Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після заключних матчів 1/4 фіналу плей-офф та 2-ого туру Кубку Виклику

0
218

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 22
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 21
Івановський Віталій Олімп 19
Ахмедов Іван Тепловик 18
Успенський Юрій Епіцентр-К 18 (1)
Воловик Валентин Фахівець 17
Савчук Віктор Ауді 17
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 17
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 15
Гуліватий Руслан Олімп 15 (3)
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 13
Черкезов Фархат Ауді 13
Косяк Іван Максимум 13 (2)
Атласюк Олександр Фахівець 12
Терещук Владислав Олімпік-AskoArt 12
Ярош Вячеслав Олімп 12
Фещук Максим КАЗ 12 (1)
Вакух Дмитро МобіФренд 12 (2)
Бабак Олександр Олімпік-AskoArt 11
Душа Артур ZALIV 10 10
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 10
Нік Омар Інтерпродсервіс 10
Рубцов Віталій Ауді 10
Стрілець Володимир Ракета 10
Талапчук Олександр ZALIV 10 10
Полупан Сергій Олімпік-AskoArt 10 (1)
Гапон Ігор Олімпік-AskoArt 9
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 9
Дашкевич Андрій Облавтодор 9
Зайченко Назар Фахівець 9
Ковальчук Олександр Ауді 9
Кошельник Василь ZALIV 10 9
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 9
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 9
Романов Владислав Епіцентр-К 9
Романов Дмитро Олімп 9
Авдєєв Дмитро Облавтодор 8
Грохольський Григорій ЗА-ЗУЛ 8
Константін Юрій КАЗ 8
Лазирян Гегамик КАЗ 8
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 8
Вакух Олег МобіФренд 8 (1)
Муляр Віталій Фахівець 8 (1)
Толстяк Михайло ZALIV 10 8 (1)
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 7
Герасимчук Вадим МобіФренд 7
Журавльов Ігор КАЗ 7
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 7
Когут Павло КАЗ 7
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 7
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 7
Хлопонін Андрій Фахівець 7
Яремчук Андрій Ауді 7
Дикий Олександр Ракета 7 (1)
Керничанський Владислав Облавтодор 6
Ковальчук Олександр. КАЗ 6
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 6
Нік Акбар Інтерпродсервіс 6
Потапов Олександр ZALIV 10 6
Савчук Павло Ауді 6
Антонюк Владислав Тепловик 5
Біляк Павло Олімп 5
Ковтонюк Олександр КАЗ 5
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 5
Овчинніков Павло Фахівець 5
Побєда Олександр МобіФренд 5
Рабченюк Віктор Максимум 5
Слободян Андрій Ракета 5
Шнира Андрій ZALIV 10 5
Ясніцький Ярослав Облавтодор 5
Михайлов Павло ZALIV 10 5 (1)
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 5 (1)
Скалій Олександр Тепловик 5 (1)
Антончик Вадим Ракета 4
Вітрук Євгеній Тепловик 4
Величко Ігор Олімп 4
Гурман Сергій Облавтодор 4
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 4
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 4
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 4
Розуман Андрій Тепловик 4
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 4
Садовнік Богдан Максимум 4
Самарук Віктор Олімпік-AskoArt 4
Святий Дмитро Ракета 4
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION 4
Худік Роман КАЗ 4
Щепанський Едуард Ракета 4
Ярош Дмитро Тепловик 4
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 3
Гавага Павло Фахівець 3
Галкін Ігор Ауді 3
Григорук Максим Тепловик 3
Дияк Олександр Епіцентр-К 3
Ковальчук Вячеслав Олімпік-AskoArt 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3
Підручний Роман Інтерпродсервіс 3
Пилипюк Богдан КАЗ 3
Побережний Євген Інтерпродсервіс 3
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 3
Бібік Анатолій Максимум 2
Білецький Сергій Максимум 2
Біляк Олег Олімп 2
Барчук Ілля МобіФренд 2
Блажко Микола КАЗ 2
Богдан Олександр Ракета 2
Городовий Богдан КАЗ 2
Гоцалюк Іван Епіцентр-К 2
Грицюк Іван ЗА-ЗУЛ 2
Гуменчук Владислав ZALIV 10 2
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 2
Дубчак Валентин Облавтодор 2
Жидков Олег Тепловик 2
Загребельний Олександр Ауді 2
Загуровський Олександр Ракета 2
Клімішен Дмитро Максимум 2
Колтуновський Олег Олімп 2
Королюк Вадим ЗА-ЗУЛ 2
Лебідь Андрій КАЗ 2
Левчук Віктор Олімпік-AskoArt 2
Лисюк Артем Атлетик-Ceresit PRO 2
Логвінов Едгард Максимум 2
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 2
Оніщук Максим Епіцентр-К 2
Підгорний Назар ZALIV 10 2
Панасюк Олександр Максимум 2
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 2
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 2
Сокирко Андрій Інтерпродсервіс 2
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 2
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 2
Шабатура Максим ZALIV 10 2
Юрко Петро Ауді 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Алексєєв Микола Ауді 1
Берлінський Вячеслав Олімп 1
Бойчук Василь Тепловик 1
Бондар Сергій Максимум 1
Вельський Володимир МобіФренд 1
Грабенчук Артем Максимум 1
Гук Дмитро Облавтодор 1
Діброва Роман Ракета 1
Дуда Володимир Інтерпродсервіс 1
Дяк Богдан Карат MEBLI REMTION 1
Качур Ігор Епіцентр-К 1
Коцман Петро МобіФренд 1
Криськов Олександр Ракета 1
Лисий Олександр Епіцентр-К 1
Лютий Ярослав Ауді 1
Магаляс Вадим ZALIV 10 1
Максименко Денис Тепловик 1
Матусов Дмитро Ракета 1
Нестенюк Руслан Максимум 1
Олійник Микола Атлетик-Ceresit PRO 1
Орденат Дмитро Олімпік-AskoArt 1
Остроголов Данило ZALIV 10 1
Підвальнюк Максим Інтерпродсервіс 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Сафронов Володимир Олімпік-AskoArt 1
Спеціальний Тарас Атлетик-Ceresit PRO 1
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION 1
Хаврусь Іван МобіФренд 1
Шаварський Віталій МобіФренд 1
Левченко Максим Максимум 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Кравецький Кирило Максимум 3 0 15
Скалій Олександр Тепловик 2 4 14
Потапов Олександр ZALIV 10 2 1 11
Алексєєв Микола Ауді 1 5 10
Ліхновський Михайло Тепловик 1 5 10
Івановський Віталій Олімп 1 4 9
Матусов Дмитро Ракета 1 3 8
Журавльов Ігор КАЗ 1 2 7
Колтуновський Олег Олімп 1 2 7
Лебідь Андрій КАЗ 1 2 7
Михайлов Павло ZALIV 10 1 2 7
Садовнік Богдан Максимум 1 2 7
Фещук Максим КАЗ 1 2 7
Хлопонін Андрій Фахівець 1 2 7
Виржбицький Сергій Тепловик 1 1 6
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 1 1 6
Панасюк Олександр Максимум 1 1 6
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1 1 6
Романов Дмитро Олімп 1 1 6
Терещук Владислав Олімпік-AskoArt 1 1 6
Ткачов Вадим Карат MEBLI REMTION 1 1 6
Яремчук Андрій Ауді 1 1 6
Барчук Ілля МобіФренд 0 6 6
Іщук Євген Інтерпродсервіс 1 0 5
Гаєвський Владислав Облавтодор 1 0 5
Григорук Максим Тепловик 1 0 5
Гуменчук Віталій Максимум 1 0 5
Демський Віктор ЗА-ЗУЛ 1 0 5
Ковальчук Олександр Ауді 1 0 5
Спеціальний Тарас Атлетик-Ceresit PRO 1 0 5
Щесневич Богдан МобіФренд 1 0 5
Грабенчук Артем Максимум 0 5 5
Ковальчук Олександр. КАЗ 0 5 5
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 0 5 5
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 0 5 5
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION 0 5 5
Талапчук Олександр ZALIV 10 0 5 5
Авдєєв Дмитро Облавтодор 0 4 4
Бабак Олександр Олімпік-AskoArt 0 4 4
Ковальчук Вячеслав Олімпік-AskoArt 0 4 4
Левченко Максим Максимум 0 4 4
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 0 4 4
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 4 4
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 0 4 4
Атласюк Олександр Фахівець 0 3 3
Атласюк Сергій Фахівець 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Вакух Олег МобіФренд 0 3 3
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 3 3
Гуліватий Руслан Олімп 0 3 3
Дашкевич Андрій Облавтодор 0 3 3
Дикий Олександр Ракета 0 3 3
Жидков Олег Тепловик 0 3 3
Качур Ігор Епіцентр-К 0 3 3
Когут Павло КАЗ 0 3 3
Олексюк Сергій КАЗ 0 3 3
Оніщук Максим Епіцентр-К 0 3 3
Підручний Роман Інтерпродсервіс 0 3 3
Побєда Олександр МобіФренд 0 3 3
Слободян Андрій Ракета 0 3 3
Стрілець Володимир Ракета 0 3 3
Толстяк Михайло ZALIV 10 0 3 3
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 3 3
Ярош Вячеслав Олімп 0 3 3
Ярош Дмитро Тепловик 0 3 3
Антончик Вадим Ракета 0 2 2
Ахмедов Іван Тепловик 0 2 2
Бібік Анатолій Максимум 0 2 2
Біляк Павло Олімп 0 2 2
Бондар Сергій Максимум 0 2 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 2 2
Городовий Богдан КАЗ 0 2 2
Грохольський Григорій ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Душа Артур ZALIV 10 0 2 2
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Клімішен Дмитро Максимум 0 2 2
Ковальов Максим Облавтодор 0 2 2
Кучинський Ігор КАЗ 0 2 2
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Ладунець Роман МобіФренд 0 2 2
Левчук Віктор Олімпік-AskoArt 0 2 2
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Максименко Денис Тепловик 0 2 2
Нік Акбар Інтерпродсервіс 0 2 2
Остроголов Данило ZALIV 10 0 2 2
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 0 2 2
Рабченюк Віктор Максимум 0 2 2
Розуман Андрій Тепловик 0 2 2
Рубцов Віталій Ауді 0 2 2
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 0 2 2
Савчук Віктор Ауді 0 2 2
Савчук Павло Ауді 0 2 2
Самарук Віктор Олімпік-AskoArt 0 2 2
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 0 2 2
Сафронов Володимир Олімпік-AskoArt 0 2 2
Святий Дмитро Ракета 0 2 2
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Черкезов Фархат Ауді 0 2 2
Шнира Андрій ZALIV 10 0 2 2
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Антонюк Владислав Тепловик 0 1 1
Білецький Сергій Максимум 0 1 1
Барабаш Андрій МобіФренд 0 1 1
Берлінський Вячеслав Олімп 0 1 1
Бобік Андрій Фахівець 0 1 1
Бойчук Василь Тепловик 0 1 1
Бондарчук Богдан КАЗ 0 1 1
Вітрук Євгеній Тепловик 0 1 1
Ваховський Олексій ZALIV 10 0 1 1
Величко Ігор Олімп 0 1 1
Воловик Валентин Фахівець 0 1 1
Галкін Ігор Ауді 0 1 1
Гапон Ігор Олімпік-AskoArt 0 1 1
Гонтар Роман Фахівець 0 1 1
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 0 1 1
Гуменюк Андрій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Гурман Сергій Облавтодор 0 1 1
Гурняк Артем Облавтодор 0 1 1
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 0 1 1
Демидов Денис Олімп 0 1 1
Деревенько Іван ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Дмитришен Богдан Олімп 0 1 1
Дубчак Валентин Облавтодор 0 1 1
Дузєв Сергій КАЗ 0 1 1
Дяк Богдан Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Загуровський Олександр Ракета 0 1 1
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Кирик Ігор Максимум 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 1 1
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Лавров Дмитро ZALIV 10 0 1 1
Лазирян Гегамик КАЗ 0 1 1
Леськов Максим Максимум 0 1 1
Лисюк Артем Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Логвінов Едгард Максимум 0 1 1
Магаляс Вадим ZALIV 10 0 1 1
Мишко Костянтин Тепловик 0 1 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Муляр Віталій Фахівець 0 1 1
Нагорняк Андрій Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Нестенюк Руслан Максимум 0 1 1
Нечипор Олександр Ракета 0 1 1
Орденат Дмитро Олімпік-AskoArt 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Ринда Дмитро Олімп 0 1 1
Романов Владислав Епіцентр-К 0 1 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Собко Ростислав Облавтодор 0 1 1
Соломко Денис Олімпік-AskoArt 0 1 1
Сохорук Микола Інтерпродсервіс 0 1 1
Степанюк Євгеній ZALIV 10 0 1 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 0 1 1
Федорович Владислав Епіцентр-К 0 1 1
Цибуля Андрій Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Шабатура Максим ZALIV 10 0 1 1
Шевчук Роман Фахівець 0 1 1
Щепанський Едуард Ракета 0 1 1
Юрко Петро Ауді 0 1 1
Янюк Сергій ЗА-ЗУЛ 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Лебідь Андрій (“КАЗ”)

Городовий Богдан (“КАЗ”)

Михайлов Павло (“ZALIV 10”)

Потапов Олександр (“ZALIV 10”)

Журавльов Ігор (“КАЗ”)

Ткачов Вадим (президент команди “Карат MEBLI REMTION”)

Пєрвєєв Євген (“Інтерпродсервіс”)

Ліхновський Михайло (“Тепловик”)

Морочківський Олександр (“Карат MEBLI REMTION”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here