Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після заключних ігор вирішальних серій плей-офф

0
194

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Рудюк Володимир Сокіл-2 31
Кручек Богдан Сокіл-2 30
Михайленко Дмитро Сокіл-2 25 (1)
Соловей Олексій WOODMALL 23
Шперчук Дмитро Менс 23 (1)
Музичук Олександр Феміда 13
Сулима Богдан Аванті 13
Чайковський Сергій Vігор 13 (2)
Гнатюк Денис WOODMALL 12
Пасічник Олексій Феміда 12
Омарі Ідріс Сокіл-2 11 (1)
Васильчук Олександр Філтекс-Аваль 10
Зарванський Віталій Аванті 10
Ковтун Артур Аванті 10
Михайленко Роман Феміда 10
Михальський Роман ККФА-ММ 10
Осацький Владислав WOODMALL 10 (1)
Алаа Хадж Халаф Brilliant 9
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 9
Лис Віталій ЕкоАльт 9
Підручний Роман Дантист 9
Палійчук Богдан Феміда 9
Пушкар Олексій Дантист 9
Барабаш Артем Сокіл-2 8
Волошин Олександр Атлетик-Ceresit PRO 8
Голдасевич Дмитро Vігор 8
Гребенюк Олег Феміда 8
Дрезналь Кирило WOODMALL 8
Люблінський Артем Феміда 8
Миронюк Олександр ЕкоАльт 8
Потюк Віталій Brilliant 8
Скоп’як Юрій Vігор 8
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 8
Зенін Владислав Vігор 7
Ковальчук Олександр Філтекс-Аваль 7
Козубович Тарас Менс 7
Музика Юрій ЕкоАльт 7
Підлісний Максим Аванті 7
Шкодяк Данило WOODMALL 7
Штанько Денис ККФА-ММ 7
Шуляк Ігор Філтекс-Аваль 7
Волощук Андрій Brilliant 7 (1)
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 6
Гуринович Олексій Феміда 6
Душкін Денис Феміда 6
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 6
Кукурудза Євген Дантист 6
Мірошник Руслан Дантист 6
Черновський Іван Менс 6
Яворський Андрій ЕкоАльт 6
Яворський Юрій Менс 6
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 5
Божик Олександр Аванті 5
Бойко Денис Феміда 5
Брицький Владислав WOODMALL 5
Данилюк Олександр Brilliant 5
Карпосюк Андрій Brilliant 5
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 5
Романов Владислав Brilliant 5
Сурник Ігор Дантист 5
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 5
Шульган Андрій Аванті 5
Доліба Ярослав Vігор 5 (1)
Бресь Максим WOODMALL 4
Гілюк Олександр Менс 4
Гончар Владислав Феміда 4
Розуман Андрій Дантист 4
Сіньковський Вадим Філтекс-Аваль 4
Семенчук Віталій Vігор 4
Стрельцов Максим Сокіл-2 4
Тимощук Ростислав Vігор 4
Чемерис Владислав Аванті 4
Бродзянський Денис Феміда 3
Грушкевич Юрій Сокіл-2 3
Доценко Олександр Філтекс-Аваль 3
Калиновський Дмитро ККФА-ММ 3
Калошин Максим Vігор 3
Лебідь Павло Менс 3
Мельник Дмитро Дантист 3
Моспан Ігор Дантист 3
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 3
Павлюк Євген Менс 3
Самолига Олег Аванті 3
Самонов Ігор Менс 3
Тихонюк Артем Brilliant 3
Фурман Максим Аванті 3
Хом’як Богдан WOODMALL 3
Черкезов Фархат Філтекс-Аваль 3
Шевчук Микита WOODMALL 3
Караім Андрій WOODMALL 3 (1)
Ошовський Артем Філтекс-Аваль 3 (1)
Булка Олександр Brilliant 2
Гончарук Андрій Філтекс-Аваль 2
Гуменюк Ярослав Менс 2
Дияк Олександр Аванті 2
Донець Єгор Сокіл-2 2
Духанін Костянтин Аванті 2
Зданевич Степан Сокіл-2 2
Луцюк Вадим Brilliant 2
Мокрота Олександр ЕкоАльт 2
Нагорічний Анатолій Vігор 2
Підмурняк Олексій WOODMALL 2
Попов Максим Brilliant 2
Родич Ярослав Аванті 2
Сендзюк Олег ККФА-ММ 2
Сидир Олександр ККФА-ММ 2
Слобоженюк Володимир Brilliant 2
Тодоренко Ігор Аванті 2
Фролов Дмитро Аванті 2
Чижов Дмитро Філтекс-Аваль 2
Шкодяк Іван WOODMALL 2
Яремчук Андрій Vігор 2
Бачинський Богдан ЕкоАльт 1
Вислободський Ігор Vігор 1
Глега Микола Феміда 1
Гоцалюк Іван Атлетик-Ceresit PRO 1
Дацишин Микола Філтекс-Аваль 1
Деспот Артем ККФА-ММ 1
Диняк Тимофій Vігор 1
Ковальчук Сергій Brilliant 1
Козак Микола Аванті 1
Колесник Андрій ККФА-ММ 1
Ксьондзик Владислав ККФА-ММ 1
Лис Назар ЕкоАльт 1
Місюра Ростислав Атлетик-Ceresit PRO 1
Мазур Ростислав ККФА-ММ 1
Мандзій Олександр ККФА-ММ 1
Марценюк Максим ККФА-ММ 1
Михайлов Євген ККФА-ММ 1
Пампурак Микола Vігор 1
Пех Іван ККФА-ММ 1
Подольський Андрій Філтекс-Аваль 1
Попов Володимир Менс 1
Рижук Степан Феміда 1
Розпаченюк Віталій Сокіл-2 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 1
Сович Андрій ККФА-ММ 1
Стасішин Іван Дантист 1
Степанюк Євгеній Аванті 1
Улітін Андрій Дантист 1
Храпач Олександр Сокіл-2 1
Шабатура Максим Аванті 1
Шадрін Євген Vігор 1
Шляховий Костянтин Аванті 1
Штокало Григорій Філтекс-Аваль 1
Якубовський Денис Філтекс-Аваль 1
Коник Ігор ЕкоАльт 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Шкодяк Данило WOODMALL 2 5 15
Гуринович Олексій Феміда 1 3 8
Розуман Андрій Дантист 1 3 8
Караім Андрій WOODMALL 1 2 7
Лис Віталій ЕкоАльт 1 2 7
Підручний Роман Дантист 1 2 7
Яворський Юрій Менс 1 2 7
Калошин Максим Vігор 1 1 6
Сович Андрій ККФА-ММ 1 1 6
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 1 0 5
Ахмедов Іван Феміда 1 0 5
Кручек Богдан Сокіл-2 1 0 5
Кузь Родіон WOODMALL 1 0 5
Нагорічний Анатолій Vігор 1 0 5
Осацький Владислав WOODMALL 1 0 5
Фаєз Аль Хлаф Brilliant 1 0 5
Чорногод Іван Vігор 1 0 5
Шульган Андрій Аванті 1 0 5
Юрко Петро Філтекс-Аваль 1 0 5
Ковтун Артур Аванті 0 4 4
Соловей Олексій WOODMALL 0 4 4
Бойко Денис Феміда 0 3 3
Волошин Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 3 3
Михальський Роман ККФА-ММ 0 3 3
Пахомов Станіслав ККФА-ММ 0 3 3
Семенчук Віталій Vігор 0 3 3
Тихонюк Артем Brilliant 0 3 3
Чемерис Владислав Аванті 0 3 3
Шкодяк Іван WOODMALL 0 3 3
Шперчук Дмитро Менс 0 3 3
Барабаш Артем Сокіл-2 0 2 2
Бродзянський Денис Феміда 0 2 2
Вислободський Ігор Vігор 0 2 2
Гончар Владислав Феміда 0 2 2
Деспот Артем ККФА-ММ 0 2 2
Зарванський Віталій Аванті 0 2 2
Зенін Владислав Vігор 0 2 2
Лебідь Павло Менс 0 2 2
Луцюк Вадим Brilliant 0 2 2
Мельник Дмитро Дантист 0 2 2
Моспан Ігор Дантист 0 2 2
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Омарі Ідріс Сокіл-2 0 2 2
Ошовський Артем Філтекс-Аваль 0 2 2
Павлюк Євген Менс 0 2 2
Палійчук Валентин Менс 0 2 2
Пасічник Олексій Феміда 0 2 2
Погорілий Владислав Аванті 0 2 2
Рижук Степан Феміда 0 2 2
Розпаченюк Віталій Сокіл-2 0 2 2
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Рудюк Володимир Сокіл-2 0 2 2
Слобоженюк Володимир Brilliant 0 2 2
Сулима Богдан Аванті 0 2 2
Тодоренко Ігор Аванті 0 2 2
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 2 2
Храпач Олександр Сокіл-2 0 2 2
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 2 2
Яремчук Андрій Vігор 0 2 2
Алаа Хадж Халаф Brilliant 0 1 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Божик Олександр Аванті 0 1 1
Бресь Максим WOODMALL 0 1 1
Брицький Владислав WOODMALL 0 1 1
Булка Олександр Brilliant 0 1 1
Волощук Андрій Brilliant 0 1 1
Голдасевич Дмитро Vігор 0 1 1
Грушкевич Юрій Сокіл-2 0 1 1
Гуменюк Ярослав Менс 0 1 1
Данилюк Олександр Brilliant 0 1 1
Довгалюк Іван ККФА-ММ 0 1 1
Доліба Ярослав Vігор 0 1 1
Дуда Володимир Менс 0 1 1
Заверюха Олександр ККФА-ММ 0 1 1
Зданевич Степан Сокіл-2 0 1 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Коваленко Михайло Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Ковальчук Владислав WOODMALL 0 1 1
Ковальчук Олександр Філтекс-Аваль 0 1 1
Кожевніков Дмитро ККФА-ММ 0 1 1
Козубович Тарас Менс 0 1 1
Колесник Андрій ККФА-ММ 0 1 1
Коник Ігор ЕкоАльт 0 1 1
Константінов Ігор WOODMALL 0 1 1
Ксьондзик Владислав ККФА-ММ 0 1 1
Левчук Андрій ККФА-ММ 0 1 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 0 1 1
Михайленко Дмитро Сокіл-2 0 1 1
Михайленко Роман Феміда 0 1 1
Михайлов Євген ККФА-ММ 0 1 1
Музика Юрій ЕкоАльт 0 1 1
Музичук Олександр Феміда 0 1 1
Незборецький Віталій Філтекс-Аваль 0 1 1
Остяк Денис Феміда 0 1 1
Підлісний Максим Аванті 0 1 1
Палійчук Богдан Феміда 0 1 1
Пампурак Микола Vігор 0 1 1
Покотило Єгор Дантист 0 1 1
Попов Максим Brilliant 0 1 1
Потюк Віталій Brilliant 0 1 1
Пушкар Олексій Дантист 0 1 1
Рогульський Віталій ЕкоАльт 0 1 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Самолига Олег Аванті 0 1 1
Скоп’як Юрій Vігор 0 1 1
Степанюк Дмитро ККФА-ММ 0 1 1
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Стрельцов Максим Сокіл-2 0 1 1
Сурник Ігор Дантист 0 1 1
Тимощук Ростислав Vігор 0 1 1
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Фурман Максим Аванті 0 1 1
Черкезов Фархат Філтекс-Аваль 0 1 1
Черновський Іван Менс 0 1 1
Чижов Дмитро Філтекс-Аваль 0 1 1
Шкодяк Володимир WOODMALL 0 1 1
Шляховий Костянтин Аванті 0 1 1
Юзвак Сергій Менс 0 1 1
Якубовський Денис Філтекс-Аваль 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Розуман Андрій (“Дантист”) – 05.09.2020 р.

Шкодяк Данило (“WOODMALL”) – 05.09.2020 р.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here