Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після матчів 3-ого туру фінального етапу та ігор 5-ого туру Кубку Виклику

0
147

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 24
Івановський Віталій Олімп 23
Воловик Валентин Фахівець 23
Савчук Віктор Ауді 22
Успенський Юрій Епіцентр-К 22 (2)
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 21
Гуліватий Руслан Олімп 21 (4)
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 19
Ахмедов Іван Тепловик 18
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 18
Косяк Іван Максимум 16 (2)
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 14
Черкезов Фархат Ауді 14
Атласюк Олександр Фахівець 13
Кошельник Василь ZALIV 10 13
Терещук Владислав Олімпік-AskoArt 13
Ярош Вячеслав Олімп 13
Полупан Сергій Олімпік-AskoArt 13 (1)
Душа Артур ZALIV 10 12
Романов Дмитро Олімп 12
Стрілець Володимир Ракета 12
Фещук Максим КАЗ 12 (1)
Вакух Дмитро МобіФренд 12 (2)
Бабак Олександр Олімпік-AskoArt 11
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 11
Ковальчук Олександр Ауді 11
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 11
Савчук Павло Ауді 11
Слободян Андрій Ракета 11
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 10
Зайченко Назар Фахівець 10
Керничанський Владислав Облавтодор 10
Когут Павло КАЗ 10
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 10
Нік Омар Інтерпродсервіс 10
Романов Владислав Епіцентр-К 10
Рубцов Віталій Ауді 10
Талапчук Олександр ZALIV 10 10
Гапон Ігор Олімпік-AskoArt 9
Дашкевич Андрій Облавтодор 9
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 9
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 9
Хлопонін Андрій Фахівець 9
Авдєєв Дмитро Облавтодор 8
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 8
Грохольський Григорій ЗА-ЗУЛ 8
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 8
Константін Юрій КАЗ 8
Лазирян Гегамик КАЗ 8
Ясніцький Ярослав Облавтодор 8
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 8
Вакух Олег МобіФренд 8 (1)
Дикий Олександр Ракета 8 (1)
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 8 (1)
Муляр Віталій Фахівець 8 (1)
Толстяк Михайло ZALIV 10 8 (1)
Герасимчук Вадим МобіФренд 7
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 7
Журавльов Ігор КАЗ 7
Ковальчук Олександр. КАЗ 7
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 7
Потапов Олександр ZALIV 10 7
Святий Дмитро Ракета 7
Яремчук Андрій Ауді 7
Біляк Павло Олімп 6
Гурман Сергій Облавтодор 6
Нік Акбар Інтерпродсервіс 6
Садовнік Богдан Максимум 6
Шнира Андрій ZALIV 10 6
Антонюк Владислав Тепловик 5
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 5
Вітрук Євгеній Тепловик 5
Галкін Ігор Ауді 5
Ковтонюк Олександр КАЗ 5
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 5
Овчинніков Олег Епіцентр-К 5
Овчинніков Павло Фахівець 5
Побєда Олександр МобіФренд 5
Рабченюк Віктор Максимум 5
Розуман Андрій Тепловик 5
Кравецький Кирило Максимум 5 (1)
Михайлов Павло ZALIV 10 5 (1)
Скалій Олександр Тепловик 5 (1)
Антончик Вадим Ракета 4
Величко Ігор Олімп 4
Григорук Максим Тепловик 4
Дияк Олександр Епіцентр-К 4
Загребельний Олександр Ауді 4
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 4
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 4
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 4
Самарук Віктор Олімпік-AskoArt 4
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION 4
Худік Роман КАЗ 4
Щепанський Едуард Ракета 4
Ярош Дмитро Тепловик 4
Гавага Павло Фахівець 3
Гонтківський Дмитро ZALIV 10 3
Клімішен Дмитро Максимум 3
Ковальчук Вячеслав Олімпік-AskoArt 3
Левчук Віктор Олімпік-AskoArt 3
Логвінов Едгард Максимум 3
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 3
Олексюк Сергій КАЗ 3
Підгорний Назар ZALIV 10 3
Підручний Роман Інтерпродсервіс 3
Пилипюк Богдан КАЗ 3
Побережний Євген Інтерпродсервіс 3
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 3
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 3
Бібік Анатолій Максимум 2
Білецький Сергій Максимум 2
Біляк Олег Олімп 2
Барчук Ілля МобіФренд 2
Блажко Микола КАЗ 2
Богдан Олександр Ракета 2
Городовий Богдан КАЗ 2
Гоцалюк Іван Епіцентр-К 2
Грицюк Іван ЗА-ЗУЛ 2
Гуменчук Владислав ZALIV 10 2
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 2
Дубчак Валентин Облавтодор 2
Жидков Олег Тепловик 2
Загуровський Олександр Ракета 2
Колтуновський Олег Олімп 2
Королюк Вадим ЗА-ЗУЛ 2
Лісний Сергій Облавтодор 2
Лебідь Андрій КАЗ 2
Лисюк Артем Атлетик-Ceresit PRO 2
Нестенюк Руслан Максимум 2
Оніщук Максим Епіцентр-К 2
Остроголов Данило ZALIV 10 2
Панасюк Олександр Максимум 2
Райтаровський Олександр Інтерпродсервіс 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 2
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 2
Сокирко Андрій Інтерпродсервіс 2
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 2
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 2
Шабатура Максим ZALIV 10 2
Юрко Петро Ауді 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Алексєєв Микола Ауді 1
Берлінський Вячеслав Олімп 1
Бойчук Василь Тепловик 1
Бойчук Денис ЗА-ЗУЛ 1
Бондар Сергій Максимум 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 1
Вельський Володимир МобіФренд 1
Грабенчук Артем Максимум 1
Гук Дмитро Облавтодор 1
Діброва Роман Ракета 1
Демидов Денис Олімп 1
Дуда Володимир Інтерпродсервіс 1
Дяк Богдан Карат MEBLI REMTION 1
Качур Ігор Епіцентр-К 1
Ковтун Василь Олімпік-AskoArt 1
Коцман Петро МобіФренд 1
Криськов Олександр Ракета 1
Кучинський Ігор КАЗ 1
Лисий Олександр Епіцентр-К 1
Лютий Ярослав Ауді 1
Магаляс Вадим ZALIV 10 1
Максименко Денис Тепловик 1
Матусов Дмитро Ракета 1
Мельник Максим КАЗ 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Олійник Микола Атлетик-Ceresit PRO 1
Орденат Дмитро Олімпік-AskoArt 1
Підвальнюк Максим Інтерпродсервіс 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Сафронов Володимир Олімпік-AskoArt 1
Спеціальний Тарас Атлетик-Ceresit PRO 1
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION 1
Федорович Владислав Епіцентр-К 1
Хаврусь Іван МобіФренд 1
Шаварський Віталій МобіФренд 1
Левченко Максим Максимум 1 (1)

Бомбардири Кубку Престижу (Дивізіони 1-2):

Гравець Команда Голи З пен.
Лисюк Артем Атлетик-Ceresit PRO 7
Брянський Олександр Філтекс 5
Якубовський Денис Філтекс 5 (1)
Васильчук Олександр Філтекс 4
Лоборчук Богдан Сокіл 4
Лоборчук Володимир Сокіл 3
Вакух Дмитро МобіФренд 2
Кучеревич Владислав Сокіл 2
Сметана Дмитро Сокіл 2
Спеціальний Тарас Атлетик-Ceresit PRO 2
Вакух Олег МобіФренд 1
Васильєв Іван Філтекс 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Лагодзінський Андрій Сокіл 1
Ладунець Роман МобіФренд 1
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 1
Побєда Олександр МобіФренд 1
Посмітюха Дмитро Філтекс 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 1
Самородов Артем Сокіл 1
Свіщов Олександр Філтекс 1
Трембач Іван МобіФренд 1
Хдейр Васім Філтекс 1
Хоптяр Павло Сокіл 1
Чижов Дмитро Філтекс 1

“Грубіяни” сезону:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Кравецький Кирило Максимум 3 0 15
Скалій Олександр Тепловик 2 5 15
Потапов Олександр ZALIV 10 2 2 12
Гуменчук Віталій Максимум 2 0 10
Івановський Віталій Олімп 1 5 10
Алексєєв Микола Ауді 1 5 10
Ліхновський Михайло Тепловик 1 5 10
Авдєєв Дмитро Облавтодор 1 4 9
Матусов Дмитро Ракета 1 4 9
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 1 3 8
Садовнік Богдан Максимум 1 3 8
Фещук Максим КАЗ 1 3 8
Хлопонін Андрій Фахівець 1 3 8
Яремчук Андрій Ауді 1 3 8
Журавльов Ігор КАЗ 1 2 7
Колтуновський Олег Олімп 1 2 7
Лебідь Андрій КАЗ 1 2 7
Михайлов Павло ZALIV 10 1 2 7
Розуман Андрій Тепловик 1 2 7
Романов Дмитро Олімп 1 2 7
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 0 7 7
Виржбицький Сергій Тепловик 1 1 6
Григорук Максим Тепловик 1 1 6
Демський Віктор ЗА-ЗУЛ 1 1 6
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 1 1 6
Мишко Костянтин Тепловик 1 1 6
Панасюк Олександр Максимум 1 1 6
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1 1 6
Терещук Владислав Олімпік-AskoArt 1 1 6
Ткачов Вадим Карат MEBLI REMTION 1 1 6
Барчук Ілля МобіФренд 0 6 6
Ковальчук Олександр. КАЗ 0 6 6
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 0 6 6
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 0 6 6
Іщук Євген Інтерпродсервіс 1 0 5
Гаєвський Владислав Облавтодор 1 0 5
Ковальчук Олександр Ауді 1 0 5
Спеціальний Тарас Атлетик-Ceresit PRO 1 0 5
Щесневич Богдан МобіФренд 1 0 5
Антончик Вадим Ракета 0 5 5
Атласюк Олександр Фахівець 0 5 5
Грабенчук Артем Максимум 0 5 5
Левченко Максим Максимум 0 5 5
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 0 5 5
Талапчук Олександр ZALIV 10 0 5 5
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 5 5
Ярош Дмитро Тепловик 0 5 5
Атласюк Сергій Фахівець 0 4 4
Бабак Олександр Олімпік-AskoArt 0 4 4
Гуліватий Руслан Олімп 0 4 4
Дикий Олександр Ракета 0 4 4
Ковальчук Вячеслав Олімпік-AskoArt 0 4 4
Когут Павло КАЗ 0 4 4
Олексюк Сергій КАЗ 0 4 4
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 4 4
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 0 4 4
Ярош Вячеслав Олімп 0 4 4
Ахмедов Іван Тепловик 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Вакух Олег МобіФренд 0 3 3
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 3 3
Дашкевич Андрій Облавтодор 0 3 3
Жидков Олег Тепловик 0 3 3
Качур Ігор Епіцентр-К 0 3 3
Клімішен Дмитро Максимум 0 3 3
Кучинський Ігор КАЗ 0 3 3
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 0 3 3
Оніщук Максим Епіцентр-К 0 3 3
Орденат Дмитро Олімпік-AskoArt 0 3 3
Підручний Роман Інтерпродсервіс 0 3 3
Побєда Олександр МобіФренд 0 3 3
Райтаровський Олександр Інтерпродсервіс 0 3 3
Святий Дмитро Ракета 0 3 3
Слободян Андрій Ракета 0 3 3
Стрілець Володимир Ракета 0 3 3
Толстяк Михайло ZALIV 10 0 3 3
Бібік Анатолій Максимум 0 2 2
Біляк Павло Олімп 0 2 2
Бондар Сергій Максимум 0 2 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 2 2
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 0 2 2
Городовий Богдан КАЗ 0 2 2
Грохольський Григорій ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Гурман Сергій Облавтодор 0 2 2
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 0 2 2
Душа Артур ZALIV 10 0 2 2
Кирик Ігор Максимум 0 2 2
Ковальов Максим Облавтодор 0 2 2
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Ладунець Роман МобіФренд 0 2 2
Левчук Віктор Олімпік-AskoArt 0 2 2
Максименко Денис Тепловик 0 2 2
Нік Акбар Інтерпродсервіс 0 2 2
Нагорняк Андрій Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Остроголов Данило ZALIV 10 0 2 2
Підгорний Назар ZALIV 10 0 2 2
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 0 2 2
Рабченюк Віктор Максимум 0 2 2
Рубцов Віталій Ауді 0 2 2
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 0 2 2
Савчук Віктор Ауді 0 2 2
Савчук Павло Ауді 0 2 2
Самарук Віктор Олімпік-AskoArt 0 2 2
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 0 2 2
Сафронов Володимир Олімпік-AskoArt 0 2 2
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Черкезов Фархат Ауді 0 2 2
Шнира Андрій ZALIV 10 0 2 2
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Ільчук Андрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Антонюк Владислав Тепловик 0 1 1
Білецький Сергій Максимум 0 1 1
Барабаш Андрій МобіФренд 0 1 1
Берлінський Вячеслав Олімп 0 1 1
Бобік Андрій Фахівець 0 1 1
Бойчук Василь Тепловик 0 1 1
Бондарчук Богдан КАЗ 0 1 1
Вітрук Євгеній Тепловик 0 1 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Ваховський Олексій ZALIV 10 0 1 1
Величко Ігор Олімп 0 1 1
Воловик Валентин Фахівець 0 1 1
Галкін Ігор Ауді 0 1 1
Гапон Ігор Олімпік-AskoArt 0 1 1
Гонтар Роман Фахівець 0 1 1
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Гурняк Артем Облавтодор 0 1 1
Демидов Денис Олімп 0 1 1
Деревенько Іван ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Дияк Олександр Епіцентр-К 0 1 1
Дмитришен Богдан Олімп 0 1 1
Дубчак Валентин Облавтодор 0 1 1
Дузєв Сергій КАЗ 0 1 1
Дяк Богдан Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Загуровський Олександр Ракета 0 1 1
Зайченко Назар Фахівець 0 1 1
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Керничанський Владислав Облавтодор 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 1 1
Ковтун Василь Олімпік-AskoArt 0 1 1
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Лавров Дмитро ZALIV 10 0 1 1
Лазирян Гегамик КАЗ 0 1 1
Леськов Максим Максимум 0 1 1
Лисюк Артем Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Логвінов Едгард Максимум 0 1 1
Магаляс Вадим ZALIV 10 0 1 1
Мельник Олександр Тепловик 0 1 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Муляр Віталій Фахівець 0 1 1
Нестенюк Руслан Максимум 0 1 1
Нечипор Олександр Ракета 0 1 1
Овчинніков Олег Епіцентр-К 0 1 1
Осика Дмитро Тепловик 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Ринда Дмитро Олімп 0 1 1
Романов Владислав Епіцентр-К 0 1 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Собко Ростислав Облавтодор 0 1 1
Соломко Денис Олімпік-AskoArt 0 1 1
Сохорук Микола Інтерпродсервіс 0 1 1
Степанюк Євгеній ZALIV 10 0 1 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 0 1 1
Федорович Владислав Епіцентр-К 0 1 1
Цибуля Андрій Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Шабатура Максим ZALIV 10 0 1 1
Шевчук Роман Фахівець 0 1 1
Щепанський Едуард Ракета 0 1 1
Юрко Петро Ауді 0 1 1
Янюк Сергій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Ясніцький Ярослав Облавтодор 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Райтаровський Олександр (“Інтерпродсервіс”)

Якобчук Сергій (“ЗА-ЗУЛ”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here