Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після заключних матчів 1/2 фіналу плей-офф та 5-ого туру Кубку Виклику

0
149

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Наконечний Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 36 (3)
Романов Дмитро Олімп 32 (1)
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 26 (1)
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 25
Берішвілі Зураб Локомотив 20
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 19
Колісник Іван Зооветпром 18
Івановський Віталій Олімп 17
Богдан Олександр Ракета 16
Якубовський Денис Філтекс 16
Сиворог Сергій Ракета 16 (1)
Камінський Олександр Ротор 15
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 15
Васильчук Олександр Філтекс 13
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 13
Овчинніков Олег Епіцентр-К 12
Остроголов Данило ЗАЛІВ 10 12
Святий Дмитро Ракета 12
Слободян Андрій Ракета 12
Гизлик Олександр Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 11
Оцалюк Владислав Інтерпродсервіс 11
Сметана Дмитро Сокіл 11
Вітрук Євгеній ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 11 (2)
Брянський Олександр Філтекс 10
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 10
Доліба Ярослав Карат MEBLI REMTION 10
Драчевський Денис ДБК 10
Шуляк Ігор Філтекс 10 (1)
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 10 (2)
Підлісний Максим ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 9
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 8
Йолтухівський Антон Інтерпродсервіс 8
Кошельник Василь ЗАЛІВ 10 8
Семенчук Віталій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 8
Мустафін Павло Максимум 8 (1)
Боровинський Максим ДБК 7
Власов Дмитро Епіцентр-К 7
Дикий Олександр Ракета 7
Диняк Тимофій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 7
Кирилюк Владислав Зооветпром 7
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 7
Рибчинський Юрій ДБК 7
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 7
Свіщов Олександр Філтекс 7
Тодоренко Ігор Тепловик 7
Чернишин Назарій ДБК 7
Чижов Дмитро Філтекс 7
Ягодзінський Віталій ЗАЛІВ 10 7
Лис Назар Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 7 (1)
Успенський Юрій Епіцентр-К 7 (1)
Балобанов Дмитро ДБК 6
Душа Артур ЗАЛІВ 10 6
Мірошник Руслан Тепловик 6
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 6
Прокопчук Вадим Локомотив 6
Сичов Захар Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 6
Соловей Роман Інтерпродсервіс 6
Тимощук Максим Зооветпром 6
Ющенко Олександр Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 6
Єдинак Максим Локомотив 5
Габатель Сергій ДБК 5
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 5
Гонтківський Дмитро ЗАЛІВ 10 5
Логвиненко Іван Ротор 5
Пожидаєв Дмитро Сокіл 5
Сапожник Олександр Сокіл 5
Сергійчук Юрій ДБК 5
Чепурний Андрій ДБК 5
Чорний Максим ДБК 5
Юрко Петро Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 5
Агджоян Юрій ДБК 4
Біляк Павло Олімп 4
Басараба Денис Зооветпром 4
Блажко Микола Олімп 4
Босак Максим Зооветпром 4
Григорук Максим Тепловик 4
Гуліватий Руслан Олімп 4
Дияк Олександр Епіцентр-К 4
Дяк Богдан Ротор 4
Загуровський Олександр Ракета 4
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 4
Паляниця Антон Ротор 4
Поворознюк Богдан Інтерпродсервіс 4
Прилуцький Андрій Тепловик 4
Рабченюк Віктор Максимум 4
Самородов Артем Сокіл 4
Сокальський Данііл Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 4
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 4
Банас Ілля ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 3
Васильєв Іван Філтекс 3
Железнов Максим ЗАЛІВ 10 3
Ковальчук Олександр Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 3
Коренков Роман Локомотив 3
Кухар Сергій Локомотив 3
Муляр Сергій Ротор 3
Побєда Олександр ДБК 3
Потапов Олександр ЗАЛІВ 10 3
Розуман Андрій Тепловик 3
Скалій Олександр Тепловик 3
Талапчук Олександр ЗАЛІВ 10 3
Туз Сергій Ротор 3
Хдейр Васім Філтекс 3
Яремчук Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 3
Шпаков Олег Ротор 3 (1)
Ахмедов Іван Тепловик 2
Бабурко Ігор Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 2
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 2
Велигодський Владислав ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 2
Гранчак Павло Максимум 2
Грицай Михайло Зооветпром 2
Гуменчук Владислав ЗАЛІВ 10 2
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 2
Качур Ігор Епіцентр-К 2
Кореганов Іван Максимум 2
Кузьмін Ростислав Тепловик 2
Лоборчук Богдан Сокіл 2
Логвінов Едгард Максимум 2
Лях Ігор Інтерпродсервіс 2
Матусов Дмитро Ракета 2
Мишко Костянтин Тепловик 2
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 2
Никонюк Олександр Максимум 2
Осика Дмитро Тепловик 2
Панасюк Олександр Максимум 2
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 2
Побережний Євген Інтерпродсервіс 2
Посмітюха Дмитро Філтекс 2
Райтаровський Олександр Інтерпродсервіс 2
Сурков Віталій ДБК 2
Сухар Андрій Зооветпром 2
Шкодяк Іван Ракета 2
Штельмах Ілля Локомотив 2
Щепанський Едуард Ракета 2
Юзвишин Роман ЗАЛІВ 10 2
Ярош Вячеслав Олімп 2
Ільчук Андрій Інтерпродсервіс 1
Біляк Олег Олімп 1
Баштанюк Сергій ДБК 1
Бондар Сергій Максимум 1
Будніцький Михайло Локомотив 1
Вербовий Валерій Епіцентр-К 1
Гнатюк Максим Локомотив 1
Горський Юрій Сокіл 1
Дацишин Микола Філтекс 1
Денько Тарас Тепловик 1
Драпак Микола Зооветпром 1
Клімішен Дмитро Максимум 1
Козачок Сергій Локомотив 1
Кострицький Руслан Ротор 1
Косяк Іван Максимум 1
Криськов Олександр Ракета 1
Кузь Родіон Ракета 1
Кухар Денис Зооветпром 1
Лавров Дмитро ЗАЛІВ 10 1
Лисюк Артем ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Лоборчук Володимир Сокіл 1
Максименко Денис Тепловик 1
Максимчук Сергій Сокіл 1
Малімон Артем Сокіл 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 1
Пелишок Михайло Локомотив 1
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 1
Плосконос Микита Максимум 1
Рудий Борис Ротор 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 1
Секліцький Олександр Зооветпром 1
Соловей Богдан Локомотив 1
Стрілець Володимир Ракета 1
Суєцький Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Хрущ Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 1
Шульган Андрій Епіцентр-К 1
Юнчик Максим Філтекс 1
Яновий Сергій Олімп 1
Кравецький Кирило Максимум 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Ярош Вячеслав Олімп 2 3 13
Власов Віктор Епіцентр-К 2 2 12
Чепурний Андрій ДБК 2 2 12
Сметана Володимир Сокіл 2 1 11
Остроголов Данило ЗАЛІВ 10 1 6 11
Мустафін Павло Максимум 1 5 10
Гуліватий Руслан Олімп 1 4 9
Кравецький Кирило Максимум 1 3 8
Логвиненко Іван Ротор 1 3 8
Розуман Андрій Тепловик 1 3 8
Бондар Сергій Максимум 1 2 7
Левченко Максим Максимум 1 2 7
Лоборчук Богдан Сокіл 1 2 7
Потапов Олександр ЗАЛІВ 10 1 2 7
Тимощук Максим Зооветпром 1 2 7
Шлапак Віталій Ракета 1 2 7
Шульган Андрій Епіцентр-К 1 2 7
Босак Максим Зооветпром 0 7 7
Ільчук Андрій Інтерпродсервіс 1 1 6
Матусов Дмитро Ракета 1 1 6
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1 1 6
Прохорчук Дмитро Сокіл 1 1 6
Сергійчук Юрій ДБК 1 1 6
Тодоренко Ігор Тепловик 1 1 6
Чернишин Віталій ДБК 1 1 6
Лавров Дмитро ЗАЛІВ 10 0 6 6
Максимчук Сергій Сокіл 0 6 6
Антончик Вадим Ракета 1 0 5
Брозніцький Артур Локомотив 1 0 5
Криськов Олександр Ракета 1 0 5
Туз Сергій Ротор 1 0 5
Кирилюк Владислав Зооветпром 0 5 5
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 0 5 5
Єдинак Максим Локомотив 0 4 4
Івановський Віталій Олімп 0 4 4
Біляк Олег Олімп 0 4 4
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 4 4
Дикий Олександр Ракета 0 4 4
Качур Ігор Епіцентр-К 0 4 4
Овчинніков Олег Епіцентр-К 0 4 4
Оцалюк Владислав Інтерпродсервіс 0 4 4
Підлісний Максим ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 4 4
Побєда Олександр ДБК 0 4 4
Семенчук Віталій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 4 4
Скалій Олександр Тепловик 0 4 4
Сметана Дмитро Сокіл 0 4 4
Соловей Роман Інтерпродсервіс 0 4 4
Яремчук Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 4 4
Біляк Павло Олімп 0 3 3
Васильчук Олександр Філтекс 0 3 3
Гизлик Олександр Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 3 3
Дмитришен Богдан Олімп 0 3 3
Камінський Олександр Ротор 0 3 3
Кліщ Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 3 3
Колісник Іван Зооветпром 0 3 3
Максименко Денис Тепловик 0 3 3
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 0 3 3
Прокопчук Вадим Локомотив 0 3 3
Святий Дмитро Ракета 0 3 3
Суєцький Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 3 3
Сурник Ігор Інтерпродсервіс 0 3 3
Яновий Сергій Олімп 0 3 3
Агджоян Юрій ДБК 0 2 2
Балобанов Дмитро ДБК 0 2 2
Банас Ілля ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Боднар Сергій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Вітрук Євгеній ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 2 2
Грицай Михайло Зооветпром 0 2 2
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Демедес Андрій ЗАЛІВ 10 0 2 2
Доліба Ярослав Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Дяк Богдан Ротор 0 2 2
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Кореганов Іван Максимум 0 2 2
Коренков Роман Локомотив 0 2 2
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Кузьмін Ростислав Тепловик 0 2 2
Кухар Сергій Локомотив 0 2 2
Лис Назар Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 2 2
Мишко Костянтин Тепловик 0 2 2
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Пасічник Олексій Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Райтаровський Олександр Інтерпродсервіс 0 2 2
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 0 2 2
Романов Дмитро Олімп 0 2 2
Секліцький Олександр Зооветпром 0 2 2
Сичов Захар Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 2 2
Слободян Андрій Ракета 0 2 2
Соловей Богдан Локомотив 0 2 2
Талапчук Олександр ЗАЛІВ 10 0 2 2
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Шпаков Олег Ротор 0 2 2
Щепанський Едуард Ракета 0 2 2
Якубовський Денис Філтекс 0 2 2
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Бібік Анатолій Максимум 0 1 1
Басараба Денис Зооветпром 0 1 1
Берішвілі Зураб Локомотив 0 1 1
Богдан Олександр Ракета 0 1 1
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 0 1 1
Брянський Олександр Філтекс 0 1 1
Будніцький Михайло Локомотив 0 1 1
Ваховський Олексій ЗАЛІВ 10 0 1 1
Велигодський Владислав ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Величко Ігор Олімп 0 1 1
Вербовий Сергій Епіцентр-К 0 1 1
Власов Дмитро Епіцентр-К 0 1 1
Гайдашевський Костянтин Ротор 0 1 1
Глега Микола ДБК 0 1 1
Гонтківський Дмитро ЗАЛІВ 10 0 1 1
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 0 1 1
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Дацишин Микола Філтекс 0 1 1
Дияк Олександр Епіцентр-К 0 1 1
Драпак Микола Зооветпром 0 1 1
Драчевський Денис ДБК 0 1 1
Душа Артур ЗАЛІВ 10 0 1 1
Железнов Максим ЗАЛІВ 10 0 1 1
Жеребний Артем Сокіл 0 1 1
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Клімішен Дмитро Максимум 0 1 1
Ковальчук Олександр Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 1 1
Козаренко Євгеній Інтерпродсервіс 0 1 1
Королюк Василь Ротор 0 1 1
Кошельник Василь ЗАЛІВ 10 0 1 1
Кучеревич Владислав Сокіл 0 1 1
Ліхновський Михайло Тепловик 0 1 1
Лоборчук Володимир Сокіл 0 1 1
Лях Ігор Інтерпродсервіс 0 1 1
Магаляс Вадим ЗАЛІВ 10 0 1 1
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Муляр Сергій Ротор 0 1 1
Наконечний Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 1 1
Никонюк Олександр Максимум 0 1 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 0 1 1
Підгорний Назар ЗАЛІВ 10 0 1 1
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Підручний Роман Інтерпродсервіс 0 1 1
Паляниця Антон Ротор 0 1 1
Панасюк Олександр Максимум 0 1 1
Пелишок Михайло Локомотив 0 1 1
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 0 1 1
Поворознюк Богдан Інтерпродсервіс 0 1 1
Подлюк Андрій ДБК 0 1 1
Пожидаєв Дмитро Сокіл 0 1 1
Рибчинський Юрій ДБК 0 1 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Садовнік Богдан Максимум 0 1 1
Сапожник Олександр Сокіл 0 1 1
Свіщов Олександр Філтекс 0 1 1
Сиворог Сергій Ракета 0 1 1
Снігур Віталій Тепловик 0 1 1
Сокальський Данііл Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 1 1
Сохорук Микола Інтерпродсервіс 0 1 1
Степанюк Євгеній ЗАЛІВ 10 0 1 1
Стрілець Володимир Ракета 0 1 1
Сухар Андрій Зооветпром 0 1 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Фурік Олександр ДБК 0 1 1
Фют Дмитро Ротор 0 1 1
Хоптяр Павло Сокіл 0 1 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Хрущ Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 0 1 1
Чижов Дмитро Філтекс 0 1 1
Чорний Максим ДБК 0 1 1
Шабатура Максим ЗАЛІВ 10 0 1 1
Шеремета Максим Зооветпром 0 1 1
Ягодзінський Віталій ЗАЛІВ 10 0 1 1
Ярош Дмитро Тепловик 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Власов Віктор (головний тренер команди “Епіцентр-К”)

Гуліватий Руслан (“Олімп”)

Остроголов Данило (“ЗАЛІВ 10”)

Чепурний Андрій (“ДБК”)

Ільчук Андрій (“Інтерпродсервіс”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here