Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 4-ого туру

0
315

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 4-ого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 7
Семенюк Федір Фахівець 7
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 6
Косяк Іван Максимум 6
Мартинюк Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 6
Богдан Олександр Ракета 5
Морозов Ростислав Crispus 5
Савчук Віктор Конфермат-Ауді 5
Шитенков Артур Десятка-Ковчег 5
Лисий Михайло Карат-Velmet 5 (1)
Дуда Володимир Менс 4
Муляр Віталій Олімпік 4
Ноль Артем Сокіл-3-VETERAN’S 4
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Яремчук Андрій Vігор-Agora 4
Алексєєв Микола Конфермат-Ауді 3
Карпосюк Андрій Червона Зірка 3
Ковбасюк Олексій Конфермат-Ауді 3
Кучерявий Олег Crispus 3
Леонов Олександр Десятка-Ковчег 3
Рикуник Тарас Vігор-Agora 3
Садовнік Богдан Максимум 3
Століта Сергій Карат-Velmet 3
Хлопонін Андрій Фахівець 3
Якубовський Денис Філтекс 3
Савлук Микола Олімпік 3 (1)
Білик Сергій Дантист 2
Бобік Андрій Фахівець 2
Боднар Костянтин Crispus 2
Вакух Олег Філтекс 2
Валєєв Володимир Crispus 2
Веселовський Вадим Червона Зірка 2
Галкін Ігор Конфермат-Ауді 2
Горєв Михайло Crispus 2
Горський Юрій Crispus 2
Гриньков Вадим Конфермат-Ауді 2
Диняк Тимофій Vігор-Agora 2
Ковальський Сергій Десятка-Ковчег 2
Кравецький Кирило Максимум 2
Криськов Олександр Ракета 2
Овчинніков Павло Фахівець 2
Огороднічук Руслан Червона Зірка 2
Поворознюк Богдан Десятка-Ковчег 2
Пробитий Богдан Десятка-Ковчег 2
Розпаченюк Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 2
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 2
Терещенко Костянтин Дантист 2
Ткач Іван Дантист 2
Хдейр Васім Філтекс 2
Хребтатий Іван Карат-Velmet 2
Кукурудза Євген Дантист 2 (1)
Атласюк Олександр Фахівець 1
Атласюк Сергій Фахівець 1
Ахмедов Іван Сокіл-3-VETERAN’S 1
Білецький Сергій Максимум 1
Бабак Кирило Атлетик-Ceresit PRO 1
Барабаш Богдан Атлетик-Ceresit PRO 1
Баранов Олександр Crispus 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 1
Боденчук Сергій Конфермат-Ауді 1
Васильєв Іван Філтекс 1
Васильчук Олександр Філтекс 1
Галкін Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Генсіровський Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Горбачов Євген Червона Зірка 1
Гринчук Андрій Карат-Velmet 1
Діброва Роман Ракета 1
Дашкевич Андрій Атлетик-Ceresit PRO 1
Дикий Олександр Ракета 1
Доліба Ярослав Карат-Velmet 1
Задерейко Максим Червона Зірка 1
Клімішен Дмитро Максимум 1
Ковальчук В’ячеслав Vігор-Agora 1
Козубович Тарас Менс 1
Кубряк Сергій Дантист 1
Кузьмін Ростислав Сокіл-3-VETERAN’S 1
Куречко Вадим Десятка-Ковчег 1
Левчук Віктор Олімпік 1
Логвінов Едгард Максимум 1
Монастирський Ігор Сокіл-3-VETERAN’S 1
Нік Омар Десятка-Ковчег 1
Огороднічук Денис Червона Зірка 1
Оніщук Максим Ракета 1
Павлюк Євгеній Менс 1
Посмітюха Дмитро Філтекс 1
Рабченюк Віктор Максимум 1
Радюк Іван ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Резніченко Петро Максимум 1
Рибчинський Назар Сокіл-3-VETERAN’S 1
Свіщов Олександр Філтекс 1
Святий Дмитро Ракета 1
Семенчук Віталій Vігор-Agora 1
Соломко Денис Олімпік 1
Стефанишин Валерій Дантист 1
Століта Михайло Карат-Velmet 1
Шперчук Дмитро Менс 1
Штолько Максим Десятка-Ковчег 1
Шумський Владислав Сокіл-3-VETERAN’S 1
Ющенко Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Ярославський Андрій Філтекс 1
Яцьков Сергій Червона Зірка 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1 1 6
Савлук Микола Олімпік 1 1 6
Ковальчук В’ячеслав Vігор-Agora 1 0 5
Логвінов Едгард Максимум 1 0 5
Лук’янов Костянтин Дантист 1 0 5
Садовнік Богдан Максимум 1 0 5
Севастьянов Анатолій Crispus 1 0 5
Чижов Дмитро Філтекс 1 0 5
Алексєєв Микола Конфермат-Ауді 0 3 3
Кучерявий Олег Crispus 0 3 3
Хребтатий Іван Карат-Velmet 0 3 3
Бобік Андрій Фахівець 0 2 2
Валєєв Володимир Crispus 0 2 2
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 2 2
Дикий Олександр Ракета 0 2 2
Козубець Андрій Менс 0 2 2
Козубович Тарас Менс 0 2 2
Кравецький Кирило Максимум 0 2 2
Крижанівський Віктор Олімпік 0 2 2
Криськов Олександр Ракета 0 2 2
Микитюк Євген Vігор-Agora 0 2 2
Охремчук Руслан Олімпік 0 2 2
Яремчук Андрій Vігор-Agora 0 2 2
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Алексейчук Сергій Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Атласюк Олександр Фахівець 0 1 1
Ахмедов Іван Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Біндас Михайло Філтекс 0 1 1
Барабаш Богдан Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Богдан Олександр Ракета 0 1 1
Вакух Олег Філтекс 0 1 1
Васильєв Іван Філтекс 0 1 1
Генсіровський Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Горський Юрій Crispus 0 1 1
Гриньков Вадим Конфермат-Ауді 0 1 1
Доліба Ярослав Карат-Velmet 0 1 1
Дуда Володимир Менс 0 1 1
Загребельний Олександр Конфермат-Ауді 0 1 1
Кліщенко Вадим Олімпік 0 1 1
Ковбасюк Олексій Конфермат-Ауді 0 1 1
Косяк Іван Максимум 0 1 1
Кубряк Сергій Дантист 0 1 1
Кузьмін Ростислав Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Куречко Вадим Десятка-Ковчег 0 1 1
Леонов Олександр Десятка-Ковчег 0 1 1
Лисий Михайло Карат-Velmet 0 1 1
Лукомський Олександр Олімпік 0 1 1
Морозов Ростислав Crispus 0 1 1
Нік Омар Десятка-Ковчег 0 1 1
Ноль Артем Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Пробитий Богдан Десятка-Ковчег 0 1 1
Рабченюк Віктор Максимум 0 1 1
Резніченко Петро Максимум 0 1 1
Сінькевич Руслан Карат-Velmet 0 1 1
Семенчук Віталій Vігор-Agora 0 1 1
Стефанишин Валерій Дантист 0 1 1
Століта Сергій Карат-Velmet 0 1 1
Стрілець Володимир Ракета 0 1 1
Тиж Антон Конфермат-Ауді 0 1 1
Хлопонін Андрій Фахівець 0 1 1
Шитенков Артур Десятка-Ковчег 0 1 1
Якубовський Денис Філтекс 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Логвінов Едгард (“Максимум”)

Ковальчук В’ячеслав (“Vігор-Agora”)

Лук’янов Костянтин (“Дантист”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here