Преміум-ліга Дивізіон 3: «Непереможний «Crispus»та сенсаційна «ЕкоАльт-Адрія».

0
543

Огляд матчів 8-ого туру у Дивізіоні 3.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Матчі восьмого туру у Дивізіоні 3, в-принципі завершились із доволі прогнозованими результатами, команди які посідали вищі місця взяли «свої» очки із командами, які знаходилися нижче у турнірній таблиці, вищесказане стосується усіх матчів окрім одного, в якому пролунала одна із найгучніших сенсацій у нашому Дивізіоні, так як міцному середняку  ЕкоАльт-Адрії вдалося перемогти з рахунком 5:3 одного із фаворитів сезону Конфермат. Усіма командами було забито 66 голів (9,43 в середньому на гру), показник традиційний для нашого Дивізіону, оскільки майже у кожному турі на одну гру припадає показник 9-10 голів за матч. У турі було зафіксовано дві розгромних перемоги, якими відмітилися ФК Зеніт-Юрія Фарм у грі із Старлайф – 9:4 та ККФА «Vivasan» у грі із ФК  «Литвина» – 8:2. Також у турі було зафіксовано одразу три вольових перемоги, якими відмітилися той таки Зеніт, а також Інтерпродсервіс та Ракета, крім цього звертає на себе увагу відсутність нічийних результатів. І на завершення про гравців, які виокремили себе з-поміж інших, що брали участь у турі, отож авторами пента-триків стали одразу двоє гравців це – Гизлик (Зеніт) та Матковський (ККФА), «покером» вдалося відмітитися Криськову з «Ракети», хет-трики оформили три виконавці – Трофанюк (ЕкоАльт-Адрія), Генсіровський (Зеніт) та Зінченко (ФК ЛП).

Відкривав програму восьмого туру цікавий поєдинок команд, які змагаються за зону плей-офф, тому очікувалося боротьби на кожному клаптику ігрового майданчику та непоступливості у результаті. Але очікування не здійснилися, оскільки перевага «Зеніту» над своїм опонентом була більш ніж переконливою, знову проявив свій бомбардирський талант Гизлик, який відмітився одразу п’ятьма забити м’ячами, гідно підтримав свого партнера по команді Генсіровський, який оформив хет-трик, також не залишив ігровий майданчик без забитого м’яча Олещук, щоправда окрім чужих воріт, автограф залишився і у своїх. Щодо Starlife, то дана поразка значно понизила шанс на путівку до чвертьфіналу, хоча ще є п’ять турів за які можна підправити своє турнірне становище, але буде зробити це дуже важко.

«Starlife» – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 4:9 (2:5).

Арбітри: Божко, Жмурко.

Голи: Ми.Зозуля (5), Швед (18), Олещук (27, автогол), Поворознюк (36) – Гизлик (9, 22, 24, 26, 43), Олещук (15), Генсіровський (17, 22, 28).

«Starlife»: Чорний, Поворознюк, Забавчук, Швед, Нєвзоров, Галюк, Никонюк, Школяр, Зозуля Ма., Зозуля Ми., Дмитришин, Буткевич.

ФК «Зеніт Юрія-Фарм»: Жучковський, Заворотний, Олещук, Гизлик, Шостак, Рудницький, Генсіровський, Токарський.

Попередження: Дмитришин (14), Галюк (41).

Наступною за календарем була центральна гра не тільки туру, але й першої половини групового етапу, оскільки на паркеті зустрічалися команди, які наразі посідають перших дві стрічки на вершині турнірної таблиці. Дунаєвецька команда підходила до гри у майже оптимальному складі, чого не скажеш про Нову Ушицю, у якої проглядався кадровий дефіцит, що насамперед стосувався воротарської позиції, яку вкотре у цьому сезоні закривав польовий гравець – Гоцуляк, стосовно ж інших позицій, то найсильніші виконавці були на своєму місці. Сама гра розпочалась у доволі неспішному темпі, а перевагою володіла гостьова команда періодично створюючи гольові моменти, які особливої небезпеки у собі не несли, так тривало до 9 хв. гри, поки швидка комбінація Дунаївчан не привела до взяття воріт, гол на свій рахунок записав Монастирський після передачі Валєєва, після цього темп та швидкості у грі значно зросли, що привело за собою велику кількість фолів з обох сторін, до вісімнадцятої хвилини у команд їх набралось по п’ять, що означало про подальшу обережність до закінчення першої половини, але нерви не витримали у Новоушицької команди і на 20 хв. із десятиметрової позначки Кучерявому вдалося подвоїти рахунок у грі, та це було ще не все, оскільки на останній хвилині першого тайму Бондаренко незрозумілим чином відправив м’яча у власні ворота – 0:3. Друга половина розпочалась як і закінчення першої із автоголу ФК Нової Ушиці, щоправда цього разу у власних воротах відзначився Каленюк. Після четвертого пропущеного м’яча Crispus відкотився до своїх воріт то почав діяти по рахунку, хоча робити цього було не слід, уже на 32 хв. Наталюку вдалось розмочити рахунок для своєї команди після швидкої атаки не сильним, але влучним пострілом завершивши гольову комбінацію, проходить ще чотири хвилини та Бондаренко скорочує рахунок до двох забитих м’ячів, після цього ФК Нова Ушиця іде на ризик випускаючи п’ятого польового гравця, але особливо небезпечних моментів створити не вдалося і лише за декілька секунд до завершення гри Каленюк після рикошету від Морозова встановлює остаточний рахунок у грі.

ФК «Нова Ушиця» – «Crispus» 3:4 (0:3).

Арбітри: Божко, Жмурко.

Голи: Наталюк (32), Бондаренко (36), Каленюк (44) – Монастирський (9), Кучерявий (20), Бондаренко (22, автогол), Каленюк (24, автогол).

ФК «Нова Ушиця»: Каленюк, Наталюк, Бондаренко, Гоцуляк, Цимбалюк, Шевченко.

«Crispus»: Севастьянов, Горський, Валєєв, Сушинський, Морозов, Монастирський, Афіновський, Кучерявий, Боднар, Федоров.

Попередження: Бондаренко (29), Наталюк (40) – Афіновський (17).

Продовжився ігровий день протистоянням лідера та аутсайдера, Городоцький колектив завжди виступав зручним опонентом для колекціонерів, не сталося інакше і цього разу. ККФА із самого початку гри заволодів перевагою на майданчику та поступово нарощував оберти у своїй грі, а втілити свою перевагу у забиті м’ячі вдалося лише ближче до середини першої половини, рахунок відкрив Матковський, якому доречі вдалось відзначитися у воротах своїх опонентів у першій половині відразу чотири рази, а у кінцівці поєдинку додати ще один результативний постріл. Другий тайм також особливо не відрізнявся від попереднього, знову таки ККФА відмітився чотирма забитими м’ячами, на що ФК Литвина відповів лише одним у виконанні Буцького. Тому відмічаємо більш ніж переконливу перемогу ККФА-Vivasan та з нетерпінням очікуємо на їхні ігри проти лідируючої трійки, а для ФК Литвина на превеликий жаль для них відмічаємо, як здається, припинення боротьби за участь в плей-офф хоча теоретичні шанси ще збереглись.

ФК «Литвина» – ККФА «Vivasan» 2:8 (1:4).

Арбітри: Божко, Жмурко.

Голи: Довгий (21), Буцький (42) – Матковський (10, 11, 17, 18, 44), Ковальчук (28, 38), Забавський (43).

ФК «Литвина»: Буцький, Григоренко, Скотинянський, Допіралов, Слабіцький, Новіков, Довгий, Чернецький, Качур, Буровець, Смик.

«ККФА-Vivasan»: Касапчук, Понятовський, Токовенко, Сушицький, Забавський, Матковський, Божеску, Ростецький, Величко, Феринський, Кордас, Король, Ковальчук.

Попередження: не було.

У наступному поєдинку на нас очікувала гра команд, які перебували на самому дні турнірної таблиці і як зазначалося у анонсі для них результат був справою честі, тому не дивно, що ніхто не збирався здаватись без бою вже із самого початку цього цікавого та напруженого поєдинку. Команди цілковито обізнані з рівнем гри одна одної тому ніякої мови про певну розвідку і бути не могло. За перших сім хвилин команди обмінялись забитими м’ячами на гол кращого у цьому матчі у складі ФК ЛП Зінченка у ЕкоАльта знайшлась подвійна відповідь у виконанні Тихонюка та Мокроти, надалі тому таки Зінченку вдалося зрівняти рахунок, але на передостанній хвилині Волощук відновив перевагу у один забитий м’яч для свого колективу. Друга половина розпочалась із атак ФК ЛП, і уже на її третій хвилині всюдисущий Зінченко вкотре зрівнює рахунок цього поєдинку, забивши свій третій м’яч у поточній грі, а надалі скоріш за все у «пивних» закінчилися сили для подальшої боротьби, чим уміло скористалися Щіпановський та Волощук, отже, відмічаємо вкрай важливу перемогу гостьової команди у боротьбі за місцем під сонцем Дивізіону 3.

ФК «ЛП» – «ЕкоАльт» 3:5 (2:3).

Арбітри: Божко, Жмурко.

Голи: Зінченко (7, 18, 25) – Тихонюк (5), Мокрота (7), Волощук (21, 43), Щіпановський (31).

ФК «ЛП»: Цибрій, Ковальчук, Кривий, Палійчук, Лудан, Вендера, Зінченко.

«ЕкоАльт»: Алексіїв, Тихонюк, Луцюк, Щіпановський, Волощук, Рибчинський, Мокрота, Камінський.

Попередження: Лудан (32) – Луцюк (40).

Продовження ігрового дня було також дуже інтригуючим, оскільки між собою грали дві доволі цікаві команди, фаворитом виглядали перші, вони і здобули перемогу, яку не назвеш легкою це стовідсотково. Для UBC, поточна гра напевно що була однією із останніх можливостей заціпитись за чвертьфінал, тому команда відразу ринулась у атаку та зуміла швидко відкрити рахунок, який було зрівняно вже за чотири хвилини стараннями Стецюка, надалі на майданчику можна було спостерігати рівну гру з перевагою почергово як однієї так і іншої команди, а на останній хвилині першої половини Самолизі вдалося вивести «рибників» уперед. Другу половину Інтерпродсервіс розпочав вже зовсім по іншому і вже на першій її хвилині Віхренко збільшив перевагу свого колективу, надалі Побережному та Гарбару вдалося ще більше повести свій колектив у відрив по рахунку, щодо UBC то варто зазначити, що якби вони провели так весь поєдинок як останню його двохвилинку, то результат міг бути зовсім інакшим, оскільки голи Пушкаря, Рижука та Підвисоцького вкотре довели про присутність характеру у цьому колективі.

«Інтерпродсервіс» – «UBC-Лунтік» 6:4 (2:1).

Арбітри: Гончарук, Сас А.

Голи: Стецюк (10), Самолига (22), Віхренко (23), Побережний (30), Гарбар (36), Підвисоцький (42, автогол) – Петреченко (6), Пушкар (43), Рижук (44), Підвисоцький (44).

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, Іщук, Віхренко, Стецюк, Побережний, Гарбар, Панькевич, Первєєв, Самолига.

«UBC-Лунтік»: Дубінін, Пушкар, Рижук, Заболотний, Микитюк, Ягринець, Дрижа, Сокирко, Куляк, Підвисоцький, Петриченко, Радюк, Низовець.

Попередження: Іщук – Пушкар, Радюк.

У передостанній грі було зафіксовано напевне що найбільшу сенсацію всього першого кола, оскільки прогнозувалася перемога Конфермата, та ще й із запасом, але на ділі все вийшло зовсім по іншому. Гостьова команда зарекомендувала себе у цьому сезоні як доволі міцний горішок розколоти який вдавалося далеко не усім, команда володіє тактичною грамотністю та наперед заготовленими ходами та окрім усього цього моделює власну гру під конкретного опонента і схоже до усього цього господарі майданчика не були готові, а можливо і свою роль зіграла певна недооцінка. Рахунок було відкрито на 8 хв. після зусиль Трофанюка і лише через майже десять хвилин після цього Піцану вдалось встановити паритет, після чого на передостанній хвилині тайму команди знову таки обмінялись забитими м’ячами зі сторони Конфермату – Брицький, а у Адрії – той таки Трофанюк. Друга половина розпочалась із холодного душу для Конфермату, оскільки у першій її десятихвилинці у воротах господарів побувало одразу три забитих м’ячі, авторами яких стали Яворський, Лис та Трофанюк, та у успіх ЕкоАльту вірилося не до кінця, оскільки Конфермат цього сезону не один раз доводив свою волю до перемоги та гру до останніх секунд поєдинку, так було і цього разу, але забити вдалося тільки один раз та й то останній хвилині дещо скоротивши відставання в рахунку, після забитого голу у виконанні Сулими. Тому констатуємо прекрасну перемогу «ЕкоАльт-Адрії» та вітаємо команду із поверненням до лав першої вісімки.

«Конфермат» – «ЕкоАльт-Адрія» 3:5 (2:2).

Арбітри: Гончарук, Сас А.

Голи: Піцан (17), Брицький (21), Сулима (44) – Трофанюк (8, 21, 31), Яворський (24), Лис (34).

«Конфермат»: Лановий, Сулима, Брицький, Басістий, Скопяк, Піцан, Федоров, Сергєєв, Лук’янов, Шумський.

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Лис, Гончар, Музика, Трофанюк, Яворський, Рогульський, Годованюк, Франков, Матус, Панасюк.

Попередження: Лук’янов (8) – Музика (22).

У останньому поєдинку не тільки восьмого туру, але й календарного року зустрічалися добре знайомі між собою суперники, які на даний момент хоча фактично перебували у середині таблиці, але з претензіями більше до лідерів чим до аутсайдерів. Гра розпочалася у обережній манері, адже особливо ризикувати ніхто не хотів, надалі події розгорталися наступним чином, на 10 хв. Кукурудза виводить власну команду вперед, через 8 хв., Терещенко подвоює перевагу, здавалося, що з таким рахунком команди підуть на перерву, але по іншому вважав на це все Криськов, якого вдалось дозаявити у відкрите трансферне вікно, який своїм дуплетом встановив нічийний рахунок за підсумками першого тайму. Другу половину команди розпочали вже без обережності та дуже швидко обмінялись забитими м’ячами Розуман та знову Криськов, надалі гра відбувалось доволі рівною, але краще своїми можливостями вдалось скористатись «Ракеті», яка до завершення поєдинку ще тричі засмутила дантистів, на що вони відповіли лише голом Кукурудзи на 41 хв. Отож відмічаємо непросту але закономірну перемогу Ракети, у складі якої у цій грі виділились автор дубля Вербовий та автор покеру Криськов та з нетерпінням очікуємо на їхні баталії проти лідируючої трійки команд.

«Дантист» – «Ракета» 4:6 (2:2).

Арбітри: Гончарук, Сас А.

Голи: Кукурудза (10, 41), Терещенко (18), Розуман (23)– Криськов (21, 21, 24, 41), Вербовий (35, 42).

«Дантист»: Кукурудза, Тимофіїв, Терещенко, Розуман, Кубряк, Мельник, Ярош, Рудий, Ткач.

«Ракета»: Дзюбак, Дикий, Матусов, Нечипор, Антончик, Вербовий, Діброва, Скринський, Криськов.

Попередження: Тимофіїв (15) – Дикий (23), Вербовий (25).

Володимир Кучерявий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here