Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 6-ого туру

0
272

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 6-ого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 9
Рубцов Віталій Спарта 9
Чайковський Сергій Максимум 9 (1)
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 8
Кирик Ігор Червона Зірка 8
Мустафін Павло Фахівець 8
Савчук Віктор Фахівець 7
Бесіда Ігор ДБК 6
Богдан Олександр Ракета 6
Воловик Валентин Фахівець 6
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 6
Шитенков Артур Ковчег 6
Васильєв Іван Філтекс 5
Васильчук Олександр Філтекс 5
Гуліватий Руслан Олімп 5
Деговець Олег Олімпік 5
Дронь Володимир ФК “Бігуча Лань” 5
Кравецький Кирило Максимум 5
Савчук Назар ДБК 5
Садовнік Богдан Максимум 5
Шуляк Ігор Філтекс 5
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 5 (1)
Балабанов Дмитро ДБК 4
Габатель Сергій ДБК 4
Горбієвський Максим Ракета 4
Кліщенко Вадим Олімпік 4
Лагодзінський Андрій Crispus 4
Мірошник Руслан Дантист 4
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Падневич Володимир Олімп 4
Пробитий Богдан Ковчег 4
Скибінський Дмитро Олімп 4
Чорний Максим ДБК 4
Шмаков Євген Ракета 4
Лисий Михайло Карат-Олешин 4 (1)
Атласюк Олександр Фахівець 3
Бабак Олександр Олімпік 3
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Гринчук Андрій Карат-Олешин 3
Гуменюк Ярослав Дантист 3
Калюжняк Денис Карат-Олешин 3
Колтуновський Олег Олімп 3
Кучерявий Олег Crispus 3
Марчук Данііл ФК “Бігуча Лань” 3
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Монастирський Володимир Crispus 3
Поворознюк Богдан Ковчег 3
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 3
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 3
Романов Дмитро Олімп 3
Савлук Микола Олімпік 3
Сергійчук Юрій ДБК 3
Сироватко Віталій Червона Зірка 3
Століта Михайло Карат-Олешин 3
Стрілець Володимир Ракета 3
Сурник Ігор ДБК 3
Хлопонін Андрій Фахівець 3
Христофоров Євгеній Спарта 3
Шостак Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Якубовський Денис Філтекс 3
Ярош В’ячеслав Олімп 3
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 3
Криськов Олександр Ракета 3 (1)
Антончик Вадим Ракета 2
Баштанюк Сергій ДБК 2
Бондар Назар Спарта 2
Вичавка Максим Спарта 2
Горський Юрій Crispus 2
Гуляк Віталій Карат-Олешин 2
Діброва Роман Ракета 2
Задерейко Максим Ковчег 2
Заморока Олександр ДБК 2
Кондратюк Денис Олімп 2
Котенков Ігор Карат-Олешин 2
Кравчук Андрій Дантист 2
Кукурудза Євген Дантист 2
Логвінов Едгард Максимум 2
Пищаль Вадим Crispus 2
Самородов Артем Crispus 2
Стець Андрій Ковчег 2
Улітін Андрій Дантист 2
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 2
Штолько Максим Ковчег 2
Юрко Петро Філтекс 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Агджоян Юрій Червона Зірка 1
Амелін Владислав Максимум 1
Афіновський Олександр Crispus 1
Бібік Анатолій Максимум 1
Блажко Микола Олімп 1
Бойко Олег Ковчег 1
Веселовський Вадим Червона Зірка 1
Вислободський Ігор Максимум 1
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Гор’єв Михайло Crispus 1
Дикий Олександр Ракета 1
Заяць Олександр ФК “Бігуча Лань” 1
Клубніцький Дмитро Максимум 1
Кореганов Артем ДБК 1
Костецький Ян ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Костишин Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Кубряк Сергій Дантист 1
Левчук Віктор Олімпік 1
Лискун Ілля ФК “Бігуча Лань” 1
Мартинович Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Моспан Ігор Дантист 1
Муляр Віталій Олімпік 1
Нехаєнко Андрій Олімпік 1
Овчинніков Олег Максимум 1
Огороднічук Денис Червона Зірка 1
Орденат Дмитро Олімпік 1
Підгорний Владислав Червона Зірка 1
Підручний Роман Дантист 1
Папірович Вадим ДБК 1
Рибчинський Юрій Ракета 1
Розуман Андрій Дантист 1
Рудюк Костянтин Спарта 1
Сафронов Володимир Олімпік 1
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 1
Святий Дмитро Ракета 1
Стець Дмитро Червона Зірка 1
Стрельцов Олексій Спарта 1
Фурік Олександр ДБК 1
Чижов Дмитро Філтекс 1
Штельмах Ілля ФК “Бігуча Лань” 1
Штурхацький Дмитро Спарта 1
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Яновий Сергій Олімп 1
Мевша Володимир Червона Зірка 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гринчук Андрій Карат-Олешин 1 1 6
Нечипор Олександр Ракета 1 1 6
Валєєв Володимир Crispus 1 0 5
Гавага Павло Фахівець 1 0 5
Кореганов Артем ДБК 1 0 5
Кубряк Сергій Дантист 1 0 5
Моспан Ігор Дантист 1 0 5
Муляр Віталій Олімпік 1 0 5
Плігузов Данило Атлетик-Ceresit PRO 1 0 5
Сурник Ігор ДБК 1 0 5
Дикий Олександр Ракета 0 3 3
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Лисий Михайло Карат-Олешин 0 3 3
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 0 3 3
Стець Дмитро Червона Зірка 0 3 3
Антончик Вадим Ракета 0 2 2
Васильчук Олександр Філтекс 0 2 2
Ващук Артем Фахівець 0 2 2
Гуліватий Руслан Олімп 0 2 2
Клімішен Дмитро Максимум 0 2 2
Кліщенко Вадим Олімпік 0 2 2
Кравецький Кирило Максимум 0 2 2
Кравчук Андрій Дантист 0 2 2
Куречко Вадим Ковчег 0 2 2
Леонов Олександр Ковчег 0 2 2
Мірошник Руслан Дантист 0 2 2
Овчинніков Олег Максимум 0 2 2
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Рабченюк Віктор Максимум 0 2 2
Рибчинський Юрій Ракета 0 2 2
Розуман Андрій Дантист 0 2 2
Савлук Микола Олімпік 0 2 2
Століта Михайло Карат-Олешин 0 2 2
Фурік Олександр ДБК 0 2 2
Хлопонін Андрій Фахівець 0 2 2
Чижов Дмитро Філтекс 0 2 2
Шостак Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 2 2
Яцков Дмитро ДБК 0 2 2
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Атласюк Олександр Фахівець 0 1 1
Бібік Анатолій Максимум 0 1 1
Біляк Олег Олімп 0 1 1
Балабанов Дмитро ДБК 0 1 1
Баштанюк Сергій ДБК 0 1 1
Берлов Максим Спарта 0 1 1
Бесіда Ігор ДБК 0 1 1
Богдан Олександр Ракета 0 1 1
Васильєв Іван Філтекс 0 1 1
Вербовий Віктор Ракета 0 1 1
Вислободський Ігор Максимум 0 1 1
Гуляк Віталій Карат-Олешин 0 1 1
Гуменюк Ярослав Дантист 0 1 1
Деговець Олег Олімпік 0 1 1
Заморока Олександр ДБК 0 1 1
Калюжняк Денис Карат-Олешин 0 1 1
Кирик Ігор Червона Зірка 0 1 1
Кобзаренко Віталій Червона Зірка 0 1 1
Колтуновський Олег Олімп 0 1 1
Котенков Ігор Карат-Олешин 0 1 1
Лагодзінський Андрій Crispus 0 1 1
Місюра Ростислав Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Марчук Данііл ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Мельник Дмитро Дантист 0 1 1
Нехаєнко Андрій Олімпік 0 1 1
Овчинніков Павло Фахівець 0 1 1
Огороднічук Руслан Червона Зірка 0 1 1
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Орденат Дмитро Олімпік 0 1 1
Підгорний Владислав Червона Зірка 0 1 1
Папірович Вадим ДБК 0 1 1
Пелишок Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Подольський Андрій Філтекс 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Романов Дмитро Олімп 0 1 1
Рубцов Віталій Спарта 0 1 1
Сінькевич Руслан Карат-Олешин 0 1 1
Савчук Назар ДБК 0 1 1
Соломко Денис Олімпік 0 1 1
Стрілець Володимир Ракета 0 1 1
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Шитенков Артур Ковчег 0 1 1
Шмаков Євген Ракета 0 1 1
Шпичко Андрій Максимум 0 1 1
Штолько Максим Ковчег 0 1 1
Шуляк Ігор Філтекс 0 1 1
Якубовський Денис Філтекс 0 1 1
Ярош В’ячеслав Олімп 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Моспан Ігор (“Дантист”) – 7 тур;

Гринчук Андрій (“Карат-Олешин”) – 7 тур та 3 попередній етап Кубку;

Нечипор Олександр (“Ракета”) – 7 тур та 3 попередній етап Кубку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here