Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після заключних матчів “медальних” серій плей-офф

0
200

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Савчук Віктор Ауді 39 (2)
Хлопонін Андрій Фахівець 35 (2)
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 28
Герасимчук Вадим МобіФренд 21
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 20
Рижук Олександр Лунтік 20
Вакух Дмитро МобіФренд 17
Шевчук Роман Фахівець 17
Алексєєв Микола Ауді 16
Трембач Іван МобіФренд 15
Гавага Павло Фахівець 14
Волощук Андрій Brilliant 13
Лісніченко Ігор Тетра-ДЮСШ №1 13
Лис Віталій ЕкоАльт 13
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 13
Побережний Євген Інтерпродсервіс 13
Атласюк Олександр Фахівець 12
Троян Максим Інтерпродсервіс 12
Умаров Іскандер Атлетик-Ферозіт 12
Альміз Олександр Червона Зірка 11
Дашкевич Андрій Атлетик-Ферозіт 11
Мокрота Олександр Brilliant 11
Степанюк Костянтин Атлетик-Ферозіт 11
Ковальчук Олександр Філтекс-Аваль 10
Криськов Олександр Фахівець 10
Гизлик Олександр Лунтік 9
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 9
Нужда Ярослав Тетра-ДЮСШ №1 9
Петреченко Микола Лунтік 9
Подвисоцький Владислав Лунтік 9
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 9
Басараб Юрій Атлетик-Ферозіт 8
Романов Владислав Атлетик-Ферозіт 8
Семенюк Федір Фахівець 8
Ошовський Артем Ауді 7
Шнира Андрій ЕкоАльт 7
Самолига Олег Інтерпродсервіс 7 (1)
Загуровський Олександр Філтекс-Аваль 6
Задерейко Максим Тетра-ДЮСШ №1 6
Музика Юрій ЕкоАльт 6
Остафійчук Дмитро Lifecell 6
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 6
Потюк Віталій Brilliant 6
Розізнаний Олександр Атлетик-Ферозіт 6
Яворський Андрій ЕкоАльт 6
Якубовський Денис Філтекс-Аваль 6
Іщук Олександр Lifecell 5
Бородій Михайло Фахівець 5
Загребельний Олександр Ауді 5
Кореганов Іван Ауді 5
Кузьмін Ростислав Тетра-ДЮСШ №1 5
Люховець Андрій Lifecell 5
Овчинніков Павло Фахівець 5
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 5
Фасуляк Олександр Тетра-ДЮСШ №1 5
Шляховий Олександр Філтекс-Аваль 5
Юнчик Максим Філтекс-Аваль 5
Бобік Андрій Фахівець 4
Вакух Олег Філтекс-Аваль 4
Ковбасюк Олексій Ауді 4
Мевша Володимир Червона Зірка 4
Мещеряков Олексій Lifecell 4
Музиченко Олег Атлетик-Ферозіт 4
Подольський Андрій Філтекс-Аваль 4
Посмітюха Дмитро Філтекс-Аваль 4
Сироватко Віталій Червона Зірка 4
Чекирда Павло Лунтік 4
Шаварський Віталій МобіФренд 4
Яюс Євген Атлетик-Ферозіт 4
Віт Віталій Lifecell 3
Веселовський Вадим Червона Зірка 3
Власов Юрій Lifecell 3
Гнатюк Валентин Тетра-ДЮСШ №1 3
Гончарук Андрій Філтекс-Аваль 3
Гуринович Олексій Тетра-ДЮСШ №1 3
Данилюк Олександр Червона Зірка 3
Дацишин Микола Філтекс-Аваль 3
Жилович Тарас Тетра-ДЮСШ №1 3
Заболотний Сергій Лунтік 3
Карпосюк Андрій Червона Зірка 3
Кирик Ігор Філтекс-Аваль 3
Кондратюк Микола Lifecell 3
Луцюк Вадим Brilliant 3
Ноль Артем Атлетик-Ферозіт 3
Огороднічук Денис Червона Зірка 3
Огороднічук Руслан Червона Зірка 3
Рукавець Дмитро МобіФренд 3
Свіщов Олександр Філтекс-Аваль 3
Хдейр Васім Філтекс-Аваль 3
Чекирда Руслан Лунтік 3
Штолько Максим Тетра-ДЮСШ №1 3
Южанінов Максим МобіФренд 3
Баценко Іван Ауді 2
Богданович Назар Лунтік 2
Боденчук Сергій Ауді 2
Босак Вадим Атлетик-Ферозіт 2
Вельський Володимир МобіФренд 2
Гончар Дмитро ЕкоАльт 2
Горбачов Євген Червона Зірка 2
Дронг Сергій Lifecell 2
Крулік Артур Лунтік 2
Лисюк Костянтин Тетра-ДЮСШ №1 2
Лошатецький Олександр Lifecell 2
Миронюк Олександр ЕкоАльт 2
Молодих Сергій Червона Зірка 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 2
Тихонюк Артем Brilliant 2
Ціпко Костянтин Lifecell 2
Янчук Олексій Lifecell 2
Ярославський Андрій Філтекс-Аваль 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Балабанов В’ячеслав Ауді 1
Бачинський Олександр Лунтік 1
Булка Олександр Brilliant 1
Васильчук Олександр Філтекс-Аваль 1
Ващук Артем Фахівець 1
Воловик Валентин Фахівець 1
Гаєвський Владислав Лунтік 1
Галкін Ігор Ауді 1
Генсіровський Максим Лунтік 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт 1
Головань Олександр Ауді 1
Гриньков Вадим Ауді 1
Діхтяренко Дмитро Атлетик-Ферозіт 1
Дем’янюк Віталій Brilliant 1
Дзюбак Микола Лунтік 1
Драйва Дмитро Тетра-ДЮСШ №1 1
Краєвський Сергій Фахівець 1
Ладунець Роман МобіФренд 1
Матус Мар’ян ЕкоАльт 1
Нігловський Андрій МобіФренд 1
Пономарьов Сергій Brilliant 1
Стець Дмитро Червона Зірка 1
Томіленко Олексій Ауді 1
Чемерис Владислав Тетра-ДЮСШ №1 1
Чепурний Андрій Ауді 1
Щіпановський Артур Brilliant 1
Юрко Петро Філтекс-Аваль 1
Янишин Денис МобіФренд 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Альміз Олександр Червона Зірка 1 6 11
Баландюк Денис Lifecell 2 0 10
Волощук Андрій Brilliant 1 3 8
Криськов Олександр Фахівець 1 3 8
Крулік Артур Лунтік 1 3 8
Іщук Євген Інтерпродсервіс 1 2 7
Заболотний Сергій Лунтік 1 2 7
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 1 2 7
Чепурний Андрій Ауді 1 2 7
Яворський Андрій ЕкоАльт 1 2 7
Жилович Тарас Тетра-ДЮСШ №1 1 1 6
Мещеряков Олексій Lifecell 1 1 6
Музиченко Олег Атлетик-Ферозіт 1 1 6
Посмітюха Дмитро Філтекс-Аваль 1 1 6
Алексєєв Микола Ауді 0 6 6
Вакух Олег Філтекс-Аваль 0 6 6
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 6 6
Яюс Євген Атлетик-Ферозіт 0 6 6
Ващук Артем Фахівець 1 0 5
Гончар Дмитро ЕкоАльт 1 0 5
Янишин Денис МобіФренд 1 0 5
Януш Юрій Червона Зірка 1 0 5
Янчук Олексій Lifecell 1 0 5
Ладунець Роман МобіФренд 0 5 5
Стець Дмитро Червона Зірка 0 5 5
Дацишин Микола Філтекс-Аваль 0 4 4
Ноль Артем Атлетик-Ферозіт 0 4 4
Іщук Олександр Lifecell 0 3 3
Аль Хлаф Фаєт Brilliant 0 3 3
Басараб Юрій Атлетик-Ферозіт 0 3 3
Боденчук Сергій Ауді 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Гавага Павло Фахівець 0 3 3
Галкін Ігор Ауді 0 3 3
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 3 3
Годованюк Михайло ЕкоАльт 0 3 3
Лис Віталій ЕкоАльт 0 3 3
Мокрота Олександр Brilliant 0 3 3
Пекнич Вадим Атлетик-Ферозіт 0 3 3
Рибчинський Ростислав Brilliant 0 3 3
Савчук Віктор Ауді 0 3 3
Фасуляк Олександр Тетра-ДЮСШ №1 0 3 3
Штолько Максим Тетра-ДЮСШ №1 0 3 3
Єременко Олександр МобіФренд 0 2 2
Атласюк Олександр Фахівець 0 2 2
Баценко Іван Ауді 0 2 2
Бобік Андрій Фахівець 0 2 2
Бондарчук Іван Ауді 0 2 2
Булка Олександр Brilliant 0 2 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Веселовський Вадим Червона Зірка 0 2 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Геут Костянтин Brilliant 0 2 2
Гизлик Олександр Лунтік 0 2 2
Гончарук Андрій Філтекс-Аваль 0 2 2
Задерейко Максим Тетра-ДЮСШ №1 0 2 2
Коник Ігор ЕкоАльт 0 2 2
Кузьмін Ростислав Тетра-ДЮСШ №1 0 2 2
Лисюк Костянтин Тетра-ДЮСШ №1 0 2 2
Люховець Андрій Lifecell 0 2 2
Молодих Сергій Червона Зірка 0 2 2
Музика Юрій ЕкоАльт 0 2 2
Огороднічук Руслан Червона Зірка 0 2 2
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Потюк Віталій Brilliant 0 2 2
Радюк Іван Лунтік 0 2 2
Рогульський Віталій ЕкоАльт 0 2 2
Розізнаний Олександр Атлетик-Ферозіт 0 2 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 2 2
Семенюк Федір Фахівець 0 2 2
Сироватко Віталій Червона Зірка 0 2 2
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 2 2
Троян Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Хлопонін Андрій Фахівець 0 2 2
Чекирда Павло Лунтік 0 2 2
Южанінов Максим МобіФренд 0 2 2
Юрко Петро Філтекс-Аваль 0 2 2
Якубовський Денис Філтекс-Аваль 0 2 2
Ярославський Андрій Філтекс-Аваль 0 2 2
Алаа Хадж Халаф Brilliant 0 1 1
Балабанов В’ячеслав Ауді 0 1 1
Бачинський Олександр Лунтік 0 1 1
Босак Вадим Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Віт Віталій Lifecell 0 1 1
Васильчук Олександр Філтекс-Аваль 0 1 1
Власов Юрій Lifecell 0 1 1
Воловик Валентин Фахівець 0 1 1
Гаєвський Владислав Лунтік 0 1 1
Генсіровський Максим Лунтік 0 1 1
Гнатюк Валентин Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Головань Олександр Ауді 0 1 1
Горбачов Євген Червона Зірка 0 1 1
Гуринович Олексій Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Данилюк Олександр Червона Зірка 0 1 1
Драйва Дмитро Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Дячук Євген Brilliant 0 1 1
Загуровський Олександр Філтекс-Аваль 0 1 1
Карпосюк Андрій Червона Зірка 0 1 1
Кирилюк Дмитро Фахівець 0 1 1
Коваленко Михайло Lifecell 0 1 1
Ковальчук Олександр Філтекс-Аваль 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Кондратюк Микола Lifecell 0 1 1
Кореганов Іван Ауді 0 1 1
Луцюк Вадим Brilliant 0 1 1
Мевша Володимир Червона Зірка 0 1 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 0 1 1
Нагорічний Анатолій Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Нужда Ярослав Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Овчинніков Павло Фахівець 0 1 1
Остафійчук Дмитро Lifecell 0 1 1
Ошовський Артем Ауді 0 1 1
Паштепа Віктор Інтерпродсервіс 0 1 1
Паюк Ігор Тетра-ДЮСШ №1 0 1 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Пономарьов Сергій Brilliant 0 1 1
Рижук Олександр Лунтік 0 1 1
Рудковський Роман Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Самолига Олег Інтерпродсервіс 0 1 1
Степанюк Костянтин Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Трембач Іван МобіФренд 0 1 1
Тринадцятко Олег Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Умаров Іскандер Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Ціпко Костянтин Lifecell 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Альміз Олександр (“Червона Зірка”)

Яворський Андрій (“ЕкоАльт”)

Заболотний Сергій (“Лунтік”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here