Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 9-ого туру

0
277

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 9-ого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Рубцов Віталій Спарта 15
Чайковський Сергій Максимум 12 (2)
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 11
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 10
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 10 (1)
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 9
Кирик Ігор Червона Зірка 8
Мустафін Павло Фахівець 8
Савчук Віктор Фахівець 8
Шитенков Артур Ковчег 8
Чорний Максим ДБК 7
Сурник Ігор ДБК 7 (1)
Бесіда Ігор ДБК 6
Богдан Олександр Ракета 6
Васильєв Іван Філтекс 6
Васильчук Олександр Філтекс 6
Воловик Валентин Фахівець 6
Деговець Олег Олімпік 6
Калюжняк Денис Карат-Олешин 6
Марчук Данііл ФК “Бігуча Лань” 6
Садовнік Богдан Максимум 6
Шмаков Євген Ракета 6
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 6
Розуман Андрій Дантист 6 (1)
Бабак Олександр Олімпік 5
Балабанов Дмитро ДБК 5
Блажко Микола Олімп 5
Вичавка Максим Спарта 5
Горбієвський Максим Ракета 5
Гринчук Андрій Карат-Олешин 5
Гуліватий Руслан Олімп 5
Дронь Володимир ФК “Бігуча Лань” 5
Котенков Ігор Карат-Олешин 5
Кравецький Кирило Максимум 5
Кучерявий Олег Crispus 5
Пробитий Богдан Ковчег 5
Савчук Назар ДБК 5
Шуляк Ігор Філтекс 5
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Криськов Олександр Ракета 5 (1)
Лисий Михайло Карат-Олешин 5 (1)
Атласюк Олександр Фахівець 4
Габатель Сергій ДБК 4
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Горський Юрій Crispus 4
Заморока Олександр ДБК 4
Кліщенко Вадим Олімпік 4
Колтуновський Олег Олімп 4
Кравчук Андрій Дантист 4
Лагодзінський Андрій Crispus 4
Лискун Ілля ФК “Бігуча Лань” 4
Мірошник Руслан Дантист 4
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Падневич Володимир Олімп 4
Пищаль Вадим Crispus 4
Поворознюк Богдан Ковчег 4
Савлук Микола Олімпік 4
Скибінський Дмитро Олімп 4
Стрілець Володимир Ракета 4
Хлопонін Андрій Фахівець 4
Антончик Вадим Ракета 3
Веселовський Вадим Червона Зірка 3
Гуляк Віталій Карат-Олешин 3
Гуменюк Ярослав Дантист 3
Загородній Ярослав Crispus 3
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 3
Костецький Ян ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Монастирський Володимир Crispus 3
Муляр Віталій Олімпік 3
Овчинніков Павло Фахівець 3
Орденат Дмитро Олімпік 3
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 3
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 3
Романов Дмитро Олімп 3
Сінькевич Руслан Карат-Олешин 3
Самородов Артем Crispus 3
Сергійчук Юрій ДБК 3
Сироватко Віталій Червона Зірка 3
Століта Михайло Карат-Олешин 3
Улітін Андрій Дантист 3
Христофоров Євгеній Спарта 3
Шостак Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 3
Якубовський Денис Філтекс 3
Ярош В’ячеслав Олімп 3
Агджоян Юрій Червона Зірка 2
Альохін Ярослав Олімпік 2
Баландюк Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Баштанюк Сергій ДБК 2
Бойко Олег Ковчег 2
Бондар Назар Спарта 2
Валєєв Володимир Crispus 2
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Діброва Роман Ракета 2
Задерейко Максим Ковчег 2
Кондратюк Денис Олімп 2
Кукурудза Євген Дантист 2
Левчук Віктор Олімпік 2
Логвінов Едгард Максимум 2
Підручний Роман Дантист 2
Рибчинський Юрій Ракета 2
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 2
Стець Андрій Ковчег 2
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 2
Штолько Максим Ковчег 2
Юрко Петро Філтекс 2
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Ільчук Андрій ДБК 1
Амелін Владислав Максимум 1
Афіновський Олександр Crispus 1
Бібік Анатолій Максимум 1
Біляк Олег Олімп 1
Баранов Олександр Crispus 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 1
Берлов Максим Спарта 1
Бобік Андрій Фахівець 1
Вербовий Віктор Ракета 1
Вислободський Ігор Максимум 1
Гаман Денис Філтекс 1
Гор’єв Михайло Crispus 1
Дацишин Микола Філтекс 1
Дикий Олександр Ракета 1
Заяць Олександр ФК “Бігуча Лань” 1
Клубніцький Дмитро Максимум 1
Кореганов Артем ДБК 1
Костишин Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Косяк Іван Максимум 1
Кубряк Сергій Дантист 1
Літвяков Віталій Спарта 1
Леонов Олександр Ковчег 1
Лисий Зореслав Ковчег 1
Місюра Ростислав Атлетик-Ceresit PRO 1
Мартинович Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Моспан Ігор Дантист 1
Нехаєнко Андрій Олімпік 1
Овчинніков Олег Максимум 1
Огороднічук Денис Червона Зірка 1
Огороднічук Руслан Червона Зірка 1
Підгорний Владислав Червона Зірка 1
Папірович Вадим ДБК 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Рабченюк Віктор Максимум 1
Рудюк Костянтин Спарта 1
Савінкін Олександр Спарта 1
Сафронов Володимир Олімпік 1
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 1
Святий Дмитро Ракета 1
Стець Дмитро Червона Зірка 1
Стрельцов Олексій Спарта 1
Сушарник Юрій Спарта 1
Ткачук Назар ФК “Бігуча Лань” 1
Фурік Олександр ДБК 1
Чижов Дмитро Філтекс 1
Шпичко Андрій Максимум 1
Штельмах Ілля ФК “Бігуча Лань” 1
Штурхацький Дмитро Спарта 1
Яновий Сергій Олімп 1
Мевша Володимир Червона Зірка 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Алексєєв Микола Спарта 1 4 9
Кравчук Андрій Дантист 1 2 7
Мірошник Руслан Дантист 1 2 7
Бібік Анатолій Максимум 1 1 6
Гавага Павло Фахівець 1 1 6
Гринчук Андрій Карат-Олешин 1 1 6
Крижанівський Віктор Олімпік 1 1 6
Муляр Віталій Олімпік 1 1 6
Нечипор Олександр Ракета 1 1 6
Суєцький Олександр Червона Зірка 1 1 6
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 1 0 5
Валєєв Володимир Crispus 1 0 5
Кореганов Артем ДБК 1 0 5
Кубряк Сергій Дантист 1 0 5
Моспан Ігор Дантист 1 0 5
Мустафін Павло Фахівець 1 0 5
Плігузов Данило Атлетик-Ceresit PRO 1 0 5
Сурник Ігор ДБК 1 0 5
Дикий Олександр Ракета 0 4 4
Лисий Михайло Карат-Олешин 0 4 4
Рабченюк Віктор Максимум 0 4 4
Рибчинський Юрій Ракета 0 4 4
Антончик Вадим Ракета 0 3 3
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Калюжняк Денис Карат-Олешин 0 3 3
Колтуновський Олег Олімп 0 3 3
Куречко Вадим Ковчег 0 3 3
Розуман Андрій Дантист 0 3 3
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 0 3 3
Стець Дмитро Червона Зірка 0 3 3
Шмаков Євген Ракета 0 3 3
Шостак Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 3 3
Ільчук Андрій ДБК 0 2 2
Атласюк Олександр Фахівець 0 2 2
Васильчук Олександр Філтекс 0 2 2
Ващук Артем Фахівець 0 2 2
Вербовий Віктор Ракета 0 2 2
Галкін Ігор Червона Зірка 0 2 2
Горбієвський Максим Ракета 0 2 2
Гуліватий Руслан Олімп 0 2 2
Деговець Олег Олімпік 0 2 2
Кирик Ігор Червона Зірка 0 2 2
Клімішен Дмитро Максимум 0 2 2
Кліщенко Вадим Олімпік 0 2 2
Котенков Ігор Карат-Олешин 0 2 2
Кравецький Кирило Максимум 0 2 2
Красюк Василь Карат-Олешин 0 2 2
Леонов Олександр Ковчег 0 2 2
Овчинніков Олег Максимум 0 2 2
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Савлук Микола Олімпік 0 2 2
Століта Михайло Карат-Олешин 0 2 2
Фурік Олександр ДБК 0 2 2
Хлопонін Андрій Фахівець 0 2 2
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Чижов Дмитро Філтекс 0 2 2
Шуляк Ігор Філтекс 0 2 2
Яцков Дмитро ДБК 0 2 2
Агджоян Юрій Червона Зірка 0 1 1
Альохін Ярослав Олімпік 0 1 1
Атласюк Сергій Фахівець 0 1 1
Біляк Олег Олімп 0 1 1
Балабанов Дмитро ДБК 0 1 1
Баландюк Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Баштанюк Сергій ДБК 0 1 1
Берлов Максим Спарта 0 1 1
Бесіда Ігор ДБК 0 1 1
Богдан Олександр Ракета 0 1 1
Васильєв Іван Філтекс 0 1 1
Вислободський Ігор Максимум 0 1 1
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Горський Юрій Crispus 0 1 1
Гуляк Віталій Карат-Олешин 0 1 1
Гуменюк Ярослав Дантист 0 1 1
Загуровський Олександр Ракета 0 1 1
Задерейко Максим Ковчег 0 1 1
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Заморока Олександр ДБК 0 1 1
Калініченко Вадим Спарта 0 1 1
Кобзаренко Віталій Червона Зірка 0 1 1
Кошелев Денис Crispus 0 1 1
Кучерявий Олег Crispus 0 1 1
Лагодзінський Андрій Crispus 0 1 1
Місюра Ростислав Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Марків Віталій Олімпік 0 1 1
Марчук Данііл ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Матусов Дмитро Ракета 0 1 1
Мельник Дмитро Дантист 0 1 1
Молнар Олександр Олімп 0 1 1
Нехаєнко Андрій Олімпік 0 1 1
Никонюк Олександр Червона Зірка 0 1 1
Овчинніков Павло Фахівець 0 1 1
Огороднічук Руслан Червона Зірка 0 1 1
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Орденат Дмитро Олімпік 0 1 1
Підгорний Владислав Червона Зірка 0 1 1
Підручний Роман Дантист 0 1 1
Папірович Вадим ДБК 0 1 1
Пелишок Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Подольський Андрій Філтекс 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Романов Дмитро Олімп 0 1 1
Рубцов Віталій Спарта 0 1 1
Сінькевич Руслан Карат-Олешин 0 1 1
Савчук Назар ДБК 0 1 1
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Свіщов Олександр Філтекс 0 1 1
Сергійчук Юрій ДБК 0 1 1
Соломко Денис Олімпік 0 1 1
Стрілець Володимир Ракета 0 1 1
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Шитенков Артур Ковчег 0 1 1
Шпичко Андрій Максимум 0 1 1
Штолько Максим Ковчег 0 1 1
Якубовський Денис Філтекс 0 1 1
Ярош В’ячеслав Олімп 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шмаков Євген (“Ракета”) – 10 тур;

Крижанівський Віктор (“Олімпік”) – 10 тур;

Ільницький Андрій (ФК “Бігуча Лань”) – 10 тур;

Суєцький Олександр (“Червона Зірка”) – 10 тур;

Кравчук Андрій (“Дантист”) – 10 тур;

Алексєєв Микола (“Спарта”) – 10 тур;

Рабченюк Віктор (“Максимум”) – 10 тур;

Рибчинський Юрій (“Ракета”) – 10 тур;

Гонтар Артем (ФК “Бігуча Лань”) – 1/4 фіналу Кубку ТМ “МобіФренд”;

Заяць Олександр (ФК “Бігуча Лань”) – 1/4 фіналу Кубку ТМ “МобіФренд”;

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here