Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 3-ого туру

0
474

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 3-ого туру у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Макаров Даниіл Раково-сіті 10
Ціпко Костянтин ДБК 10
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 8
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 7
Рижук Олександр Лунтік 7
Буравець Андрій ФК “Литвина” 5
Мокрота Олександр Brilliant 5
Пушкар Олексій Ауді-Алмаз 5
Даценко Максим Ауді-Алмаз 4
Кондратюк Роман Аваль 4
Скальський Олег ФК “ЛП” 4
Шляховий Олександр Аваль 4
Белінський Максим ФК “Литвина” 3
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 3
Гуменчук Владислав ЖЖУК-ZALIV 3
Гурман Сергій Раково-сіті 3
Добровольський В’ячеслав ФК “Громада-Міць” 3
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 3
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 3
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 3
Остапущенко Володимир Ауді-Алмаз 3
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 3
Петреченко Микола Лунтік 3
Сікора Вадим Раково-сіті 3
Савчук Назар ДБК 3
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 3
Сушицький Максим ККФА-GERCHIK & CO 3
Андрушко Віталій Ауді-Алмаз 2
Бачинський Богдан ДБК 2
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 2
Буткевич Віктор Адвокат 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 2
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 2
Данилюк Олександр Brilliant 2
Зозуля Максим Адвокат 2
Качур Вадим ФК “Литвина” 2
Ковальов Максим Раково-сіті 2
Кореганов Артем ДБК 2
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 2
Лис Віталій ЕкоАльт 2
Миронюк Олександр ЕкоАльт 2
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 2
Рибчинський Юрій ДБК 2
Слишинський Віктор ЕкоАльт 2
Сурник Ігор ДБК 2
Суховерко Сергій ФК “Нова Ушиця” 2
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 2
Яковчук Володимир Аваль 2
Іваніцький Ігор ФК “Нова Ушиця” 1
Алла Хадж Халаф Brilliant 1
Балабанов Дмитро ДБК 1
Баранчук Богдан Лунтік 1
Бесіда Ігор ДБК 1
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 1
Бугун Олексій ДБК 1
Булка Олександр Brilliant 1
Бурденюк Микола ККФА-GERCHIK & CO 1
Вітковський Михайло ФК “Нова Ушиця” 1
Василишен Юрій ФК “Громада-Міць” 1
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 1
Волощук Андрій Brilliant 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 1
Галюк Василь Адвокат 1
Голова Сергій Адвокат 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт 1
Гончарук Андрій Аваль 1
Даниш Вадим Ауді-Алмаз 1
Довгий Ярослав ФК “Литвина” 1
Забавський Андрій ККФА-GERCHIK & CO 1
Забавчук Ігор Адвокат 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 1
Заморока Олександр ДБК 1
Ковальчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1
Ковальчук Сергій ФК “ЛП” 1
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 1
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 1
Ларіоненко Олександр ФК “ЛП” 1
Матковський Дмитро ККФА-GERCHIK & CO 1
Мировіцький Олексій Адвокат 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 1
Нікіфоров Павло Адвокат 1
Новіков Андрій ФК “Литвина” 1
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 1
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1
Понтус Владислав Лунтік 1
Потюк Віталій Brilliant 1
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 1
Ростківський Ігор Ауді-Алмаз 1
Рубцов Віталій Раково-сіті 1
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 1
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1
Тихонюк Артем Brilliant 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 1
Усатий Віталій Лунтік 1
Федоренко Ярослав Brilliant 1
Федорко Микола ККФА-GERCHIK & CO 1
Франков Іван ЕкоАльт 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Бугун Олексій ДБК 1 0 5
Касапчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1 0 5
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 1 0 5
Лис Віталій ЕкоАльт 1 0 5
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 1 0 5
Суховерко Сергій ФК “Нова Ушиця” 1 0 5
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 1 0 5
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 3 3
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Заєць Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Кондратюк Роман Аваль 0 2 2
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 2 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Балабанов Дмитро ДБК 0 1 1
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Велиган Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Волощук Андрій Brilliant 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Голова Сергій Адвокат 0 1 1
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 1 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Забавчук Ігор Адвокат 0 1 1
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Зозуля Максим Адвокат 0 1 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Катеринчук Юрій ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Кожуховський Ярослав Ауді-Алмаз 0 1 1
Кореганов Артем ДБК 0 1 1
Левченко Максим Раково-сіті 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 1 1
Остапущенко Володимир Ауді-Алмаз 0 1 1
Понтус Владислав Лунтік 0 1 1
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Пушкар Олексій Ауді-Алмаз 0 1 1
Рибчинський Юрій ДБК 0 1 1
Савчук Назар ДБК 0 1 1
Сушицький Максим ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Требик Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Феринський Ігор ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Франков Іван ЕкоАльт 0 1 1
Хомишен Микола Ауді-Алмаз 0 1 1
Чистяков Олексій Лунтік 0 1 1
Шляховий Олександр Аваль 0 1 1
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Габатель Сергій (“ДБК”)

Бугун Олексій (“ДБК”)

Шевченко Віктор (ФК “Нова Ушиця”)

Суховерко Сергій (ФК “Нова Ушиця”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here