Преміум-ліга Дивізіон 3: «Конфермат», «Crispus» та «Нова Ушиця» відриваються від пелетону».

0
415

Огляд матчів 5-ого туру у Дивізіоні 3.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Груповий етап Преміум-ліги з футзалу поступово підходить до свого екватора, наразі були зіграні матчі п’ятого туру, і хоча забитих м’ячів в ньому було не так багато як ми до того звикли, всього 60 (8,6 в середньому на гру), але результати матчів, були як несподівані так і сенсаційні. Найбільш сенсаційну та впевнену перемогу вдалося здобути Інтерпродсервісу, який декласував у грі грізний ККФА-Vivasan, перемігши останніх з рахунком 7:3. Також варто звернути увагу на «суху» перемогу Конфермату, яка стала лише третьою у сезоні серед усіх зіграних матчів, як і в попередньому турі у звітному була зафіксована тільки одна вольова перемога, якою може похизуватися UBC, крім того вона стала взагалі першою у сезоні для цієї команди, також у турі також було зафіксовано третій нічийний результат сезону у грі Ракета 2-2 Зеніт, яка доречі є вже другою із трьох у виконанні Городоцького колективу (лідери сезону за цим показником). Насамкінець традиційно про гравців, які виокремили себе з-поміж інших, які брали участь у турі, найбільше у турі забили це Наталюк (Нова Ушиця) та Матус (ЕкоАльт-Адрія), яким вдалося відмітитися «покерами», також свої гольові серії вдалося продовжити – Ращику та Сенделю (Конфермат), Валєєву (Crispus) та Рижуку (UBC-Лунтік), а от Лис (ЕкоАльт-Адрія), не зумів забити у п’ятому поспіль матчі своєї команди, хоча нагоди у нього були, а його клуб забив достатню кількість м’ячів.

Відкривав п’ятий ігровий день матч доволі цікавих колективів, які ще в повній мірі не розкрили свій потенціал. З перших хвилин матчу боротьба на майданчику точилася доволі рівна та у силовому стилі, який проповідують обидва колективи, і уже до десятої хвилини гри господарі посадили себе на фоли, яких налічувалося одразу три, а на 12 хв., вкотре у цьому сезоні свій бомбардирський талант вдалося продемонструвати Нечипору, який відкрив рахунок у матчі, надалі події у грі розвивалися доволі неспішно, і до перерви жодній з команд не вдалося змінити цифри на табло. Другу половину значно активніше розпочали гості, що було зрозумілим оскільки команда поступалася у рахунку, Городоцька команда ніяк не могла довести до логічного завершення всі свої атаки, поки на 31 хв. Майстру не вдалося зрівняти рахунок, на що Ракета вдруге у матчі відповіла черговим влучним пострілом Нечипора, і здавалося що перемоги команда вже не віддасть, але іншої на це думки був Гизлик, гол якого на останній хвилині гри приніс закономірну нічию власній команді.

«Ракета» – ФК «Зеніт-Юрія Фарм»  2:2 (1:0).

Арбітри: Куцак, Фертюк.

Голи: Нечипор (12, 36) – Майстер (31), Гизлик (44).

 «Ракета»: Стрілець, Муравський, Дикий, Матусов, Нечипор, Антончик, Вербовий, Шуляк, Діброва, Фурман.

 ФК «Зеніт Юрія-Фарм»: Рудницький, Олещук, Гизлик, Шостак, Майстер, Генсіровський, Радюк.

Попередження: Олещук (13), Шостак (15).

Наступна гра в плані інтриги була менш цікавою від попередньої, адже в ній був яскраво виражений фаворит та аутсайдер. Дебютанти Дивізіону 3, традиційно для себе розпочали гру і вже на другій її хвилині їм вдалося розмочити рахунок після вдалих результативних дій Наталюка, який доречі впідсумку стане героєм даного поєдинку та автором «покеру» в графі забиті м’ячі, але про все за порядком, на 7 хв. Новіцький подвоїв перевагу своєї команди і здавалося, що гра котиться за сценарієм Новоушицької команди, але Костишин на 18 хв. один м’яч відквитав, на що Наталюк відповів черговим своїм на 21 хв. Друга половина розпочалася у схожому руслі і Бондаренко ще більше збільшив перевагу своєї команди, що напевно дещо розслабило колектив, чим миттєво зумів скористатися досвідчений Буцький, який протягом двох хвилин скоротив відставання власної команди до мінімуму, але це скоріш за все було білою плямою у грі Городоцького колективу, оскільки подальші події на майданчику розставили все на свої місця, і тому відмічаємо чергову перемогу ФК «Нової Ушиці», яка стала вже п’ятою поспіль у цьому сезоні.

ФК «Нова Ушиця» – ФК «Литвина» 8:4 (3:1).

Арбітри: Куцак, Фертюк.

Голи: Наталюк (2, 21, 33, 39), Новіцький (7, 31), Бондаренко (23, 38) – Костишин (18), Буцький (24, 25), Смик (39).

ФК «Нова Ушиця»: Лозінський, Каленюк, Наталюк, Бондаренко, Кошовський, Гоцуляк, Цимбалюк В., Новіцький.

ФК «Литвина»: Буцький, Костишин, Скотинянський, Допіралов, Слабіцький, Новіков, Белінський, Смик, Довгий.

У наступній грі на майданчику зустрічались команди із нижньої частини турнірної таблиці і для обох клубів на кону стояли так звані «шість» залікових очок, тому обидва колективи з відповідним настроєм підійшли до звітної гри. А розпочалась вона із голу Булки на 1 хв., але лунтікам не звикати відігруватись у цьому сезоні, а тому вже на восьмій хвилині паритет було встановлено, після не кращих дій Потюка, який зрізав м’яч у власні ворота, до кінця першої половини гри команди ще по разу відмітилися забитими м’ячами з чим і пішли на перерву. Другу половину клуби розпочали в обережному стилі та діяли більше від захисту і так тривала майже десять хвилин, поки Волощук не вивів ЕкоАльт уперед на що в UBC, через хвилину відповіло власним голом у виконанні Рижука, згодом команди помінялись місцями у гольовій перестрілці і до двох чистих хвилин ігрового часу підійшли за рівного рахунку, і саме на кінцівку поєдинку зробили ставку лунтіки, так як після голу Ісхакова та дублю Сокирка доля переможця була вирішена.

«ЕкоАльт» – «UBC-Лунтік» 4:7 (2:2).

Арбітри: Фертюк, П.Сас.

Голи: Булка (1), Потюк (15), Волощук (31), Михайлов (40) – Потюк (8 автогол), Ягринець (13), Рижук (32), Ісхаков (34, 41), Сокирко (42, 42).

«ЕкоАльт»: Алексіїв, Тихонюк, Потюк, Булка, Камінський, Щіпановський, Мокрота, Михайлов, Волощук.

 «UBC-Лунтік»: Дубінін, Рижук, Богданович, Заболотний, Микитюк, Ягринець, Дрижа, Ісхаков, Сокирко, Куляк.

Попередження: Микитюк (25).

         Продовжився тур протистоянням головного аутсайдера Дивізіону 3 та міцного середняка. Номінальні господарі здається потрохи розпочали виходити із кризи результатів, минулими вихідними здобувши перемогу у Кубку 7:3, а у сьогоднішній грі 8:3, ФК «ЛП» традиційно для себе діють від самого стартового свистка у захисній манері, і цього разу їм вдалося протриматися дванадцять хвилин, поки безумовно кращий у цій грі у складі обох із команд Мар’ян Матус не забив свій перший із чотирьох голів, а надалі команди обмінялися автоголами, та ще по разу вразили ворота один одного, тому на перерву колективи пішли за мінімальної переваги Адрії у рахунку. Другу половину ЕкоАльт-Адрія розпочала вже значно впевненіше і таки зуміла довести справу до не тільки переможного рахунку, але й до першого розгрому у чемпіонаті у власному виконанні.

 «ЕкоАльт-Адрія» – ФК «ЛП» 8:3 (3:2).

Арбітри: Фертюк, П.Сас.

Голи: Матус (12, 17, 38, 38), Палійчук (16 автогол), Панасюк (29), Франков (30, 42) – Годованюк (14 автогол), Сербін (21), Лудан (39).

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Лис, Гончар, Музика, Трофанюк, Яворський, Рогульський, Годованюк, Панасюк, Франков, Матус, Миронюк.

ФК «ЛП»: Цибрій, Ковальчук, Кривий, Зінченко, Палійчук, Сербін, Лудан, Боженюк.

Попередження: Лис (5).

Волею календаря саме найцікавіше у турі залишилося на три його останніх матчі. І у першому із них була зафіксована поки що найбільша сенсація від старту змагань. Команди розпочали гру із розвідки оскільки раніше між собою їм не доводилося зустрічатися, обидві команди за своїм стилем не особливо зациклюються на триманні м’яча, а намагаються за найменшої кількості передач доставити «круглого» у зону атаки, так і тривала дана гра, поки на 9 хв. Віхренко не відкрив рахунок, а вже через дві хвилини Панькевич його подвоїв, на що Ковальчук відповів своїм забитим м’ячем, але рибників це аніскільки не згнітило а навпаки, ще більше додало впевненості у власних діях, наслідком чого був дубль Гарбара наприкінці першого тайму. Другу половину гри ККФА розпочав з грою в п’ять польових, що швидко принесло свій результат після забитого Федорком м’яча, але буквально у наступній атаці Стецюк відновлює перевагу у три забитих м’ячі, надалі команди ще один раз подібним чином обмінялися голами, а далі Інтерпродсервіс пристосувався до захисної гри та не один раз міг поразити пусті ворота колекціонерів, але вдача посміхнулася лише Гарбару, який став героєм даного поєдинку і який своїм третім забитим м’ячем приніс впевнену та переконливу перемогу своїй команді, після якої вона піднялась у середину турнірної таблиці.

ККФА «Vivasan» – «Інтерпродсервіс» 3:7  (1:4).

Арбітри: Сас А., Сас П.

Голи: Ковальчук (17), Федорко (24), Матковський (26) – Віхренко (9), Панькевич (11), Гарбар (19, 22, 37), Стецюк (24, 29).

«ККФА-Vivasan»: Касапчук, Гамолов, Качур, Сушицький, Забавський, Матковський, Щипановський, Кордас, Ксьонзик, Волянський, Ковальчук, Федорко, Токовенко, Феринський.

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, Іщук, Віхренко, Стецюк, Побережний, Гарбар, Панькевич, Первєєв, Троян, Самолига.

Попередження: Ковальчук (8), Качур (41), Забавський (44) – Панькевич (40), Іщук (42).

Передостання гра своїм розвитком також порадувала присутніх на ній глядачів. Обидві команди виходили на цей поєдинок із ціллю перемогти, що із самого початку гри стало досить швидко зрозумілим. Після швидкого голу Морозова, який вдало зіграв на добиванні на полі розпочалася справжня «заруба», команди не шкодували ні себе ні суперника, усі єдиноборства були жорсткі та на грані фолу і лише жовтими картками арбітрам трішки вдалося заспокоїти емоції, які вирували на паркеті, команди почергово створювали моменти, і якщо дантисти більше грішили неточними вистрілами у бік воріт, то Дунаєвецький колектив ніяк не міг вдруге пробити Дмитра Рибака у рамці воріт, який діяв надвдало для своєї команди і здійснив не перелічену кількість сейвів у грі, наслідком вищевказаних дій стало що команди до кінця першої половини назбирали по п’ять фолів, а нерви не витримали у номінально гостьової команди на останній хвилині першого тайму, і Кучерявий впевненим ударом із десятиметрової позначки подвоїв перевагу, з чим команди і пішли на перерву. Другий тайм розпочався у зовсім іншому ключі, так як Дантист вийшов із ціллю за будь-що зрівняти рахунок у грі, і на 26 хв. після сольного проходу Розумана, який почергово обіграв трьох суперників та наніс результативний удар початок було покладено, а ще через декілька хвилин його потужний удар у дальню дев’ятку із правого краю атаки власної команди дозволив зрівняти рахунок, Дунаєвецька команда не знітилася а відповіла спочатку двома попаданнями у стійки воріт, а згодом на останніх хвилинах за рахунок індивідуальної майстерності Валєєва знову таки вийшла вперед, після чого після швидкого вкидання Севастьянова Морозов встановив остаточний рахунок у цій захоплюючій грі.

 «Crispus» – «Дантист» 4:2 (2:0).

Арбітри: Сас А., Сас П.

Голи: Морозов (2, 44), Кучерявий (22), Валєєв (43) – Розуман (26, 34).

«Crispus»: Севастьянов, Горський, Валєєв, Ткачук, Морозов, Баранов, Афіновський, Кучерявий.

«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Рудий, Терещенко, Розуман, Романюк, Кубряк, Стефанишин,  Бондар, Ткач, Тимофіїв, Мельник.

Попередження: Горський (4), Морозов (9) – Розуман (18), Стефанишин (29).

З нетерпінням очікувалося і останньої гри у турі, оскільки поточному лідеру змагань протистояла одна із самих тактично грамотних команд Дивізіону, але нажаль боротьби не вийшло. Гра розпочалася із голу у власні ворота у виконанні Шведа на 2 хв., та продовжилась переважно атаками Конфермату, наслідком яких стала як по нотах розіграна комбінація, яку вдало завершив Ращик не сильно пробивши у нижній кут воріт на 9 хв. гри, надалі конферматівці діяли вже по рахунку, Starlife будував свої атаки, а їхніми огріхами вдало користувався опонент протистояння, і на останній хвилині першого тайму Скопяку вдалося забити третій гол, з чим команди пішли на перерву. Другий тайм продовжився у схожому руслі і так як і перша половина із швидкого забитого м’яча, автором якого став Сендель, що в принципі і вирішило долю цього поєдинку, надалі страховики намагались розмочити рахунок, але вдалі дії Ланового таки стали цьому на заваді, а в кінці поєдинку уже традиційно Конфермат декласував свого суперника забивши ще два голи, авторами яких стали Скопяк та Сендель, які в кінцевому рахунку оформили по дублю у цьому матчі. А вже цієї суботи на нас очікує супер-матч, де між собою зійдуться Конфермат та ФК Нова Ушиця, що і стане генеральною перевіркою амбіцій кожного із колективів. А для Starlife боротьба за плей-офф тільки розпочалась, тому з цікавістю будемо спостерігати за результатами цього самобутнього колективу.

«Ротор-2-Конфермат» – «Starlife» 6:0 (3:0).

Арбітри: Сас А., Сас П.

Голи: Швед (2 автогол), Ращик (9), Скопяк (22, 42), Сендель (24, 44).

«Ротор-2-Конфермат»: Лановий, Ращик, Сендель, Сулима, Брицький, Басістий, Скопяк, Лазарчук, Галдасевич, Піцан, Мазуров, Федоров.

«Starlife»: Кашуба, Крафт, Чорний, Поворознюк, Забавчук, Швед, Нєвзоров, Буткевич, Галюк, Гончаров, Школяр, Зозуля.

Попередження: Федоров (28), Басістий (37) – Галюк (27), Швед (39), Крафт (44).

ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – ЕкоАльт 02.12 Конфермат 12.00  
Starlife – UBC-Лунтік 02.12 Конфермат 13.00  
Ротор-2-Конфермат – ФК «Нова Ушиця» 02.12 Конфермат 15.00  
ФК «Литвина» – Crispus 02.12 Конфермат 16.00  
Інтерпродсервіс – Ракета 02.12 Конфермат 17.00  
ФК «ЛП» – ККФА-Vivasan 02.12 Конфермат 19.00  
Дантист – ЕкоАльт-Адрія 02.12 Конфермат 21.00

Володимир Кучерявий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here