Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після перших ігор 1/2 фіналу плей-офф та 2-ого туру Кубку Виклику

0
227

Іскандер Умаров з “Атлетика-Ceresit PRO” (на фото) наразі є поточним лідером гонки бомбардирів дивізіону 2

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після перших матчів 1/2 фіналу плей-офф у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 20
Чайковський Сергій Максимум 20 (3)
Рубцов Віталій Спарта 19
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 18
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 17
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 17 (1)
Гуліватий Руслан Олімп 15
Підручний Роман Дантист 15
Богдан Олександр Ракета 14
Поворознюк Богдан Ковчег 13
Савчук Віктор Фахівець 13
Садовнік Богдан Максимум 13
Чорний Максим ДБК 13
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 13
Сурник Ігор ДБК 12 (1)
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 11
Криськов Олександр Ракета 11 (1)
Кравчук Андрій Дантист 10
Марчук Данііл ФК “Бігуча Лань” 10
Падневич Володимир Олімп 10
Атласюк Олександр Фахівець 9
Балабанов Дмитро ДБК 9
Бесіда Ігор ДБК 9
Воловик Валентин Фахівець 9
Горбієвський Максим Ракета 9
Горський Юрій Crispus 9
Гринчук Андрій Карат-Олешин 9
Калюжняк Денис Карат-Олешин 9
Кирик Ігор Червона Зірка 9
Кучерявий Олег Crispus 9
Муляр Віталій Олімпік 9
Хлопонін Андрій Фахівець 9
Шитенков Артур Ковчег 9
Лисий Михайло Карат-Олешин 9 (2)
Васильчук Олександр Філтекс 8
Вичавка Максим Спарта 8
Габатель Сергій ДБК 8
Котенков Ігор Карат-Олешин 8
Мустафін Павло Фахівець 8
Овчинніков Павло Фахівець 8
Пробитий Богдан Ковчег 8
Розуман Андрій Дантист 8 (1)
Якубовський Денис Філтекс 8 (1)
Лагодзінський Андрій Crispus 7
Молнар Олександр Олімп 7
Шмаков Євген Ракета 7
Ярош В’ячеслав Олімп 7
Валєєв Володимир Crispus 7 (1)
Бабак Олександр Олімпік 6
Васильєв Іван Філтекс 6
Деговець Олег Олімпік 6
Дронь Володимир ФК “Бігуча Лань” 6
Клімішен Дмитро Максимум 6
Колтуновський Олег Олімп 6
Кравецький Кирило Максимум 6
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 6
Сергійчук Юрій ДБК 6
Стрілець Володимир Ракета 6
Яновий Сергій Олімп 6
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 6
Блажко Микола Олімп 6 (1)
Альохін Ярослав Олімпік 5
Баценко Іван Спарта 5
Гаман Денис Філтекс 5
Косяк Іван Максимум 5
Крижанівський Віктор Олімпік 5
Кукурудза Євген Дантист 5
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Монастирський Володимир Crispus 5
Пищаль Вадим Crispus 5
Рибчинський Юрій Ракета 5
Савчук Назар ДБК 5
Самородов Артем Crispus 5
Чижов Дмитро Філтекс 5
Шостак Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Штолько Максим Ковчег 5
Шуляк Ігор Філтекс 5
Антончик Вадим Ракета 4
Баштанюк Сергій ДБК 4
Веселовський Вадим Червона Зірка 4
Гавага Павло Фахівець 4
Загуровський Олександр Ракета 4
Задерейко Максим Ковчег 4
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 4
Заморока Олександр ДБК 4
Кліщенко Вадим Олімпік 4
Костецький Ян ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Костишин Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Лискун Ілля ФК “Бігуча Лань” 4
Мірошник Руслан Дантист 4
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Орденат Дмитро Олімпік 4
Романов Дмитро Олімп 4
Савлук Микола Олімпік 4
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 4
Свіщов Олександр Філтекс 4
Сироватко Віталій Червона Зірка 4
Скибінський Дмитро Олімп 4
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 4
Улітін Андрій Дантист 4
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Івановський Віталій Олімп 3
Баранов Олександр Crispus 3
Бойко Олег Ковчег 3
Гуляк Віталій Карат-Олешин 3
Гуменюк Ярослав Дантист 3
Дикий Олександр Ракета 3
Загородній Ярослав Crispus 3
Моспан Ігор Дантист 3
Огороднічук Руслан Червона Зірка 3
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 3
Сінькевич Руслан Карат-Олешин 3
Сафронов Володимир Олімпік 3
Стець Андрій Ковчег 3
Століта Михайло Карат-Олешин 3
Ткачук Назар ФК “Бігуча Лань” 3
Христофоров Євгеній Спарта 3
Юрко Петро Філтекс 3
Ільчук Андрій ДБК 2
Агджоян Юрій Червона Зірка 2
Афіновський Олександр Crispus 2
Білецький Сергій Максимум 2
Біляк Олег Олімп 2
Баландюк Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 2
Бондар Назар Спарта 2
Вербовий Віктор Ракета 2
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Діброва Роман Ракета 2
Дацишин Микола Філтекс 2
Заяць Олександр ФК “Бігуча Лань” 2
Ковтун Василь Олімпік 2
Кондратюк Денис Олімп 2
Кубряк Сергій Дантист 2
Куречко Вадим Ковчег 2
Левчук Віктор Олімпік 2
Логвінов Едгард Максимум 2
Нехаєнко Андрій Олімпік 2
Савінкін Олександр Спарта 2
Савчук Вадим Дантист 2
Століта Сергій Карат-Олешин 2
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 2
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 2
Шпичко Андрій Максимум 2
Штурхацький Дмитро Спарта 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Алексєєв Микола Спарта 1
Амелін Владислав Максимум 1
Бібік Анатолій Максимум 1
Біляк Павло Олімп 1
Берлов Максим Спарта 1
Бобік Андрій Фахівець 1
Божек Роман ДБК 1
Вислободський Ігор Максимум 1
Гор’єв Михайло Crispus 1
Гурняк Артем Атлетик-Ceresit PRO 1
Клубніцький Дмитро Максимум 1
Козар Олександр Спарта 1
Кореганов Артем ДБК 1
Літвяков Віталій Спарта 1
Левченко Максим Спарта 1
Леонов Олександр Ковчег 1
Лисий Зореслав Ковчег 1
Місюра Ростислав Атлетик-Ceresit PRO 1
Мартинович Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Мельник Дмитро Дантист 1
Никонюк Олександр Червона Зірка 1
Овчинніков Олег Максимум 1
Огороднічук Денис Червона Зірка 1
Охоцький Назарій Червона Зірка 1
Охремчук Руслан Олімпік 1
Підгорний Владислав Червона Зірка 1
Папірович Вадим ДБК 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Рабченюк Віктор Максимум 1
Ремушевський Денис Атлетик-Ceresit PRO 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 1
Рудюк Костянтин Спарта 1
Святий Дмитро Ракета 1
Стець Дмитро Червона Зірка 1
Стрельцов Олексій Спарта 1
Сушарник Юрій Спарта 1
Тимофієв Сергій Дантист 1
Фурік Олександр ДБК 1
Хдейр Васім Філтекс 1
Хребтатий Іван Карат-Олешин 1
Чеботарьов Дмитро Максимум 1
Штельмах Ілля ФК “Бігуча Лань” 1
Мевша Володимир Червона Зірка 1 (1)
Суєцький Олександр Червона Зірка 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Кравчук Андрій Дантист 2 3 13
Алексєєв Микола Спарта 1 6 11
Гавага Павло Фахівець 1 3 8
Муляр Віталій Олімпік 1 3 8
Підручний Роман Дантист 1 3 8
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 1 3 8
Савлук Микола Олімпік 1 3 8
Сурник Ігор ДБК 1 3 8
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1 3 8
Рабченюк Віктор Максимум 0 8 8
Крижанівський Віктор Олімпік 1 2 7
Лагодзінський Андрій Crispus 1 2 7
Мірошник Руслан Дантист 1 2 7
Нечипор Олександр Ракета 1 2 7
Суєцький Олександр Червона Зірка 1 2 7
Фурік Олександр ДБК 0 7 7
Бібік Анатолій Максимум 1 1 6
Гринчук Андрій Карат-Олешин 1 1 6
Лисий Михайло Карат-Олешин 0 6 6
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 1 0 5
Бабак Вадим Олімпік 1 0 5
Валєєв Володимир Crispus 1 0 5
Дацишин Микола Філтекс 1 0 5
Кореганов Артем ДБК 1 0 5
Кубряк Сергій Дантист 1 0 5
Моспан Ігор Дантист 1 0 5
Мустафін Павло Фахівець 1 0 5
Образцов Андрій ФК “Бігуча Лань” 1 0 5
Плігузов Данило Атлетик-Ceresit PRO 1 0 5
Стець Андрій Ковчег 1 0 5
Ільчук Андрій ДБК 0 5 5
Дикий Олександр Ракета 0 5 5
Кирик Ігор Червона Зірка 0 5 5
Розуман Андрій Дантист 0 5 5
Антончик Вадим Ракета 0 4 4
Васильчук Олександр Філтекс 0 4 4
Колтуновський Олег Олімп 0 4 4
Кравецький Кирило Максимум 0 4 4
Рибчинський Юрій Ракета 0 4 4
Вербовий Віктор Ракета 0 3 3
Горбієвський Максим Ракета 0 3 3
Гуліватий Руслан Олімп 0 3 3
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Калюжняк Денис Карат-Олешин 0 3 3
Котенков Ігор Карат-Олешин 0 3 3
Куречко Вадим Ковчег 0 3 3
Левченко Максим Спарта 0 3 3
Матусов Дмитро Ракета 0 3 3
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 0 3 3
Стець Дмитро Червона Зірка 0 3 3
Стрілець Володимир Ракета 0 3 3
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 0 3 3
Чижов Дмитро Філтекс 0 3 3
Шмаков Євген Ракета 0 3 3
Шостак Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Штолько Максим Ковчег 0 3 3
Шуляк Ігор Філтекс 0 3 3
Якубовський Денис Філтекс 0 3 3
Агджоян Юрій Червона Зірка 0 2 2
Альохін Ярослав Олімпік 0 2 2
Атласюк Олександр Фахівець 0 2 2
Біляк Олег Олімп 0 2 2
Балабанов Дмитро ДБК 0 2 2
Баландюк Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 2 2
Берлов Максим Спарта 0 2 2
Буцький Анатолій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 2 2
Ващук Артем Фахівець 0 2 2
Вислободський Ігор Максимум 0 2 2
Галкін Ігор Червона Зірка 0 2 2
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Горський Юрій Crispus 0 2 2
Деговець Олег Олімпік 0 2 2
Загуровський Олександр Ракета 0 2 2
Калініченко Вадим Спарта 0 2 2
Клімішен Дмитро Максимум 0 2 2
Кліщенко Вадим Олімпік 0 2 2
Кобзаренко Віталій Червона Зірка 0 2 2
Кошелев Денис Crispus 0 2 2
Красюк Василь Карат-Олешин 0 2 2
Леонов Олександр Ковчег 0 2 2
Місюра Ростислав Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Марчук Данііл ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Мельник Дмитро Дантист 0 2 2
Молнар Олександр Олімп 0 2 2
Никонюк Олександр Червона Зірка 0 2 2
Овчинніков Олег Максимум 0 2 2
Орденат Дмитро Олімпік 0 2 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 2 2
Савчук Віктор Фахівець 0 2 2
Савчук Вадим Дантист 0 2 2
Сафронов Володимир Олімпік 0 2 2
Свіщов Олександр Філтекс 0 2 2
Соломко Денис Олімпік 0 2 2
Століта Михайло Карат-Олешин 0 2 2
Стрельцов Олексій Спарта 0 2 2
Хлопонін Андрій Фахівець 0 2 2
Яцков Дмитро ДБК 0 2 2
Атласюк Сергій Фахівець 0 1 1
Білецький Сергій Максимум 0 1 1
Бабак Олександр Олімпік 0 1 1
Баранов Олександр Crispus 0 1 1
Баценко Іван Спарта 0 1 1
Баштанюк Сергій ДБК 0 1 1
Бесіда Ігор ДБК 0 1 1
Блажко Микола Олімп 0 1 1
Богдан Олександр Ракета 0 1 1
Бойко Олег Ковчег 0 1 1
Васильєв Іван Філтекс 0 1 1
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Гуляк Віталій Карат-Олешин 0 1 1
Гуменюк Ярослав Дантист 0 1 1
Діброва Роман Ракета 0 1 1
Загородній Ярослав Crispus 0 1 1
Задерейко Максим Ковчег 0 1 1
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Заморока Олександр ДБК 0 1 1
Заяць Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Клімцов Денис Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Ковтун Василь Олімпік 0 1 1
Костецький Ян ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Криськов Олександр Ракета 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав Дантист 0 1 1
Кукурудза Євген Дантист 0 1 1
Кучерявий Олег Crispus 0 1 1
Літвяков Віталій Спарта 0 1 1
Левчук Віктор Олімпік 0 1 1
Марків Віталій Олімпік 0 1 1
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Нехаєнко Андрій Олімпік 0 1 1
Овчинніков Павло Фахівець 0 1 1
Огороднічук Руслан Червона Зірка 0 1 1
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Підгорний Владислав Червона Зірка 0 1 1
Папірович Вадим ДБК 0 1 1
Пелишок Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Подольський Андрій Філтекс 0 1 1
Романов Дмитро Олімп 0 1 1
Рубцов Віталій Спарта 0 1 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Сінькевич Руслан Карат-Олешин 0 1 1
Савчук Назар ДБК 0 1 1
Садовнік Богдан Максимум 0 1 1
Самородов Артем Crispus 0 1 1
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Севастьянов Анатолій Crispus 0 1 1
Сергійчук Юрій ДБК 0 1 1
Скибінський Дмитро Олімп 0 1 1
Століта Сергій Карат-Олешин 0 1 1
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Шитенков Артур Ковчег 0 1 1
Шпичко Андрій Максимум 0 1 1
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Ярославський Андрій Філтекс 0 1 1
Ярош В’ячеслав Олімп 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Стець Андрій (“Ковчег”)

Кравчук Андрій (“Дантист”)

Бабак Вадим (“Олімпік”)

Підручний Роман (“Дантист”)

Кукурудза Євген (“Дантист”) – до рішення КДК;

Овчинніков Павло (“Фахівець”) – до рішення КДК;

Лагодзінський Андрій (“Crispus”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here