Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 1-ого туру

0
227

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 1-ого туру у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Морозов Ростислав Crispus 5
Сендель Олексій Ротор-2-Конфермат 4 (1)
Волощук Андрій ЕкоАльт 3
Костишин Олександр ФК “Литвина” 3
Матковський Дмитро ККФА-Vivasan 3
Ращик Віталій Ротор-2-Конфермат 3
Суліма Віталій ККФА-Vivasan 3
Троян Максим Інтерпродсервіс 3
Франков Іван ЕкоАльт-Адрія 3
Боднар Костянтин Crispus 2
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 2
Валєєв Володимир Crispus 2
Карловський Руслан Crispus 2
Лис Віталій ЕкоАльт-Адрія 2
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 2
Пушкар Олексій UBC-Лунтік 2
Рудий Максим Дантист 2
Антончик Вадим Ракета 1
Басістий Артем Ротор-2-Конфермат 1
Булка Олександр ЕкоАльт 1
Вербовий Віктор Ракета 1
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Глуховатий Вадим ФК “Нова Ушиця” 1
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 1
Довгий Ярослав ФК “Литвина” 1
Дрижа Олександр UBC-Лунтік 1
Забавчук Ігор Starlife 1
Каленюк Дмитро ФК “Нова Ушиця” 1
Матусов Дмитро Ракета 1
Микитюк Євген UBC-Лунтік 1
Музика Юрій ЕкоАльт-Адрія 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1
Потюк Віталій ЕкоАльт 1
Пробитий Богдан ФК “Литвина” 1
Рижук Олександр UBC-Лунтік 1
Розуман Андрій Дантист 1
Скопяк Юрій Ротор-2-Конфермат 1
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 1
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 1
Терещенко Костянтин Дантист 1
Чорний Максим Starlife 1
Швед Максим Starlife 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Галдасевич Дмитро Ротор-2-Конфермат 1 0 5
Самолига Олег Інтерпродсервіс 1 0 5
Буткевич Віктор Starlife 0 1 1
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 1 1
Вараниця Іван Дантист 0 1 1
Волянський Дмитро ККФА-Vivasan 0 1 1
Глуховатий Вадим ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт-Адрія 0 1 1
Дикий Олександр Ракета 0 1 1
Зінченко Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Заболотний Сергій UBC-Лунтік 0 1 1
Каленюк Дмитро ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Качур Ігор ККФА-Vivasan 0 1 1
Матусов Дмитро Ракета 0 1 1
Муравський Віталій Ракета 0 1 1
Нєвзоров Максим Starlife 0 1 1
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Пучков Ігор ФК “ЛП” 0 1 1
Радюк Іван ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Розуман Андрій Дантист 0 1 1
Рудик Олексій Starlife 0 1 1
Ткач Іван Дантист 0 1 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт-Адрія 0 1 1
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Галдасевич Дмитро (“Ротор-2-Конфермат”)

Самолига Олег (“Інтерпродсервіс”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here