Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 6-ого туру

0
228

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 6-ого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 8
Косяк Іван Максимум 8
Талапчук Олександр ZALIV 10 8
Ковальчук Олександр Філтекс 8 (1)
Івановський Віталій Олімп 7
Семенюк Федір Фахівець 7
Скромінський Богдан ЗА-ЗУЛ 7
Гуліватий Руслан Олімп 6
Душа Артур ZALIV 10 6
Сіньковський Вадим М’ясний маркет 6 (1)
Васильчук Олександр Філтекс 5
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Дуда Володимир Інтерпродсервіс 5
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Кравчук Андрій Інтерпродсервіс 5
Лисий Михайло Карат-mebli remtion 5
Остроголов Данило ZALIV 10 5
Сметана Дмитро Сокіл 5
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 5
Якубовський Денис Філтекс 5
Яремчук Андрій Максимум 5
Горський Юрій Crispus 5 (1)
Муляр Віталій Олімпік 5 (1)
Диняк Тимофій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Загородній Ярослав Crispus 4
Кравецький Кирило Максимум 4
Кузьмін Ростислав Новатор-Тепловик 4
Кучерявий Олег Crispus 4
Лоборчук Богдан Сокіл 4
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 4
Скибінський Дмитро Олімп 4
Шитенков Артур Ковчег 4
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Бігун Михайло Сокіл 4 (1)
Веремчук Максим Ковчег 4 (1)
Антонюк Владислав Новатор-Тепловик 3
Ахмедов Іван Новатор-Тепловик 3
Гуменний Дмитро М’ясний маркет 3
Ковальчук Вячеслав Олімпік 3
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 3
Кошелєв Денис Crispus 3
Кучеревич Владислав Сокіл 3
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 3
Лагодзінський Андрій Crispus 3
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Овчинніков Павло Фахівець 3
Романов Дмитро Олімп 3
Свіщов Олександр Філтекс 3
Шнира Андрій ZALIV 10 3
Шумський Владислав Новатор-Тепловик 3
Яновий Сергій Олімп 3
Шуляк Ігор Філтекс 3 (1)
Біляк Олег Олімп 2
Бойко Олег Ковчег 2
Ветошко Євген ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Вигоняйло Ігор М’ясний маркет 2
Гавага Павло Фахівець 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 2
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Глушок Ігор М’ясний маркет 2
Грушкевич Юрій Атлетик-Ceresit PRO 2
Деговець Олег Олімпік 2
Доценко Олександр М’ясний маркет 2
Зенін Владислав Сокіл 2
Калошин Максим Максимум 2
Ковтун Василь Олімпік 2
Костецький Ян ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Ліхновський Михайло Новатор-Тепловик 2
Магаляс Вадим ZALIV 10 2
Максименко Денис Новатор-Тепловик 2
Нік Акбар Ковчег 2
Овсяк Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Підручний Роман Максимум 2
Пробитий Богдан Ковчег 2
Самородов Артем Crispus 2
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 2
Фочук Борис Олімп 2
Хлопонін Андрій Фахівець 2
Альохін Ярослав Олімпік 1
Атласюк Сергій Фахівець 1
Бабак Сергій М’ясний маркет 1
Балагур Олександр Сокіл 1
Балакай Антон Crispus 1
Буцький Анатолій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Вітрук Євгеній Новатор-Тепловик 1
Глушко Кирило Інтерпродсервіс 1
Голдасевич Дмитро М’ясний маркет 1
Гордійчук Сергій Ковчег 1
Гринчук Андрій Карат-mebli remtion 1
Гуляк Віталій Карат-mebli remtion 1
Железнов Максим ZALIV 10 1
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 1
Кирик Ігор Новатор-Тепловик 1
Клімішен Дмитро Максимум 1
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 1
Комарівський Дмитро Філтекс 1
Коротун Олександр М’ясний маркет 1
Куречко Вадим Ковчег 1
Кучерук Костянтин Максимум 1
Лоборчук Володимир Сокіл 1
Логвінов Едгард Максимум 1
Ноль Артем Новатор-Тепловик 1
Осика Дмитро Інтерпродсервіс 1
Підгорний Назар ZALIV 10 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1
Пасічник Максим Карат-mebli remtion 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1
Присяжний Владислав Карат-mebli remtion 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Сінькевич Руслан Карат-mebli remtion 1
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Сироватко Віталій Ковчег 1
Стець Андрій Ковчег 1
Сяньков Сергій М’ясний маркет 1
Томчишин Богдан Сокіл 1
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 1
Ціпко Костянтин ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Чубенко Олександр Олімпік 1
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Янюк Сергій ЗА-ЗУЛ 1
Ярош Дмитро Інтерпродсервіс 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Кравецький Кирило Максимум 1 1 6
Підгорний Назар ZALIV 10 1 1 6
Гринчук Андрій Карат-mebli remtion 1 0 5
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 1 0 5
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1 0 5
Магаляс Вадим ZALIV 10 1 0 5
Садовський Віктор Карат-mebli remtion 1 0 5
Яновий Сергій Олімп 1 0 5
Дуда Володимир Інтерпродсервіс 0 3 3
Зенін Владислав Сокіл 0 3 3
Остроголов Данило ZALIV 10 0 3 3
Альохін Ярослав Олімпік 0 2 2
Веремчук Максим Ковчег 0 2 2
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Лисий Михайло Карат-mebli remtion 0 2 2
Лоборчук Богдан Сокіл 0 2 2
Муляр Віталій Олімпік 0 2 2
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 2 2
Поворознюк Богдан Ковчег 0 2 2
Савлук Микола Олімпік 0 2 2
Семенюк Федір Фахівець 0 2 2
Сметана Дмитро Сокіл 0 2 2
Сяньков Сергій М’ясний маркет 0 2 2
Чубенко Олександр Олімпік 0 2 2
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Якубовський Денис Філтекс 0 2 2
Яремчук Андрій Максимум 0 2 2
Антонюк Владислав Новатор-Тепловик 0 1 1
Ахмедов Іван Новатор-Тепловик 0 1 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Бородій Михайло М’ясний маркет 0 1 1
Броварський Володимир Crispus 0 1 1
Буцький Анатолій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Вєтров Олександр Новатор-Тепловик 0 1 1
Вармінський Микола Сокіл 0 1 1
Ветошко Євген ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Глушок Ігор М’ясний маркет 0 1 1
Гордійчук Сергій Ковчег 0 1 1
Гуліватий Руслан Олімп 0 1 1
Дацишин Микола Філтекс 0 1 1
Деговець Олег Олімпік 0 1 1
Деревенько Іван ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Загородній Ярослав Crispus 0 1 1
Калошин Максим Максимум 0 1 1
Клімішен Дмитро Максимум 0 1 1
Ковальчук Вячеслав Олімпік 0 1 1
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Косяк Іван Максимум 0 1 1
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Кравчук Андрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Куречко Вадим Ковчег 0 1 1
Ліхновський Михайло Новатор-Тепловик 0 1 1
Лагодзінський Андрій Crispus 0 1 1
Левчук Віктор Олімпік 0 1 1
Лоборчук Володимир Сокіл 0 1 1
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Нехаєнко Андрій Олімпік 0 1 1
Ноль Артем Новатор-Тепловик 0 1 1
Осика Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Панасюк Олександр Максимум 0 1 1
Присяжний Владислав Карат-mebli remtion 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Ремушевський Денис Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Ринда Дмитро Олімп 0 1 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Сіньковський Вадим М’ясний маркет 0 1 1
Самородов Артем Crispus 0 1 1
Сафронов Володимир Олімпік 0 1 1
Свіщов Олександр Філтекс 0 1 1
Семенчук Віталій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Сидорчук Богдан Олімп 0 1 1
Талапчук Олександр ZALIV 10 0 1 1
Фочук Борис Олімп 0 1 1
Хлопонін Андрій Фахівець 0 1 1
Хоптяр Павло Сокіл 0 1 1
Штолько Максим Ковчег 0 1 1
Шумський Владислав Новатор-Тепловик 0 1 1
Ярош Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Потапов Олександр (“ZALIV 10”) – 7 тур;

Крицький Юрій (“ZALIV 10”) – 7 тур;

Кошельник Василь (“ZALIV 10”) – 7 тур;

Михайлов Павло (“ZALIV 10”) – 7 тур;

Закордонець Василь (“ЗА-ЗУЛ”) – 7 тур та 1/4 фіналу Кубку ТМ “Forex Club”;

Кравецький Кирило (“Максимум”) – 7 тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here