Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після стартових матчів 1/2 фіналу плей-офф та 2-ого туру Кубку Виклику

0
212

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Савчук Віктор Ауді 30 (2)
Хлопонін Андрій Фахівець 29 (2)
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 25
Рижук Олександр Лунтік 19
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 18
Герасимчук Вадим МобіФренд 17
Алексєєв Микола Ауді 15
Шевчук Роман Фахівець 15
Вакух Дмитро МобіФренд 14
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 13
Волощук Андрій Brilliant 12
Гавага Павло Фахівець 12
Лісніченко Ігор Тетра-ДЮСШ №1 12
Трембач Іван МобіФренд 12
Троян Максим Інтерпродсервіс 12
Альміз Олександр Червона Зірка 11
Атласюк Олександр Фахівець 11
Степанюк Костянтин Атлетик-Ферозіт 11
Мокрота Олександр Brilliant 10
Побережний Євген Інтерпродсервіс 10
Умаров Іскандер Атлетик-Ферозіт 10
Ковальчук Олександр Філтекс-Аваль 9
Криськов Олександр Фахівець 9
Лис Віталій ЕкоАльт 9
Петреченко Микола Лунтік 9
Подвисоцький Владислав Лунтік 9
Дашкевич Андрій Атлетик-Ферозіт 8
Семенюк Федір Фахівець 8
Басараб Юрій Атлетик-Ферозіт 7
Ошовський Артем Ауді 7
Шнира Андрій ЕкоАльт 7
Загуровський Олександр Філтекс-Аваль 6
Задерейко Максим Тетра-ДЮСШ №1 6
Нужда Ярослав Тетра-ДЮСШ №1 6
Остафійчук Дмитро Lifecell 6
Розізнаний Олександр Атлетик-Ферозіт 6
Романов Владислав Атлетик-Ферозіт 6
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 6
Яворський Андрій ЕкоАльт 6
Самолига Олег Інтерпродсервіс 6 (1)
Іщук Олександр Lifecell 5
Гизлик Олександр Лунтік 5
Загребельний Олександр Ауді 5
Кореганов Іван Ауді 5
Кузьмін Ростислав Тетра-ДЮСШ №1 5
Люховець Андрій Lifecell 5
Овчинніков Павло Фахівець 5
Фасуляк Олександр Тетра-ДЮСШ №1 5
Якубовський Денис Філтекс-Аваль 5
Бобік Андрій Фахівець 4
Бородій Михайло Фахівець 4
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 4
Ковбасюк Олексій Ауді 4
Мевша Володимир Червона Зірка 4
Мещеряков Олексій Lifecell 4
Музика Юрій ЕкоАльт 4
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 4
Подольський Андрій Філтекс-Аваль 4
Посмітюха Дмитро Філтекс-Аваль 4
Потюк Віталій Brilliant 4
Сироватко Віталій Червона Зірка 4
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 4
Чекирда Павло Лунтік 4
Юнчик Максим Філтекс-Аваль 4
Яюс Євген Атлетик-Ферозіт 4
Віт Віталій Lifecell 3
Веселовський Вадим Червона Зірка 3
Власов Юрій Lifecell 3
Гнатюк Валентин Тетра-ДЮСШ №1 3
Гуринович Олексій Тетра-ДЮСШ №1 3
Данилюк Олександр Червона Зірка 3
Дацишин Микола Філтекс-Аваль 3
Жилович Тарас Тетра-ДЮСШ №1 3
Заболотний Сергій Лунтік 3
Карпосюк Андрій Червона Зірка 3
Кирик Ігор Філтекс-Аваль 3
Кондратюк Микола Lifecell 3
Луцюк Вадим Brilliant 3
Музиченко Олег Атлетик-Ферозіт 3
Ноль Артем Атлетик-Ферозіт 3
Огороднічук Денис Червона Зірка 3
Огороднічук Руслан Червона Зірка 3
Свіщов Олександр Філтекс-Аваль 3
Хдейр Васім Філтекс-Аваль 3
Чекирда Руслан Лунтік 3
Шаварський Віталій МобіФренд 3
Шляховий Олександр Філтекс-Аваль 3
Штолько Максим Тетра-ДЮСШ №1 3
Баценко Іван Ауді 2
Богданович Назар Лунтік 2
Боденчук Сергій Ауді 2
Босак Вадим Атлетик-Ферозіт 2
Вакух Олег Філтекс-Аваль 2
Гончар Дмитро ЕкоАльт 2
Гончарук Андрій Філтекс-Аваль 2
Горбачов Євген Червона Зірка 2
Дронг Сергій Lifecell 2
Крулік Артур Лунтік 2
Лошатецький Олександр Lifecell 2
Миронюк Олександр ЕкоАльт 2
Молодих Сергій Червона Зірка 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 2
Ціпко Костянтин Lifecell 2
Южанінов Максим МобіФренд 2
Янчук Олексій Lifecell 2
Ярославський Андрій Філтекс-Аваль 2
Балабанов В’ячеслав Ауді 1
Бачинський Олександр Лунтік 1
Булка Олександр Brilliant 1
Васильчук Олександр Філтекс-Аваль 1
Ващук Артем Фахівець 1
Вельський Володимир МобіФренд 1
Воловик Валентин Фахівець 1
Гаєвський Владислав Лунтік 1
Галкін Ігор Ауді 1
Генсіровський Максим Лунтік 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт 1
Гриньков Вадим Ауді 1
Дем’янюк Віталій Brilliant 1
Дзюбак Микола Лунтік 1
Драйва Дмитро Тетра-ДЮСШ №1 1
Краєвський Сергій Фахівець 1
Лисюк Костянтин Тетра-ДЮСШ №1 1
Матус Мар’ян ЕкоАльт 1
Нігловський Андрій МобіФренд 1
Пономарьов Сергій Brilliant 1
Стець Дмитро Червона Зірка 1
Тихонюк Артем Brilliant 1
Чемерис Владислав Тетра-ДЮСШ №1 1
Чепурний Андрій Ауді 1
Щіпановський Артур Brilliant 1
Юрко Петро Філтекс-Аваль 1
Янишин Денис МобіФренд 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Альміз Олександр Червона Зірка 1 6 11
Баландюк Денис Lifecell 2 0 10
Волощук Андрій Brilliant 1 3 8
Крулік Артур Лунтік 1 3 8
Іщук Євген Інтерпродсервіс 1 2 7
Чепурний Андрій Ауді 1 2 7
Жилович Тарас Тетра-ДЮСШ №1 1 1 6
Мещеряков Олексій Lifecell 1 1 6
Музиченко Олег Атлетик-Ферозіт 1 1 6
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 1 1 6
Посмітюха Дмитро Філтекс-Аваль 1 1 6
Вакух Олег Філтекс-Аваль 0 6 6
Яюс Євген Атлетик-Ферозіт 0 6 6
Ващук Артем Фахівець 1 0 5
Гончар Дмитро ЕкоАльт 1 0 5
Янишин Денис МобіФренд 1 0 5
Януш Юрій Червона Зірка 1 0 5
Янчук Олексій Lifecell 1 0 5
Алексєєв Микола Ауді 0 5 5
Ладунець Роман МобіФренд 0 5 5
Стець Дмитро Червона Зірка 0 5 5
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 5 5
Ноль Артем Атлетик-Ферозіт 0 4 4
Іщук Олександр Lifecell 0 3 3
Аль Хлаф Фаєт Brilliant 0 3 3
Басараб Юрій Атлетик-Ферозіт 0 3 3
Боденчук Сергій Ауді 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Гавага Павло Фахівець 0 3 3
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 3 3
Годованюк Михайло ЕкоАльт 0 3 3
Дацишин Микола Філтекс-Аваль 0 3 3
Криськов Олександр Фахівець 0 3 3
Мокрота Олександр Brilliant 0 3 3
Пекнич Вадим Атлетик-Ферозіт 0 3 3
Рибчинський Ростислав Brilliant 0 3 3
Савчук Віктор Ауді 0 3 3
Фасуляк Олександр Тетра-ДЮСШ №1 0 3 3
Єременко Олександр МобіФренд 0 2 2
Баценко Іван Ауді 0 2 2
Бобік Андрій Фахівець 0 2 2
Бондарчук Іван Ауді 0 2 2
Булка Олександр Brilliant 0 2 2
Веселовський Вадим Червона Зірка 0 2 2
Галкін Ігор Ауді 0 2 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Геут Костянтин Brilliant 0 2 2
Гизлик Олександр Лунтік 0 2 2
Гончарук Андрій Філтекс-Аваль 0 2 2
Заболотний Сергій Лунтік 0 2 2
Задерейко Максим Тетра-ДЮСШ №1 0 2 2
Коник Ігор ЕкоАльт 0 2 2
Кузьмін Ростислав Тетра-ДЮСШ №1 0 2 2
Лис Віталій ЕкоАльт 0 2 2
Лисюк Костянтин Тетра-ДЮСШ №1 0 2 2
Люховець Андрій Lifecell 0 2 2
Молодих Сергій Червона Зірка 0 2 2
Музика Юрій ЕкоАльт 0 2 2
Огороднічук Руслан Червона Зірка 0 2 2
Потюк Віталій Brilliant 0 2 2
Радюк Іван Лунтік 0 2 2
Рогульський Віталій ЕкоАльт 0 2 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 2 2
Семенюк Федір Фахівець 0 2 2
Сироватко Віталій Червона Зірка 0 2 2
Троян Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Хлопонін Андрій Фахівець 0 2 2
Чекирда Павло Лунтік 0 2 2
Штолько Максим Тетра-ДЮСШ №1 0 2 2
Южанінов Максим МобіФренд 0 2 2
Юрко Петро Філтекс-Аваль 0 2 2
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 2 2
Ярославський Андрій Філтекс-Аваль 0 2 2
Алаа Хадж Халаф Brilliant 0 1 1
Атласюк Олександр Фахівець 0 1 1
Балабанов В’ячеслав Ауді 0 1 1
Бачинський Олександр Лунтік 0 1 1
Босак Вадим Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Віт Віталій Lifecell 0 1 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Васильчук Олександр Філтекс-Аваль 0 1 1
Власов Юрій Lifecell 0 1 1
Воловик Валентин Фахівець 0 1 1
Гаєвський Владислав Лунтік 0 1 1
Гнатюк Валентин Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Головань Олександр Ауді 0 1 1
Горбачов Євген Червона Зірка 0 1 1
Гуринович Олексій Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Данилюк Олександр Червона Зірка 0 1 1
Драйва Дмитро Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Дячук Євген Brilliant 0 1 1
Загуровський Олександр Філтекс-Аваль 0 1 1
Карпосюк Андрій Червона Зірка 0 1 1
Кирилюк Дмитро Фахівець 0 1 1
Коваленко Михайло Lifecell 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Кондратюк Микола Lifecell 0 1 1
Кореганов Іван Ауді 0 1 1
Луцюк Вадим Brilliant 0 1 1
Мевша Володимир Червона Зірка 0 1 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 0 1 1
Нагорічний Анатолій Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Нужда Ярослав Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Овчинніков Павло Фахівець 0 1 1
Остафійчук Дмитро Lifecell 0 1 1
Ошовський Артем Ауді 0 1 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 1 1
Паштепа Віктор Інтерпродсервіс 0 1 1
Паюк Ігор Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Пономарьов Сергій Brilliant 0 1 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Рудковський Роман Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Самолига Олег Інтерпродсервіс 0 1 1
Степанюк Костянтин Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 1 1
Трембач Іван МобіФренд 0 1 1
Тринадцятко Олег Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Умаров Іскандер Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Ціпко Костянтин Lifecell 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Якубовський Денис Філтекс-Аваль 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Альміз Олександр (“Червона Зірка”)

Музиченко Олег (“Атлетик-Ферозіт”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here