Преміум-ліга Дивізіон 3: «Старт дано».

0
731

Огляд матчів 1-ого туру у дивізіоні 3.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

Перед оглядом усіх поєдинків варто підбити певні підсумки першого ігрового дня у Дивізіоні 3. Насамперед хочеться відмітити неймовірну результативність туру, де у семи поєдинках було забито відразу 74 м’ячі, що в середньому склало 10,57 голів на одну гру, і що у підсумку дало найрезультативнішій Дивізіон з-поміж усіх чотирьох, що стартували цього уік-енду. Стосовно самих матчів, то їх варто розділити на дві групи, до першої з яких відносяться поєдинки де один із суперників явно переважав свого опонента, перемігши його із розгромним рахунком, а до другої групи ігри в яких пристрасті вирували до самісінького фінального свистка. Також на що ще б хотілося звернути увагу то це на те що найрезультативнішим матчем не тільки Дивізіону 3, але й усього ігрового туру Преміум-ліги стала гра «Ротор-2-Конфермат»- «Інтерпродсервіс», у якій було забито відразу 17 голів, також слід звернути увагу на результативність дунаєвецької команди «Crispus», яка наколотила у ворота свого суперника також найбільше з-поміж усіх Дивізіонів відразу 11 м’ячів, а найкращим здобутком захисної лінії може похизуватися голкіпер Лозінський та команда «Нова Ушиця», яка пропустила тільки одного разу.

Розпочинався ігровий день відразу із центрального матчу туру, у якому між собою зустрічалися одні із фаворитів усієї турнірної дистанції. Якщо номінальні господарі підходили до гри у оптимальній формі, то гості були вимушені проводити гру із польовим гравцем у рамці воріт, який доречі провів поєдинок на досить непоганому рівні. Початок гри явно був на стороні синіх, які раз за разом накочували свої атаки на ворота Рибака та кожну з них намагались логічно завершити ударом у ствір, дантисти в свою чергу перетерпіли своєрідну навалу і доволі несподівано відповіли гольовою атакою, яку завершив Рудий, щоправда команда раділа не довго, адже у наступній атаці рахунок було зрівняно після удару Забавчука. Після цієї гольової перестрілки команди взяли невелику паузу у своїх атакуючих діях приберігши сили на останню хвилину першої половини гри, протягом якої, спочатку Терещенко виводить Дантист уперед, на що «страховики» відповіли дублетом у виконанні Чорного та Шведа – 2:3 та перерва. Друга половина розпочалась без розвідки і вже на її 2-ї хвилині паритет у грі було відновлено завдяки голу Розумана, а ще через хвилину Рудий оформивши дубль у грі виводить свою команду вперед. Надалі гра проходила за одним сценарієм номінальні гості атакували, а господарі ловили їх у контратаках, щоправда успіху це принесло ні першим ні другим, так гра і докотилася до свого логічного завершення, а «Дантист» продовжив свою переможну серію над «Starlife».

«Дантист» – «Starlife» – 4:3 (2:3):

Арбітри: Жмурко, Юдін

Голи: Рудий (13, 25), Терещенко (22), Розуман (24) – Забавчук (14), Швед (22), Чорний (22).

«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Бондар, Улітін, Рудий, Терещенко, Розуман, Ткач, Романюк, Кубряк, Кирилюк, Вараниця.

«Starlife»: Крафт, Чорний, Поворознюк, Забавчук, Швед, Пипа, Нєвзоров, Буткевич, Рудик, Галюк, Гончаров, Школяр, Козак.

Попередження: Розуман (20), Ткач (26), Вараниця (44) – Рудик (22), Нєвзоров (32), Буткевич (44).

Наступними на паркеті з’ясовували свої стосунки одні із небагатьох старожилів Дивізіону, дану гру можна охарактеризувати як доволі односторонню з явною перевагою городоцької команди у складі якої виділявся Костишин, який у підсумку оформив перший хет-рик сезону. Гра у порівнянні із попередньою проходила у доволі неспішному темпі, обидві команди не бажали ризикувати та оголювати власні тили, щоправда так тривало до середини першого тайму, поки терпець не увірвався у Буцького, який двома піспіль м’ячами розмочив нулі на табло, до перерви свій гольовий запас також вдалося поповнити і Пробитому. Друга половина розпочалась із голу Палійчука на 24 хв., який в підсумку відзначився дублем, після цього команди дещо розкрилися і порадували глядачів атакувальними діями та грою без оборони, що  в кінцевому результаті закінчилось більш ніж впевненою перемогою ФК «Литвина», та піднесло команду на верхівку турнірки.

ФК «Литвина» – ФК «ЛП» – 7:2 (3:0)

Арбітри: Юдін, Жмурко.

Голи: Буцький (10, 15), Пробитий (18), Костишин (26, 38, 43), Довгий (27), – Палійчук (24, 30).

ФК «Литвина»: Чернецький, Буцький, Костишин, Довгий, Пробитий, Скотинянський, Качур, Буровець, Допіралов, Слабіцький, Новіков, Смик, Григоренко, Костецький.

ФК «ЛП»: Зінченко, Пучков, Цибрій, Ковальчук, Палійук, Боженюк, Лисий, Вендера, Пастернак, Кривий.

Попередження: Буцький (34)– Зінченко(19), Пучков (27).

Наступними на ігровому майданчику зустрілись давні принципові суперники, ще з часів 5 Дивізіону, які цього разу зустрілись уже у третьому, команди між собою провели вже чотири гри і до звітної гри між ними поки що була абсолютна рівність – по дві перемоги кожного із колективів. Новоушицькі футзалісти підходили до гри у оптимальному складі, чого не скажеш про їх опонентів, які розпочинали гру мало того що без воротаря, та ще й і без заміни взагалі, тому завдання здобуття перемоги для них було вкрай важким. І це напевно дещо розслабило новоушицьку команду, так як іншої причини того що вони пропустили першими і не назвеш, але на гол Гизлика на 12 хв. у Глуховатого знайшлась своя відповідь вже через хвилину. Надалі гра проходила доволі емоційно та однобічного «Нова Ушиця», контролює м’яч, а «Зеніт» сидить у обороні  та знерідка вибігає у контратаки та намагається досягнути успіху за рахунок дальніх ударів, так тривало до кінця першої половини гри. У другому таймі після двох швидких голів Каленюка та Гоцуляка здається у грі все стало зрозуміло, стосовно її переможця, так як одні не хотіли, вже продовжувати гру на першотаймових швидкостях, а інші не могли, що підтвердилось у бездоганному триманні м’яча у грі з п’ятим польовим у останніх п’яти хвилинах матчу у виконанні Новоушицької команди.

ФК «Нова Ушиця» – ФК «Зеніт Юрія-Фарм» – 3:1 (1:1)

Арбітри: Жмурко, Козовик.

Голи: Глуховатий (13), Каленюк (25), Гоцуляк (27) – Гизлик (12).

ФК «Нова Ушиця»: Лозінський, Глуховатий, Каленюк, Наталюк, Бондаренко, Цимбалюк, Кошовський, Гоцуляк.

ФК «Зеніт Юрія-Фарм»: Рудницький, Ячмінь, Олещук, Гизлик, Шостак, Радюк, Хоптовий.

Попередження: Глуховатий (37), Каленюк(39)– Радюк(15), Олещук (25), Шостак (31).

Беззаперечною окрасою ігрового дня була наступна гра, яка проходила під гаслом «навіщо нам той захист, якщо у нас атака». Гра розпочалась без розвідки, і вже на першій хвилині рахунок було відкрито на користь «рибників», на що господарі на 4 хв. відповіли голом Скопяка, після чого Голдасевич не за правилами зупинив м’яч у своїй штрафній та справедливо отримав червону картку, а його команда пенальті у власні ворота, яке реалізував Віхренко, після чого до закінчення першого тайму команди ще декілька раз обмінялись  голами та пішли на перерву за рахунку 3:6 на користь гостей. А саме найцікавіше у цьому матчі розпочалось у другій половині гри, але спочатку на 28 хв. Панькевич збільшив перевагу своєї команди до чотирьох м’ячів і здавалося, що гру зроблено, але на це все була своя думка у зіркових за мірками Хмельницького гравців Конфермату – Ращика та Сенделя, яких у кінцівці гри просто було вже не зупинити, оформивши за останніх чотири хвилини по дублю, гравці зробили просто неймовірний камбек поступаючись по ходу 3:7 та перемігши 9:8. У підсумку Ращик та Троян оформили по хет-рику, а Сендель перший у сезоні покер.

«Ротор-2-Конфермат» – «Інтерпродсервіс» – 9:8 (3:6)

Арбітри: Щепанський, Бойко.

Голи: Скопяк (4), Ращик (9,38, 40), Сендель (21, 30 пен., 42, 44), Басістий (44), – Суєцький (1 автогол), Віхренко(5 пен.), Побережний (7), Троян (11,12,38), Стецюк (20), Панькевич (28).

«Ротор-2-Конфермат»: Лановий, Ращик, Сендель, Федоров, Сулима, Піцан, Брицький, Басістий, Суєцький, Галдасевич, Коза, Хрущ, Скопяк, Трач.

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, Іщук, Самолига, Віхренко, Стецюк, Побережний, Гарбар, Панькевич, Перєєв, Троян.

Попередження: відсутні.

Вилучення: Галдасевич (4, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч), Самолига (30, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч).

Наступними на паркеті проводили свою зустріч команди, які являються одними із фаворитів сезону і від поточної гри очікувалося безкомпромісної та впертої боротьби.  Але очікування не підтвердились через більш ніж як впевнену перемогу номінальних господарів. Колекціонери володіючи зіграним колективом та широкою лавою запасних та глибинною складу із самісінького початку матчу розпочали доводити свої претензії на перемогу у грі, вже на четвертій хвилині відкривши рахунок після голу незмінного капітана Сушицького, сама гра проходила у доволі жорсткому та силовому стилі, якого доречі притримуються обидва колектива. До кінця першої половини гри ККФА ще чотири рази зумів поповнити свій гольовий запас після дублів у виконанні Суліми та Матковського, на що Ракета зуміла відповісти лише голом Антончика. Друга половина розпочалась із забитого Матусовим м’яча, і на хвилину здалось, що інтрига у матчі все-таки оживе, та на справді це тільки здалось, так як забивний дует  Суліма та Матковський, ще по одному разу залишили свої автографи у воротах суперника. Після цього «Ракета» перейшла на гру із п’ятим польовим, але особливих дивідендів це їм не принесло, тому відмічаємо більш ніж переконливу перемогу ККФА-Vivasan та з цікавістю будемо спостерігати за їхніми подальшими матчами.

«ККФА-Vivasan» – «Ракета» – 7:3  (5:1)

Арбітри: Бойко, Заремба.

Голи: Сушицький (4), Суліма (8, 21, 26), Матковський (12, 14, 25) – Антончик (20), Матусов (24), Вербовий (40).

«ККФА-Vivasan»: Касапчук, Гамолов, Качур, Оборонков, Сушицький, Забавський, Матковський, Суліма, Ростецький, Токовенко, Щипановський, Кордас, Ксьонзик, Волянський.

«Ракета»: Дзюбак, Стрілець, Слободян, Муравський, Дикий, Матусов, Нечипор, Антончик, Вербовий, Шуляк, Купратий.

Попередження: Качур (18), Волянський(22) – Муравський(10), Дикий (19), Матусов (44).

Найбільш емоційним у турі видалося дербі «ЕкоАльтів». Для команд очні зустрічі не стали новинкою, адже вони їх проводять регулярно, і до звітної гри перевага була на стороні Адрії, дві перемоги та нічия. Команди розпочали гру як говорять з місця в кар’єр і уже на 5 хв. номінальні господарі володіли комфортною перевагою у два м’ячі після дубля Волощука, на що гості швидко відповіли м’ячем Лиса, події на майданчику взагалі розгортались доволі стрімко, команди відповідали результативною атакою на атаку, до самого закінчення першої половини гри, яка завершилась мінімальною перемогою номінальних господарів з рахунком 4:3. Другий тайм також проходив у схожому руслі, але перевагою володіла вже Адрія їй як і супернику у першій половині вдалося забити два швидких гола, авторами яких стали Музика та Лис, відповідь опонентів не забарилася і Булка зрівняв рахунок на 36 хвилині, здавалося що гра так і докотиться до нічийного результату, але своє вагоме слово сказав безумовно кращий у цій грі Франков оформивши власний хет-рик та перемогу своєї команди на останній хвилині двобою.

«ЕкоАльт» – «ЕкоАльт-Адрія» – 5:6  (4:3)

Арбітри: Герета, Бойко Окс.

Голи: Волощук (2, 5, 15), Потюк (22), Булка (36) – Лис (6, 29), Музика (27), Франков (11, 20, 41).

«ЕкоАльт»: Алексіїв, Тихонюк, Потюк, Рибчинський, Волощук, Мокрота, Булка.

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Лис, Франков, Гончар, Миронюк, Музика, Трофанюк.

Попередження: Трофанюк(39), Гончар (43).

Заключний поєдинок першого туру порадував небагаточисленних глядачів результативним футзалом. Дунаєвецька команда у порівнянні з минулим сезоном якісно підсилила свою атакувальну міць, і новачки команди вже з першої гри почали проявляти себе з найкращої сторони, особливо хотілося би відмітити Ростислава Морозова, який відзначився пента-триком у звітній грі та очолив список бомбардирів Дивізіону. Стосовно інших дебютантів Дивізіону, то це була дійсно об’єднана команда і кожна з четвірок представляла половину із назви команди. Якщо коротко охарактеризувати гру, то що найперше що кинулось у вічі, то це перевага Crispusa у швидкості, за рахунок якої команда і здобула більш ніж переконливу перемогу у грі, якщо у першому таймі номінальних господарів гостям вдавалося зупиняти лише за допомогою фолів, яких за першу половину назбиралося аж вісім, щоправда жоден із трьох шестиметрових не був реалізований, у другомі таймі гру можна описати наступним чином – на кожен гол UBC дунаївчани відповідали своїми двома.

«Crispus» – «UBC-Лунтік» – 11:5  (5:1)

Арбітри: Голка, Колесник.

Голи: Боднар (4, 37), Валєєв (5,17), Карловський (6,36), Морозов (13, 28, 29, 30, 43) – Микитюк (11), Дрижа (19), Рижук (24, 42), Пушкар (34).

«Crispus»: Севастьянов, Кучерявий, Ткачук, Валєєв, Карловський, Боднар, Морозов, Баранов.

«UBCЛунтік»: Дубінін, Рижук, Богданович, Заболотний, Пушкар, Дрижа, Микитюк, Ягринець, Сокирко.

Попередження: Заболотний (22).

Володимир Кучерявий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here