Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 2-ого туру

0
350

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 2-ого туру у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Макаров Даниіл Раково-сіті 9
Ціпко Костянтин ДБК 8
Пушкар Олексій Ауді-Алмаз 5
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 5
Буравець Андрій ФК “Литвина” 4
Мокрота Олександр Brilliant 4
Скальський Олег ФК “ЛП” 4
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 3
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 3
Гуменчук Владислав ЖЖУК-ZALIV 3
Даценко Максим Ауді-Алмаз 3
Добровольський В’ячеслав ФК “Громада-Міць” 3
Шляховий Олександр Аваль 3
Андрушко Віталій Ауді-Алмаз 2
Бачинський Богдан ДБК 2
Белінський Максим ФК “Литвина” 2
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 2
Буткевич Віктор Адвокат 2
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 2
Гурман Сергій Раково-сіті 2
Данилюк Олександр Brilliant 2
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 2
Зозуля Максим Адвокат 2
Кондратюк Роман Аваль 2
Кореганов Артем ДБК 2
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 2
Миронюк Олександр ЕкоАльт 2
Рибчинський Юрій ДБК 2
Рижук Олександр Лунтік 2
Сікора Вадим Раково-сіті 2
Савчук Назар ДБК 2
Слишинський Віктор ЕкоАльт 2
Суховерко Сергій ФК “Нова Ушиця” 2
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 2
Іваніцький Ігор ФК “Нова Ушиця” 1
Алла Хадж Халаф Brilliant 1
Балабанов Дмитро ДБК 1
Бесіда Ігор ДБК 1
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 1
Бугун Олексій ДБК 1
Булка Олександр Brilliant 1
Бурденюк Микола ККФА-GERCHIK & CO 1
Вітковський Михайло ФК “Нова Ушиця” 1
Василишен Юрій ФК “Громада-Міць” 1
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 1
Волощук Андрій Brilliant 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 1
Галюк Василь Адвокат 1
Голова Сергій Адвокат 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт 1
Гончарук Андрій Аваль 1
Забавський Андрій ККФА-GERCHIK & CO 1
Забавчук Ігор Адвокат 1
Заморока Олександр ДБК 1
Качур Вадим ФК “Литвина” 1
Ковальов Максим Раково-сіті 1
Ковальчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 1
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 1
Ларіоненко Олександр ФК “ЛП” 1
Матковський Дмитро ККФА-GERCHIK & CO 1
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 1
Нікіфоров Павло Адвокат 1
Новіков Андрій ФК “Литвина” 1
Остапущенко Володимир Ауді-Алмаз 1
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 1
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1
Понтус Владислав Лунтік 1
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 1
Рубцов Віталій Раково-сіті 1
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 1
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1
Тихонюк Артем Brilliant 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 1
Усатий Віталій Лунтік 1
Федорко Микола ККФА-GERCHIK & CO 1
Франков Іван ЕкоАльт 1
Яковчук Володимир Аваль 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Касапчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1 0 5
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 1 0 5
Лис Віталій ЕкоАльт 1 0 5
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 1 0 5
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 2 2
Заєць Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Кондратюк Роман Аваль 0 2 2
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 2 2
Балабанов Дмитро ДБК 0 1 1
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 1 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Забавчук Ігор Адвокат 0 1 1
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Катеринчук Юрій ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Кореганов Артем ДБК 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Понтус Владислав Лунтік 0 1 1
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Савчук Назар ДБК 0 1 1
Сушицький Максим ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Феринський Ігор ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Франков Іван ЕкоАльт 0 1 1
Хомишен Микола Ауді-Алмаз 0 1 1
Чистяков Олексій Лунтік 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Габатель Сергій (“ДБК”)

Касапчук Олександр (“ККФА-GERCHIK & CO”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here