Преміум-ліга. Дивізіон 3. Підсумкова статистика сезону

0
204

Надаємо Вашій увазі підсумкові статистичні дані розіграшу Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2018 років у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Волошин Олександр Agora 39
Люблінський Артем Моноліт 21
Остапущенко Володимир Алмаз 20
Замогильний Олександр Тепловик 19 (1)
Гончар Владислав TEAM Lawyer’s 18
Ягринець Вадим TEAM Lawyer’s 18
Білецький Сергій Максимум 17
Дідичук Максим FC “Diamant” 16 (1)
Вітрук Євген Тепловик 15
Гоцуляк Олександр TEAM Lawyer’s 14
Олексюк Сергій Agora 14
Пляхимович Віталій Легіон 14
Шутяк Дмитро Моноліт 14
Голець Олександр Rexsoft 13
Рубцов Віталій Раково-сіті 13
Садовнік Богдан Максимум 13
Слобода Сергій Моноліт 13
Мишко Костянтин Тепловик 13 (1)
Соловей Олексій Вуд-Молл 13 (1)
Дячок Андрій Booster 12
Машталер Андрій Меблі-Лідер 12
Ростківський Ігор Алмаз 12
Дячок Віталій Booster 11
Кравець Артем Меблі-Лідер 11
Підручний Роман Легіон 11
Рабченюк Віктор Максимум 11
Резніченко Петро Максимум 11
Сокирко Андрій TEAM Lawyer’s 11
Ісхаков Ігор Agora 10
Артемчук Микола Аванті 10
Данілов Павло Тепловик 10
Дубовик Дмитро Dark Horse 10
Майко Олександр Вуд-Молл 10
Шкодяк Іван Вуд-Молл 10
Бантус Сергій FC “Diamant” 9
Бойко Денис Моноліт 9
Дрижа Олександр TEAM Lawyer’s 9
Кубряк Сергій Дантист 9
Сьомін Вадим Agora 9
Хомяк Богдан Вуд-Молл 9
Яремчук Андрій Agora 9
Підлісний Максим Аванті 9 (1)
Бойчук Василь Інкогніто 8
Гук Дмитро FURY 8
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 8
Козубець Андрій Легіон 8
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 8
Осика Дмитро ДЮСШ №1-Фенікс 8
Поворознюк Богдан Адвокат 8
Тодоренко Ігор FURY 8
Юзиков Артем FC “Diamant” 8
Андрушко Віталій Алмаз 7
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 7
Даценко Максим Алмаз 7
Дячок Олександр Booster 7
Зозуля Олександр TEAM Lawyer’s 7
Клубніцький Дмитро Максимум 7
Константінов Ігор Вуд-Молл 7
Логвінов Едгард Максимум 7
Мороз Олександр Dark Horse 7
Ніколайчук Артем Раково-сіті 7
Пасічник Олексій Моноліт 7
Пушкар Олексій Алмаз 7
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 7
Ткачук Антон Тепловик 7
Шпичко Андрій Максимум 7
Янов Дем’ян FC “Diamant” 7
Кукурудза Євген Дантист 7 (1)
Скальський Олег ФК “ЛП” 7 (1)
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 6
Бистрих Володимир Dark Horse 6
Галюк Василь Адвокат 6
Ковальов Максим Раково-сіті 6
Кравецький Кирило Максимум 6
Кравчук Роман Легіон 6
Орехівський Сергій Booster 6
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 6
Парацій Василь Dark Horse 6
Попик Олег Легіон 6
Рудь Богдан Інкогніто 6
Сергійчук Юрій TEAM Lawyer’s 6
Сердунич Вадим ДЮСШ №1-Фенікс 6
Сонник Владислав Раково-сіті 6
Тарахтій Костянтин Інкогніто 6
Шпак Олексій Вуд-Молл 6
Ющенко Олександр Dark Horse 6
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 6
Рибчинський Юрій Дантист 6 (1)
Родич Ярослав Аванті 6 (1)
Бондар Тимур Дантист 5
Диняк Тимофій Agora 5
Копицяк Артем Booster 5
Косевич Олександр Rexsoft 5
Костенко Андрій Dark Horse 5
Кравцов Віталій FC “Diamant” 5
Кричківський Андрій Адвокат 5
Лісоводський Андрій ФК “ЛП” 5
Левченко Максим Раково-сіті 5
Мейко Владислав Легіон 5
Островський Дмитро Інкогніто 5
Розуман Андрій Дантист 5
Росінський Сергій Алмаз 5
Ситников Владислав Раково-сіті 5
Терещенко Костянтин Дантист 5
Шабатура Максим Аванті 5
Янов Валерій Моноліт 5
Ярош Дмитро Дантист 5
Бондар Віктор TEAM Lawyer’s 4
Власюк Дмитро Booster 4
Гончаров Аркадій Адвокат 4
Гребенюк Олег Моноліт 4
Даниш Вадим Алмаз 4
Дарченко Віктор Моноліт 4
Доліба Ярослав Максимум 4
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 4
Жуковський Олександр Booster 4
Журавський Василь FC “Diamant” 4
Зінченко Роман ФК “ЛП” 4
Ковальчук Сергій ФК “ЛП” 4
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 4
Кузьмінчук Ярослав Дантист 4
Макаров Даниїл Раково-сіті 4
Матвєєв Владислав FC “Diamant” 4
Приступа Дмитро TEAM Lawyer’s 4
Росінський Андрій Моноліт 4
Сироватко В’ячеслав Rexsoft 4
Степко Валерій Тепловик 4
Третьяков Дмитро Rexsoft 4
Улітін Андрій Дантист 4
Шушвар Сергій ДЮСШ №1-Фенікс 4
Главацький Михайло ФК “ЛП” 4 (2)
Батурко Євген Agora 3
Вівсянко Руслан Dark Horse 3
Гнатюк Валентин Моноліт 3
Гулевський Денис Тепловик 3
Забавчук Ігор Адвокат 3
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 3
Крищук Броніслав Booster 3
Кубряков Олександр Zooветпром-Ivet 3
Лісний Сергій Раково-сіті 3
Легун Костянтин Rexsoft 3
Лудан Артур ФК “ЛП” 3
Нестенюк Руслан Максимум 3
Панчук Андрій Аванті 3
Понятовський Владислав ДЮСШ №1-Фенікс 3
Сікора Вадим Раково-сіті 3
Скалій Олександр Тепловик 3
Стефанишин Валерій Дантист 3
Теняков Едуард FURY 3
Тимофієв Сергій Дантист 3
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 3
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 3
Чорний Максим Адвокат 3
Шкодяк Данило Вуд-Молл 3
Ільчишин Владислав Agora 2
Босак Максим Zooветпром-Ivet 2
Буткевич Віктор Адвокат 2
Вараниця Іван Дантист 2
Вельц Денис Інкогніто 2
Вознюк Руслан Аванті 2
Габатель Сергій Дантист 2
Гайдук Сергій FURY 2
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 2
Караїм Андрій Моноліт 2
Кацитадзе Нодар Алмаз 2
Козак Микола Аванті 2
Кононенко Георгій Rexsoft 2
Королишин Тимур Максимум 2
Кошовський Володимир TEAM Lawyer’s 2
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Фенікс 2
Ларіоненко Олександр ФК “ЛП” 2
Лебідь Павло ДЮСШ №1-Фенікс 2
Малюта Ігор Agora 2
Мировіцький Олексій Адвокат 2
Мисик Артур Dark Horse 2
Нєвзоров Максим Адвокат 2
Палійчук Богдан TEAM Lawyer’s 2
Петрук Євген Rexsoft 2
Приходченко Максим FURY 2
Розізнаний Тарас Вуд-Молл 2
Романенко Євген Моноліт 2
Романюк Ігор Дантист 2
Савчук Гліб Тепловик 2
Семенчук Віталій Agora 2
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 2
Сидоренко Олександр Легіон 2
Сліпачук Борис Максимум 2
Струбіцький Максим Dark Horse 2
Таранціца Андрій Алмаз 2
Тимощук Ростислав Agora 2
Українець Сергій Меблі-Лідер 2
Черкезов Фархат Agora 2
Янчук Олександр Інкогніто 2
Янчук Сергій Інкогніто 2
Соловей Роман Вуд-Молл 2 (1)
Бігос Ростислав ДЮСШ №1-Фенікс 1
Бігун Михайло Dark Horse 1
Бабійчук Сергій Zooветпром-Ivet 1
Басистий Дмитро TEAM Lawyer’s 1
Белей Олег Легіон 1
Будченко Михайло Rexsoft 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 1
Войтюк Олексій Легіон 1
Гненний Єгор Тепловик 1
Горчиця Сергій Адвокат 1
Гурняк Олександр Алмаз 1
Гусак Василь Аванті 1
Дмитрук Дмитро Dark Horse 1
Доценко Олександр Інкогніто 1
Дубовий Іван ДЮСШ №1-Фенікс 1
Духанін Костянтин FURY 1
Зозуля Микола Адвокат 1
Казва Олександр Максимум 1
Кашуба Леонід Аванті 1
Киданов Олександр Rexsoft 1
Ковальчук В’ячеслав Agora 1
Кожуховський Ярослав Алмаз 1
Козовик Володимир TEAM Lawyer’s 1
Кондратенко Роман Тепловик 1
Королевський Олександр Алмаз 1
Кравчук Олексій Адвокат 1
Крафт Сергій Адвокат 1
Кузнецов Ігор FURY 1
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 1
Кучер Андрій Agora 1
Лапенюк Антон Раково-сіті 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 1
Лущик Сергій Моноліт 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Матвієнко Сергій Booster 1
Микитюк Євген Agora 1
Морозов Владислав Легіон 1
Мочульський Володимир ДЮСШ №1-Фенікс 1
Олексієнко Віктор ДЮСШ №1-Фенікс 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1
Орєхов Олександр FC “Diamant” 1
Панасюк Павло Dark Horse 1
Побута Вадим Agora 1
Поліщук Володимир Тепловик 1
Положай Валерій ДЮСШ №1-Фенікс 1
Пучков Ігор ФК “ЛП” 1
Рудоман Іван Аванті 1
Сінькевич Руслан Інкогніто 1
Степанюк Євген Аванті 1
Телюх Ігор Інкогніто 1
Терлецький Данило Agora 1
Тріфонов Сергій Аванті 1
Хомишен Микола Алмаз 1
Шкодяк Володимир Вуд-Молл 1
Школяр Дмитро Адвокат 1
Штокало Григорій Dark Horse 1
Шупер Віталій TEAM Lawyer’s 1
Якушевський Вадим Легіон 1
Жидков Олег ДЮСШ №1-Фенікс 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Шевчук Антон Вуд-Молл 2 1 11
Буткевич Віктор Адвокат 2 0 10
Лебідь Павло ДЮСШ №1-Фенікс 2 0 10
Кузь Родіон Вуд-Молл 1 3 8
Тарахтій Костянтин Інкогніто 1 3 8
Шкодяк Данило Вуд-Молл 1 3 8
Габатель Сергій Дантист 1 2 7
Кожуховський Ярослав Алмаз 1 2 7
Левченко Максим Раково-сіті 1 2 7
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1 2 7
Підручний Роман Легіон 1 2 7
Ткачук Антон Тепловик 1 2 7
Дубінін Ігор TEAM Lawyer’s 1 1 6
Дубовик Дмитро Dark Horse 1 1 6
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 1 1 6
Мисик Артур Dark Horse 1 1 6
Яремчук Андрій Agora 1 1 6
Вівсянко Руслан Dark Horse 1 0 5
Ващук Василь Меблі-Лідер 1 0 5
Гуменюк Юрій FC “Diamant” 1 0 5
Кравчук Андрій Максимум 1 0 5
Крафт Сергій Адвокат 1 0 5
Поворознюк Богдан Адвокат 1 0 5
Семенчук Віталій Agora 1 0 5
Степанюк Євген Аванті 1 0 5
Шкодяк Володимир Вуд-Молл 1 0 5
Школяр Дмитро Адвокат 1 0 5
Шутяк Дмитро Моноліт 1 0 5
Константінов Ігор Вуд-Молл 0 5 5
Ісхаков Ігор Agora 0 4 4
Замогильний Олександр Тепловик 0 4 4
Мишко Костянтин Тепловик 0 4 4
Соловей Олексій Вуд-Молл 0 4 4
Юзиков Артем FC “Diamant” 0 4 4
Біда Дмитро Аванті 0 3 3
Вельц Денис Інкогніто 0 3 3
Волошин Олександр Agora 0 3 3
Даценко Максим Алмаз 0 3 3
Доліба Ярослав Максимум 0 3 3
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 0 3 3
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 3 3
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 3 3
Мороз Олександр Dark Horse 0 3 3
Олексюк Сергій Agora 0 3 3
Резніченко Петро Максимум 0 3 3
Розуман Андрій Дантист 0 3 3
Ростківський Ігор Алмаз 0 3 3
Садовнік Богдан Максимум 0 3 3
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 3 3
Скалій Олександр Тепловик 0 3 3
Сокирко Андрій TEAM Lawyer’s 0 3 3
Ягринець Вадим TEAM Lawyer’s 0 3 3
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 0 3 3
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 2 2
Бойчук Василь Інкогніто 0 2 2
Бондар Віктор TEAM Lawyer’s 0 2 2
Босак Максим Zooветпром-Ivet 0 2 2
Власюк Дмитро Booster 0 2 2
Гончар Владислав TEAM Lawyer’s 0 2 2
Горчиця Сергій Адвокат 0 2 2
Гук Дмитро FURY 0 2 2
Гулевський Денис Тепловик 0 2 2
Гуринович Богдан ДЮСШ №1-Фенікс 0 2 2
Дащук Юрій Agora 0 2 2
Доценко Олександр Інкогніто 0 2 2
Дячок Андрій Booster 0 2 2
Дячок Віталій Booster 0 2 2
Зінченко Роман ФК “ЛП” 0 2 2
Забавчук Ігор Адвокат 0 2 2
Караїм Андрій Моноліт 0 2 2
Клубніцький Дмитро Максимум 0 2 2
Кравецький Кирило Максимум 0 2 2
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Фенікс 0 2 2
Кубряков Олександр Zooветпром-Ivet 0 2 2
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 0 2 2
Кукурудза Євген Дантист 0 2 2
Лісний Сергій Раково-сіті 0 2 2
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 2 2
Майко Олександр Вуд-Молл 0 2 2
Малюта Ігор Agora 0 2 2
Мельник Олександр Дантист 0 2 2
Морозов Владислав Легіон 0 2 2
Орошкевич Михайло Моноліт 0 2 2
Пляхимович Віталій Легіон 0 2 2
Пушкар Олексій Алмаз 0 2 2
Рабченюк Віктор Максимум 0 2 2
Рибчинський Юрій Дантист 0 2 2
Рудь Богдан Інкогніто 0 2 2
Скальський Олег ФК “ЛП” 0 2 2
Слобода Сергій Моноліт 0 2 2
Степко Валерій Тепловик 0 2 2
Степко Олег Тепловик 0 2 2
Стефанишин Валерій Дантист 0 2 2
Таранціца Андрій Алмаз 0 2 2
Терещенко Костянтин Дантист 0 2 2
Ткачук Денис Максимум 0 2 2
Третьяков Дмитро Rexsoft 0 2 2
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 0 2 2
Шкодяк Іван Вуд-Молл 0 2 2
Якушевський Вадим Легіон 0 2 2
Абзалов Костянтин Моноліт 0 1 1
Амелін Владислав Максимум 0 1 1
Андрушко Віталій Алмаз 0 1 1
Апанович Максим Booster 0 1 1
Артемчук Микола Аванті 0 1 1
Ахмат Різвон Agora 0 1 1
Білецький Сергій Максимум 0 1 1
Бабійчук Сергій Zooветпром-Ivet 0 1 1
Басистий Дмитро TEAM Lawyer’s 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Бойко Денис Моноліт 0 1 1
Бондар Тимур Дантист 0 1 1
Брагарчук Віталій Меблі-Лідер 0 1 1
Будченко Михайло Rexsoft 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гайдук Сергій FURY 0 1 1
Галюк Василь Адвокат 0 1 1
Гнатюк Валентин Моноліт 0 1 1
Гончаров Аркадій Адвокат 0 1 1
Гусак Василь Аванті 0 1 1
Гуцал Андрій Dark Horse 0 1 1
Дідичук Максим FC “Diamant” 0 1 1
Данілов Павло Тепловик 0 1 1
Дарченко Віктор Моноліт 0 1 1
Диняк Тимофій Agora 0 1 1
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 0 1 1
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 0 1 1
Духанін Костянтин FURY 0 1 1
Дячок Олександр Booster 0 1 1
Журавський Василь FC “Diamant” 0 1 1
Зозуля Микола Адвокат 0 1 1
Зозуля Олександр TEAM Lawyer’s 0 1 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Кащенко Сергій Адвокат 0 1 1
Киданов Олександр Rexsoft 0 1 1
Кисіль Михайло Тепловик 0 1 1
Ковальов Максим Раково-сіті 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Кононенко Георгій Rexsoft 0 1 1
Костенко Андрій Dark Horse 0 1 1
Кошовський Володимир TEAM Lawyer’s 0 1 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 0 1 1
Кравчук Олексій Адвокат 0 1 1
Кравчук Роман Легіон 0 1 1
Кубряк Сергій Дантист 0 1 1
Кузнецов Ігор FURY 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав Дантист 0 1 1
Кучер Андрій Agora 0 1 1
Кучерявий Іван Agora 0 1 1
Лапенюк Антон Раково-сіті 0 1 1
Лахмай Валерій Agora 0 1 1
Легун Костянтин Rexsoft 0 1 1
Логвінов Едгард Максимум 0 1 1
Люблінський Артем Моноліт 0 1 1
Макаров Даниїл Раково-сіті 0 1 1
Микитюк Євген Agora 0 1 1
Мировіцький Олексій Адвокат 0 1 1
Мочульський Костянтин ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 1 1
Орєхов Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Осика Дмитро ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Остапущенко Ігор Алмаз 0 1 1
Остапущенко Володимир Алмаз 0 1 1
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 0 1 1
Панасюк Павло Dark Horse 0 1 1
Панчук Андрій Аванті 0 1 1
Парацій Василь Dark Horse 0 1 1
Пасічник Олексій Моноліт 0 1 1
Петрук Євген Rexsoft 0 1 1
Подлюк Олександр FURY 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Попик Олег Легіон 0 1 1
Прудников Євген Zooветпром-Ivet 0 1 1
Розізнаний Тарас Вуд-Молл 0 1 1
Росінський Андрій Моноліт 0 1 1
Рудоман Іван Аванті 0 1 1
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 0 1 1
Сліпачук Борис Максимум 0 1 1
Соловей Роман Вуд-Молл 0 1 1
Сонник Владислав Раково-сіті 0 1 1
Сорока Олександр Інкогніто 0 1 1
Століта Михайло Інкогніто 0 1 1
Струбіцький Максим Dark Horse 0 1 1
Сьомін Вадим Agora 0 1 1
Терський Артем Dark Horse 0 1 1
Тимофієв Сергій Дантист 0 1 1
Тимощук Ростислав Agora 0 1 1
Тріфонов Сергій Аванті 0 1 1
Улітін Андрій Дантист 0 1 1
Циц Сергій Dark Horse 0 1 1
Шабатура Максим Аванті 0 1 1
Шаповал Андрій Dark Horse 0 1 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 0 1 1
Шпичко Андрій Максимум 0 1 1
Штокало Григорій Dark Horse 0 1 1
Ющенко Олександр Dark Horse 0 1 1
Ярош Дмитро Дантист 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Клімішен Дмитро (“Максимум”)

Кузь Родіон (“Вуд-Молл”)

Шкодяк Володимир (“Вуд-Молл”)

Шкодяк Іван (“Вуд-Молл”)

Константінов Ігор (“Вуд-Молл”)

Габатель Сергій (“Дантист”)

Онісьєв Євген (FC “Diamant”)

Школяр Дмитро (“Адвокат”)

Дубовик Дмитро (“Dark Horse”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here