимум 2
Сокирко Андрій Інтерпродсервіс 2
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 2
Шабатура Максим ZALIV 10 2
Щепанський Едуард Ракета 2
Юрко Петро Ауді 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Алексєєв Микола Ауді 1
Берлінський Вячеслав Олімп 1
Бойчук Василь Тепловик 1
Бондар Сергій Максимум 1
Вельський Володимир МобіФренд 1
Гук Дмитро Облавтодор 1
Діброва Роман Ракета 1
Дуда Володимир Інтерпродсервіс 1
Дяк Богдан Карат MEBLI REMTION 1
Загребельний Олександр Ауді 1
Качур Ігор Епіцентр-К 1
Коцман Петро МобіФренд 1
Криськов Олександр Ракета 1
Левчук Віктор Олімпік-AskoArt 1
Лисий Олександр Епіцентр-К 1
Лютий Ярослав Ауді 1
Матусов Дмитро Ракета 1
Нестенюк Руслан Максимум 1
Олійник Микола Атлетик-Ceresit PRO 1
Орденат Дмитро Олімпік-AskoArt 1
Остроголов Данило ZALIV 10 1
Підвальнюк Максим Інтерпродсервіс 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Сафронов Володимир Олімпік-AskoArt 1
Спеціальний Тарас Атлетик-Ceresit PRO 1
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION 1
Хаврусь Іван МобіФренд 1
Шаварський Віталій МобіФренд 1
Левченко Максим Максимум 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Кравецький Кирило Максимум 3 0 15
Скалій Олександр Тепловик 2 3 13
Потапов Олександр ZALIV 10 2 1 11
Алексєєв Микола Ауді 1 5 10
Ліхновський Михайло Тепловик 1 4 9
Івановський Віталій Олімп 1 3 8
Колтуновський Олег Олімп 1 2 7
Лебідь Андрій КАЗ 1 2 7
Михайлов Павло ZALIV 10 1 2 7
Фещук Максим КАЗ 1 2 7
Хлопонін Андрій Фахівець 1 2 7
Виржбицький Сергій Тепловик 1 1 6
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 1 1 6
Панасюк Олександр Максимум 1 1 6
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1 1 6
Романов Дмитро Олімп 1 1 6
Садовнік Богдан Максимум 1 1 6
Терещук Владислав Олімпік-AskoArt 1 1 6
Іщук Євген Інтерпродсервіс 1 0 5
Гаєвський Владислав Облавтодор 1 0 5
Григорук Максим Тепловик 1 0 5
Гуменчук Віталій Максимум 1 0 5
Демський Віктор ЗА-ЗУЛ 1 0 5
Ковальчук Олександр Ауді 1 0 5
Спеціальний Тарас Атлетик-Ceresit PRO 1 0 5
Щесневич Богдан МобіФренд 1 0 5
Яремчук Андрій Ауді 1 0 5
Барчук Ілля МобіФренд 0 5 5
Ковальчук Олександр. КАЗ 0 5 5
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 0 5 5
Талапчук Олександр ZALIV 10 0 5 5
Авдєєв Дмитро Облавтодор 0 4 4
Грабенчук Артем Максимум 0 4 4
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 0 4 4
Атласюк Олександр Фахівець 0 3 3
Атласюк Сергій Фахівець 0 3 3
Бабак Олександр Олімпік-AskoArt 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Вакух Олег МобіФренд 0 3 3
Гуліватий Руслан Олімп 0 3 3
Дашкевич Андрій Облавтодор 0 3 3
Дикий Олександр Ракета 0 3 3
Жидков Олег Тепловик 0 3 3
Ковальчук Вячеслав Олімпік-AskoArt 0 3 3
Когут Павло КАЗ 0 3 3
Левченко Максим Максимум 0 3 3
Матусов Дмитро Ракета 0 3 3
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 0 3 3
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 0 3 3
Оніщук Максим Епіцентр-К 0 3 3
Побєда Олександр МобіФренд 0 3 3
Слободян Андрій Ракета 0 3 3
Стрілець Володимир Ракета 0 3 3
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 3 3
Ярош Вячеслав Олімп 0 3 3
Ярош Дмитро Тепловик 0 3 3
Антончик Вадим Ракета 0 2 2
Бібік Анатолій Максимум 0 2 2
Біляк Павло Олімп 0 2 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 2 2
Городовий Богдан КАЗ 0 2 2
Душа Артур ZALIV 10 0 2 2
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Качур Ігор Епіцентр-К 0 2 2
Клімішен Дмитро Максимум 0 2 2
Ковальов Максим Облавтодор 0 2 2
Кучинський Ігор КАЗ 0 2 2
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Ладунець Роман МобіФренд 0 2 2
Максименко Денис Тепловик 0 2 2
Олексюк Сергій КАЗ 0 2 2
Остроголов Данило ZALIV 10 0 2 2
Підручний Роман Інтерпродсервіс 0 2 2
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 2 2
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 0 2 2
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 0 2 2
Розуман Андрій Тепловик 0 2 2
Рубцов Віталій Ауді 0 2 2
Савчук Віктор Ауді 0 2 2
Савчук Павло Ауді 0 2 2
Самарук Віктор Олімпік-AskoArt 0 2 2
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 0 2 2
Сафронов Володимир Олімпік-AskoArt 0 2 2
Святий Дмитро Ракета 0 2 2
Толстяк Михайло ZALIV 10 0 2 2
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Черкезов Фархат Ауді 0 2 2
Шнира Андрій ZALIV 10 0 2 2
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Антонюк Владислав Тепловик 0 1 1
Ахмедов Іван Тепловик 0 1 1
Білецький Сергій Максимум 0 1 1
Барабаш Андрій МобіФренд 0 1 1
Берлінський Вячеслав Олімп 0 1 1
Бобік Андрій Фахівець 0 1 1
Бойчук Василь Тепловик 0 1 1
Бондар Сергій Максимум 0 1 1
Бондарчук Богдан КАЗ 0 1 1
Вітрук Євгеній Тепловик 0 1 1
Ваховський Олексій ZALIV 10 0 1 1
Величко Ігор Олімп 0 1 1
Воловик Валентин Фахівець 0 1 1
Галкін Ігор Ауді 0 1 1
Гонтар Роман Фахівець 0 1 1
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 0 1 1
Грохольський Григорій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Гурман Сергій Облавтодор 0 1 1
Гурняк Артем Облавтодор 0 1 1
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 0 1 1
Деревенько Іван ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Дмитришен Богдан Олімп 0 1 1
Дубчак Валентин Облавтодор 0 1 1
Дузєв Сергій КАЗ 0 1 1
Дяк Богдан Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Журавльов Ігор КАЗ 0 1 1
Загуровський Олександр Ракета 0 1 1
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Кирик Ігор Максимум 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 1 1
Лавров Дмитро ZALIV 10 0 1 1
Лазирян Гегамик КАЗ 0 1 1
Левчук Віктор Олімпік-AskoArt 0 1 1
Леськов Максим Максимум 0 1 1
Лисюк Артем Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Логвінов Едгард Максимум 0 1 1
Магаляс Вадим ZALIV 10 0 1 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Муляр Віталій Фахівець 0 1 1
Нік Акбар Інтерпродсервіс 0 1 1
Нагорняк Андрій Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Нестенюк Руслан Максимум 0 1 1
Нечипор Олександр Ракета 0 1 1
Орденат Дмитро Олімпік-AskoArt 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Рабченюк Віктор Максимум 0 1 1
Ринда Дмитро Олімп 0 1 1
Романов Владислав Епіцентр-К 0 1 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 0 1 1
Собко Ростислав Облавтодор 0 1 1
Соломко Денис Олімпік-AskoArt 0 1 1
Сохорук Микола Інтерпродсервіс 0 1 1
Степанюк Євгеній ZALIV 10 0 1 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 0 1 1
Федорович Владислав Епіцентр-К 0 1 1
Цибуля Андрій Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Шабатура Максим ZALIV 10 0 1 1
Шевчук Роман Фахівець 0 1 1
Юрко Петро Ауді 0 1 1
Янюк Сергій ЗА-ЗУЛ 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Лебідь Андрій (“КАЗ”)

Городовий Богдан (“КАЗ”)

Михайлов Павло (“ZALIV 10”)

Потапов Олександр (“ZALIV 10”)

Алексєєв Микола (“Ауді”)

Талапчук Олександр (“ZALIV 10”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here