Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після стартових матчів 1/2 фіналу плей-офф та 2-ого туру Кубку Виклику

0
238

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Рудюк Володимир Сокіл-2 31
Кручек Богдан Сокіл-2 28
Михайленко Дмитро Сокіл-2 22 (1)
Соловей Олексій WOODMALL 21
Шперчук Дмитро Менс 19 (1)
Чайковський Сергій Vігор 13 (2)
Музичук Олександр Феміда 12
Пасічник Олексій Феміда 12
Сулима Богдан Аванті 12
Гнатюк Денис WOODMALL 11
Михайленко Роман Феміда 10
Алаа Хадж Халаф Brilliant 9
Ковтун Артур Аванті 9
Лис Віталій ЕкоАльт 9
Палійчук Богдан Феміда 9
Пушкар Олексій Дантист 9
Омарі Ідріс Сокіл-2 9 (1)
Осацький Владислав WOODMALL 9 (1)
Васильчук Олександр Філтекс-Аваль 8
Волошин Олександр Атлетик-Ceresit PRO 8
Голдасевич Дмитро Vігор 8
Гребенюк Олег Феміда 8
Дрезналь Кирило WOODMALL 8
Зарванський Віталій Аванті 8
Люблінський Артем Феміда 8
Барабаш Артем Сокіл-2 7
Зенін Владислав Vігор 7
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 7
Михальський Роман ККФА-ММ 7
Музика Юрій ЕкоАльт 7
Підлісний Максим Аванті 7
Підручний Роман Дантист 7
Потюк Віталій Brilliant 7
Шуляк Ігор Філтекс-Аваль 7
Волощук Андрій Brilliant 7 (1)
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 6
Душкін Денис Феміда 6
Ковальчук Олександр Філтекс-Аваль 6
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 6
Кукурудза Євген Дантист 6
Миронюк Олександр ЕкоАльт 6
Скоп’як Юрій Vігор 6
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 6
Яворський Юрій Менс 6
Бойко Денис Феміда 5
Брицький Владислав WOODMALL 5
Гуринович Олексій Феміда 5
Карпосюк Андрій Brilliant 5
Козубович Тарас Менс 5
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 5
Романов Владислав Brilliant 5
Сурник Ігор Дантист 5
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 5
Черновський Іван Менс 5
Шкодяк Данило WOODMALL 5
Шульган Андрій Аванті 5
Доліба Ярослав Vігор 5 (1)
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 4
Божик Олександр Аванті 4
Бресь Максим WOODMALL 4
Гончар Владислав Феміда 4
Данилюк Олександр Brilliant 4
Мірошник Руслан Дантист 4
Розуман Андрій Дантист 4
Сіньковський Вадим Філтекс-Аваль 4
Стрельцов Максим Сокіл-2 4
Тимощук Ростислав Vігор 4
Чемерис Владислав Аванті 4
Штанько Денис ККФА-ММ 4
Яворський Андрій ЕкоАльт 4
Гілюк Олександр Менс 3
Грушкевич Юрій Сокіл-2 3
Доценко Олександр Філтекс-Аваль 3
Калиновський Дмитро ККФА-ММ 3
Калошин Максим Vігор 3
Лебідь Павло Менс 3
Мельник Дмитро Дантист 3
Павлюк Євген Менс 3
Самолига Олег Аванті 3
Самонов Ігор Менс 3
Семенчук Віталій Vігор 3
Тихонюк Артем Brilliant 3
Хом’як Богдан WOODMALL 3
Черкезов Фархат Філтекс-Аваль 3
Ошовський Артем Філтекс-Аваль 3 (1)
Бродзянський Денис Феміда 2
Булка Олександр Brilliant 2
Гончарук Андрій Філтекс-Аваль 2
Гуменюк Ярослав Менс 2
Дияк Олександр Аванті 2
Донець Єгор Сокіл-2 2
Зданевич Степан Сокіл-2 2
Луцюк Вадим Brilliant 2
Мокрота Олександр ЕкоАльт 2
Моспан Ігор Дантист 2
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 2
Нагорічний Анатолій Vігор 2
Підмурняк Олексій WOODMALL 2
Попов Максим Brilliant 2
Родич Ярослав Аванті 2
Сендзюк Олег ККФА-ММ 2
Сидир Олександр ККФА-ММ 2
Слобоженюк Володимир Brilliant 2
Тодоренко Ігор Аванті 2
Фролов Дмитро Аванті 2
Фурман Максим Аванті 2
Чижов Дмитро Філтекс-Аваль 2
Шевчук Микита WOODMALL 2
Шкодяк Іван WOODMALL 2
Яремчук Андрій Vігор 2
Караім Андрій WOODMALL 2 (1)
Бачинський Богдан ЕкоАльт 1
Вислободський Ігор Vігор 1
Глега Микола Феміда 1
Гоцалюк Іван Атлетик-Ceresit PRO 1
Дацишин Микола Філтекс-Аваль 1
Деспот Артем ККФА-ММ 1
Диняк Тимофій Vігор 1
Ковальчук Сергій Brilliant 1
Козак Микола Аванті 1
Колесник Андрій ККФА-ММ 1
Ксьондзик Владислав ККФА-ММ 1
Місюра Ростислав Атлетик-Ceresit PRO 1
Мазур Ростислав ККФА-ММ 1
Мандзій Олександр ККФА-ММ 1
Марценюк Максим ККФА-ММ 1
Михайлов Євген ККФА-ММ 1
Пампурак Микола Vігор 1
Пех Іван ККФА-ММ 1
Подольський Андрій Філтекс-Аваль 1
Попов Володимир Менс 1
Рижук Степан Феміда 1
Розпаченюк Віталій Сокіл-2 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 1
Сович Андрій ККФА-ММ 1
Стасішин Іван Дантист 1
Степанюк Євгеній Аванті 1
Улітін Андрій Дантист 1
Шабатура Максим Аванті 1
Шадрін Євген Vігор 1
Шляховий Костянтин Аванті 1
Штокало Григорій Філтекс-Аваль 1
Якубовський Денис Філтекс-Аваль 1
Коник Ігор ЕкоАльт 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Шкодяк Данило WOODMALL 1 5 10
Розуман Андрій Дантист 1 3 8
Гуринович Олексій Феміда 1 2 7
Караім Андрій WOODMALL 1 2 7
Лис Віталій ЕкоАльт 1 2 7
Підручний Роман Дантист 1 2 7
Яворський Юрій Менс 1 2 7
Калошин Максим Vігор 1 1 6
Сович Андрій ККФА-ММ 1 1 6
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 1 0 5
Ахмедов Іван Феміда 1 0 5
Кручек Богдан Сокіл-2 1 0 5
Кузь Родіон WOODMALL 1 0 5
Нагорічний Анатолій Vігор 1 0 5
Осацький Владислав WOODMALL 1 0 5
Фаєз Аль Хлаф Brilliant 1 0 5
Чорногод Іван Vігор 1 0 5
Шульган Андрій Аванті 1 0 5
Юрко Петро Філтекс-Аваль 1 0 5
Бойко Денис Феміда 0 3 3
Волошин Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 3 3
Ковтун Артур Аванті 0 3 3
Михальський Роман ККФА-ММ 0 3 3
Пахомов Станіслав ККФА-ММ 0 3 3
Соловей Олексій WOODMALL 0 3 3
Тихонюк Артем Brilliant 0 3 3
Чемерис Владислав Аванті 0 3 3
Шкодяк Іван WOODMALL 0 3 3
Шперчук Дмитро Менс 0 3 3
Вислободський Ігор Vігор 0 2 2
Зенін Владислав Vігор 0 2 2
Луцюк Вадим Brilliant 0 2 2
Мельник Дмитро Дантист 0 2 2
Моспан Ігор Дантист 0 2 2
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Омарі Ідріс Сокіл-2 0 2 2
Ошовський Артем Філтекс-Аваль 0 2 2
Павлюк Євген Менс 0 2 2
Палійчук Валентин Менс 0 2 2
Пасічник Олексій Феміда 0 2 2
Рижук Степан Феміда 0 2 2
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Рудюк Володимир Сокіл-2 0 2 2
Семенчук Віталій Vігор 0 2 2
Слобоженюк Володимир Brilliant 0 2 2
Тодоренко Ігор Аванті 0 2 2
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 2 2
Храпач Олександр Сокіл-2 0 2 2
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 2 2
Яремчук Андрій Vігор 0 2 2
Алаа Хадж Халаф Brilliant 0 1 1
Барабаш Артем Сокіл-2 0 1 1
Божик Олександр Аванті 0 1 1
Бресь Максим WOODMALL 0 1 1
Брицький Владислав WOODMALL 0 1 1
Булка Олександр Brilliant 0 1 1
Волощук Андрій Brilliant 0 1 1
Голдасевич Дмитро Vігор 0 1 1
Гончар Владислав Феміда 0 1 1
Грушкевич Юрій Сокіл-2 0 1 1
Данилюк Олександр Brilliant 0 1 1
Деспот Артем ККФА-ММ 0 1 1
Довгалюк Іван ККФА-ММ 0 1 1
Доліба Ярослав Vігор 0 1 1
Дуда Володимир Менс 0 1 1
Заверюха Олександр ККФА-ММ 0 1 1
Зарванський Віталій Аванті 0 1 1
Зданевич Степан Сокіл-2 0 1 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Коваленко Михайло Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Ковальчук Владислав WOODMALL 0 1 1
Ковальчук Олександр Філтекс-Аваль 0 1 1
Кожевніков Дмитро ККФА-ММ 0 1 1
Козубович Тарас Менс 0 1 1
Колесник Андрій ККФА-ММ 0 1 1
Коник Ігор ЕкоАльт 0 1 1
Константінов Ігор WOODMALL 0 1 1
Ксьондзик Владислав ККФА-ММ 0 1 1
Лебідь Павло Менс 0 1 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 0 1 1
Михайленко Роман Феміда 0 1 1
Михайлов Євген ККФА-ММ 0 1 1
Музика Юрій ЕкоАльт 0 1 1
Остяк Денис Феміда 0 1 1
Підлісний Максим Аванті 0 1 1
Палійчук Богдан Феміда 0 1 1
Пампурак Микола Vігор 0 1 1
Погорілий Владислав Аванті 0 1 1
Покотило Єгор Дантист 0 1 1
Попов Максим Brilliant 0 1 1
Потюк Віталій Brilliant 0 1 1
Рогульський Віталій ЕкоАльт 0 1 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Розпаченюк Віталій Сокіл-2 0 1 1
Самолига Олег Аванті 0 1 1
Скоп’як Юрій Vігор 0 1 1
Степанюк Дмитро ККФА-ММ 0 1 1
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Стрельцов Максим Сокіл-2 0 1 1
Сулима Богдан Аванті 0 1 1
Сурник Ігор Дантист 0 1 1
Тимощук Ростислав Vігор 0 1 1
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Черкезов Фархат Філтекс-Аваль 0 1 1
Черновський Іван Менс 0 1 1
Чижов Дмитро Філтекс-Аваль 0 1 1
Шкодяк Володимир WOODMALL 0 1 1
Шляховий Костянтин Аванті 0 1 1
Юзвак Сергій Менс 0 1 1
Якубовський Денис Філтекс-Аваль 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Розуман Андрій (“Дантист”) – 22.08.2020 р.

Юрко Петро (“Філтекс-Аваль”) – 22.08.2020 р.

Кручек Богдан (“Сокіл-2”) – 22.08.2020 р.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here