Преміум-ліга Дивізіон 3: «Без несподіванок та сенсацій».

0
467

Огляд матчів 3-ого туру у Дивізіоні 3.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

На превеликий жаль для вболівальників звітний тур не приніс несподіваних результатів, хто мав перемогти той це і зробив, але нудьгувати на трибунах не доводилось, адже команди порадували результативною грою та м’ячами на будь-який смак, яких всередньому забивалось десять за одну гру. Як і прогнозувалось коло лідерів знову скоротилося, так як «Дантист» програв свою гру «Конфермату», інші лідери турнірної таблиці здобули доволі впевнені перемоги, та продовжили ще на тур своє перебування на верхівці турнірки. Як і в минулому турі у поточному знову було зафіксовано три вольових перемоги авторами, яких стали: ФК «Зеніт-Юрія Фарм», та другий раз поспіль ФК «Нова Ушиця» та «ККФА-Vivasan», причому останні зуміли відігратися з 0:2. Також у третьому турі було зафіксовано відразу п’ять розгромних перемог, якими вперше відмітилися: «Starlife», ФК «Нова Ушиця» та «Ракета» та вдруге «Ротор-2-Конфермат» та «Crispus», який доречі зумів також записати собі в актив другу у сезоні «суху» і гру і перемогу. Стосовно особистих показників, то вкотре відмічаємо Сенделя, який до двох своїх «покерів» в перших двох турах у цьому турі приєднав пента-трик, Нечипор з «Ракети» також відмітився п’ятьма забитими м’ячами, і насамкінець Рижук (UBC-Лунтік) та Валєєв (Crispus), також зуміли продовжити свої забивні серії, щоправда перший до двох дуплетів у цьому турі приєднав хет-трик, а другий вже третій тур поспіль кладе у ворота суперників виключно по два забитих м’ячі.

Відкривали програму третього туру команди, які добре освідчені з потенціалом одна одної, а тому гра проходила фактично без розвідки, перевагою відразу ж заволоділа гостьова команда, якій доволі швидко вдалося відкрити рахунок, після голу безперечно кращого у цій грі Поворознюка, далі гравці Starlife швидко зуміли розвинути свій успіх подвоївши рахунок на 9 хв., після голу Шведа та зікріпили свою перевагу в кінці першого тайму після м’яча Школяра. Другу половину команди розпочали дещо обережніше, а розмочити рахунок для своєї команди вдалось Допіралову на 30 хв., але краще б він цього не робив, оскільки на його гол «страховики» відповіли одразу трьома за п’ять хвилин, чим і вирішили питання переможця у даній грі. Після не досить вдалого старту у чемпіонаті Starlife схоже знайшли свою гру та здобули першу перемогу в сезоні і уже після цієї гри піднялися в середину таблиці.

ФК «Литвина» – «Starlife» 2:7 (0:3).

Арбітри: Подворний, Вислободський.

Голи: Допіралов (30), Буровець (38) – Поворознюк (4, 31, 32), Швед (9), Школяр (19), Забавчук (35), Крафт (43).

ФК «Литвина»: Чернецький, Буцький, Костишин, Довгий, Пробитий, Скотинянський, Качур, Допіралов, Слабіцький, Новіков, Смик, Григоренко, Буровець.

«Starlife»: Кашуба, Крафт, Чорний, Поворознюк, Забавчук, Швед, Нєвзоров, Буткевич, Галюк, Гончаров, Школяр, Зозуля.

Попередження: Буцький (11) – Школяр (12), Галюк (15).

Наступною на паркеті була гра за участю ще однієї Городоцької команди, яка на відміну від своїх земляків провела гру значне краще, але не все так вдало для них розпочиналось, оскільки вже на третій хвилині гри ЕкоАльт-Адрія повела у рахунку після голу одного із лідерів команди Віталія Лиса, який забігаючи наперед в підсумку став автором хет-трику, який щоправда не допоміг його команді зачіпитись за турнірні очки, Городоцькій команді доволі швидко вдалося відновити паритет у грі після забитого Гизликом голу у відповідь, надалі команди взяли не велику перерву, після якої «Зеніт» протягом двох хвилин на 17 та 18 вийшов вперед у рахунку, та вже готувався до перерви із комфортною перевагою у два забитих м’ячі, але у Лиса були власні аргументи, так як він забив гол у роздягальню скоротивши до мінімуму різницю в рахунку. Друга половина гри пройшла ідентично до першої, спочатку забиває Адрія, зрівнюючи поточний рахунок, а потім знову пропускає тричі і в кінцівці знову гол в роздягальню, але він вже не вплинув на розподіл сил на майданчику. Отже, перша перемога Городоцької команди, яка підіймає їх у середину таблиці, та перша поразка ЕкоАльт-Адрії, яка не особливо вплинула на їхнє турнірне місце.

«ЕкоАльт-Адрія» – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 4:6 (2:3)

Арбітри: Вислободський, Гончарук.

Голи: Лис (3, 22, 41), Миронюк (24) – Гизлик (7, 17), Олещук (18, 37), Франков (25 автогол), Шостак (31).

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Лис, Франков, Гончар, Миронюк, Музика, Трофанюк, Панасюк, Годованюк, Яворський, Рогульський.

ФК «Зеніт Юрія-Фарм»: Заобурний, Рудницький, Токарський, Олещук, Гизлик, Шостак, Зеленко, Майстер, Заворотний.

Продовжували ігровий марафон, команди з різних полюсів турнірної таблиці. Старт гри несподівано для всіх вийшов доволі цікавим, перевагою володіла Новоушицька команда, а відкрити рахунок у матчі вдалось їхнім суперникам вже на першій хвилині, автором голу став – Лудан. «ЛП» зуміли протримати власні ворота «сухими» дванадцять хвилин, але вже після першого пропущеного м’яча команда вчергове посипалась, обидві половини гри завершились з однаковим рахунком 5:1, перевага господарів була по всіх компонентах гри, а результативними діями вдалось відзначитись майже усім гравцям, які були в протоколі на гру, серед яких дублі оформили Глуховатий та Кошовський. Надпереконлива перемога ФК «Нової Ушиці», яка після цієї гри зуміла увірватись до трійки лідерів, а от у ФК «ЛП», результати поки що м’яко кажучи не вражають, хоча ігри були проти фаворитів сезону і надалі команда може розраховувати на покращення свого турнірного положення.

ФК «Нова Ушиця» – ФК «ЛП» 10:2 (5:1)

Арбітри: Гончарук, Вислободський.

Голи: Каленюк (12), Глуховатий (13, 26), Наталюк (22), Пучков (22 автогол), Кошовський (19, 44), Новіцький (28), Бондаренко (43), Дробний (43) – Лудан (1), Сербін (39).

ФК «Нова Ушиця»: Лозінський, Глуховатий, Каленюк, Наталюк, Бондаренко, Кошовський, Гоцуляк, Дробний, Цимбалюк В., Новіцький.

ФК «ЛП»: Куліда, Пучков, Цибрій, Ковальчук, Палійук, Боженюк, Пастернак, Кривий, Лудан, Сербін.

Наступною була доволі цікава гра, де фаворитами вбачалися гравці з ККФА. Події на майданчику розвивались доволі стрімко із самого початку гри, розпочалась із несподіваних двох голів у виконанні забивного Рижука на 1 хв. та на 6 хв., що дещо спантеличило колекціонерів, але вже на 10 хв., Матковському вдалося відквитати один гол, а далі вже все почалось вертатись на свої круги, ще через дві хвилини Гамолов зрівнює рахунок, а ще через три Забавський вже виводить свою команду вперед, і до кінця тайму перевага була 5:2, але буквально на останній секунді Дрижа забиває гол у відповідь, скорочуючи перевагу ККФА до двох м’ячів, здавалося для фаворита не відбулось нічого страшного, але після перерви картина на майданчику кардинально змінилася, «лунтіки» із самого початку другого тайму кинулись відігруватися, накочуючи свої хвилі атак на ворота «вівасанівців» і це дало свій результат на 31 хв. після вдалих дій нестримного Рижука, і в повітрі запахло сенсацією, але досвід гравців номінальних господарів дав своє взнаки, команда грамотно заспокоїла гру та повернулась у неї забивши два голи та здобувши важку але закономірну перемогу, продовживши свою серію до трьох перемог піспіль.

«ККФА-Vivasan» – «UBC-Лунтік» 7:4 (5:3).

Арбітри: Божко, Сохорук.

Голи: Матковський (10), Гамолов (12), Забавський (15), Сушицький (20), Кордас (21), Ковальчук (38), Федорко (42) – Рижук (1, 6, 31), Дрижа (22).

«ККФА-Vivasan»: Касапчук, Гамолов, Качур, Оборонков, Сушицький, Забавський, Матковський, Щипановський, Кордас, Ксьонзик, Волянський, Ковальчук, Федорко, Токовенко.

«UBC-Лунтік»: Шуляк, Рижук, Богданович, Заболотний, Пушкар, Дрижа, Микитюк, Ягринець, Сокирко, Ісхаков.

Попередження: Качур (40) – Пушкар (29).

Продовжився третій тур грою доволі принципових суперників, ще з часів 4 Дивізіону. На відміну від попереднього матчу, події на майданчику у звітному поєдинку розгорталися доволі неспішно, та у доволі жорсткій але не грубій боротьбі, обидві команди побоюючись пропустити більше уваги приділяли захисній грі, а в атаці все зводилось до коротких комбінацій з обов’язкових завершенням в якості удару по воротах, так тривало до 16 хв., поки Дунаєвецькій команді не вдалась зразкова комбінація, яку результативним ударом завершив Валєєв. Під кінець першої половини гри Морозов подвоїв перевагу своєї команди, а Кучерявий із 10-ти метрової позначки її потроїв. Друга половина гри розпочалась із атак Інтерпродсервіса, але «пані фортуна» була явно не на їхній стороні, адже ворота Севастьянова їм пробити так і не вдалось, при цьому двічі влучивши у поперечину воріт та ще одного разу у стійку, на відміну від свого суперника Crispus доводив свої атаки до логічного завершення, ще двічі вразивши ворота Паштепи, зусиллями Морозова та Валєєва, які оформили дублі у поточній грі.

«Crispus» – «Інтерпродсервіс» 5:0  (3:0).

Арбітри: Божко, Сохорук.

Голи: Валєєв (16, 35), Кучерявий (21), Морозов (21, 27).

«Crispus»: Севастьянов, Кучерявий, Горський, Валєєв, Боднар, Морозов, Баранов, Афіновський, Ткачук.

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, Іщук, Віхренко, Стецюк, Побережний, Гарбар, Панькевич, Перєєв, Троян, Самолига.

Попередження: Стецюк (8), Паштепа (34), Панькевич (43).

У наступній грі події на майданчику розгортались також доволі неспішно, із самого початку гри перевагою заволоділа «Ракета», подовгу розігруючи м’яч та постійно створюючи тиск на ворота ЕкоАльту, але незважаючи на велику кількість створених моментів довести справу до логічного завершення не вдавалося аж до 17 хвилини, поки нарешті рахунок вдалося розмочити безумовно кращому не тільки у цій грі але й у всьому турі Нечипору, а гол у відповідь на останній хвилині першої половини у виконанні Михайлова видався не зовсім логічним. У другому таймі, господарі вже не відкладали справу із забитим м’ячем у далекий ящик, а відразу почали втілювати свою перевагу у забиті м’ячі, коли протягом чотирьох хвилин у воротах ЕкоАльту побували відразу чотири м’ячі, після чого на 34 хв. та 39 хв. Дикий та Нечипор відповідно забили шостий та сьомий м’ячі для своєї команди, нащо Михайлов відповів своїм голом на передостанній хвилині – 7:2, більш ніж переконлива перемога «Ракети», яка дозволяє їм підтягнутись до лідерів на відстань однієї перемоги.

«Ракета»–«ЕкоАльт» 7:2  (1:1)

Арбітри: Божко, Сохорук.

Голи: Нечипор (17, 27, 28,28, 39), Антончик (30), Дикий (34) – Михайлов (22,41).

 «Ракета»: Дзюбак, Стрілець, Муравський, Дикий, Матусов, Нечипор, Антончик, Вербовий, Шуляк.

«ЕкоАльт»: Тихонюк, Потюк, Волощук, Булка, Камінський, Щіпановський, Мокрота, Михайлов.

Окрасою ігрового дня цілковито прогнозовано був центральний поєдинок третього туру у якому між собою зустрілись команди, які до звітної гри ще не втрачали залікових балів та перебували на верхівці турнірної таблиці. Події на майданчику розгортались доволі стрімко, вже на восьмій хвилині рахунок вдалось відкрити Скопяку, ще через дві хвилини його подвоїв Сендель, а на 16 хв., Ращик встановив розгромну перевагу, але перебір фолів Конфермату у кінці тайму дозволив Стефанишину з 10-ти метрової позначки скоротити відрив. Другу половину гри команди розпочали без розкачки і вже на її третій хвилині Кукурудза робить рахунок 2:3, а ще через хвилину Терещенко відновлює рівновагу у матчі, господарям майданчика довелось доволі швидко повертатись у гру і Скопяк протягом двох хвилин відмітившись двічі знову виводить свою команду вперед, але «дантисти» і не думали так просто віддавати гру своїм опонентам, вже через хвилину знову скоротивши відрив до одного забитого м’яча, автором голу став Кубряк. Апогеєм всього поєдинку вже звично для «Конфермату» стали його останні хвилини, в той час як «Дантист» намагався врятувати гру всією командою кинувшись у атаку, Сендель вкотре продемонстрував своє гольове відчуття та вміння вирішувати долю переможця поєдинку власноручно, покер за чотири хвилини та три очки у копилку команди.

«Ротор-2-Конфермат» – «Дантист» 10:5  (3:1).

Арбітри: Божко, Сас А.

Голи: Скопяк (8, 30, 31), Сендель (10, 40, 41, 42, 43), Ращик (16), Сулима (42) – Стефанишин (21), Кукурудза (24), Терещенко (25, 44), Кубряк (32).

 «Ротор-2-Конфермат»: Ращик, Сендель, Сулима, Брицький, Басістий, Скопяк, Лазарчук, Трач, Галдасевич, Піцан, Суєцький.

 «Дантист»: Рибак, Кукурудза, Попов, Улітін, Рудий, Терещенко, Розуман, Романюк, Кубряк, Кирилюк, Вараниця, Стратійчук, Стефанишин, Ткач.

У наступному 4-му турі (18.11) зустрінуться: Starlife – ЕкоАльт; UBC-Лунтік – Ракета; ФК Зеніт-Юрія Фарм – ККФА-Vivasan; Інтерпродсервіс – ЕкоАльт-Адрія; ФК ЛП – Crispus; Дантист – ФК Нова Ушиця; ФК Литвина – Ротор-2-Конфермат.

Володимир Кучерявий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here