Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 5-ого туру

0
258

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 5-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Соловей Олексій WOODMALL 9
Михайленко Роман Феміда 7
Підлісний Максим Аванті 7
Рудюк Володимир Сокіл-2 7
Сулима Богдан Аванті 7
Чайковський Сергій Vігор 7
Волошин Олександр Атлетик-Ceresit PRO 6
Михайленко Дмитро Сокіл-2 6
Шперчук Дмитро Менс 6 (1)
Кручек Богдан Сокіл-2 5
Кукурудза Євген Дантист 5
Музичук Олександр Феміда 5
Волощук Андрій Brilliant 4
Гнатюк Денис WOODMALL 4
Голдасевич Дмитро Vігор 4
Гребенюк Олег Феміда 4
Душкін Денис Феміда 4
Лис Віталій ЕкоАльт 4
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 4
Романов Владислав Brilliant 4
Тимощук Ростислав Vігор 4
Божик Олександр Аванті 3
Бресь Максим WOODMALL 3
Калошин Максим Vігор 3
Ковтун Артур Аванті 3
Лебідь Павло Менс 3
Миронюк Олександр ЕкоАльт 3
Музика Юрій ЕкоАльт 3
Підручний Роман Дантист 3
Пасічник Олексій Феміда 3
Пушкар Олексій Дантист 3
Розуман Андрій Дантист 3
Самонов Ігор Менс 3
Черновський Іван Менс 3
Шульган Андрій Аванті 3
Шуляк Ігор Філтекс-Аваль 3
Барабаш Артем Сокіл-2 2
Васильчук Олександр Філтекс-Аваль 2
Зарванський Віталій Аванті 2
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 2
Ковальчук Олександр Філтекс-Аваль 2
Луцюк Вадим Brilliant 2
Мірошник Руслан Дантист 2
Мельник Дмитро Дантист 2
Підмурняк Олексій WOODMALL 2
Палійчук Богдан Феміда 2
Потюк Віталій Brilliant 2
Самолига Олег Аванті 2
Черкезов Фархат Філтекс-Аваль 2
Шкодяк Данило WOODMALL 2
Алаа Хадж Халаф Brilliant 1
Брицький Владислав WOODMALL 1
Бродзянський Денис Феміда 1
Булка Олександр Brilliant 1
Вислободський Ігор Vігор 1
Гончарук Андрій Філтекс-Аваль 1
Гуринович Олексій Феміда 1
Данилюк Олександр Brilliant 1
Доліба Ярослав Vігор 1
Донець Єгор Сокіл-2 1
Дрезналь Кирило WOODMALL 1
Зданевич Степан Сокіл-2 1
Зенін Владислав Vігор 1
Караім Андрій WOODMALL 1
Карпосюк Андрій Brilliant 1
Ковальчук Сергій Brilliant 1
Козак Микола Аванті 1
Козубович Тарас Менс 1
Ксьондзик Владислав ККФА-ММ 1
Люблінський Артем Феміда 1
Місюра Ростислав Атлетик-Ceresit PRO 1
Мазур Ростислав ККФА-ММ 1
Мокрота Олександр ЕкоАльт 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 1
Омарі Ідріс Сокіл-2 1
Осацький Владислав WOODMALL 1
Пампурак Микола Vігор 1
Пех Іван ККФА-ММ 1
Попов Володимир Менс 1
Родич Ярослав Аванті 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 1
Сендзюк Олег ККФА-ММ 1
Сидир Олександр ККФА-ММ 1
Улітін Андрій Дантист 1
Хом’як Богдан WOODMALL 1
Чемерис Владислав Аванті 1
Чижов Дмитро Філтекс-Аваль 1
Шевчук Микита WOODMALL 1
Шкодяк Іван WOODMALL 1
Штокало Григорій Філтекс-Аваль 1
Яворський Андрій ЕкоАльт 1
Яворський Юрій Менс 1
Яремчук Андрій Vігор 1
Коник Ігор ЕкоАльт 1 (1)
Ошовський Артем Філтекс-Аваль 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лис Віталій ЕкоАльт 1 1 6
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 1 0 5
Ахмедов Іван Феміда 1 0 5
Сович Андрій ККФА-ММ 1 0 5
Фаєз Аль Хлаф Brilliant 1 0 5
Шульган Андрій Аванті 1 0 5
Пахомов Станіслав ККФА-ММ 0 3 3
Шкодяк Данило WOODMALL 0 3 3
Волошин Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Ковтун Артур Аванті 0 2 2
Ошовський Артем Філтекс-Аваль 0 2 2
Пасічник Олексій Феміда 0 2 2
Розуман Андрій Дантист 0 2 2
Бойко Денис Феміда 0 1 1
Булка Олександр Brilliant 0 1 1
Доліба Ярослав Vігор 0 1 1
Дуда Володимир Менс 0 1 1
Зенін Владислав Vігор 0 1 1
Ковальчук Олександр Філтекс-Аваль 0 1 1
Кожевніков Дмитро ККФА-ММ 0 1 1
Ксьондзик Владислав ККФА-ММ 0 1 1
Луцюк Вадим Brilliant 0 1 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 0 1 1
Михайленко Роман Феміда 0 1 1
Омарі Ідріс Сокіл-2 0 1 1
Підлісний Максим Аванті 0 1 1
Підручний Роман Дантист 0 1 1
Попов Максим Brilliant 0 1 1
Рогульський Віталій ЕкоАльт 0 1 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Рудюк Володимир Сокіл-2 0 1 1
Слобоженюк Володимир Brilliant 0 1 1
Степанюк Дмитро ККФА-ММ 0 1 1
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Стрельцов Максим Сокіл-2 0 1 1
Сулима Богдан Аванті 0 1 1
Тимощук Ростислав Vігор 0 1 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 1 1
Храпач Олександр Сокіл-2 0 1 1
Чемерис Владислав Аванті 0 1 1
Шкодяк Іван WOODMALL 0 1 1
Юзвак Сергій Менс 0 1 1
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 1 1
Яворський Юрій Менс 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Фаєз Аль Хлаф (“Brilliant”) – 11.07.2020 р. та 12.07.2020 р.

Лис Віталій (“ЕкоАльт”) – 11.07.2020 р.

Сович Андрій (“ККФА-ММ”) – 11.07.2020 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here