Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після перехідних матчів плей-офф

0
31

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Воловик Валентин Фахівець 27
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 27
Івановський Віталій Олімп 23
Савчук Віктор Ауді 22
Успенський Юрій Епіцентр-К 22 (2)
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 21
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 21 (1)
Гуліватий Руслан Олімп 21 (4)
Ахмедов Іван Тепловик 18
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 18
Косяк Іван Максимум 16 (2)
Полупан Сергій Олімпік-AskoArt 15 (2)
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 14
Терещук Владислав Олімпік-AskoArt 14
Черкезов Фархат Ауді 14
Атласюк Олександр Фахівець 13
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 13
Кошельник Василь ZALIV 10 13
Ярош Вячеслав Олімп 13
Душа Артур ZALIV 10 12
Керничанський Владислав Облавтодор 12
Романов Дмитро Олімп 12
Стрілець Володимир Ракета 12
Хлопонін Андрій Фахівець 12
Ясніцький Ярослав Облавтодор 12
Фещук Максим КАЗ 12 (1)
Вакух Дмитро МобіФренд 12 (2)
Бабак Олександр Олімпік-AskoArt 11
Ковальчук Олександр Ауді 11
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 11
Савчук Павло Ауді 11
Слободян Андрій Ракета 11
Талапчук Олександр ZALIV 10 11 (1)
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 10
Зайченко Назар Фахівець 10
Когут Павло КАЗ 10
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 10
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 10
Нік Омар Інтерпродсервіс 10
Романов Владислав Епіцентр-К 10
Рубцов Віталій Ауді 10
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 10
Гапон Ігор Олімпік-AskoArt 9
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 9
Дашкевич Андрій Облавтодор 9
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 9
Авдєєв Дмитро Облавтодор 8
Грохольський Григорій ЗА-ЗУЛ 8
Гурман Сергій Облавтодор 8
Константін Юрій КАЗ 8
Лазирян Гегамик КАЗ 8
Потапов Олександр ZALIV 10 8
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 8
Вакух Олег МобіФренд 8 (1)
Дикий Олександр Ракета 8 (1)
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 8 (1)
Муляр Віталій Фахівець 8 (1)
Толстяк Михайло ZALIV 10 8 (1)
Герасимчук Вадим МобіФренд 7
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 7
Журавльов Ігор КАЗ 7
Ковальчук Олександр. КАЗ 7
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 7
Святий Дмитро Ракета 7
Яремчук Андрій Ауді 7
Біляк Павло Олімп 6
Нік Акбар Інтерпродсервіс 6
Садовнік Богдан Максимум 6
Шнира Андрій ZALIV 10 6
Антонюк Владислав Тепловик 5
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 5
Вітрук Євгеній Тепловик 5
Галкін Ігор Ауді 5
Ковтонюк Олександр КАЗ 5
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 5
Овчинніков Олег Епіцентр-К 5
Овчинніков Павло Фахівець 5
Побєда Олександр МобіФренд 5
Рабченюк Віктор Максимум 5
Розуман Андрій Тепловик 5
Кравецький Кирило Максимум 5 (1)
Михайлов Павло ZALIV 10 5 (1)
Скалій Олександр Тепловик 5 (1)
Антончик Вадим Ракета 4
Величко Ігор Олімп 4
Григорук Максим Тепловик 4
Дияк Олександр Епіцентр-К 4
Загребельний Олександр Ауді 4
Лісний Сергій Облавтодор 4
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 4
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 4
Підгорний Назар ZALIV 10 4
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 4
Самарук Віктор Олімпік-AskoArt 4
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION 4
Худік Роман КАЗ 4
Щепанський Едуард Ракета 4
Ярош Дмитро Тепловик 4
Гавага Павло Фахівець 3
Гонтківський Дмитро ZALIV 10 3
Клімішен Дмитро Максимум 3
Ковальчук Вячеслав Олімпік-AskoArt 3
Левчук Віктор Олімпік-AskoArt 3
Логвінов Едгард Максимум 3
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 3
Олексюк Сергій КАЗ 3
Остроголов Данило ZALIV 10 3
Підручний Роман Інтерпродсервіс 3
Пилипюк Богдан КАЗ 3
Побережний Євген Інтерпродсервіс 3
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 3
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 3
Бібік Анатолій Максимум 2
Білецький Сергій Максимум 2
Біляк Олег Олімп 2
Барчук Ілля МобіФренд 2
Блажко Микола КАЗ 2
Богдан Олександр Ракета 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 2
Городовий Богдан КАЗ 2
Гоцалюк Іван Епіцентр-К 2
Грицюк Іван ЗА-ЗУЛ 2
Гуменчук Владислав ZALIV 10 2
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 2
Дубчак Валентин Облавтодор 2
Жидков Олег Тепловик 2
Загуровський Олександр Ракета 2
Колтуновський Олег Олімп 2
Королюк Вадим ЗА-ЗУЛ 2
Лебідь Андрій КАЗ 2
Лисюк Артем Атлетик-Ceresit PRO 2
Нестенюк Руслан Максимум 2
Оніщук Максим Епіцентр-К 2
Панасюк Олександр Максимум 2
Райтаровський Олександр Інтерпродсервіс 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 2
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 2
Сокирко Андрій Інтерпродсервіс 2
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 2
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 2
Шабатура Максим ZALIV 10 2
Юрко Петро Ауді 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Алексєєв Микола Ауді 1
Берлінський Вячеслав Олімп 1
Бойчук Василь Тепловик 1
Бойчук Денис ЗА-ЗУЛ 1
Бондар Сергій Максимум 1
Вельський Володимир МобіФренд 1
Грабенчук Артем Максимум 1
Гук Дмитро Облавтодор 1
Діброва Роман Ракета 1
Демидов Денис Олімп 1
Дуда Володимир Інтерпродсервіс 1
Дяк Богдан Карат MEBLI REMTION 1
Качур Ігор Епіцентр-К 1
Ковальов Максим Облавтодор 1
Ковтун Василь Олімпік-AskoArt 1
Коцман Петро МобіФренд 1
Криськов Олександр Ракета 1
Кучинський Ігор КАЗ 1
Лисий Олександр Епіцентр-К 1
Лютий Ярослав Ауді 1
Магаляс Вадим ZALIV 10 1
Максименко Денис Тепловик 1
Матусов Дмитро Ракета 1
Мельник Максим КАЗ 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Олійник Микола Атлетик-Ceresit PRO 1
Орденат Дмитро Олімпік-AskoArt 1
Підвальнюк Максим Інтерпродсервіс 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Сафронов Володимир Олімпік-AskoArt 1
Спеціальний Тарас Атлетик-Ceresit PRO 1
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION 1
Федорович Владислав Епіцентр-К 1
Хаврусь Іван МобіФренд 1
Шаварський Віталій МобіФренд 1
Левченко Максим Максимум 1 (1)

Бомбардири Кубку Престижу (Дивізіони 1-2):

Гравець Команда Голи З пен.
Лисюк Артем Атлетик-Ceresit PRO 7
Брянський Олександр Філтекс 5
Якубовський Денис Філтекс 5 (1)
Васильчук Олександр Філтекс 4
Лоборчук Богдан Сокіл 4
Лоборчук Володимир Сокіл 3
Вакух Дмитро МобіФренд 2
Кучеревич Владислав Сокіл 2
Сметана Дмитро Сокіл 2
Спеціальний Тарас Атлетик-Ceresit PRO 2
Вакух Олег МобіФренд 1
Васильєв Іван Філтекс 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Лагодзінський Андрій Сокіл 1
Ладунець Роман МобіФренд 1
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 1
Побєда Олександр МобіФренд 1
Посмітюха Дмитро Філтекс 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 1
Самородов Артем Сокіл 1
Свіщов Олександр Філтекс 1
Трембач Іван МобіФренд 1
Хдейр Васім Філтекс 1
Хоптяр Павло Сокіл 1
Чижов Дмитро Філтекс 1

“Грубіяни” сезону:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Кравецький Кирило Максимум 3 0 15
Скалій Олександр Тепловик 2 5 15
Потапов Олександр ZALIV 10 2 3 13
Гуменчук Віталій Максимум 2 0 10
Івановський Віталій Олімп 1 5 10
Авдєєв Дмитро Облавтодор 1 5 10
Алексєєв Микола Ауді 1 5 10
Ліхновський Михайло Тепловик 1 5 10
Матусов Дмитро Ракета 1 4 9
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 1 3 8
Михайлов Павло ZALIV 10 1 3 8
Садовнік Богдан Максимум 1 3 8
Фещук Максим КАЗ 1 3 8
Хлопонін Андрій Фахівець 1 3 8
Яремчук Андрій Ауді 1 3 8
Журавльов Ігор КАЗ 1 2 7
Колтуновський Олег Олімп 1 2 7
Лебідь Андрій КАЗ 1 2 7
Розуман Андрій Тепловик 1 2 7
Романов Дмитро Олімп 1 2 7
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 0 7 7
Виржбицький Сергій Тепловик 1 1 6
Григорук Максим Тепловик 1 1 6
Демський Віктор ЗА-ЗУЛ 1 1 6
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 1 1 6
Мишко Костянтин Тепловик 1 1 6
Панасюк Олександр Максимум 1 1 6
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1 1 6
Терещук Владислав Олімпік-AskoArt 1 1 6
Ткачов Вадим Карат MEBLI REMTION 1 1 6
Барчук Ілля МобіФренд 0 6 6
Ковальчук Олександр. КАЗ 0 6 6
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 0 6 6
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 0 6 6
Іщук Євген Інтерпродсервіс 1 0 5
Гаєвський Владислав Облавтодор 1 0 5
Ковальчук Олександр Ауді 1 0 5
Спеціальний Тарас Атлетик-Ceresit PRO 1 0 5
Щесневич Богдан МобіФренд 1 0 5
Антончик Вадим Ракета 0 5 5
Атласюк Олександр Фахівець 0 5 5
Грабенчук Артем Максимум 0 5 5
Левченко Максим Максимум 0 5 5
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 0 5 5
Талапчук Олександр ZALIV 10 0 5 5
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 5 5
Ярош Дмитро Тепловик 0 5 5
Атласюк Сергій Фахівець 0 4 4
Бабак Олександр Олімпік-AskoArt 0 4 4
Гуліватий Руслан Олімп 0 4 4
Дикий Олександр Ракета 0 4 4
Ковальчук Вячеслав Олімпік-AskoArt 0 4 4
Когут Павло КАЗ 0 4 4
Олексюк Сергій КАЗ 0 4 4
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 4 4
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 0 4 4
Ярош Вячеслав Олімп 0 4 4
Ахмедов Іван Тепловик 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Вакух Олег МобіФренд 0 3 3
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 3 3
Дашкевич Андрій Облавтодор 0 3 3
Жидков Олег Тепловик 0 3 3
Качур Ігор Епіцентр-К 0 3 3
Клімішен Дмитро Максимум 0 3 3
Ковальов Максим Облавтодор 0 3 3
Кучинський Ігор КАЗ 0 3 3
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 0 3 3
Левчук Віктор Олімпік-AskoArt 0 3 3
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 0 3 3
Оніщук Максим Епіцентр-К 0 3 3
Орденат Дмитро Олімпік-AskoArt 0 3 3
Остроголов Данило ZALIV 10 0 3 3
Підгорний Назар ZALIV 10 0 3 3
Підручний Роман Інтерпродсервіс 0 3 3
Побєда Олександр МобіФренд 0 3 3
Райтаровський Олександр Інтерпродсервіс 0 3 3
Святий Дмитро Ракета 0 3 3
Слободян Андрій Ракета 0 3 3
Стрілець Володимир Ракета 0 3 3
Толстяк Михайло ZALIV 10 0 3 3
Бібік Анатолій Максимум 0 2 2
Біляк Павло Олімп 0 2 2
Бондар Сергій Максимум 0 2 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 2 2
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 0 2 2
Городовий Богдан КАЗ 0 2 2
Грохольський Григорій ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Гурман Сергій Облавтодор 0 2 2
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 0 2 2
Душа Артур ZALIV 10 0 2 2
Керничанський Владислав Облавтодор 0 2 2
Кирик Ігор Максимум 0 2 2
Лавров Дмитро ZALIV 10 0 2 2
Ладунець Роман МобіФренд 0 2 2
Максименко Денис Тепловик 0 2 2
Нік Акбар Інтерпродсервіс 0 2 2
Нагорняк Андрій Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 0 2 2
Рабченюк Віктор Максимум 0 2 2
Рубцов Віталій Ауді 0 2 2
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 0 2 2
Савчук Віктор Ауді 0 2 2
Савчук Павло Ауді 0 2 2
Самарук Віктор Олімпік-AskoArt 0 2 2
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 0 2 2
Сафронов Володимир Олімпік-AskoArt 0 2 2
Соломко Денис Олімпік-AskoArt 0 2 2
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Черкезов Фархат Ауді 0 2 2
Шнира Андрій ZALIV 10 0 2 2
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Ільчук Андрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Антонюк Владислав Тепловик 0 1 1
Білецький Сергій Максимум 0 1 1
Барабаш Андрій МобіФренд 0 1 1
Берлінський Вячеслав Олімп 0 1 1
Бобік Андрій Фахівець 0 1 1
Бойчук Василь Тепловик 0 1 1
Бондарчук Богдан КАЗ 0 1 1
Вітрук Євгеній Тепловик 0 1 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Ваховський Олексій ZALIV 10 0 1 1
Величко Ігор Олімп 0 1 1
Воловик Валентин Фахівець 0 1 1
Галкін Ігор Ауді 0 1 1
Гапон Ігор Олімпік-AskoArt 0 1 1
Гонтар Роман Фахівець 0 1 1
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Гурняк Артем Облавтодор 0 1 1
Демидов Денис Олімп 0 1 1
Деревенько Іван ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Дияк Олександр Епіцентр-К 0 1 1
Дмитришен Богдан Олімп 0 1 1
Дубчак Валентин Облавтодор 0 1 1
Дузєв Сергій КАЗ 0 1 1
Дяк Богдан Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Загуровський Олександр Ракета 0 1 1
Зайченко Назар Фахівець 0 1 1
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 1 1
Ковтун Василь Олімпік-AskoArt 0 1 1
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Лісний Сергій Облавтодор 0 1 1
Лазирян Гегамик КАЗ 0 1 1
Леськов Максим Максимум 0 1 1
Лисюк Артем Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Логвінов Едгард Максимум 0 1 1
Магаляс Вадим ZALIV 10 0 1 1
Мельник Олександр Тепловик 0 1 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Муляр Віталій Фахівець 0 1 1
Нестенюк Руслан Максимум 0 1 1
Нечипор Олександр Ракета 0 1 1
Овчинніков Олег Епіцентр-К 0 1 1
Осика Дмитро Тепловик 0 1 1
Полупан Сергій Олімпік-AskoArt 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Ринда Дмитро Олімп 0 1 1
Романов Владислав Епіцентр-К 0 1 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Собко Ростислав Облавтодор 0 1 1
Сохорук Микола Інтерпродсервіс 0 1 1
Степанюк Євгеній ZALIV 10 0 1 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 0 1 1
Федорович Владислав Епіцентр-К 0 1 1
Цибуля Андрій Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Шабатура Максим ZALIV 10 0 1 1
Шевчук Роман Фахівець 0 1 1
Щепанський Едуард Ракета 0 1 1
Юрко Петро Ауді 0 1 1
Янюк Сергій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Ясніцький Ярослав Облавтодор 0 1 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here