Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 4-ого туру та другого попереднього етапу Кубку

0
315

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 4-ого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Семенюк Федір Фахівець 8
Басараб Юрій Атлетик-Ферозіт 7
Панасенков Артем Бамбук-Максимум 6
Атласюк Олександр Фахівець 5
Дуда Володимир Менс 5
Лисий Іван Новатор 5
Михайленко Роман Олімпік 5
Хлопонін Андрій Фахівець 5
Яюс Євген Атлетик-Ферозіт 5
Чайковський Сергій Патріот-Vігор 5 (1)
Кліщенко Вадим Олімпік 4
Муляр Віталій Олімпік 4
Садовнік Богдан Товтри 4
Бабак Олександр Олімпік 3
Бойко Володимир Товтри 3
Волошин Олександр Атлетик-Ферозіт 3
Музиченко Олег Новатор 3
Новік Олександр Новатор 3
Овчинніков Павло Фахівець 3
Підкамінський Микола Десятка 3
Палійчук Богдан Патріот-Vігор 3
Папроцький Сергій Патріот-Vігор 3
Савлук Микола Олімпік 3
Якубовський Денис Філтекс 3
Дунець Дмитро Десятка 3 (1)
Барабаш Артем Сокіл-2 2
Вільчинський Андрій Товтри 2
Вакух Олег Філтекс 2
Вараниця Олександр Новатор 2
Гаєвський Владислав Товтри 2
Гончар Владислав Патріот-Vігор 2
Гуралечко Юрій Товтри 2
Доліба Ярослав Карат-Velmet 2
Козубович Тарас Менс 2
Новіков Андрій Прикордонник 2
Огороднічук Руслан Червона Зірка 2
Підлісний Максим Десятка 2
Пацюк Денис Прикордонник 2
Посмітюха Дмитро Філтекс 2
Сорока Дмитро Атлетик-Ферозіт 2
Сохорук Микола Сокіл-2 2
Стахов Костянтин Десятка 2
Степанюк Костянтин Атлетик-Ферозіт 2
Століта Сергій Карат-Velmet 2
Альміз Олександр Червона Зірка 1
Бобік Андрій Фахівець 1
Васильчук Олександр Філтекс 1
Веселовський Вадим Червона Зірка 1
Винницький Михайло Прикордонник 1
Гавага Павло Фахівець 1
Глушок Ігор Патріот-Vігор 1
Гончарук Олександр Атлетик-Ферозіт 1
Горошко Віктор Новатор 1
Григорук Максим Десятка 1
Гуляк Віталій Карат-Velmet 1
Дзюбак Микола Товтри 1
Дудчак Юрій Товтри 1
Казмірчук Сергій Бамбук-Максимум 1
Клубніцкий Дмитро Бамбук-Максимум 1
Ковальчук В’ячеслав Олімпік 1
Косінов Дмитро Прикордонник 1
Краєвський Сергій Фахівець 1
Кравецький Кирило Бамбук-Максимум 1
Лісоводський Андрій Менс 1
Левчук Сергій Менс 1
Лисий Михайло Карат-Velmet 1
Маркович Вадим Прикордонник 1
Мельник Богдан Новатор 1
Мельник Володимир Прикордонник 1
Пєрвєєв Владислав Сокіл-2 1
Петриковець Дмитро Новатор 1
Резніченко Петро Бамбук-Максимум 1
Решетник Олександр Прикордонник 1
Сінькевич Руслан Карат-Velmet 1
Савчук Олександр Новатор 1
Тимощук Ростислав Патріот-Vігор 1
Тринадцятко Олег Новатор 1
Хребтатий Іван Карат-Velmet 1
Ціпко Костянтин Карат-Velmet 1
Чайка Олег Сокіл-2 1
Шадрін Євген Патріот-Vігор 1
Щиголь Костянтин Десятка 1
Юрах Юрій Менс 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лисий Іван Новатор 1 1 6
Муляр Юрій Новатор 1 0 5
Альміз Олександр Червона Зірка 0 3 3
Бабак Олександр Олімпік 0 3 3
Маркович Вадим Прикордонник 0 2 2
Муляр Віталій Олімпік 0 2 2
Савлук Микола Олімпік 0 2 2
Ціпко Костянтин Карат-Velmet 0 2 2
Щиголь Костянтин Десятка 0 2 2
Білецький Сергій Бамбук-Максимум 0 1 1
Вакух Олег Філтекс 0 1 1
Вараниця Олександр Новатор 0 1 1
Вислободський Ігор Патріот-Vігор 0 1 1
Гаєвський Владислав Товтри 0 1 1
Гончарук Олександр Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Горошко Віктор Новатор 0 1 1
Григорук Максим Десятка 0 1 1
Гурба Андрій Прикордонник 0 1 1
Дацишин Микола Філтекс 0 1 1
Деговець Олег Олімпік 0 1 1
Доліба Ярослав Карат-Velmet 0 1 1
Жовтобрюх Олександр Прикордонник 0 1 1
Козубович Тарас Менс 0 1 1
Коротун Олександр Патріот-Vігор 0 1 1
Кравецький Кирило Бамбук-Максимум 0 1 1
Кравчук Андрій Бамбук-Максимум 0 1 1
Логвінов Едгард Бамбук-Максимум 0 1 1
Мельник Володимир Прикордонник 0 1 1
Підлісний Максим Десятка 0 1 1
Палійчук Богдан Патріот-Vігор 0 1 1
Панасенков Артем Бамбук-Максимум 0 1 1
Петриковець Дмитро Новатор 0 1 1
Рабченюк Віктор Бамбук-Максимум 0 1 1
Сінькевич Руслан Карат-Velmet 0 1 1
Семенюк Федір Фахівець 0 1 1
Сердуніч Вадим Товтри 0 1 1
Сироватко Віталій Червона Зірка 0 1 1
Сорока Дмитро Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Сохорук Микола Сокіл-2 0 1 1
Стахов Костянтин Десятка 0 1 1
Століта Михайло Карат-Velmet 0 1 1
Століта Сергій Карат-Velmet 0 1 1
Тимощук Ігор Прикордонник 0 1 1
Хдейр Васім Філтекс 0 1 1
Хлопонін Андрій Фахівець 0 1 1
Цибрій Олександр Новатор 0 1 1
Чижов Дмитро Філтекс 0 1 1
Шадрін Євген Патріот-Vігор 0 1 1
Шевчук Андрій Червона Зірка 0 1 1
Юрах Юрій Менс 0 1 1
Ярославський Андрій Філтекс 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Муляр Юрій (“Новатор”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here