Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 11-ого туру

0
386

“ДБК” (на фото) за підсумками зіграних 11-ти турів у дивізіоні 3 має кращу атаку та оборону з-поміж усіх інших команд Ліги

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 11-ого туру у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Рижук Олександр Лунтік 33
Макаров Даниіл Раково-сіті 29
Ціпко Костянтин ДБК 20
Гресь Владислав ДБК 18
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 18
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 17
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 13
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 12
Пушкар Олексій Алмаз 12
Скальський Олег ФК “ЛП” 12
Сікора Вадим Раково-сіті 12 (1)
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 10
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 10
Лис Віталій ЕкоАльт 10
Петреченко Микола Лунтік 10
Рибчинський Юрій ДБК 10
Яковчук Володимир Аваль 10
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 9
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 9
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 9
Матковський Дмитро ККФА-GERCHIK & CO 9
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 9
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 9
Остапущенко Володимир Алмаз 9
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 8
Забавський Андрій ККФА-GERCHIK & CO 8
Кондратюк Роман Аваль 8
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 8
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 8
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 8
Савчук Назар ДБК 8
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 8
Андрушко Віталій Алмаз 7
Волощук Андрій Brilliant 7
Гарнець Андрій ФК “Нова Ушиця” 7
Голова Сергій Адвокат 7
Гуменчук Владислав ЖЖУК-ZALIV 7
Добровольський В’ячеслав ФК “Громада-Міць” 7
Кацитадзе Нодар Алмаз 7
Мокрота Олександр Brilliant 7
Побережний Євген Інтерпродсервіс 7
Сушицький Максим ККФА-GERCHIK & CO 7
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 7
Балабанов Дмитро ДБК 6
Буравець Андрій ФК “Литвина” 6
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 6
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 6
Приян Андрій Раково-сіті 6
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 6
Шляховий Олександр Аваль 6
Іваніцький Ігор ФК “Нова Ушиця” 5
Баштанюк Сергій ДБК 5
Белінський Максим ФК “Литвина” 5
Даценко Максим Алмаз 5
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 5
Ростківський Ігор Алмаз 5
Рубцов Віталій Раково-сіті 5
Яворський Андрій ЕкоАльт 5
Галюк Василь Адвокат 5 (1)
Алла Хадж Халаф Brilliant 4
Бачинський Богдан ДБК 4
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 4
Гончарук Андрій Аваль 4
Гурман Сергій Раково-сіті 4
Зозуля Максим Адвокат 4
Качур Вадим ФК “Литвина” 4
Ковальчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 4
Ковальчук Сергій ФК “ЛП” 4
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 4
Матус Мар’ян ЕкоАльт 4
Новіков Андрій ФК “Литвина” 4
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 4
Понятовський Олександр ККФА-GERCHIK & CO 4
Самолига Олег Інтерпродсервіс 4
Федорко Микола ККФА-GERCHIK & CO 4
Франков Іван ЕкоАльт 4
Юнчик Максим Аваль 4
Баранчук Богдан Лунтік 3
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 3
Вєтров Олександр ФК “Литвина” 3
Данилюк Олександр Brilliant 3
Заєць Олександр ФК “Бігуча Лань” 3
Забавчук Ігор Адвокат 3
Ларіоненко Олександр ФК “ЛП” 3
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 3
Романов Владислав Раково-сіті 3
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 3
Тихонюк Артем Brilliant 3
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 3
Усатий Віталій Лунтік 3
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 3
Бігун Михайло ФК “Литвина” 2
Бесіда Ігор ДБК 2
Боженюк Олег Аваль 2
Бугун Олексій ДБК 2
Булка Олександр Brilliant 2
Буткевич Віктор Адвокат 2
Велиган Роман ФК “ЛП” 2
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 2
Даниш Вадим Алмаз 2
Дашкевич Андрій Раково-сіті 2
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 2
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 2
Зозуля Микола Адвокат 2
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 2
Карпосюк Андрій Brilliant 2
Кирик Ігор Аваль 2
Ковальов Максим Раково-сіті 2
Кореганов Артем ДБК 2
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 2
Кричківський Андрій Адвокат 2
Мировіцький Олексій Адвокат 2
Миронюк Олександр ЕкоАльт 2
Нагорічний Анатолій ФК “Литвина” 2
Никонюк Олександр ККФА-GERCHIK & CO 2
Остафійчук Дмитро Лунтік 2
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 2
Поліщук Антон Аваль 2
Росінський Сергій Алмаз 2
Слишинський Віктор ЕкоАльт 2
Смик Родіон ФК “Литвина” 2
Сурник Ігор ДБК 2
Суховерко Сергій ФК “Нова Ушиця” 2
Федоренко Ярослав Brilliant 2
Феринський Ігор ККФА-GERCHIK & CO 2
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Анцут Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Богданович Назар Лунтік 1
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 1
Бурденюк Микола ККФА-GERCHIK & CO 1
Буцький Максим ФК “Литвина” 1
Вітковський Михайло ФК “Нова Ушиця” 1
Вітрук Євген Алмаз 1
Василишен Юрій ФК “Громада-Міць” 1
Волос Олександр ФК “Литвина” 1
Габатель Сергій ДБК 1
Главацький Михайло ФК “ЛП” 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт 1
Горчиця Сергій Адвокат 1
Дженджелей Андрій ФК “Громада-Міць” 1
Довгий Ярослав ФК “Литвина” 1
Дронь Володимир ФК “Бігуча Лань” 1
Железнов Максим ЖЖУК-ZALIV 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 1
Заморока Олександр ДБК 1
Кухар Сергій ФК “Бігуча Лань” 1
Люховець Андрій Лунтік 1
Манзюк Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Музика Юрій ЕкоАльт 1
Нікіфоров Павло Адвокат 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 1
Образцов Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Понтус Владислав Лунтік 1
Потюк Віталій Brilliant 1
Семенюк Анатолій Аваль 1
Требик Роман ФК “ЛП” 1
Хомишен Микола Алмаз 1
Чекирда Павло Лунтік 1
Чекирда Руслан Лунтік 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 2 1 11
Лис Віталій ЕкоАльт 1 3 8
Сушицький Максим ККФА-GERCHIK & CO 1 3 8
Булка Олександр Brilliant 1 2 7
Заєць Олександр ФК “Бігуча Лань” 1 2 7
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 1 2 7
Бугун Олексій ДБК 1 1 6
Гурман Сергій Раково-сіті 1 1 6
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 1 1 6
Левченко Максим Раково-сіті 1 1 6
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Сурник Ігор ДБК 1 1 6
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Галюк Василь Адвокат 1 0 5
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 1 0 5
Касапчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1 0 5
Остафійчук Дмитро Лунтік 1 0 5
Суховерко Сергій ФК “Нова Ушиця” 1 0 5
Пушкар Олексій Алмаз 0 5 5
Белінський Максим ФК “Литвина” 0 4 4
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 4 4
Кондратюк Роман Аваль 0 4 4
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 4 4
Феринський Ігор ККФА-GERCHIK & CO 0 4 4
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Данилюк Олександр Brilliant 0 3 3
Зозуля Максим Адвокат 0 3 3
Ковальов Максим Раково-сіті 0 3 3
Кореганов Артем ДБК 0 3 3
Макаров Даниіл Раково-сіті 0 3 3
Нагорічний Анатолій ФК “Литвина” 0 3 3
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 3 3
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Савчук Назар ДБК 0 3 3
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 3 3
Баранчук Богдан Лунтік 0 2 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Велиган Роман ФК “ЛП” 0 2 2
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 2 2
Гончар Дмитро ЕкоАльт 0 2 2
Даценко Максим Алмаз 0 2 2
Дашкевич Андрій Раково-сіті 0 2 2
Зінченко Роман ФК “ЛП” 0 2 2
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Кирик Ігор Аваль 0 2 2
Ковальчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 0 2 2
Мировіцький Олексій Адвокат 0 2 2
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Новіков Андрій ФК “Литвина” 0 2 2
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 0 2 2
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 0 2 2
Рибчинський Юрій ДБК 0 2 2
Рубцов Віталій Раково-сіті 0 2 2
Тихонюк Артем Brilliant 0 2 2
Ткачук Антон Лунтік 0 2 2
Томчишин Богдан ФК “Литвина” 0 2 2
Франков Іван ЕкоАльт 0 2 2
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 0 2 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Андрушко Віталій Алмаз 0 1 1
Балабанов Дмитро ДБК 0 1 1
Бачинський Богдан ДБК 0 1 1
Волощук Андрій Brilliant 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Габатель Сергій ДБК 0 1 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 1 1
Голова Сергій Адвокат 0 1 1
Горчиця Сергій Адвокат 0 1 1
Гуменюк Юрій ФК “ЛП” 0 1 1
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Забавський Андрій ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Забавчук Ігор Адвокат 0 1 1
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Карпосюк Андрій Brilliant 0 1 1
Катеринчук Юрій ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Кацитадзе Нодар Алмаз 0 1 1
Ковальчук Олексій Лунтік 0 1 1
Кожуховський Ярослав Алмаз 0 1 1
Коник Ігор ЕкоАльт 0 1 1
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Кричківський Андрій Адвокат 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Матус Мар’ян ЕкоАльт 0 1 1
Мокрота Олександр Brilliant 0 1 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Нікіфоров Павло Адвокат 0 1 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 1 1
Незборецький Віталій Аваль 0 1 1
Остапущенко Володимир Алмаз 0 1 1
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Пастернак Сергій Адвокат 0 1 1
Петреченко Микола Лунтік 0 1 1
Понтус Владислав Лунтік 0 1 1
Понятовський Олександр ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Приян Андрій Раково-сіті 0 1 1
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Смик Родіон ФК “Литвина” 0 1 1
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Сурков Віталій ДБК 0 1 1
Требик Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Федоренко Ярослав Brilliant 0 1 1
Хомишен Микола Алмаз 0 1 1
Цибрій Дмитро Адвокат 0 1 1
Чернецький Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Чистяков Олексій Лунтік 0 1 1
Шадрін Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Шляховий Олександр Аваль 0 1 1
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Яковчук Володимир Аваль 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Лянскорунський Ярослав (ФК “Громада-Міць”)

Булка Олександр (“Brilliant”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here