Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 12-ого туру

0
281

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 12-ого туру у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Сендель Олексій Конфермат 38 (1)
Морозов Ростислав Crispus 22
Рижук Олександр Лунтік 19
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 18
Лис Віталій ЕкоАльт 18
Бондаренко Олександр ФК “Нова Ушиця” 17
Матковський Дмитро ККФА-Vivasan 16
Валєєв Володимир Crispus 14
Троян Максим Інтерпродсервіс 14
Каленюк Дмитро ФК “Нова Ушиця” 13
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 13
Сулима Богдан Конфермат 13
Кукурудза Євген Дантист 13 (1)
Костишин Олександр ФК “Литвина” 12
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 10
Наталюк Назар ФК “Нова Ушиця” 10
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 10
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 10
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 10
Антончик Вадим Ракета 9
Волощук Андрій Brilliant 9
Нечипор Олександр Ракета 9
Побережний Євген Інтерпродсервіс 9
Поворознюк Богдан Starlife 9
Пушкар Олексій Лунтік 9
Ращик Віталій Конфермат 9
Розуман Андрій Дантист 9
Боднар Костянтин Crispus 8
Горський Юрій Crispus 8
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 8
Ісхаков Ігор Лунтік 7
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 7
Дикий Олександр Ракета 7
Забавчук Ігор Starlife 7
Криськов Олександр Ракета 7
Михайлов Олександр Brilliant 7
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 7
Терещенко Костянтин Дантист 7
Федоров Антон Конфермат 7
Шуляк Ігор Ракета 7
Булка Олександр Brilliant 6
Буровець Андрій ФК “Литвина” 6
Глуховатий Вадим ФК “Нова Ушиця” 6
Кучерявий Олег Crispus 6
Самолига Олег Інтерпродсервіс 6
Скопяк Юрій Конфермат 6
Сокирко Андрій Лунтік 6
Стрілець Володимир Ракета 6
Франков Іван ЕкоАльт 6
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 6
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 6 (1)
Діброва Роман Ракета 5
Кордас Костянтин ККФА-Vivasan 5
Мазуров Микита Конфермат 5
Музика Юрій ЕкоАльт 5
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 5
Петреченко Микола Лунтік 5
Басістий Артем Конфермат 4
Гамолов Андрій ККФА-Vivasan 4
Генсіровський Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Зінченко Роман ФК “ЛП” 4
Зозуля Максим Starlife 4
Качур Вадим ФК “Литвина” 4
Ковальчук Олександр ККФА-Vivasan 4
Крафт Сергій Starlife 4
Матус Мар’ян ЕкоАльт 4
Мокрота Олександр Brilliant 4
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 4
Потюк Віталій Brilliant 4
Радюк Іван Лунтік 4
Улітін Андрій Дантист 4
Федорко Микола ККФА-Vivasan 4
Чорний Максим Starlife 4
Брицький Владислав Конфермат 3
Вербовий Віктор Ракета 3
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 3
Довгий Ярослав ФК “Литвина” 3
Забавський Андрій ККФА-Vivasan 3
Заворотний Руслан ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 3
Карловський Руслан Crispus 3
Микитюк Євген Лунтік 3
Нєвзоров Максим Starlife 3
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 3
Рудий Максим Дантист 3
Сергеєв Лев Конфермат 3
Суліма Віталій ККФА-Vivasan 3
Тихонюк Артем Brilliant 3
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 3
Швед Максим Starlife 3
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 3
Школяр Дмитро Starlife 3
Баранов Олександр Crispus 2
Белінський Максим ФК “Литвина” 2
Боженок Олег ФК “ЛП” 2
Дрижа Олександр Лунтік 2
Заболотний Сергій Лунтік 2
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 2
Ксьонзик Олександр ККФА-Vivasan 2
Лазарчук Володимир Конфермат 2
Лудан Артур ФК “ЛП” 2
Лук’янов Сергій Конфермат 2
Майстер Олег ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 2
Матусов Дмитро Ракета 2
Монастирський Володимир Crispus 2
Мужило Іван ФК “Нова Ушиця” 2
Підвисоцький Владислав Лунтік 2
Панасюк Олександр ЕкоАльт 2
Пучков Ігор ФК “ЛП” 2
Рибчинський Ростислав Brilliant 2
Стефанишин Валерій Дантист 2
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 2
Цибрій Дмитро ФК “ЛП” 2
Щіпановський Артур Brilliant 2
Яворський Андрій ЕкоАльт 2
Ягринець Вадим Лунтік 2
Ярош Дмитро Дантист 2
Афіновський Олександр Crispus 1
Баськов Сергій Ракета 1
Бондар Тимур Дантист 1
Волянський Дмитро ККФА-Vivasan 1
Галкін Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Галюк Василь Starlife 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт 1
Демкович Олександр ФК “Литвина” 1
Допіралов Сергій ФК “Литвина” 1
Дробний Олег ФК “Нова Ушиця” 1
Дубінський Роман ФК “Литвина” 1
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Качур Ігор ККФА-Vivasan 1
Ковальчук Сергій ФК “ЛП” 1
Кубряк Сергій Дантист 1
Кузема Андрій Дантист 1
Луцюк Вадим Brilliant 1
Мельник Олександр Дантист 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 1
Муравський Віталій Ракета 1
Новіков Андрій ФК “Литвина” 1
Піцан Владислав Конфермат 1
Понятовський Олександр ККФА-Vivasan 1
Пробитий Богдан ФК “Литвина” 1
Романюк Ігор Дантист 1
Смик Родіон ФК “Литвина” 1
Суєцький Олександр Конфермат 1
Сушинський Олег Crispus 1
Тимофієв Сергій Дантист 1
Ткач Іван Дантист 1
Феринський Ігор ККФА-Vivasan 1
Ягозінський Андрій ФК “Литвина” 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Качур Ігор ККФА-Vivasan 1 7 12
Федоров Антон Конфермат 1 4 9
Афіновський Олександр Crispus 1 2 7
Зінченко Роман ФК “ЛП” 1 2 7
Каленюк Дмитро ФК “Нова Ушиця” 1 2 7
Радюк Іван Лунтік 1 2 7
Крафт Сергій Starlife 1 1 6
Наталюк Назар ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 1 1 6
Сендель Олексій Конфермат 1 1 6
Галюк Василь Starlife 0 6 6
Галдасевич Дмитро Конфермат 1 0 5
Демкович Олександр ФК “Литвина” 1 0 5
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 1 0 5
Самолига Олег Інтерпродсервіс 1 0 5
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 5 5
Горський Юрій Crispus 0 5 5
Розуман Андрій Дантист 0 5 5
Булка Олександр Brilliant 0 4 4
Зозуля Максим Starlife 0 4 4
Лис Віталій ЕкоАльт 0 4 4
Троян Максим Інтерпродсервіс 0 4 4
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 3 3
Глуховатий Вадим ФК “Нова Ушиця” 0 3 3
Дикий Олександр Ракета 0 3 3
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 3 3
Пушкар Олексій Лунтік 0 3 3
Терещенко Костянтин Дантист 0 3 3
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 3 3
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 2 2
Басістий Артем Конфермат 0 2 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Генсіровський Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 2 2
Гончар Дмитро ЕкоАльт 0 2 2
Заболотний Сергій Лунтік 0 2 2
Заворотний Руслан ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 2 2
Кашуба Леонід Starlife 0 2 2
Ковальчук Олександр ККФА-Vivasan 0 2 2
Криськов Олександр Ракета 0 2 2
Кубряк Сергій Дантист 0 2 2
Кучерявий Олег Crispus 0 2 2
Лановий Анатолій Конфермат 0 2 2
Лук’янов Сергій Конфермат 0 2 2
Луцюк Вадим Brilliant 0 2 2
Микитюк Євген Лунтік 0 2 2
Михайлов Олександр Brilliant 0 2 2
Музика Юрій ЕкоАльт 0 2 2
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Поворознюк Богдан Starlife 0 2 2
Потюк Віталій Brilliant 0 2 2
Рижук Олександр Лунтік 0 2 2
Стефанишин Валерій Дантист 0 2 2
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 2 2
Тихонюк Артем Brilliant 0 2 2
Ткач Іван Дантист 0 2 2
Франков Іван ЕкоАльт 0 2 2
Ісхаков Ігор Лунтік 0 1 1
Боднар Костянтин Crispus 0 1 1
Боженок Олег ФК “ЛП” 0 1 1
Бондар Тимур Дантист 0 1 1
Бондаренко Олександр ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Буровець Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Буткевич Віктор Starlife 0 1 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Валєєв Володимир Crispus 0 1 1
Вараниця Іван Дантист 0 1 1
Вербовий Віктор Ракета 0 1 1
Волянський Дмитро ККФА-Vivasan 0 1 1
Гамолов Андрій ККФА-Vivasan 0 1 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт 0 1 1
Дзюбак Сергій Ракета 0 1 1
Дмитришин Віталій Starlife 0 1 1
Дубінін Ігор Лунтік 0 1 1
Забавський Андрій ККФА-Vivasan 0 1 1
Карловський Руслан Crispus 0 1 1
Качур Вадим ФК “Литвина” 0 1 1
Кононенко Георгій Лунтік 0 1 1
Кордас Костянтин ККФА-Vivasan 0 1 1
Кривий Ігор ФК “ЛП” 0 1 1
Куліда Максим ФК “ЛП” 0 1 1
Лудан Артур ФК “ЛП” 0 1 1
Матус Мар’ян ЕкоАльт 0 1 1
Матусов Дмитро Ракета 0 1 1
Морозов Ростислав Crispus 0 1 1
Мужило Іван ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Муравський Віталій Ракета 0 1 1
Нєвзоров Максим Starlife 0 1 1
Новіков Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Піцан Владислав Конфермат 0 1 1
Паштепа Віктор Інтерпродсервіс 0 1 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Пучков Ігор ФК “ЛП” 0 1 1
Рибак Дмитро Дантист 0 1 1
Рудик Олексій Starlife 0 1 1
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 0 1 1
Сергеєв Лев Конфермат 0 1 1
Скопяк Юрій Конфермат 0 1 1
Стрілець Володимир Ракета 0 1 1
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 0 1 1
Тимофієв Сергій Дантист 0 1 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 1 1
Федорко Микола ККФА-Vivasan 0 1 1
Цибрій Дмитро ФК “ЛП” 0 1 1
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Швед Максим Starlife 0 1 1
Школяр Дмитро Starlife 0 1 1
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 1 1
Ярош Дмитро Дантист 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Зінченко Роман (ФК “ЛП”)

Федоров Антон (“Конфермат”)

Лис Віталій (“ЕкоАльт”)

Троян Максим (“Інтерпродсервіс”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here