Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 10-ого туру

0
331

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 10-ого туру у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Рижук Олександр Лунтік 31
Макаров Даниіл Раково-сіті 27
Ціпко Костянтин ДБК 19
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 17
Гресь Владислав ДБК 17
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 17
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 12
Пушкар Олексій Алмаз 12
Скальський Олег ФК “ЛП” 12
Сікора Вадим Раково-сіті 12 (1)
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 11
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 10
Яковчук Володимир Аваль 10
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 9
Лис Віталій ЕкоАльт 9
Матковський Дмитро ККФА-GERCHIK & CO 9
Остапущенко Володимир Алмаз 9
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 8
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 8
Забавський Андрій ККФА-GERCHIK & CO 8
Кондратюк Роман Аваль 8
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 8
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 8
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 8
Рибчинський Юрій ДБК 8
Савчук Назар ДБК 8
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 8
Гарнець Андрій ФК “Нова Ушиця” 7
Голова Сергій Адвокат 7
Добровольський В’ячеслав ФК “Громада-Міць” 7
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 7
Мокрота Олександр Brilliant 7
Петреченко Микола Лунтік 7
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 7
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 6
Буравець Андрій ФК “Литвина” 6
Кацитадзе Нодар Алмаз 6
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 6
Побережний Євген Інтерпродсервіс 6
Приян Андрій Раково-сіті 6
Сушицький Максим ККФА-GERCHIK & CO 6
Шляховий Олександр Аваль 6
Андрушко Віталій Алмаз 5
Балабанов Дмитро ДБК 5
Белінський Максим ФК “Литвина” 5
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 5
Волощук Андрій Brilliant 5
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 5
Даценко Максим Алмаз 5
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 5
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 5
Ростківський Ігор Алмаз 5
Рубцов Віталій Раково-сіті 5
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 5
Яворський Андрій ЕкоАльт 5
Іваніцький Ігор ФК “Нова Ушиця” 4
Алла Хадж Халаф Brilliant 4
Бачинський Богдан ДБК 4
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 4
Гуменчук Владислав ЖЖУК-ZALIV 4
Гурман Сергій Раково-сіті 4
Качур Вадим ФК “Литвина” 4
Ковальчук Сергій ФК “ЛП” 4
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 4
Матус Мар’ян ЕкоАльт 4
Новіков Андрій ФК “Литвина” 4
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 4
Понятовський Олександр ККФА-GERCHIK & CO 4
Самолига Олег Інтерпродсервіс 4
Федорко Микола ККФА-GERCHIK & CO 4
Франков Іван ЕкоАльт 4
Баранчук Богдан Лунтік 3
Данилюк Олександр Brilliant 3
Заєць Олександр ФК “Бігуча Лань” 3
Забавчук Ігор Адвокат 3
Зозуля Максим Адвокат 3
Ковальчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 3
Ларіоненко Олександр ФК “ЛП” 3
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 3
Романов Владислав Раково-сіті 3
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 3
Тихонюк Артем Brilliant 3
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 3
Усатий Віталій Лунтік 3
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 3
Юнчик Максим Аваль 3
Галюк Василь Адвокат 3 (1)
Баштанюк Сергій ДБК 2
Бесіда Ігор ДБК 2
Бугун Олексій ДБК 2
Булка Олександр Brilliant 2
Буткевич Віктор Адвокат 2
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 2
Велиган Роман ФК “ЛП” 2
Гончарук Андрій Аваль 2
Даниш Вадим Алмаз 2
Дашкевич Андрій Раково-сіті 2
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 2
Зозуля Микола Адвокат 2
Кирик Ігор Аваль 2
Ковальов Максим Раково-сіті 2
Кореганов Артем ДБК 2
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 2
Кричківський Андрій Адвокат 2
Мировіцький Олексій Адвокат 2
Миронюк Олександр ЕкоАльт 2
Нагорічний Анатолій ФК “Литвина” 2
Никонюк Олександр ККФА-GERCHIK & CO 2
Остафійчук Дмитро Лунтік 2
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 2
Поліщук Антон Аваль 2
Слишинський Віктор ЕкоАльт 2
Сурник Ігор ДБК 2
Суховерко Сергій ФК “Нова Ушиця” 2
Федоренко Ярослав Brilliant 2
Феринський Ігор ККФА-GERCHIK & CO 2
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Анцут Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Боженюк Олег Аваль 1
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 1
Бурденюк Микола ККФА-GERCHIK & CO 1
Вітковський Михайло ФК “Нова Ушиця” 1
Вітрук Євген Алмаз 1
Василишен Юрій ФК “Громада-Міць” 1
Волос Олександр ФК “Литвина” 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 1
Габатель Сергій ДБК 1
Главацький Михайло ФК “ЛП” 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт 1
Горчиця Сергій Адвокат 1
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 1
Дженджелей Андрій ФК “Громада-Міць” 1
Довгий Ярослав ФК “Литвина” 1
Железнов Максим ЖЖУК-ZALIV 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 1
Заморока Олександр ДБК 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 1
Карпосюк Андрій Brilliant 1
Кухар Сергій ФК “Бігуча Лань” 1
Люховець Андрій Лунтік 1
Музика Юрій ЕкоАльт 1
Нікіфоров Павло Адвокат 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 1
Образцов Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Понтус Владислав Лунтік 1
Потюк Віталій Brilliant 1
Росінський Сергій Алмаз 1
Семенюк Анатолій Аваль 1
Смик Родіон ФК “Литвина” 1
Требик Роман ФК “ЛП” 1
Хомишен Микола Алмаз 1
Чекирда Руслан Лунтік 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 2 0 10
Лис Віталій ЕкоАльт 1 3 8
Заєць Олександр ФК “Бігуча Лань” 1 2 7
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 1 2 7
Сушицький Максим ККФА-GERCHIK & CO 1 2 7
Бугун Олексій ДБК 1 1 6
Гурман Сергій Раково-сіті 1 1 6
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 1 1 6
Левченко Максим Раково-сіті 1 1 6
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Сурник Ігор ДБК 1 1 6
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Галюк Василь Адвокат 1 0 5
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 1 0 5
Касапчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1 0 5
Остафійчук Дмитро Лунтік 1 0 5
Суховерко Сергій ФК “Нова Ушиця” 1 0 5
Белінський Максим ФК “Литвина” 0 4 4
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 4 4
Кондратюк Роман Аваль 0 4 4
Пушкар Олексій Алмаз 0 4 4
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 4 4
Феринський Ігор ККФА-GERCHIK & CO 0 4 4
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Данилюк Олександр Brilliant 0 3 3
Зозуля Максим Адвокат 0 3 3
Ковальов Максим Раково-сіті 0 3 3
Кореганов Артем ДБК 0 3 3
Макаров Даниіл Раково-сіті 0 3 3
Нагорічний Анатолій ФК “Литвина” 0 3 3
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 3 3
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Савчук Назар ДБК 0 3 3
Баранчук Богдан Лунтік 0 2 2
Булка Олександр Brilliant 0 2 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Велиган Роман ФК “ЛП” 0 2 2
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 2 2
Гончар Дмитро ЕкоАльт 0 2 2
Даценко Максим Алмаз 0 2 2
Дашкевич Андрій Раково-сіті 0 2 2
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Кирик Ігор Аваль 0 2 2
Ковальчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 0 2 2
Мировіцький Олексій Адвокат 0 2 2
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Новіков Андрій ФК “Литвина” 0 2 2
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 0 2 2
Рибчинський Юрій ДБК 0 2 2
Ткачук Антон Лунтік 0 2 2
Томчишин Богдан ФК “Литвина” 0 2 2
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 2 2
Франков Іван ЕкоАльт 0 2 2
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 0 2 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Андрушко Віталій Алмаз 0 1 1
Балабанов Дмитро ДБК 0 1 1
Бачинський Богдан ДБК 0 1 1
Волощук Андрій Brilliant 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Габатель Сергій ДБК 0 1 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 1 1
Голова Сергій Адвокат 0 1 1
Горчиця Сергій Адвокат 0 1 1
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Зінченко Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Забавський Андрій ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Забавчук Ігор Адвокат 0 1 1
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Карпосюк Андрій Brilliant 0 1 1
Катеринчук Юрій ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Кацитадзе Нодар Алмаз 0 1 1
Ковальчук Олексій Лунтік 0 1 1
Кожуховський Ярослав Алмаз 0 1 1
Коник Ігор ЕкоАльт 0 1 1
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Кричківський Андрій Адвокат 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Матус Мар’ян ЕкоАльт 0 1 1
Мокрота Олександр Brilliant 0 1 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Нікіфоров Павло Адвокат 0 1 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 1 1
Незборецький Віталій Аваль 0 1 1
Остапущенко Володимир Алмаз 0 1 1
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Пастернак Сергій Адвокат 0 1 1
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Петреченко Микола Лунтік 0 1 1
Понтус Владислав Лунтік 0 1 1
Понятовський Олександр ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Приян Андрій Раково-сіті 0 1 1
Рубцов Віталій Раково-сіті 0 1 1
Смик Родіон ФК “Литвина” 0 1 1
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Тихонюк Артем Brilliant 0 1 1
Требик Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Федоренко Ярослав Brilliant 0 1 1
Хомишен Микола Алмаз 0 1 1
Чернецький Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Чистяков Олексій Лунтік 0 1 1
Шляховий Олександр Аваль 0 1 1
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Яковчук Володимир Аваль 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Сурник Ігор (“ДБК”) – 1/4 фіналу Малого Кубку;

Волощук Андрій (“Brilliant”) – 1/4 фіналу Малого Кубку;

Лянскорунський Ярослав (ФК “Громада-Міць”) – 11 тур;

Белінський Максим (ФК “Литвина”) – 11 тур;

Феринський Ігор (“ККФА-GERCHIK & CO”) – 11 тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here